آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بروزرسانی تحلیلگران بلومبرگ در مورد ETF های اتریوم

بروزرسانی تحلیلگران بلومبرگ در مورد ETF های اتریوم

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران ETF بلومبرگ، اریک بالچوناس و جیمز سیفارت، اظهار داشته‌اند که امکان تایید ETF های نقطه‌ای اتریوم کاهش یافته است. بالچوناس احتمال تایید را به ۳۰ درصد کاهش داده و سیفارت نیز به تردید نسبت به این موضوع پیوسته است در حالی که موعد تصمیم‌گیری نزدیک است.

گرچه تحلیلگران بلومبرگ بازدهی کمتری برای تایید این ETF ها پیش‌بینی می‌کنند، اما سازنده بازار GSR هنوز به امید تایید آنها چسبیده است. هرچند JPMorgan و TD Cowen تصور می‌کنند که تایید تا ماه مه صورت نخواهد گرفت.

از سوی دیگر، بالچوناس با کاهش شانس تایید ETF های اتریوم می‌گوید: “تا ۳۵% امکان تایید ETF های ETH در ماه مه کاهش یافته است. با این وجود، این امکان هنوز وجود دارد و در آینده این اتفاق خواهد افتاد.”

سیفارت نیز بیان کرده است که مطمئنی درباره تایید ETF های اتریوم نیست: “تا زمانی که به تصمیم دسترسی نداریم، هیچ اطلاعات قطعی در دست نداریم. زمان مانده تا ضرب‌الاجل، در برابر تأیید ETF ها سرعت می‌کم کرده است.”

قبلاً بالچوناس و سیفارت به ترتیب با شانس ۷۰ و ۶۵ درصد تایید احتمالی ETF های اتریوم موافقت کرده بودند.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید