لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

مدیر عامل بایننس CZ پیش‌بینی می‌کند، که DeFi در دوره صعودی بعدی از CeFi پیشی بگیرد

۳۹ استخر نقدینگی در صرافی بایننس در ۱ سپتامبر متوقف خواهد کرد

مدیر عامل بایننس CZ پیش‌بینی می‌کند، که DeFi در دوره صعودی بعدی از CeFi پیشی بگیرد

به گزارش زوم ارز، Changpeng “CZ” Zhao مدیر عامل بایننس پیش بینی می کند که امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) این پتانسیل را دارد که در دوره صعودی بعدی از تامین مالی متمرکز (CeFi) پیشی بگیرد.

در ۱ سپتامبر X Spaces زنده (که قبلاً توییتر Spaces)، با عنوان CZ AMA، CZ پیش‌بینی خود را برای آینده DeFi بیان کرد. . او اعلام می‌کند: «من فکر می‌کنم هرچه صنعت غیرمتمرکزتر بهتر شود، بهتر می‌شود»، و اضافه می‌کند که ممکن است مدت زیادی طول نکشید که رتبه اول را به خود اختصاص دهد:

در ۹ ژوئن، کوین تلگراف گزارش داد که به دنبال اقدام قانونی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه صرافی های متمرکز کوین بیس و بایننس، میانگین حجم معاملات در سه صرافی غیرمتمرکز برتر (DEX) تا ۴۴۴ درصد در عرض ۴۸ افزایش یافت. – بازه ساعتی در زمان انتشار، حجم معاملات ۲۴ ساعته در DEX 722,776,226 دلار است.

CZ همچنین دیدگاه خود را در مورد رد اخیر شکایت علیه پروتکل غیرمتمرکز Uniswap به اشتراک گذاشت. من موافقم که موضوع unswap بسیار مثبت، بسیار معقول و منطقی و واضح بود. این خیلی خوب است،” او اعلام کرد.

در ۳۰ آگوست، یک دادگاه فدرال ایالات متحده شکایت دسته جمعی علیه Uniswap و مدیر عامل، بنیاد و حامیان سرمایه خطرپذیر آن را رد کرد که توسط شاکیانی مطرح شد که مدعی بودند به دلیل توکن های کلاهبرداری در صرافی غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال پول خود را از دست داده اند.

قاضی پرونده را رد کرد زیرا هیچ یک از طرفین نتوانستند کلاهبرداران را شناسایی کنند. به جای شکایت از کلاهبرداران به دلیل درخواست غیرقانونی، شاکیان از متهمان به دلیل گفته هایشان در شبکه های اجتماعی شکایت کردند.

در طول Spaces، شخصی تصمیم قاضی را به یاد آورد که توسعه دهندگان نمی توانند مسئول سوء استفاده از پلتفرم خود باشند که به اعتقاد او خبر مثبتی برای سازندگان DeFi در صنعت است، CZ دوباره به سرعت از این حکم تمجید کرد.

CZ اظهار داشت: “کد نوشتن برنامه‌نویس، کد آزادی بیان است، این توسعه واقعا خوب است.”

او همچنین در مورد نحوه استفاده از ارزهای دیجیتال توسط هر کشوری صحبت کرد و برخی از آنها به آن نیاز فوری‌تر از دیگران دارند.

«هر کشوری به رمزارز نیاز دارد، برخی از کشورها بیشتر از سایرین به آن نیاز دارند. کشورهای توسعه یافته ممکن است نیاز کمتری داشته باشند، اما ده کشور اجازه می دهند که دیگر افراد به عقب برسند. بنابراین اگر آنها می‌خواهند از نظر نوآوری مالی پیشتاز خود را حفظ کنند، باید آن را اتخاذ کنند.”


منبع: cointelegraph.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده