آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آموزش بازی بمب کریپتو bombcrypto

آموزش بازی بمب کریپتو Bombcrypto

آموزش بازی بمب کریپتو bombcrypto، در حوزه کریپتو راه های زیادی برای درآمدزایی وجود دارد. شما می توانید به راحتی یکی از راه ها را انتخاب و سپس از طریق آن کسب درآمد کنید. حتی شما می توانید در اوقات فراغتتان در حوزه ارز های دیجیتال درآمد داشته باشید. شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که چگونه؟ برای این راه ما به شما استفاده از بازی های بلاکچینی را پیشنهاد می کنیم. امروزه بازی های بلاکچینی بسیار پرطرفدار هستند. در این نوع بازی ها شما می توانید با بازی کردن کسب درآمد کنید. به همین راحتی! البته لازم به ذکر است که برخی از بازی ها نیاز به سرمایه اولیه دارند اما برخی های دیگر خیر و شما می توانید بدون کوچک ترین سرمایه به درآمد برسید. این درآمد می تواند از فروش محصولات و یا… درون بازی باشد.

شاید تا به حال عبارت Play To Earn را شنیده باشید. این عبارت به معنای بازی برای کسب درآمد است. همان‌طور که گفتیم شما می توانید به راحتی بازی کنید و درآمد کسب کنید. شاید برایتان این سؤال پیش بیاید که آیا همه بازی ها این امکان را دارند؟ خیر تنها برخی از بازی ها که در بستر بلاکچین هستند امکان کسب درآمد دارند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از بازی های بلاکچینی بپردازیم.

در همین ابتدا لازم به ذکر است که این بازی نیاز به سرمایه اولیه دارد. در صورتی که سرمایه اولیه نداشته باشید تقریباً باید گفت که بهتر است این بازی را انجام ندهید و یا اگر بخواهید آن را انجام بدهید باید صبر و حوصله زیادی به داشته باشید. بازی که ما قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم bombcrypto نام دارد. سناریو این بازی توسط طراحان آن ساخته شده است و آن‌چنان سخت نیست. تقریباً می توان گفت که بازی bombcrypto جذابیت خاصی نیز ندارد و صرفاً مناسب کسب درآمد می باشد. اگر قصد آشنایی با این گیم را دارید، حتماً این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

آشنایی اولیه با بازی bombcrypto

آشنایی اولیه با بازی bombcrypto
آشنایی اولیه با بازی bombcrypto

همان‌طور که اشاره کردیم سناریو بسیار ساده این بازی توسط توسعه دهندگان آن ایجاد شده است. بازی bombcrypto بسیار آسان است و شما می توانید به راحتی آن را انجام دهید. سناریو خلاصه بازی bombcrypto به این صورت است که در سال‌های قبل غول هایی به شهر های مختلف حمله کردند و غنیمت هایی را از آن شهر ها گرفتند. حال هیرو ها آمدند تا به آن غول ها حمله کننده و غنیمت ها را مجدد پس بگیرند. منظور از هیرو در این بخش شخصیت های بازی می باشد. در این گیم به تمام شخصیت ها هیرو گفته می شود. هر هیرو یک نام و یک مشخصه خاص دارد. شما می توانید هم‌زمان در یک بازی از چند هیرو استفاده کنید.

بازی bombcrypto حالت های مختلفی دارد. شما می توانید با انتخاب خود یکی از حالت ها را انتخاب کنید و در همان حالت بازی را ادامه دهید. البته لازم به ذکر است که شما قبل از شروع بازی هر بار باید حالت خود را انتخاب کنید. حالت های بازی bombcrypto عبارت اند از:

 1. Treasure Hunt Mode و یا حالت شکار گنج:

در این حالت هیرو های شما باید در نقشه به سراغ chest و یا جعبه ها بروند و آن ها را نابود کنند. پس از نابودی و یا انفجار جعبه ها به شما امتیازاتی تعلق می گیرد. این امتیاز می تواند شامل BCOIN و یا… باشد. اگر برایتان این سؤال پیش آمده است که BCOIN چیست نگران نباشید در آینده به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

هیرو ها با هر چند بمب کار گذاشتن در کنار جعبه ها انرژی شان تمام می شود. زمانی که هیرو های شما انرژی برای ادامه بازی نداشته باشند بازی متوقف می شود و هیرو ها به استراحت می روند. در صورتی که برای هیرو ها خانه بخرید، انرژی آن ها زودتر تکمیل می شود. در صورتی که در همان مکان استراحت کنند، زمان زیادی برای انجام این کار صرف می شود.

زمانی که هیرو ها در حال منفجر نمودن جعبه ها هستند، شما باید آنلاین باشید اما نیازی به حضور شما پشت سیستم نمی باشد. چراکه اگر بازی در حال اجرا نباشند هیچ هیرو کار نمی کند. حالت شکار گنج به همین راحتی انجام می شود و هیچ مشکلی ندارد. در حال حاضر تنها این حالت قابل انتخاب است و حالت های دیگر در آینده ای نزدیک فعال می شوند.

 1. Story Mode و یا حالت داستانی:

در این قسمت شما باید یک هیرو را برای بازی در این حالت انتخاب کنید. حال هیرو ها باید در این مرحله هیولا ها را نابود کنند. جز نابودی هیولاها شما باید اقدام به شکاندن بلوک ها نیز در این حالت کنید. با انجام این کار ها شانس دریافت توکن بازی یعنی BCOIN را دارید.

لازم به ذکر است که اگر هیرو شما انرژی مورد نیاز مرحله را نداشته باشد، نمی توانید از آن استفاده کنید. در صورتی که نتوانید با هیولا مبارزه کنید انرژی شما از دست می رود و به همین دلیل بازی را واگذار می کنید. در این مرحله اگر به خوبی بازی کنید، شما می توانید پاداش های جالب NFT دریافت کنید.

 1. Battle Mode و یا حالت نبرد:

در این حالت شما باید با بازیکنان دیگر مبارزه کنید. به همین دلیل نام این حالت نبرد می باشد. برای اینکه بتوانید در حالت نبرد بازی کنید شما ابتدا باید مقداری هزینه پرداخت کنید. این هزینه با توکن BCOIN که توکن داخلی بازی می باشد پرداخت می شود. در این حالت هر فردی که برنده این بازی شود، اکثر توکن ها به آن تعلق می گیرد. جز هزینه شما برای این حالت باید انرژی خاصی نیز داشته باشید. در کل باید بگوییم که اگر قصد پرداخت هزینه در این بازی ندارید، حالت نبرد مناسب شما نمی باشد چراکه همان‌طور متوجه شدید این حالت نیاز به پرداخت هزینه دارد.

در این قسمت به صورت کامل با حالت های بازی bombcrypto آشنا شدید. همان‌طور که گفتیم شما می توانید به راحتی در حالت های مختلف این گیم بازی کنید. در ادامه همراه ما باشید تا به یکی از سؤالات مهم شما پاسخ بدهیم.


بررسی کامل توکن BCOIN

بررسی کامل توکن BCOIN
بررسی کامل توکن BCOIN

همان‌طور که کمی قبل تر اشاره شد، BCOIN توکن رسمی بازی bombcrypto می باشد. شما می توانید در این بازی توکن BCOIN به دست بیاورید. برای اینکه بتوانیم بیشتر با این توکن آشنا شویم نیاز به اطلاعات سایت کوین مارکت کپ داریم. به همین دلیل وارد این سایت می شویم و نام توکن BCOIN را جستجو می کنیم.

به محض ورود به صفحه این توکن در سایت کوین مارکت کپ به قیمت آن نگاهی انداختیم. در زمان نگارش این مقاله قیمت این توکن برابر با ۳.۳۷ دلار بود. این رقم معادل ۰.۰۰۰۰۷۷۴۶ بیت کوین و ۰.۰۰۱۰۱۲ اتریوم می باشد. حال برای اینکه بتوانیم دقیق تر به قیمت این توکن نگاهی بیندازیم به سراغ نمودار آن می رویم.

در زمانی که این توکن در سایت کوین مارکت کپ لیست شد، قیمتی برابر با ۱.۷ دلار داشت. این توکن در هر زمان روند های نزولی و صعودی مناسبی را طی نمود که در نهایت در تاریخ ۲۹/۱۱/۲۰۲۱ به اوج قیمت خود رسید که تقریباً ۸.۵ دلار بود. پس از آن روند قیمتی این توکن نزولی شد و تا به حال نتوانسته است مجدد به آن قیمت دست پیدا کند.

با توجه به این تفاسیر و همچنین نمودار قیمتی این توکن تا حدودی می توان به آن امیدوار باشیم. در حال حاضر ارزش کل بازار این توکن برابر با ۳۶ میلیون دلار می باشد. شما می توانید در تصویر ذیل مشخصات این توکن در زمان نگارش مقاله را مشاهده کنید.

مشخصات توکن bombcrypto
مشخصات توکن bombcrypto

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که از چه صرافی می توانیم این توکن را خریداری کنیم؟ در حال حاضر تعداد صرافی های کمی از این توکن پشتیبانی می کنند. اگر بخواهیم یکی از صرافی های این توکن را نام ببریم، مهم ترین آن پنکیک سواپ می باشد. شما می توانید در تصویر ذیل صرافی هایی که از این توکن پشتیبانی می کنند را مشاهده کنید.

صرافی های پشتیبان کننده توکن bombcrypto
صرافی های پشتیبان کننده توکن bombcrypto

این توکن در داخل شبکه بایننس اسمارت چین می باشد و برای استفاده از آن نیز می توانید از ولت هایی استفاده کنید که از این شبکه پشتیبانی می کند. در بازی پیشنهاد شده است که از کیف پول متامسک استفاده شود. اگر قصد استفاده از این بازی را دارید، حتماً باید افزونه کیف پول متامسک را نصب کنید. در ادامه به این موضوع نیز اشاره خواهیم نمود.


آموزش ویدئویی بازی bombcrypto


نگاهی به سایت بازی bombcrypto

نگاهی به سایت بازی bombcrypto
نگاهی به سایت بازی bombcrypto

اگر قصد دارید تا بازی توسعه دهندگان و یا سرمایه گذاران این بازی آشنا شوید و یا RoadMap یا نقشه راه این بازی را مشاهده کنید و یا به صورت کلی این بازی را بشناسید، به شما پیشنهاد می کنیم که سری به سایت رسمی این گیم بزنید. در این قسمت از مقاله قصد داریم تا سایت رسمی بازی bombcrypto را به صورت کامل بررسی کنیم. اگر شما نیز علاقه به بررسی سایت این بازی دارید، در ادامه همراه ما باشید.

توجه:

برای دسترسی به این سایت حتماً باید ای پی خود را تغییر بدهید. لازم به ذکر است که شما از هر نرم افزار تغییر ای پی در این بخش می توانید استفاده کنید و این موضوع حساسیت بالایی ندارد. در هنگام انجام این بازی نیز بازهم نیاز به تغییر ای پی دارید اما توجه داشته باشید که این موضوع خطری برای حساب کاربری شما در داخل بازی ایجاد نمی کند.

در اولین مرحله باید وارد سایت رسمی بازی bombcrypto شویم. پس از ورود به سایت با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

سایت رسمی بازی bombcrypto
سایت رسمی بازی bombcrypto

در این صفحه قسمت های مختلفی را مشاهده می کنید. شما می توانید با انتخاب هر قسمت به بخش مورد نظر بروید. اگر به سمت چپ تصویر نگاه کنید با شبکه های اجتماعی این بازی آشنا می شوید. شما می توانید با کلیک بر روی آیکون شبکه اجتماعی مورد نظر صفحه این بازی را دنبال کنید.

شبکه اجتماعی بازی bombcrypto
شبکه اجتماعی بازی bombcrypto

در قسمت بالای تصویر، گزینه های مختلفی را مشاهده می کنید. شما می توانید با کلیک بر روی هر گزینه به بخش مورد نظر مراجعه کنید. برای مثال اگر بر روی گزینه BCOIN کلیک کنید، وارد یک صفحه جدید می شوید که در آن صفحه می توانید اطلاعاتی درباره این کوین به دست بیاورید. ( همانند تصویر ذیل )

گزینه های منوی بالای صفحه ی بازی
گزینه های منوی بالای صفحه ی بازی

در سمت راست تصویر گزینه ی دیگری با نام Play Now وجود دارد. این گزینه با دیگر گزینه ها متمایز است. اگر بر روی آن کلیک کنید می توانید وارد بازی شوید و بازی را آغاز کنید. ( همانند تصویر ذیل )

گزینه ی شروع بازی
گزینه ی شروع بازی

در قسمت انتهایی صفحه ( همانند تصویر ذیل )، دو گزینه دیگر با نام های Getting started و whitepaper وجود دارد. در ادامه هر دو گزینه را بیشتر توضیح خواهیم داد که با آن ها به صورت کامل آشنا شوید.

گزینه های Getting started و whitepaper
گزینه های Getting started و whitepaper
 • معرفی گزینه Getting started

در این بخش شما می توانید یک راهنمایی کلی از بازی دریافت کنید و سپس بازی خود را آغاز کنید. همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید در ابتدا شما باید یک کیف پول متامسک ایجاد کنید. سپس باید BCOIN خریداری کنید و در نهایت وارد بازی شوید. حال با استفاده از توکن BCOIN باید اقدام به خرید هیرو کنید و بازی خود را آغاز کنید. خرید خانه و ارتقا هیرو از مراحل بعدی در این بازی می باشد.

معرفی گزینه Getting started
معرفی گزینه Getting started

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که چگونه می توانیم اقدام به خرید توکن BCOIN در داخل بازی کنیم؟ متأسفانه خرید این توکن در داخل بازی امکان پذیر نمی باشد و شما این توکن را باید در داخل یک صرافی خریداری کنید. کمی پیش‌تر ما صرافی هایی که از این توکن پشتیبانی می کنند را به شما معرفی نمودیم و در ادامه نیز به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید این توکن را از صرافی خریداری کنید.

 • معرفی گزینه whitepaper

همان‌طور که از نام این گزینه پیداست شما می توانید whitepaper این پروژه در این قسمت مطالعه کنید. اگر بر روی این گزینه کلیک کنید با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

معرفی گزینه whitepaper
معرفی گزینه whitepaper

همان‌طور که مشاهده می کنید در این بخش اطلاعات بازی bombcrypto به صورت کامل وجود دارد. اگر به زبان انگلیسی مسلط هستید می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر این بخش را مطالعه کنید. البته لازم به ذکر است که ما تمام نکات مهم بخش whitepaper را در قسمت اول مقاله به صورت کامل توضیح داده ایم.

مجدد به صفحه اصلی سایت برمی‌گردیم و کمی صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنیم. در این بخش اطلاعات مهمی وجود ندارد و به همین دلیل مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنیم. در این قسمت می توانید مجدد کمی اطلاعات درباره توکن BCOIN به دست بیاورید. در قسمت مشخص شده شما می توانید با صرافی های این توکن آشنا شوید که کمی پیش‌تر ما آن ها را به شما معرفی کرده ایم.

صرافی های توکن BCOIN
صرافی های توکن BCOIN

اگر قصد دارید تا سرمایه وارد این بازی کنید، نیاز است این توکن را در کیف پول متامسک اضافه کنید. به همین منظور شما می توانید در این بخش با کلیک بر روی گزینه ADD To Metamask به راحتی این توکن را به کیف پول متامسک اضافه کنید. البته پیش نیاز انجام این کار نصب افزونه متامسک بر روی مروگرتان می باشد.

اگر در حال حاضر افزونه متامسک بر روی مرورگر شما نصب نیست، به شما پیشنهاد می کنیم که با مراجعه به مقاله آموزش نصب کیف پول Metamask طریقه نصب این کیف پول را آموزش ببینید و در نهایت آن را نصب کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که در همین ابتدا این کار را انجام دهید چراکه برای شروع بازی در همان ابتدا نیاز به کیف پول متامسک دارید.

حال برای اینکه با قسمت های دیگر این سایت آشنا شویم صفحه را کمی به سمت پایین اسکرول می کنیم. این بار با کانترکت آدرس NFT های این بازی رو به رو می شوید. ( همانند تصویر ذیل )

کانترکت آدرس NFT های بازی
کانترکت آدرس NFT های بازی

اگر مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید با حالت های مختلف بازی کمی آشنا می شوید. ما در ابتدای مقاله به صورت کامل انواع این حالت ها را توضیح داده ایم.

حالت های مختلف بازی
حالت های مختلف بازی

برای اینکه بیشتر بتوانیم با سایت رسمی بازی bombcrypto آشنا شویم، مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنیم. حال این بار با هیرو های مختلف آشنا می شویم. اگر قصد دارید قبل از شروع بازی با انواع هیرو ها آشنا شوید این بخش مناسب شما می باشد.

در این قسمت می توانید با تمامی هیرو های موجود در این بازی آشنا شوید. در حال حاضر با توجه به عبارت New، ۳ هیرو جدید به بازی اضافه شده است که شما می توانید از آن ها نیز استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که تمامی این هیرو ها را باید خریداری کنید.

تمامی هیرو های موجود در این بازی
تمامی هیرو های موجود در این بازی

اگر مجدد کمی صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید با خانه ها در بازی bombcrypto آشنا می شوید. همان‌طور که گفتیم اگر خانه ای در این بازی خریداری کنید، انرژی هیرو های شما زودتر تکمیل می شود. اگر به whitepaper این بازی مراجعه کنید، مشاهده می کنید که بخش خانه را همانند دنیای واقعی رقم زده است.

آن ها گفته اند که وقتی انسان پس از یک روز کاری خسته می شود برای استراحت نیاز به خانه دارد. دقیقاً هیرو ها هم به همین شکل هستند و برای تامین انرژی یک روز کاری باید در یک خانه استراحت کنند. البته آن ها می توانند در همان بخشی که به دنبال صندوق هستند نیز استراحت کنند اما سرعت تامین انرژی شان کند می شود و به همین دلیل زمان زیادی برای انجام این کار صرف می شود.

در صورتی که شما خانه هایتان را با آیتم های فانتزی تزئین کنید، هیرو ها در مکان های راحت تری استراحت می کنند. این موضوع نیز مجدد بر روی سرعت تامین انرژی شان تأثیرگذار است. به همین راحتی شما می توانید در بازی bombcrypto از خانه ها استفاده کنید.

استفاده از خانه در بازی bombcrypto
استفاده از خانه در بازی bombcrypto

مجدد صفحه را به سمت پایین اسکرول می کنیم. حال با توضیحاتی درباره حالت بتل و یا نبرد رو به رو می شویم. اگر در خاطرتان باشد در ابتدای مقاله درباره حالت بتل به صورت کامل توضیحاتی ارائه داده ایم.

توضیحاتی درباره حالت بتل و یا نبرد
توضیحاتی درباره حالت بتل و یا نبرد

بخش بعدی این سایت Roadmap این بازی می باشد. در این بخش می توانید نقشه راه بازی bombcrypto را مشاهده کنید. طبق گفته این نقشه راه، امکانات مختلفی در تاریخ های مختلف باید به این بازی اضافه شود که یکی از این امکانات marketplace می باشد. با اضافه شدن این ویژگی به بازی bombcrypto امکان خرید و فروش هیرو ها فراهم می گردد و شما می توانید از فروش هیرو ها کسب درآمد کنید.

نقشه راه بازی bombcrypto
نقشه راه بازی bombcrypto

اگر قصد آشنایی با توسعه دهندگان این بازی را دارید، باید در ادامه کمی صفحه سایت را به سمت پایین اسکرول کنید. حال در این قسمت شما می توانید با توسعه دهندگان این بازی آشنا شوید. تمام افرادی که در این تیم حضور دارند به شما معرفی شده اند.

توسعه دهندگان این بازی
توسعه دهندگان این بازی

در قسمت بعدی سایت با دیگر محصولات تیم سازنده این بازی رو به رو می شوید. این تیم گیم های دیگری را نیز تولید و روانه بازار کرده اند. شما می توانید به راحتی از آن ها استفاده کنید. برای دانلود هر بازی می توانید بر روی عبارت Download کلیک کنید.

دانلود بازی
دانلود بازی

در آخر با شرکا و سرمایه گذاران این بازی رو به رو می شویم. در این بخش شما می توانید تمامی شرکا و سرمایه گذاران این بازی را مشاهده کنید. اگر قصد دارید تا با هر یک از شرکا و یا سرمایه گذاران این بازی بیشتر آشنا شوید، کافی است نام آن ها را در گوگل جستجو کنید.

شرکا و سرمایه گذاران
شرکا و سرمایه گذاران

پس از اینکه بازی و همچنین سایت بازی را بررسی نمودیم، نوبت به اصل مطلب یعنی آموزش آن می رسد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا انجام این بازی را به شما آموزش دهیم تا بتوانید به راحتی بازی کنید و کسب درآمد کنید. همان‌طور که گفتیم برای شروع اولیه نیاز به سرمایه دارید. البته بدون سرمایه نیز می توانید بازی کنید اما برای درآمدزایی باید زمان بسیار زیادی صرف کنید. با این حال ما در بخش آموزش بازی به صورت کامل بازی bombcrypto به شما آموزش خواهیم داد. همراه ما باشید.


آموزش اتصال کیف پول بازی بمب کریپتو

آموزش اتصال کیف پول بازی بمب کریپتو
آموزش اتصال کیف پول بازی بمب کریپتو

برای شروع نیازی به ثبت نام نمی باشد و شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به ثبت نام شروع به بازی کنید. تنها در ابتدای کار نیاز است که کیف پول متامسک خود را به این بازی متصل کنید که در ادامه آموزش انجام این کار را به شما خواهیم داد. این بازی تحت وب است و برای هیچ سیستم عامل خاصی توسعه داده نشده است. شما می توانید با یک مرورگر به راحتی این گیم را انجام دهید. فقط به یاد داشته باشید حتماً باید در مرورگر خود افزونه کیف پول متامسک را نصب داشته باشید. برای شروع ابتدا:

 1. در صفحه اصلی سایت رسمی این بازی بر روی گزینه Play now کلیک کنید. ( همانند تصویر ذیل )
روی گزینه Play now کلیک کنید
روی گزینه Play now کلیک کنید
 1. ممکن است در شروع بازی کمی اذیت شوید. اگر ارور های مختلفی را مشاهده کردید و یا زمان زیادی بارگذاری صفحه ابتدایی داشت پیشنهاد ما به شما این است که نرم افزار تغییر ای پی و یا اینترنت خود را تغییر دهید. متأسفانه سرور های این بازی باگ های بسیار زیادی دارد و این مشکلات نیز به همین علت پیش می آید. پس از اینکه صفحات اولیه بازی بارگذاری شد، با صفحه دیگری همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این قسمت باید بر روی گزینه Connect wallet کلیک کنید.
روی گزینه Connect wallet کلیک کنید
روی گزینه Connect wallet کلیک کنید

اگر به تصویر فوق دقت کنید، در بخش بالا شما می توانید وضعیت سرور این بازی را مشاهده کنید. در صورتی که وضعیت سرور در حالت Good بود می توانید به راحتی از این بازی استفاده کنید.

 1. در بخش بعدی برای اینکه بتوانید به بازی ثابت کنید ربات نیستید باید پازل پیش رو را انجام دهید. پس از انجام این کار مراحل اتصال ولت آغاز می شود.
من ربات نیستم
من ربات نیستم
 1. همان‌طور که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، به راحتی می توانید عملیات اتصال به ولت را انجام دهید. لازم به ذکر است که اگر در حال حاضر ولت متامسک را در مرورگر خود نصب ندارید، می توانید با آموزشی که کمی پیش‌تر در سایت زوم ارز به شما معرفی شد، این کار را به راحتی انجام دهید.
 2. (به دلیل اینکه آموزش بازی طولانی نشود ما مراحل اتصال به ولت را فاکتور گرفته ایم. در صورتی که در این قسمت با مشکلی رو به رو شدید، می توانید مشکل و یا سؤال خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید.)
اتصال به کیف پول
اتصال به کیف پول
 1. پس از اینکه اتصال به ولت با موفقیت انجام شد، حال باید صبر کنید تا بازی به صورت کامل برای شما بارگذاری شود.(همانند تصویر ذیل)
صبر کنید تا بازی به صورت کامل برای شما بارگذاری شود
صبر کنید تا بازی به صورت کامل برای شما بارگذاری شود
 1. پس از بارگذاری کامل بازی، با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. این صفحه، بخش اصلی بازی می باشد. در گل باید بگوییم که بازی bombcrypto بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد. اگر کمی سرمایه وارد کنید می توانید به راحتی درآمد نیز داشته باشید.
بخش اصلی بازی
بخش اصلی بازی

آشنایی با قسمت های مختلف بازی bombcrypto

همان‌طور که مشاهده نمودید، اتصال کیف پول با موفقیت انجام شد. در این قسمت قصد داریم تا بخش های مختلف این بازی را به شما معرفی کنیم و سپس در ادامه به سراغ آموزش نحوه انجام این بازی برویم.

در بخش اول به سراغ نماد BCOIN در بازی می رویم. اگر به تصویر ذیل نگاهی بیندازید، مشاهده می کنید که در بالای تصویر عددی برابر با ۳.۵۱ نمایش داده شده است. این مقدار توکن BCOIN است که ما آن را خریداری کرده ایم و در نهایت توسط ولت به بازی انتقال داده ایم. در صورتی که شما اقدام به خرید این توکن کنید، پس از اتصال کیف پول می توانید آن مقدار را در این بخش مشاهده کنید. در ادامه نحوه خرید این توکن را به شما آموزش خواهیم داد.

آشنایی با قسمت های مختلف بازی bombcrypto
آشنایی با قسمت های مختلف بازی bombcrypto

در کنار تصویر توکن BCOIN یک تصویر دیگر قرار دارد که یک صندوق شباهت دارد. این صندوق ولت شما درون بازی می باشد. اگر در بازی bombcrypto پاداشی به دست بیاورید، تمام پاداش شما به این صندوق منتقل می شود. در اصل باید بگوییم صندوقی که مشاهده می کنید در این بازی نقش کیف پول شما را دارد.

تمام پاداش شما به این صندوق منتقل می شود
تمام پاداش شما به این صندوق منتقل می شود

اگر به تصویر فوق دقت کنید، در کنار نماد توکن BCOIN یک آیکون دیگر وجود دارد. این آیکون شامل هیرو های داخل بازی شما می باشد. در صورتی که داخل بازی هیرو کسب کنید، در این بخش می توانید آن ها را مشاهده کنید.

برای اینکه بازی را آغاز کنید، باید یکی از حالات موجود را انتخاب کنید. در حال حاضر تنها Treasure Hunt Mode و یا شکار گنج فعال است و شما برای بازی تنها می توانید این حالت را انتخاب کنید. همان‌طور که مشاهده می کنید، برای باقی حالت ها عبارت به زودی یا coming soon درج شده است. پس از فعال‌سازی می توانید از دیگر حالت ها نیز استفاده کنید. طبق نقشه راه این بازی، تمامی حالت ها باید تا اوایل سال ۲۰۲۲ فعال شود.

یکی از حالات موجود را انتخاب کنید
یکی از حالات موجود را انتخاب کنید

اگر به انتهای صفحه نگاهی بیندازید، گزینه های دیگری را مشاهده می کنید که به ترتیب درباره هر کدام توضیحاتی را خواهیم داد. اولین گزینه Chest و یا جعبه نام دارد. در تصویر ذیل شما می توانید این آیکون را مشاهده کنید.

گزینه Chest و یا جعبه
گزینه Chest و یا جعبه

زمانی که بر روی این گزینه کلیک می کنید، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید. در این صفحه شما می توانید موجودی هیرو های خود را مشاهده کنید. در صورتی که بر روی هر یک از هیرو های خود کلیک کنید، می توانید آن ها را آپدیت کنید و همچنین مشخصات آن ها را نیز مشاهده کنید.

در این صفحه شما می توانید موجودی هیرو های خود را مشاهده کنید
در این صفحه شما می توانید موجودی هیرو های خود را مشاهده کنید

گزینه بعدی که به شما معرفی خواهیم نمود، Shop و یا فروشگاه بازی می باشد. این بخش یکی از مهم ترین قسمت های این بازی می باشد چراکه شما در این قسمت می توانید هیرو خریداری کنید. توجه کنید که شما در این فروشگاه نمی توانید محصولی بفروشید و همان‌طور که گفتیم تنها امکان خرید از بازی در این فروشگاه محیا است. ( همانند تصویر ذیل )

Shop و یا فروشگاه بازی
Shop و یا فروشگاه بازی

خرید هیرو در بازی bombcrypto تنها از این قسمت امکان پذیر است. برای خرید هیرو در این بخش شما ۳ فرصت انتخاب دارید. هیرو ها برای خرید به جعبه های ۱ عددی، ۵ عددی و همچنین ۱۰ عددی تقسیم شده است؛ یعنی اگر شما جعبه ۱۰ عددی را انتخاب کنید، پس از باز شدن جعبه ۱۰ عدد هیرو به صورت تصادفی به شما تعلق می گیرد. هزینه جعبه ۱۰ عددی همان‌طور که مشاهده می کنید برابر با ۱۰۰ توکن BCOIN می باشد.

تقریباً اگر بخواهیم با نرخ قیمت فعلی این توکن و دلار حساب کنیم، حدوداً برای خرید این جعبه ۹ میلیون تومان معادل ۳۳۷ دلار هزینه نیاز است. همان‌طور که مشاهده می کنید باید گفت که این مبلغ کمی بالا است و با توجه به این بازی صرفه اقتصادی ندارد. اگر قصد خرید جعبه ۱ عددی را داشته باشید باید ۱۰ توکن BCOIN بپردازید. این تعداد توکن BCOIN معادل ۳۳ دلار و ۹۰۰ هزار تومان می باشد. توجه داشته باشید که تمامی مبلغ های فوق بر حسب قیمت این توکن و همچنین دلار در زمان نگارش این مقاله می باشد.

تمامی مبلغ های فوق بر حسب قیمت این توکن و همچنین دلار در زمان نگارش این مقاله می باشد
تمامی مبلغ های فوق بر حسب قیمت این توکن و همچنین دلار در زمان نگارش این مقاله می باشد

اگر به قسمت دیگر این صفحه نگاهی بیندازید، بخش خرید خانه را مشاهده می کنید. شما می توانید با کلیک بر روی گزینه Buy وارد صفحه اختصاصی خرید خانه شوید. به همین منظور با کلیک بر روی این گزینه، با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.

خرید خانه
خرید خانه

در این قسمت شما می توانید انواع خانه ها را مشاهده و در صورت تمایل آن ها را خریداری کنید. متأسفانه قیمت خانه در این بازی بسیار بالا می باشد و خرید آن ها صرفه اقتصادی ندارد. برای اینکه این موضوع را بهتر متوجه شوید بگذارید قیمت یکی از خانه ها را برایتان مثال بزنیم.

اگر به اولین موجودی خانه نگاهی بیندازید مشاهده می کنید که در آن تنها ۶ هیرو می تواند استراحت کند. قیمت این خانه برابر با ۷۲۰ توکن BCOIN می باشد. با توجه به قیمت این توکن تقریباً ۲.۴۲۶ دلار می شود. اگر بخواهیم به تومان حساب کنیم طبق قیمت دلار حدوداً این خانه ۶۶ میلیون تومان قیمت دارد. در نتیجه متوجه می شویم که خرید این خانه هیچ صرفه اقتصادی برای ما ندارد.

نکته قابل توجه این است که قیمت این خانه ۷۲۰ توکن BCOIN می باشد. اگر به خانه های دیگر دقت کنید قیمت های بسیار زیادی دارد. برای مثال اگر به قسمت آخرین خانه این لیست نگاهی بیندازید قیمتی معادل ۲۱۶۰۰ توکن BCOIN دارد. اگر مستقیم به تومان برگردانیم تقریباً قیمت آن معادل ۲ میلیارد ۲۰۰ میلیون تومان می باشد! اگر دقت کنید، به هیچ عنوان انجام این کار ( خرید خانه ) در این بازی هیچ صرفه اقتصادی برای هیچ فردی در ایران ندارد.

اگر یک مرحله به قبل برگردید، با صفحه اصلی رو به رو می شوید. سومین گزینه در این صفحه House می باشد. ( همانند تصویر ذیل )

گزینه House
گزینه House

در این بخش شما می توانید خانه های خود را مشاهده کنید و یا خانه ای جدید خریداری کنید. به این منظور باید گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورتی که قصد دارید خانه های خریداری شده خود را مشاهده کنید باید بر روی گزینه House List کلیک کنید.

در صورتی که قصد خرید خانه داشته باشید نیز باید بر روی گزینه Buy House کلیک کنید. اگر بر روی این قسمت ضربه بزنید، با صفحه ای که کمی قبل تر با آن آشنا شده اید رو به رو می شوید و می توانید در آن قسمت اقدام به خرید خانه کنید.

در صورتی که قصد خرید خانه داشته باشید نیز باید بر روی گزینه Buy House کلیک کنید
در صورتی که قصد خرید خانه داشته باشید نیز باید بر روی گزینه Buy House کلیک کنید

در صفحه اصلی تنها یک گزینه ی دیگر وجود دارد. اگر مجدد یک مرحله به قبل برگردید با گزینه Herose رو به رو می شوید. ( همانند تصویر ذیل )

گزینه Herose
گزینه Herose

اگر بر روی این صفحه نیز کلیک کنید، صفحه ای همچون تصویر ذیل برایتان بارگذاری می شود. در این صفحه شما می توانید بر روی هیرو های خود عملیات های مختلفی را انجام دهید. برای مثال زمانی که وارد نقشه شکار گنج شوید مشاهده می کنید که هیرو های شما خواب هستند. برای اینکه بتوانید آن ها را برای آغاز بازی بیدار کنید باید در این قسمت بر روی گزینه Work کلیک کنید. پس از اینکه این گزینه فعال شد، حال هیرو های شما آماده به کار شده اند و می توانید از آن ها استفاده کنید.

گزینه های دیگری همانند Rest و Home وجود دارد که با کلیک بر روی هر کدام از آن ها می توانید عملیات های مختلفی را انجام دهید. اگر دقت کنید در بخش وسط تصویر می توانید مقدار انرژی هیرو خود را نیز مشاهده کنید.

در نهایت با انتخاب هر هیرو در سمت راست تصویر می توانید اطلاعات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل با کلیک بر روی گزینه Upgrade هیرو خود را آپدیت کنید.

اپگرید کردن هیرو
اپگرید کردن هیرو

همان‌طور که مشاهده نمودید، این بازی امکانات خاصی ندارد و به راحتی قابل فهم است. در ادامه همراه ما باشید تا طریقه انجام این بازی و همچنین نحوه خرید توکن BCOIN را به شما آموزش دهیم. اگر تا به این قسمت از مقاله سؤالی برایتان ایجاد شده است، می توانید سؤال خود را در بخش نظرات از ما بپرسید.


آموزش نحوه بازی bombcrypto

آموزش نحوه بازی bombcrypto
آموزش نحوه بازی bombcrypto

همان‌طور که گفتیم در حال حاضر تنها حالت فعال این بازی Treasure Hunt Mode و یا شکار گنج می باشد؛ بنابراین باید این حالت را برای بازی استفاده کنید. بازی در بخش شکار گنج سختی خاصی ندارد و تنها کاری که باید کنید این است که ابتدا هیرو ها را فعال کنید. برای انجام این کار همان‌طور که در قسمت قبل گفتیم باید در منوی ابتدایی بازی به بخش Heroes مراجعه کنید. اگر در خاطرتان نیست کمی به بالاتر بروید و مقاله را مجدد مطالعه کنید.

حال باید به بازی بروید و به محض آغاز بازی هیرو های شما اقدام به شکار گنج می کنند و باید صبر کنید تا انرژی آن ها تمام شود. برای اینکه بهتر روند انجام این بازی را متوجه شوید بهتر است به صورت تصویری تمامی این مراحل را به شما آموزش دهیم. به همین منظور ابتدا:

 1. در صفحه اصلی بر روی گزینه Heroes کلیک می کنیم. ( همانند تصویر ذیل )
در صفحه اصلی بر روی گزینه Heroes کلیک می کنیم
در صفحه اصلی بر روی گزینه Heroes کلیک می کنیم
 1. پس از بارگذاری صفحه جدید، با تصویر ذیل رو به رو می شوید. کمی قبل تر به صورت کامل با این بخش آشنا شدید اما در این قسمت تنها نیاز است تا هیرو های خود را فعال کنید. به همین منظور کافی است بر روی گزینه WORK کلیک کنید تا تمامی هیرو های شما فعال شوند.

نکته:

شما در صورتی می توانید از هیرو های خود استفاده کنید که انرژی آن ها فول و یا پر شده باشد. اگر به تصویر ذیل دقت کنید، انرژی دومین هیرو ما هنوز فول و یا پر نشده است. به همین منظور اگر قصد استفاده از این هیرو را داشته باشیم باید صبر کنیم تا انرژی آن برای شروع یک بازی جدید فول و یا تکمیل شود.

بر روی گزینه WORK کلیک کنید تا تمامی هیرو های شما فعال شوند.
بر روی گزینه WORK کلیک کنید تا تمامی هیرو های شما فعال شوند.
 1. پس از فعال‌سازی یک مرحله به قبل برگردید و حال این بار با کلیک بر روی حالت Treasure Hunt وارد بازی شوید. ( همانند تصویر ذیل )
با کلیک بر روی حالت Treasure Hunt وارد بازی شوید
با کلیک بر روی حالت Treasure Hunt وارد بازی شوید
 1. به محض ورود به بازی با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید. حال همان‌طور که مشاهده می کنید هیرو های شما به صورت خودکار شروع به شکار گنج می کنند. ( همانند تصویر ذیل )
هیرو های شما به صورت خودکار شروع به شکار گنج می کنند
هیرو های شما به صورت خودکار شروع به شکار گنج می کنند
 1. پس از اینکه انرژی هر هیرو به پایان برسد، بازی تمام می شود و سپس باید منتظر باشید تا مجدد انرژی هیرو های شما فول و یا پر شوند؛ و مجدد این مرحله را آغاز کنید.
پس از اینکه انرژی هر هیرو به پایان برسد، بازی تمام می شود
پس از اینکه انرژی هر هیرو به پایان برسد، بازی تمام می شود
 1. اگر به تصویر فوق دقت کنید، ما تمامی هیرو ها را با رنگ قرمز و تمامی گنج و یا Chest ها را با رنگ مشکی نمایش داده ایم. اگر کمی بیشتر دقت کنید متوجه می شوید که در بالای هر کاراکتر ( هیرو و یا گنج ) یک نوار سبز رنگ قرار دارد. این نوار همان انرژی هیرو و همچنین جان صندوق می باشد. در صورتی که این نوار سبز رنگ در صندوق ها به انتها برسد یعنی جان صندوق تمام شده است و در حال منفجر شدن می باشد؛ اما اگر این نوار در هیرو ها به پایان برسد یعنی انرژی هیرو شما به پایان رسیده است.

توجه داشته باشید که اگر شما بدون سرمایه قصد انجام این بازی را داشته باشید در ابتدا تنها یک هیرو دارید و به همین دلیل تنها با یک هیرو می توانید بازی خود را انجام دهید. به دلیل اینکه ما در این بازی سرمایه وارد کرده ایم، توانستیم هیرو های مختلف را خریداری کنیم. شما نیز می توانید با وارد نمودن سرمایه در این بازی اقدام به خرید هیرو کنید.

 1. اگر قصد دارید در داخل بازی موجودی صندوق و یا ولت خود را مشاهده کنید باید بر روی علامت صندوق که در تصویر زیر با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک کنید. در صورتی که قصد دارید تنظیمات بازی را مشاهده کنید بر روی آیکون کنار صندوق یعنی چرخ دنده که با رنگ مشکی نمایش داده شده است کلیک کنید. به همین راحتی می توانید در داخل بازی با قسمت های مختلف ارتباط برقرار کنید.
داخل بازی موجودی صندوق و یا ولت خود را مشاهده کنید
داخل بازی موجودی صندوق و یا ولت خود را مشاهده کنید

همان‌طور که مطالعه کردید، این بازی آن چنان سخت نمی باشد و شما می توانید به راحتی آن را انجام دهید. در صورتی که در این بخش با مشکل رو به رو هستید، بهتر است مشکل خود را برای ما کامنت کنید. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا طریقه خرید توکن BCOIN در صرافی پنکیک سواپ به شما عزیزان آموزش دهیم.


آموزش نحوه خرید توکن BCOIN

آموزش نحوه خرید توکن BCOIN
آموزش نحوه خرید توکن BCOIN

در صرافی های مختلفی شما می توانید این توکن را خرید و فروش کنید؛ اما ما برای خرید این توکن به سراغ صرافی پنکیک سواپ رفته ایم. در این صرافی می توانید به راحتی این توکن را خرید و فروش کنید. اگر تا به حال با صرافی پنکیک سواپ کار نکرده اید به شما پیشنهاد می کنیم که برای آشنایی بیشتر ابتدا سری به مقاله اختصاصی آموزش کار با صرافی پنکیک سواپ در سایت زوم ارز بزنید. ما در این مقاله به صورت ویدیویی این صرافی را به شما آموزش داده ایم.

در این قسمت از مقاله نیز قصد داریم تنها به خرید توکن BCOIN اشاره کنیم. پس اگر قصد آشنایی کامل با این صرافی را دارید بهتر است به سراغ مقاله فوق بروید. برای انجام این کار:

 1. ابتدا وارد سایت صرافی پنکیک سواپ شوید. به محض ورود با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.
ابتدا وارد سایت صرافی پنکیک سواپ شوید
ابتدا وارد سایت صرافی پنکیک سواپ شوید
 1. در اولین قدم همانند تصویر فوق باید بر روی گزینه Connect to wallet کلیک کنید. با انجام این کار باید مراحل اتصال کیف پول متامسک را طی کنید که ما کمی قبل تر انجام این کار را به صورت کامل آموزش داده ایم. پس از اتصال ولت تقریباً کار تمام شده است و تنها خرید این توکن مانده است. توجه داشته باشید که ولت متامسک شما حتماً باید موجودی به BNB داشته باشد تا بتوانید این توکن را خریداری کنید. در صورتی که ارز دیجیتال BNB در ولت خود ندارید، در هر صرافی می توانید این ارز را خریداری کنید و سپس به کیف پول متامسک خود انتقال دهید.
 2. حال که ولت خود را متصل کرده اید به سمت چپ سایت بروید و بر روی تب Trade و سپس Exchange کلیک کنید. (همانند تصویر ذیل)
وی تب Trade و سپس Exchange کلیک کنید
وی تب Trade و سپس Exchange کلیک کنید
 1. پس از کلیک بر روی گزینه های فوق با صفحه ای همانند تصویر ذیل رو به رو می شوید.
در فیلد اول باید همان ارز دیجیتال BNB را انتخاب کنید؛ اما در فیلد دوم باید توکن BCOIN را انتخاب کنید.
در فیلد اول باید همان ارز دیجیتال BNB را انتخاب کنید؛ اما در فیلد دوم باید توکن BCOIN را انتخاب کنید.
 1. در فیلد اول باید همان ارز دیجیتال BNB را انتخاب کنید؛ اما در فیلد دوم باید توکن BCOIN را انتخاب کنید. به همین منظور بر روی آن کلیک کرده تا بتوانید نام این توکن را جستجو کنید. با کلیک بر روی این قسمت با صفحه ای همچون تصویر ذیل رو به رو می شوید.
نام این توکن را جستجو کنید
نام این توکن را جستجو کنید
 1. حال همان‌طور که گفتیم نام توکن BCOIN را در بخش مشخص شده جستجو می کنیم. به محض جستجو با تصویری همانند صفحه ذیل رو به رو می شوید.
BCOIN را در بخش مشخص شده جستجو می کنیم
BCOIN را در بخش مشخص شده جستجو می کنیم
 1. در این بخش همانند تصویر ذیل باید بر روی توکن BCOIN ضربه بزنید تا این توکن اضافه شود. حال می توانید هر تعداد BNB خود را به این توکن به راحتی تبدیل کنید.
روی توکن BCOIN ضربه بزنید تا این توکن اضافه شود
روی توکن BCOIN ضربه بزنید تا این توکن اضافه شود
 1. به دلیل که موجودی ما در این بخش کافی نیست نمی توانیم مراحل بیشتری را به صورت تصویری شرح دهیم اما در این مرحله همان‌طور که گفتیم کافی است مقدار BNB های خود را وارد کنید. در صورتی که قصد دارید تمامی موجودی BNB خود را به این توکن تبدیل کنید باید بر روی گزینه MAX کلیک کنید. در انتها برای تایید تراکنش و انجام عملیات بر روی گزینه Enter an amount کلیک کنید.

همان‌طور که مشاهده نمودید، خرید این توکن نیز به راحتی انجام شد. اگر در این بخش برایتان مشکلی ایجاد شد، آن را برای ما در بخش نظرات بنویسید تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهیم.


سخن آخر درباره ی آموزش بازی بمب کریپتو Bombcrypto

تا به این قسمت از مقاله تقریباً به صورت کامل بازی bombcrypto را به شما معرفی نمودیم. همان‌طور که مشاهده کردید، این بازی نیاز به سرمایه اولیه نسبتاً بالایی دارد. به همین دلیل ممکن است برخی از افراد بی‌خیال این بازی شوند. اگر علاقه و فرصت کافی برای انجام این بازی دارید، می توانید با وارد نمودن مقداری سرمایه به راحتی بازی کنید.

تقریباً اگر به صورت مدام و روزانه برای این بازی وقت بگذارید و همچنین سرمایه وارد کنید، در روز می توانید بین ۱۵ الی ۲۰ دلار درآمد کسب کنید. لازم به ذکر است که این محاسبات دقیق نمی باشد و به صورت حدودی است. در نتیجه نمی توان گفت که حتماً این مقدار درآمد در روز قطعی است.

یکی از سؤالاتی که ممکن است برایتان پیش بیاید این است که آیا این بازی صرفه اقتصادی دارد؟ بهتر است پاسخ به این سؤال را خودتان بدهید. اگر مبلغی دارید که به آن نیازی ندارید می توانید وارد بازی کنید و در اوقات فراغت خود بازی کنید. توجه داشته باشید که جز هزینه اولیه این گیم زمان زیادی را نیز می خواهد؛ بنابراین تنها به هزینه اولیه دقت نکنید.

اگر قصد یک درآمد مناسب از این بازی را داشته باشید تقریباً باید روزانه ۷ الی ۸ ساعت وقت بگذارید. با توجه به تمام توضیحات و مسائل این بازی تا حدودی باید گفت که انجام این گیم صرفه اقتصادی ندارد و بهتر است سرمایه خود را در بخش دیگری وارد کنید. البته این موضوع تنها یک پیشنهاد است و همه چیز به خودتان بستگی دارد.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “آموزش بازی بمب کریپتو Bombcrypto” با ما همراه بودید.

 

منبع: Zoomarz


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

 

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

23 دیدگاه دربارهٔ «آموزش بازی بمب کریپتو bombcrypto;

  • سجاد جان سلام حالت چطوره؟
   توکن بازی بمب کریپتو Bcoin هست. این توکن در حال حاضر در صرافی های کمی قابل خرید و فروشه. مثلا شما می تونید این توکن در صرافی پنکیک سواپ خرید و فروش کنید.

   پاسخ
  • سلام آقای میرزایی عزیز
   بله. این بازی درآمد زا هست و شما می تونید از طریق بازی کردن و یا خرید و فروش NFT های بازی درآمد کسب کنید. انجام بازی بمب کریپتو خیلی راحته اما درآمد زایی از اون اگر سرمایه کمی وارد کنید کمی سخت میشه! به نظرم ابتدا خوب تحقیق کنید و چنیدن بار این مقاله مطالعه کنید تا بتونید تصمیم خوبی بگیرید

   پاسخ
  • احمد جان سلام
   بازی بمب کریپتو درآمد خوبی داره به شرطی که بتونی به خوبی بازی کنی و همچنین هیرو های خوب خریداری کنی. در غیر این صورت نباید انتظار درآمد خوبی داشته باشی

   پاسخ
 1. سلام در بالای نقشه یک کلید هست که حاصل یک چیت بصورت کیف میباشد که انرژی زیاد میبرد تا یک شماره کنارش اضافه شود این کلید چه کاری ازش ساخته است به درد میخورد

  پاسخ
 2. سلام ولت من به بازی وصل نمیشه هی ارور میزنه بیکوین هم دارم تو ولتم ولی وصل نمیشه
  ممنون میشم بگید مشکل کارم کجاس

  پاسخ
  • پوریا جان اینکه بیت کوین داری و یا نه مهم نیست…الان اگر ولتت وصل نمیشه باید بگی با چه اروری رو به رو میشی؟ اگر اروری بهت نمیده، کیف پولی که دارای پاک کن و مجدد نصب کن احتمالا درست بشه…یادت نره عبارات بازیابی ولت یادداشت کنی

   پاسخ
 3. سلام
  خسته نباشید دو ست عزیز
  من قبلا ثبت نام کردم و هیرو هم خریداری کردم
  اما بعد روز نمی تونم وارد بازی بشم مشکل کجاست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام علی جان، ممنونم از وقتی که گذاشتی و مقاله مطالعه کردی
   اگر در صفحه ابتدایی بازی مشکل داری، باید اینترنت و همچنین نرم افزار تغییر ای پی خودتو تغییر بدی…البته به وضعیت سرور بازی هم دقت کن!
   بالای صفحه برات وضعیت سرور نوشته…اگر اوکی بود با نرم افزار تغییر ای پی و همچنین وی پی ان های مختلف تست کن ان شالله که جواب میگیری

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده