اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

سال رویایی بیت کوین و اتریوم

سال رویایی بیت کوین و اتریوم

به گزارش زوم ارز، اگر نگوییم بهترین، اما سال 2021 یکی از فوق العاده ترین سال های صنعت کریپتو بوده است و به طور کلی دارایی های دیجیتال با تصویب شدن اولین صندوق ETF بیت کوین در ایالات متحده و شروع به کار صنعت توکن های NFT و دیفای به جریان اصلی امور مالی دنیا تبدیل شدند و بیت کوین حتی از 65 هزار دلار عبور کرد و اوج قیمت خود را در سطح 69 هزار دلار ثبت نمود.

دقیقاً یک سال پیش در چنین روزی، بیت کوین بطور فعال در سطح 24 هزار دلار معامله می‌شد و پس از آن یک افزایش قیمت 40 درصدی را تجربه نمود و اوج قیمتی را در سطح 42 هزار دلار ثبت نمود.

درست پس از رسیدن به اوج قیمت جدید، بیت کوین تقریباً 30 درصد کاهش قیمت را تجربه نمود و برخی از تریدر ها بر این باور بودند که چرخه صعودی بازار به پایان رسیده و چرخه نزولی و خرسی بازار آغاز شده است.

در حالی که اکثر مردم به یاد دارند، اتریوم نسبت به دقیقاً یک سال قبل 520 درصد افزایش قیمت را تجربه نموده و این بهترین عملکرد این دارایی در سال 2021 بوده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

افزایش قیمت اتریوم در سه جبهه مختلف مورد حمایت قرار گرفت و منجر به این شد که این رمز ارز از 600 دلار به 4033 دلار در حال حاضر برسد و این سه جبهه به شرح زیر است:
معرفی مکانیزم توکن سوزی، رشد شدید صنعت توکن های NFT، رشد شدید صنعت دیفای

بنظر شما همراهان زوم ارز در کریسمس 2022 این دو رمز ارز در چه سطح قیمتی قرار دارند؟

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.Today


سر تیتر اخبار:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا