آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟

ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟

ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟ در این مقاله قصد داریم به معرفی ارز دیجیتال BICO و پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی Biconomy بپردازیم. بایکانمی قصد دارد تا یک زیرساخت تراکنش میان زنجیره ای بر روی بلاکچین هایی مانند اتریوم، آوالانچ و غیره ایجاد کند. این پلتفرم یک طرح انقلابی برای کمک به مزایای فناوری بلاکچین دارد که کاربران را به آن ها متصل می کند.

در واقع می توان گفت بایکانمی Biconomy یک زیرساخت انتقال دهنده بلاکچین است، که پلتفرمی باشد که کاربران را بدون نیاز به دانش فنی پیشرفته برای انجام تراکنش ها به بلاکچین متصل می کند. در ادامه مقاله شما می توانید با پلتفرم بایکانمی و توکن ارائه دهنده آن یعنی BICO آشنا شوید. همچنین در ادامه مقاله شما قادر به شناخت عملکرد پروتکل بایکانمی، ویژگی های آن، تاریخچه، بنیانگذاران و کیف پول های پشتیبانی کننده ارز دیجیتال BICO خواهید بود.

ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟

ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟
ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله بیان نمودیم، BICO توکن بومی بایکانمی Biconomy است که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. این توکن نقشی مشابه ماتیک در شبکه پالی گان Polygon دارد. هدف BICO ایجاد امنیت در شبکه است، همچنین حاکمیت سیستم را فعال می کند و به سهامداران پاداش می دهد. علاوه بر این، در آینده ای نزدیک به ذخیره ارزش تبدیل خواهد شد. BICO نقش مهمی در تمرکززدایی شبکه ایفا می کند که به عنوان کارمزد شبکه عمل می نماید و همه دارندگان ان را تشویق می کند تا شبکه را ایمن و حفظ کنند. همچنین در حاکمیت شبکه شرکت کنند.

بلاکچین بایکانمی به عنوان یک لایه تسویه حساب و تایید برای تمام فعالیت های شبکه بایکانمی Biconomy در تمام زنجیره های پشتیبانی شده عمل می کند. برای افزودن هرگونه اطلاعات به زنجیره، اپراتورهای نود کارمزد تراکنش را با استفاده از BICO می پردازند و BICO را متناسب با میزان کاری که در شبکه انجام دهند، کسب می کنند. دارندگان BICO توانایی پیشنهاد و رای دادن به گزینه هایی را دارند که بر پروتکل Biconomy و کل شبکه تاثیر می گذارد. تغییرات در کد شبکه و گنجاندن خدمات جدید نمونه هایی از این تصمیم ها هستند. هر دارنده BICO می تواند پیشنهادی را برای بررسی به جامعه بایکانمی ارسال کند. این یکی از اهداف بایکانمی برای افزایش تمرکززدایی است.


نیم نگاهی به توکن بایکانمی Biconomy

نام اختصاری BICO
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۱،۰۰۰،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش ۸۶،۱۵۲،۳۵۴
وب سایت رسمی biconomy.io
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io
پیج های ارتباط رسمی medium

twitter

وایت پیپر https://biconomy.io/litepaper
سورس کد https://github.com/bcnmy
آدرس قرارداد اتریم 0xf17e65822b568b3903685a7c9f496cf7656cc6c2

معرفی پروتکل بایکانمی

معرفی پروتکل بایکانمی
معرفی پروتکل بایکانمی

بایکانمی Biconomy یک شبکه زیرساخت relayer بلاکچین و پلتفرم تراکنش است. اما به زبان ساده تر، پلتفرمی است که کاربران را بدون نیاز به دانش فنی پیشرفته تر برای انجام تراکنش ها به یک بلاکچین پیوند می دهد.

شبکه relayer آنها مجموعه ای از کیت های توسعه نرم افزار SDK و API هایی است که طراحی شده اند تا بدون توجه به دانش و تجربه‌شان، بلاکچین را برای همه قابل دسترس تر و قابل درک تر کند. بایکانمی همچنین می تواند با dAppها و کیف پول های دیجیتال ادغام شود.

در واقع آنها می توانند بدون نیاز به نظارت زیاد از سوی اپراتورها، با هر برنامه کاربردی مبتنی بر بلاکچین کار کنند. جدا از یک برنامه نویسی پیشرفته، قراردادهای هوشمند نیز به امکان پذیر شدن این تنظیم کمک می کنند. معیاری که می توانیم برای ارزیابی موثر بودن یک پلتفرم بررسی کنیم، این است که ببینیم راه اندازی یا استفاده از dAppها برای هر کسی چقدر آسان شده است.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران بایکانمی Biconomy

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران بایکانمی Biconomy
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران بایکانمی Biconomy

در مارس ۲۰۱۹ بایکانمی توسط سه نفر به نام های Aniket Jindal، Ahmad Al-Balaghi و Sachin Tomar تاسیس شد. هدف بایکنامی ساده کردن فرآیندهای تراکنش برای کاربران اصلی است. با تجربه عملی قبلی در شرکت های برتر ارز دیجیتال مانند بایننس، این تیم به خوبی با مشکلاتی که کاربران شبکه برای انتقال کوین از یک کیف پول به یک کیف پول دیگر با آن روبرو هستند، آشنا می باشند.


بررسی عملکرد بایکانمی Biconomy

بررسی عملکرد بایکانمی Biconomy
بررسی عملکرد بایکانمی Biconomy

معماری بایکانمی Biconomy به کاربران اجازه می دهد بدون پرداخت گس از طریق تراکنش ها متصل شوند و گس را با توکن ERC-20 یا dApp ترجیحی خود خریداری کنند. همچنین از پیچیدگی بلاکچین جلوگیری می کند و به کاربران این آزادی را می دهد که از انتقال سریع لذت ببرند. بایکانمی Biconomy پیچیدگی های تراکنش های بلاکچین را با معرفی یک شبکه کارآمد تغییر داده است. سه محصول بایکانمی عبارتند از Mexa، Forward و Hyphen.

از طریق Mexa، می توانید از پیاده سازی استاندارد EIP-2771 یا پیاده سازی سفارشی استفاده کنید تا تراکنش های بدون گس در برنامه های غیرمتمرکز خود را مجاز کنید. Forward به کاربران اجازه می دهد تا کارمزد تراکنش را با توکن های خود بپردازند، ویژگی که در بلاکچین اتریوم در دسترس نیست. Hyphen امکان انتقال سریعتر و کم هزینه تر توکن بین بلاکچین های مختلف را فراهم می کند. این به ویژه مشکل انتقال وجوه از لایه ۲ به لایه ۱ بلاکچین را کاهش می دهد. محصول Hyphen بایکانمی انتقال را فوری و ارزان تر می کند و در عین حال نقدینگی توکن ها را در دو سر زنجیره حفظ می کند.


بررسی ویژگی های بایکانمی Biconomy

بررسی ویژگی های بایکانمی Biconomy
بررسی ویژگی های بایکانمی Biconomy

در این قسمت از مقاله به معرفی ویژگی های بایکانمی Biconomy خواهیم پرداخت:

  1. بایکانمی آینده ای را بدون گس فراهم می کند که در آن کاربران نیازی به نگرانی در مورد مشکلات بلاکچین مانند پرداخت گس و یا انتخاب یک شبکه یا زنجیره مناسب برای اطمینان از یک تراکنش موفق سریع ندارند. همه چیز فقط باید یکپارچه کار کند.
  2. بایکانمی Biconomy در حال ساختن آینده ای چند زنجیره ای است، اما آینده ای که در آن کاربران نیازی به دانستن چند زنجیره بودن آن ندارند. همه چیز سریع، مقرون به صرفه و مقیاس پذیر است.
  3. بایکانمی اضافه کردن یک تجربه کاربری بهتر و ساده تر به هر برنامه غیرمتمرکز یا dApp را به سادگی اضافه کردن یک قطعه لگو می کند. APIها و SDKهای آنها را می توان در هر dApp، در تمام زنجیره های اصلی و برای موارد استفاده بسیار متنوع ادغام کرد.

چه چیزی بایکانمی Biconomy را منحصر به فرد می کند؟

چه چیزی بایکانمی Biconomy را منحصر به فرد می کند؟
چه چیزی بایکانمی Biconomy را منحصر به فرد می کند؟

برنامه های وب ۳.۰ که DApps نیز نامیده می شوند، بر روی شبکه های غیرمتمرکز همتا به همتا یا P2P مانند اتریوم ساخته شده اند. همانطور که ممکن است بدانید، بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز یا DAppها فرآیندهای ثبت نام پیچیده ای دارند. این منجر به کندی فرآیند می شود که می تواند کاربران را ناامید کند. همچنین نوسانات کارمزد و ازدحام شبکه وجود دارد و این عوامل باعث شکست DAppها می شوند.

برای چنین مواردی، پلتفرم plug-n-play بایکانمی ایجاد شد. این به کاربران اجازه می دهد تا تمام مشکلات ذکر شده در بالا را دور بزنند. با اطمینان از اجرای مطمئن تراکنش ها، فرآیند را ساده می کند و با بلاکچین تعامل کنند. از سال ۲۰۲۰، این شرکت تا کنون موفق به همکاری با Matic Network، Curve Finance، Idle Finance، Perpetual Protocol و Decentral Games شده است.

بایکانمی تلاش می کند تا اصطکاک سنگینی را که در سطح تراکنش های رمزنگاری وجود دارد، از بین ببرد. همه اینها به لطف APIها و SDKهای قدرتمندی اتفاق می افتد که از مفهوم متا تراکنش ها برای صرفه جویی در زمان و تلاش توسعه دهندگان استفاده می کنند.


روند قیمت ارز دیجیتال بایکانمی BICO

ارز دیجیتال بایکانمی BICO در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۲۱ به دنیای ارز های دیجیتال عرضه شده است و در سایت کوین مارکت کپ رتبه ی ۲۶۳ قرار دارد و در بدو ورود به این مارکت با سطح قیمت ۵.۸۷۴۲ دلار معامله می‌شد. رمز ارز بایکانمی BICO در ابتدای عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال روندی صعودی را تجربه کرده است که در این روند صعودی به سطح ATH خود دست یافته و با قیمت ۲۱.۸۷ دلار به خرید و فروش می‌رسید که این اتفاق در تاریخ ۲ دسامبر۲۰۲۱ یعنی فردای روز عرضه شدن و به تاریخ امروز یعنی دو ماه پیش برای ارز بایکانمی BICO رقم خورد.

ارز دیجیتال بایکانمی BICO در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمت ۴.۷۵۹۴ خرید و فروش شده و سال جدید را آغاز کرده است این رمز ارز تابه امروز متاسفانه روند نزولی را از اول سال ۲۰۲۲ تجربه کرده است و در تاریخ ۲۷ ژانویه ی ۲۰۲۲ یعنی ۴ روز پیش رمز ارز بایکانمی BICO یک روند صعودی را تجربه کرده است و در این روند نزولی ATL خود را تجربه کرده است و با سطح قیمت ۱.۸۲ دلار آمریکا خرید و فروش می‌رسید.

 در زمان نگارش این مقاله حجم معاملات رمز ارز بایکانمی BICO در ۲۴ ساعت گذشته برابر است با ۶۳,۰۷۰,۲۷۶ دلار امریکا. در ادامه شما می‌توانید در نمودار زیر روند قیمتی ارز دیجیتال بایکانمی BICO را از زمان عرضه به دنیای ارز های دیجیتال تا به امروز را مشاهده کرده و مورد بررسی قرار دهید.

روند قیمت ارز دیجیتال بایکانمی BICO
روند قیمت ارز دیجیتال بایکانمی BICO

خرید و فروش ارز دیجیتال بایکانمی BICO

خرید و فروش ارز دیجیتال بایکانمی BICO
خرید و فروش ارز دیجیتال بایکانمی BICO

اگر شما تا به امروز تصمیم به خرید و فروش رمز ارز بایکانمی BICO را داشته اید ولی راه انجام آن را نمی‌دانستید اصلا نگران نباشید زیرا ما در این قسمت شما را راهنمایی می‌کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

اولین قدم برای خرید و فروش ارز دیجیتال بایکانمی BICO ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارز های دیجیتالی که از این ارز پشتیبانی میکنند است ما در ادامه ی این مقاله به صرافی هایی که از رمز ارز بایکانمی BICO پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم .

متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه کشور عزیز ما ایران است کاربران ایرانی نمی‌توانند در ابتدا مقدار تومان خود را تبدیل به ارز بایکانمی BICO کنند کاربران در ابتدا باید در یکی از صرافی های ارز دیجیتال داخلی تومان خود را به یکی از استیبل کوین ها مانند تتر تبدیل کنند و سپس در یکی از صرافی های خارجی دلخواه تتر را به ارز بایکانمی BICO تبدیل کنند.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO

در این قسمت ما به معرفی صرافی هایی که از ارز بایکانمی BICO پشتیبانی می‌کنند می‌پردازیم و آنها را برای شما نام برده که در صورتی که می‌خواهید به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید به راحتی از صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO مطلع باشید.

نکته: همراهان عزیز زوم ارزی قبل از انتخاب صرافی مورد نظر به بررسی آن صرافی بپردازید و صرافی را که از نظر امنیت قابل اعتماد بوده است و سابقه ی مناسب و بدون کلاه برداری را دارند انتخاب کنید، قبل از ثبت نام و احراز هویت ما به شما پیشنهاد می‌دهیم صرافی ارز دیجیتالی را که انتخاب کرده اید را مقاله ی آموزش آن را در قسمت صرافی سایت زوم ارز مطالعه کرده و بعد اقدام به فعالیت کنید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO عبارتند از:


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO

حال بعد از ثبت نام و احراز هویت و خرید ارز دیجیتال بایکانمی BICO شما به یک کیف پول برای ذخیره و نگهداری ارز دیجیتال بایکانمی BICO نیاز دارید. اما با افزایش تنوع در کیف پول های موجود در بازار ارز های دیجیتال انتخاب کیف پول متناسب با کاربرد و خواسته های شما بسیار سخت شده است، اما اصلا نگران نباشید ما در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که در بررسی و انتخاب کیف پول برای ذخیره و نگهداری رمز ارز های خود به مشکل بر نخورید و بتوانید براحتی کیف پولی مناسب با کاربرد خودتان پیدا کنید پس با ما همراه باشید.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal Wallet: کیف پول نرم افزاری سیف پل Safepal همچون کیف پول تراست یکی از پنج کیف پول برتر دنیای ارز های دیجیتال می‌باشد. کیف پول سیف پل داری امنیت مناسبی است و کاربران می‌‌توانند به راحتی از ارز دیجیتال بایکانمی BICO و رمز ارز های مختلف دیگر خود در این ولت نگهداری کنند.


بررسی آینده ارز دیجیتال بایکانمی

بررسی آینده ارز دیجیتال بایکانمی 
بررسی آینده ارز دیجیتال بایکانمی

شاید برای شما هم سوال پیش آید که آیا رمز ارز بایکانمی BICO یک سرمایه گذاری مناسب برای آینده به شمار می رود یا خیر؟ به طور کلی عوامل گوناگونی می تواند در آینده رمز ارزها تاثیر بگذارد. برای مثال بررسی پروژه از جنبه های مختلف و اهداف آن برای آینده می تواند تا حدودی به شما در تصمیم گیری برای سرمایه گذاری در این رمز ارز کمک کند.

ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از سرمایه گذاری حتما تمامی عوامل را به طور کامل بررسی نمایید. همچنین اخبار مربوط به رمز ارز نیز می تواند جزء یکی از عوامل تاثیرگذار باشد.


اینفوگرافیک ارز دیجیتال بایکانمی BICO

اینفوگرافیک ارز دیجیتال بایکانمی BICO
اینفوگرافیک ارز دیجیتال بایکانمی BICO

کلام پایانی درباره ی ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟

به طور کلی در این مقاله ما به معرفی رمز ارز BICO پرداختیم. BICO توکن بومی بایکانمی Biconomy است که در سال ۲۰۲۱ راه اندازی شد. بایکانمی Biconomy پلتفرمی است که کاربران را بدون نیاز به دانش فنی پیشرفته تر برای انجام تراکنش ها به یک بلاکچین پیوند می دهد. از جمله ویژگی های آن این است که بایکانمی آینده ای را بدون گس فراهم می کند که در آن کاربران نیازی به نگرانی در مورد مشکلات بلاکچین مانند پرداخت گس و یا انتخاب یک شبکه یا زنجیره مناسب برای اطمینان از یک تراکنش موفق سریع ندارند. کاربران می توانند با استفاده از صرافی های بایننس، هیوبی گلوبال و بای بیت به خرید و فروش رمز ارز BICO بپردازند. همچنین کیف پول سیف پل می تواند برای ذخیره سازی این رمز ارز مورد استفاده قرار گیرد.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله “ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟” همراه ما بودید.

 

منبع : زوم ارز


بیشتر بخوانید

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

 

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.

2 دیدگاه دربارهٔ «ارز دیجیتال بایکانمی BICO چیست؟;

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده