آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنجامین کاون هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) قبل از بازار صعودی بعدی یک کاهش دیگر خواهد داشت – جدول زمانی او اینجاست

بنجامین کاون هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) قبل از بازار صعودی بعدی یک کاهش دیگر خواهد داشت – جدول زمانی او اینجاست

به گزارش زوم ارز،یک تحلیلگر برتر ارزهای دیجیتال می گوید که بیت کوین (BTC) قبل از اینکه شانس ورود به یک چرخه صعودی جدید را پیدا کند، یک افت عمده دیگر را تجربه خواهد کرد.

در یک به‌روزرسانی ویدیویی جدید، بنجامین کوئن، تحلیلگر به ۷۸۷۰۰۰ مشترک یوتیوب خود می‌گوید که بالاترین دارایی ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار، یک مرحله دیگر قبل از بازار صعودی بعدی کاهش می‌یابد. شروع می شود.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

کاون می‌گوید با نگاهی به پیشرفت‌های لگاریتمی، بسته به زمان، شیب می‌تواند یک الگوی پایین دوتایی، پایین‌تر پایین‌تر یا پایین‌تر بالاتر را تشکیل دهد.

“من گمان می‌کنم قبل از اینکه آب میوه کافی برای راه‌اندازی یک بازار گاو نر واقعی داشته باشیم و نه یکی از این بازارهای رقت‌انگیز تقلبی که همه در طول سال قبل از نیمه‌سالی ذهن خود را از دست بدهند، فکر می‌کنم که از [ کمترین] باند رگرسیون.

من فکر می‌کنم شانس خوبی وجود دارد، و بسته به اینکه چه زمانی اتفاق می‌افتد، تعیین می‌کند که آیا پایین‌تر، دو کف یا پایین‌تر باشد. اگر می خواهید دو ته بگویید، به این معنی است که حداکثر تا فوریه ۲۰۲۴ اتفاق می افتد.

بنابراین اگر تا فوریه ۲۰۲۴ اتفاق بیفتد یا تا فوریه ۲۰۲۴ رخ ندهد، آنگاه می‌تواند به دو کفی مربوط باشد. اگر قبلاً رخ دهد، می تواند با پایین ترین سطح مطابقت داشته باشد. اگر بعد از آن اتفاق بیفتد، می تواند با یک پایین تر مطابقت داشته باشد. همه چیز بستگی به این دارد که چه زمانی اتفاق بیفتد.»

باندهای لگاریتمی تلاش می‌کنند تا قیمت یک دارایی را در طول زمان با ریشه‌یابی در اوج یا پایین‌ترین قیمت قبلی، پیش‌بینی کنند. با نوارهای رنگی مختلف که هر محدوده قیمت را نشان می دهد. طبق گفته Cowen، در طول هر بازار نزولی، قیمت BTC تمایل دارد یک باند کمتر از چرخه قبلی به پایان برسد.

«پیشرفت لگاریتمی فرض می‌کند که سودهای نمایی بیشتر در تاریخچه آن دارایی زودتر اتفاق می‌افتد. هر چه دارایی زودتر باشد، احتمال بیشتری دارد که بتواند آن سودهای تصاعدی را تجربه کند. هر چه جلوتر بروید، تغییر قیمت سخت‌تر و سخت‌تر می‌شود، زیرا ارزش بازار بسیار بیشتر است.

بنابراین شما یک کم دارید، که به نوعی در یک باند رگرسیون تنظیم می شود، و سپس یک کم بالاتر، اما [روی] یک باند رگرسیون پایین تر دارید. اکنون این را در نظر داشته باشید زیرا هر بار شاهد ظهور این الگو خواهید بود.»

بنجامین کاون هشدار می دهد که بیت کوین (BTC) قبل از بازار صعودی بعدی یک کاهش دیگر خواهد داشت - جدول زمانی او اینجاست

منبع: Benjamin Cowen/ YouTube

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله به قیمت ۲۵,۸۶۸ دلار معامله می شود که افزایش کسری در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده