آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

مدیر عامل بایننس ادعای SEC در مورد ارائه دهنده کیف پول Ceffu را رد کرد

مدیر عامل بایننس ادعای SEC در مورد ارائه دهنده کیف پول Ceffu را رد کرد

مدیر عامل بایننس ادعای SEC در مورد ارائه دهنده کیف پول Ceffu را رد کرد

به گزارش زوم ارز، Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس به اتهاماتی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در رابطه با ارتباط Binance.US با ارائه دهنده کیف پول Ceffu مطرح کرده بود، پاسخ داد.

SEC شک دارد که این کیف پول ممکن است به شرکت شریک Binance، BAM، مرتبط باشد.

روز سه‌شنبه، ژائو این ادعاها را در X (که قبلاً توییتر نامیده می‌شد) رد کرد و اظهار داشت: «می‌خواهم توضیح دهم که بایننس ایالات متحده هرگز از Ceffu یا Binance Custody استفاده نکرده است. . این ادعاها بی اساس هستند.”

Ceffu درگیر مناقشه جاری بین SEC و Binance شده است و نهاد نظارتی مشکوک است که ممکن است بر دارایی های مشتری کنترل داشته باشد.

علاوه بر این، SEC اطلاعات بیشتری را از BAM درخواست کرد، همانطور که در پرونده دادگاه ارائه شده در ۱۸ سپتامبر در درخواست خود برای اجبار BAM ذکر شده است. با این حال، در زمان انتشار، BAM با این درخواست موافقت نکرده است.

در این پرونده، SEC ادعا کرد که ارائه‌دهنده کیف پول در واقع به Binance.US مرتبط است. این در تضاد با اظهارات قبلی شرکت رمزنگاری در اسناد دادگاه است که Ceffu هیچ ارتباطی با آنها نداشته است.

در همین حال، Binance.US استدلال کرده است که درخواست‌های سند SEC، همانطور که در سند بدون مهر آن در روز دوشنبه بیان شد، بیش از حد گسترده و بیش از حد سنگین هستند.

پرونده اصلاح‌شده توسط SEC همچنین استدلال می‌کند که درخواست BAM برای حکم حمایتی در برابر تحقیقات SEC فاقد ارزش است و از دادگاه خواسته است که این درخواست را رد کند.

BAM این درخواست را در ۱۴ اوت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه کلمبیا مطرح کرد. این تحقیقات SEC را به عنوان یک “اکسپدیشن ماهیگیری” توصیف کرد – تلاشی برای یافتن شواهد مجرمانه بدون بیان هدف از جستجو.

تبادلات جاری تنش‌ها را بین دو طرف در هفته‌های اخیر افزایش داده است زیرا بایننس به دنبال محدود کردن اقدامات تحقیقاتی SEC از طریق مداخله دادگاه است.

با این حال، قاضی ضیا فاروکی، روز دوشنبه، Binance Holdings Limited و SEC را تشویق کرد تا در این شکایت همکاری کنند. این درخواست ناشی از تلاش SEC برای اطلاعات بیشتر در مورد دارایی های مشتری در Binance.US است.

در طول جلسه، قاضی فاروکی از هر دو طرف درخواست کرد که اختلافات گذشته را کنار بگذارند و برای حل و فصل تلاش کنند.

به همین منظور، SEC و BAM با یک جلسه استماع در ۱۲ اکتبر موافقت کرده‌اند و انتظار می‌رود وضعیت مشترکی را در ۱۰ اکتبر ارائه کنند.

رابطه طوفانی بایننس با SEC

در ۵ ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار، اقدامات قانونی را علیه Binance آغاز کرد و ادعا کرد که بورس اوراق بهادار ثبت نشده معامله کرده است.

در یک سند حقوقی مفصل ۱۳۶ صفحه ای، SEC یک سری اتهامات علیه Binance و بنیانگذار آن Changpeng “CZ” Zhao مطرح کرد.

این سند دخالت ادعایی آنها را در یک طرح پیچیده شامل تقلب، تضاد منافع، عدم شفافیت، و بی‌توجهی عمدی به مقررات قانونی را فاش می‌کند.

به گفته گری جنسلر، رئیس SEC، این اتهامات حول محور شیوه‌های فریبنده با هدف گمراه کردن سرمایه‌گذاران بود.

این شیوه‌ها شامل مسائل مربوط به مدیریت ریسک، دستکاری حجم تجارت، پنهان کردن اطلاعات عملیاتی حیاتی، و نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده است.


منبع: cryptonews.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده