آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۲۳ مه تاریخی مهم در حوزه ارزهای دیجیتال خواهد بود، به این دلیل که…

23 مه تاریخی مهم در حوزه ارزهای دیجیتال خواهد بود، به این دلیل که...

۲۳ مه تاریخی مهم در حوزه ارزهای دیجیتال خواهد بود، به این دلیل که…

به گزارش زوم ارز، به گفته ویوک رامان، که بنیان‌گذار BitOoda است، ۲۳ مه نقطه عطفی در دنیای ارزهای دیجیتال خواهد بود. در بیانیه‌ای جسورانه، رامان اعلام کرد: “در تاریخ ۲۳ می، ما شاهد تایید همه ETF‌های نقطه‌ای اتریوم خواهیم بود.

با وجود انتقادات فعلی نسبتاً منفی نسبت به قیمت اتریوم و مشکلات قانونی موجود میان SEC و شرکای اصلی مانند یونی سواپ، کوین بیس و Consensys، رامان همچنان افتخار می‌برد. او پنج دلیل اساسی برای تایید نزدیک آینده را برشمرد:

دو شرکت که تصمیمات  ETF اتریوم آن‌ها در تاریخ ۲۳ مه اعلام خواهد شد، تغییراتی را در پرونده‌های خود برای حذف سهام اعمال کرده‌اند. رامان دلیل می‌آورد که هیچ صادرکننده‌ای نمی‌تواند از این منبع بالقوه درآمد رایگان به صورت پیشگیرانه استفاده نماید مگر اینکه از راهنمایی یک تنظیم‌کننده که راه حلی پیشنهاد می‌دهد، بهره برد.

Grayscale به دلیل پشتکار خود در مواجهه با موانع نظارتی شهرت دارد و اخیرا درخواست خود برای ETF های آینده اتریوم را بازنگری کرده است. رامان تصور می‌کند که Grayscale باید به دنبال رفع موانع بوده و نمی‌تواند از مبارزه بگریزد تا زمانی که اطلاع دقیقی از نقاط مثبت نزدیکی ETF اتریوم داشته باشد.

به گفته رامان، SEC قبلاً موافقت‌نامه‌های ETH Futures ETFs را تصویب کرده است، به این معنی که اتریوم مانند بیت کوین در قایقی جداگانه قرار دارد و به عبارت دیگر، یک کالایی که توسط CFTC تأیید شده است. این موافقت پس از ادغام صورت گرفته است، اشاره به این دارد که اثبات سهام اتریوم هنوز یک کالا باقی می‌ماند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

گری جنسلر، رئیس SEC، اعلام کرد که اتریوم یک دارایی غیرامنیتی است. با وجود اختلافات سیاسی فعلی، رامان اعتقاد دارد که تصمیم مربوط به ETF باعث روشن شدن وضعیت اتریوم خواهد شد.

SEC توسط دادگاه‌ها به عنوان “خودسرانه و دمدمی‌مزاج” شناخته شده است. رامان به این ایده پی برده که در وضعیت کنونی، رد ETF اتریوم ممکن است باعث آسیب دیگری برای SEC شود. او تحلیل می‌کند که برای جلوگیری از این آسیب، بهتر است تأیید ETFهای اتریوم  بدون صدا و سر و صدا صورت گیرد.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده