لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

همکاری استراتژیک MDT با آزمایشگاه های DWF 

همکاری استراتژیک MDT با آزمایشگاه های DWF 

همکاری استراتژیک MDT با آزمایشگاه های DWF

به گزارش زوم ارز، توکن داده‌های اندازه‌گیری (MDT)، یک سیستم غیرمتمرکز ایجاد ارزش داده در زمینه هوش مصنوعی، اعلام کرد که یک مشارکت استراتژیک با شرکت پیشرو سرمایه‌گذاری بلاک چین DWF Labs برقرار کرده است.

این مشارکت، نقدینگی و پشتوانه مالی را برای MDT فراهم می‌کند که گفته می‌شود در هفت رقم وجود دارد، و همچنین دسترسی جهانی و توسعه محصول آن را گسترش می‌دهد.

MDT یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین است که به کاربران، ارائه دهندگان داده و گیرندگان داده اجازه می دهد تا داده ها را به صورت ایمن و ناشناس مبادله کنند. کاربران می توانند با اشتراک گذاری داده های خود جوایزی کسب کنند، در حالی که ارائه دهندگان داده می توانند به داده های با کیفیت بالا و تایید شده برای برنامه های کاربردی هوش مصنوعی دسترسی داشته باشند. گیرندگان داده همچنین می توانند از هزینه های کمتر و کارایی بالاتر بهره مند شوند.

به گفته هدرم هوانگ، یکی از بنیانگذاران آلتکوین MDT، مشارکت با آزمایشگاه های DWF رشد اکوسیستم MDT و موارد استفاده را تسریع می کند:

«MDT با موفقیت جوایز به اشتراک گذاری داده را بین بیش از ۶۵۰۰۰۰ کاربر اکوسیستم توزیع کرده است که بیش از ۱۳۰ میلیون دلار ارزش کل فروش را از بیش از ۲ میلیون نقطه داده فاکتور الکترونیکی مبتنی بر تراکنش ناشناس ایجاد کرده اند. «با پشتیبانی آزمایشگاه‌های DWF، ما مطمئن هستیم که MDT یک گام به تحقق اقتصاد خلق ارزش داده‌ای فراگیر که توسط بلاک چین قدرت می‌گیرد نزدیک‌تر است و موارد استفاده از اکوسیستم ما را در سطح جهانی گسترش خواهد داد.»

شریک مدیر آزمایشگاه DWF آندری گراچف هیجان خود را در مورد این مشارکت ابراز کرد و گفت که داده ها و هوش مصنوعی مزایای متقابل را در زمینه مالی غیرمتمرکز فراهم می کنند:

«داده‌ها در امور مالی غیرمتمرکز نه تنها هوش مصنوعی را با بینش‌های ارزشمند تغذیه می‌کنند، بلکه آن را برای عملکرد بهتر آموزش می‌دهند. هوش مصنوعی با پالایش و غنی سازی داده ها، قابلیت استفاده را افزایش می دهد. این رابطه همزیستی بین هوش مصنوعی و داده ها یک چرخه مداوم از نوآوری ایجاد می کند. “ما هیجان زده هستیم که بخشی از این سفر در اکوسیستم نشانه داده های قابل اندازه گیری هستیم.”

پس از اعلام، قیمت MDT تقریباً ۱۰٪ افزایش یافت که نشان دهنده واکنش مثبت بازار به این مشارکت است.

آلت کوین که در فهرست بایننس قرار دارد، همکاری استراتژیک با آزمایشگاه های DWF را اعلام کرد: قیمت به طور ناگهانی 10 درصد جهش کرد


منبع: en.bitcoinsistemi.com

زهرا راد
زهرا راد
من زهرا راد هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده