آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز انکر Ankr چیست؟ | آینده ارز انکر

ارز انکر Ankr چیست؟

ارز انکر Ankr؛ در این مقاله می خواهیم به بررسی رمز ارز آنکر ANKR و پلتفرم ان به طور کامل بپردازیم. تاریخچه پلتفرم آنکر Ankr مربوط به سال ۲۰۱۷ می باشد. این پلتفرم قصد دارد تا به ایجاد یک چارچوب کارآمد بلاکچین بپردازد که محاسبات ابری توزیع شده را ارائه می دهد. اگر می خواهید با بلاکچین رمزارز آنکر به طور کامل آشنا شوید، پیشنهاد می شود این مقاله را تا انتها بخوانید. همچنین می توانید با استفاده از این مقاله با نحوه خرید و فروش این رمز ارز آشنا شوید. لازم است بدانید که در انتهای مقاله به بررسی آینده این رمز ارز نیز خواهیم پرداخت.

شما می توانید مقاله  کیف پول های ارز انکر ANKR را مطالعه نمایید، همچنین می توانید در صفحه قیمت لحظه ای انکر ANKR در پایگاه خبری زوم ارز، (قیمت انکر | قیمت ANKR) را مشاهده نمایید.

نگاهی به پلتفرم آنکر Ankr

نگاهی به پلتفرم آنکر Ankr
نگاهی به پلتفرم آنکر Ankr

به طور کلی اگر بخواهیم در یک عبارت ساده به تعریف پلتفرم آنکر بپردازیم، می توان گفت آنکر Ankr یک پروژه زیر ساخت ابری مبتنی بر بلاکچین است. به علاوه آنکر پلتفرمی برای ایجاد یک زیرساخت برای استقرار پشته های Web3 می باشد. هدف زیر ساخت های بلاکچین این است که فراهم کنندگان منابع و کاربران نهایی بتوانند به راحتی به فناوری های بلاکچین و برنامه های DeFi متصل شوند. زیرساخت اختصاصی ابر آنکر به صورت مستقل از ارائه دهندگان عمومی کار می کند و برای افزایش انعطاف پذیری و پایداری توسط پایگاه داده های توزیع شده تامین می شود.

پلتفرم آنکر Ankr با هدف ارائه راه حل های API برای ایجاد نودهای سفارشی و کاربر پسند به کاربران ارائه می شود که برای کاهش ورود افراد، شرکت ها و توسعه دهندگان روزمره برای کمک به اکوسیستم های بلاکچین طراحی شده است. بازار نودهای آنکر Ankr امکان استقرار نودهای بلاکچین را در عرض چند دقیقه فراهم می کند. آنکر Ankr از فناوری بلاکچین به عنوان بخشی اساسی از زیر ساخت ها برای تسهیل پرداخت ها در پلتفرم، اندازه گیری منابع توزیع شده در سطح جهان، اطلاعات کاربران و یا ارائه دهندگان منابع و پیشنهاد الگوریتمی مرکز داده از طریق قراردادهای هوشمند استفاده می کند.

توکن ارائه شده این پلتفرم آنکر Ankr می باشد که در ادامه آن را به شما معرفی خواهیم کرد.


ارز دیجیتال آنکر ANKR چیست؟

ارز دیجیتال آنکر ANKR چیست؟
ارز دیجیتال آنکر ANKR چیست؟

رمزارز آنکر ANKR توکن بومی پلتفرم آنکر است. این رمزارز یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که در بلاکچین اتریوم کار می کند و به شما امکان می دهد تا در طیف گسترده ای از کیف پول ها از هر دو نوع سخت افزار و نرم افزار ذخیره شود.

از رمز ارز آنکر ANKR می توان برای پرداخت هزینه خدمات در پلتفرم آنکر مانند استقرار نود استفاده کرد و همچنین به عنوان مشوقی برای شرکت کنندگان شبکه عمل می کند. پس از شناخت کامل پلتفرم آنکر و رمز ارز آن حال وقت ان رسیده است که در ارتباط با تاریخچه و بنیانگذاران این رمز ارز اطلاعاتی کسب نمایید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال ANKR

نام اختصاری ANKR
نوع ارز TOKEN
عرضه کل ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
مقدار درگردش ۸,۱۶۹,۸۹۹,۳۷۸
وب سایت رسمی ankr.com
بلاکچین اکسپلور etherscan.io

explorer.binance.org

bscscan.com

solscan.io

پیج های ارتباط رسمی medium.com

twitter.com

سورس کد github.com
آدرس قرارداد ۰x8290333cef9e6d528dd5618fb97a76f268f3edd4

 


تاریخچه و بنیان گذاران رمز ارز آنکر ANKR

تاریخچه و بنیان گذاران رمز ارز آنکر ANKR
تاریخچه و بنیان گذاران رمز ارز آنکر ANKR

تاریخچه آنکر Ankr از سال ۲۰۱۷ آغاز می شود زمانی که گروهی از متخصصان فناوری از دانشگاه برکلی در کالیفرنیا تصمیم گرفتند با استفاده از فناوری بلاکچین یک سیستم محاسبات ابری غیرمتمرکز ایجاد کنند که قادر به ارائه راه حل های میزبانی مقرون به صرفه برای نودهای شبکه های ارزهای رمز پایه مانند بیت کوین یا اتریوم باشد.

بنیانگذاران آنکر Ankr شامل Chandler Song، که قبلا مسئول خدمات وب آمازون بود و Ryan Fang که یک سرمایه گذار است، می باشد. ترکیبی از تجربه بی نظیر هم از علوم کامپیوتر و هم از نظر اقتصادی آغازگر خوبی برای آنکر در اکوسیستم رمزنگاری است.

پلتفرم آنکر یکی از مهم ترین مسائل مربوط به فناوری بلاکچین را حل می کند. این پلتفرم برای حل مشکلات با ارائه هاستینگ ابری مقرون به صرفه و در دسترس برای نودهای مختلف بلاکچین طراحی شده است. با استفاده از انکر، شما می توانید یک نود ارز رمزنگاری شده داشته باشید، بدون اینکه شخصا تمام سخت افزارها را تنظیم کنید.

در ادامه مطالب می خواهیم بدانیم که ساختار بلاکچین رمز ارز انکر چگونه است. پس اگر می خواهید با بلاکچین آن آشنا شوید با ما همراه باشید.


بررسی ساختار بلاکچین آنکر Ankr

بررسی ساختار بلاکچین آنکر Ankr
بررسی ساختار بلاکچین آنکر Ankr

بلاکچین آنکر به چهار لایه تقسیم شده است. که در ادامه مطالب شما با این چهار لایه به طور کامل آشنا خواهید شد.

۱.لایه اصلی: این لایه اصلی اجماع است. همه نودهای کامل بر روی این لایه هستند. لایه اصلی شامل نودهای اعتبار سنج و نودهای منظم است. نودهای اعتبار سنج در حال حاضر توسط DCCN آنکر تایید می شوند.

۲.لایه ریلِی: لایه ریلِی برای مسیریابی سریع شبکه است. همه نودهای این لایه نیز نودهای کامل هستند، اما آنها بلوک تولید نمی کنند یا در اجماع شرکت نمی کنند.

۳.لایه دسترسی: لایه دسترسی شامل نودهای مرکز داده، نودهای استخراج و محاسبات است. همه ی این نودها می توانند دسترسی غیر قانونی به نودها را کنترل کنند.

۴.لایه میکرو نود: لایه میکرو نود شامل نودهای دستگاه و برخی از هش های تراکنش است. اگر یک میکرو نود نیاز به بازیابی اثبات شبکه دارد، از نود لایه دسترسی می خواهد. اگر لایه دسترسی داشته باشد، نود نمی تواند مدرکی ارائه دهد، درخواست از طریق لایه ریلِی به لایه اصلی منتقل می شود.


معرفی ویژگی های پلتفرم آنکر Ankr

معرفی ویژگی های پلتفرم آنکر Ankr
معرفی ویژگی های پلتفرم آنکر Ankr

Ankr قصد دارد یک چارچوب بلاکچین کارامد ایجاد کند که محاسبات ابری توزیع شده را فراهم می کند و زیرساخت های کاربر پسند را برای برنامه های تجاری فراهم می کند. زیرساخت بلاکچین بر اساس اجماع POUW در یک محیط اجرای قابل اعتماد SGX است.

در ادامه ویژگی های اصلی آنکر آورده شده است:

۱.امنیت پلتفرم با استفاده از اثبات اجماع کار مفید POUW

این الگوریتم اجماع به بلاکچین امکان می دهد بدون اتلاف انرژی به امنیت دست یابد.

۲.استفاده از پلتفرم توزیع شده رایانش ابری DCC

این پلتفرم امکان برقراری ارتباط برای محاسبه بین کاربران را به صورت نظیر به نظیر فراهم می کند.

۳.سرویس اوراکل

آنکر Ankr با استفاده از سخت افزار مورد اعتماد، یک سیستم داده معتبر معرفی می کند که این سیستم از ۳ بخش اصلی تشکیل شده است.

۴.ساختار چند زنجیره ای

آنکر قصد دارد تا با اجرای پلاسما و شاردینگ، بلاکچین را مقیاس بندی کند. این شبکه از یک ساختار درختی از بلاکچین ها تشکیل شده است که در ان زنجیره های مختلف کاربردی به یک زنجیره اصلی متصل می باشند. زنجیره اصلی برای اجرای قراردادهای هوشمند استفاده می شود.


امنیت شبکه آنکر Ankr چگونه است؟

امنیت شبکه آنکر Ankr چگونه است؟
امنیت شبکه آنکر Ankr چگونه است؟

پلتفرم انکر از نودهای تایید در فرآیند اعتبار سنجی بلوک ها استفاده می نماید که این موضوع سبب می شود کیفیت شبکه حفظ شود و شبکه در امان بماند و عواملی که باعث تخریب پلتفرم می شوند از پلتفرم دور بماند.

انکر از یک سیستم مبتنی بر شهرت برای ایمن ماندن پلتفرم استفاده می نماید. استفاده از موارد ذکر شده سبب می شود تا پلتفرم در برابر برخی از حملات در امان باشد و محیطی امن را فراهم نماید.


چه تعداد توکن آنکر ANKR در گردش می باشد؟

چه تعداد توکن آنکر ANKR در گردش می باشد؟
چه تعداد توکن آنکر ANKR در گردش می باشد؟

در حال حاضر میزان عرضه فعلی آنکر ANKR برابر با ۶،۴۹۶،۲۳۲،۷۱۱ کوین تعیین شده است. حجم معاملات این رمز ارز برابر با ۴۹،۸۱۱،۰۰۹ دلار آمریکا است. و حداکثر عرضه کوین های آنکر ۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ می باشد.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال آنکر ANKR

اگر نگاهی به روند قیمت این ارز دیجیتال که در نمودار زیر نشان داده شده است بیاندازید، مشاهده خواهید کرد که این ارز دیجیتال در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۰ به بالاترین قیمت خود رسیده است. این رمز ارز در زمان نگارش مقاله با قیمت ۰.۱۷۶۵۵۰ دلار به فروش می رسد و حجم معاملات این رمز ارز در ۲۴ ساعت برابر با ۷۵،۰۱۶،۴۸۷ دلار است. در ۲۴ ساعت قبل این رمز ارز ۱.۹۵% افزایش قیمت داشته است و در جدول رتبه بندی سایت CoinMarketCap در رتبه ۹۲ قرار دارد.

در نمودار زیر شما می توانید روند قیمت ارز دیجیتال آنکر ANKR را از تاریخ ۷ مارس ۲۰۱۹ تا ۳ مِی ۲۰۲۱ مشاهده نمایید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال آنکر ANKR
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال آنکر ANKR

خرید ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟

خرید ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟
خرید ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟

برای خرید ارز دیجیتال آنکر ANKR نیاز است تا در یکی از صرافی های ارز دیجیتال که به شما معرفی می نماییم و صرافی پشتیبان کننده این ارز دیجیتال هستند، ثبت نام نمایید. به دلیل تحریمات موجود در کشور ایران، کاربران ایرانی نمی توانند مستقیما این رمز ارز را خریداری کنند. به همین دلیل شما مجبور هستید تا یکی از استیبل کوین ها را خریداری نموده و آن را در صرافی به رمز ارز آنکر ANKR تبدیل نمایید.

در حال حاضر برترین صرافی ها برای مبادله رمز ارز آنکر صرافی های Binance، Huobi Global، Upbit، CoinTiger و BitAsset می باشند. شما می توانید در این صرافی ها رمز ارز آنکر را با جفت ارزهای معاملاتی همچون USD، USDT، BTC و ETH معامله نمایید. در ادامه مطالب به شما خواهیم گفت که پس از خریداری رمز ارز آنکر در چه کیف پول هایی می توانید آن را ذخیره کنید.


فروش ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟

فروش ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟
فروش ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه است؟

برای فرو ش رمز ارز آنکر همانند خرید ان می توانید از صرافی هایی که گفته شد استفاده کنید. اما توجه به این نکته ضروری می باشد که علاوه بر صرافی های ذکر شده صرافی های دیگری می باشند که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند که شما می توانید لیست کاملی از این صرافی ها را با استفاده از لینک زیر در سایت CoinMarketCap مشاهده نمایید.

به علاوه اینکه برای فروش از یک صرافی معتبر و مطمئن استفاده نمایید و قبل از انجام عملیات بررسی نمایید که صرافی انتخابی از اعتبار کافی برخوردار می باشد و یا خیر.


رمز ارز آنکر ANKR در چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

رمز ارز آنکر ANKR در چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟
رمز ارز آنکر ANKR در چه کیف پول هایی ذخیره می شود؟

این رمز ارز قابلیت ذخیره سازی در انواع کیف پول های دیجیتالی سخت افزاری و نرم افزاری را دارا می باشد. در این قسمت از مقاله ما تعدادی از انها را به شما معرفی خواهیم کرد. همانطور که می دانید کیف پول ها در دنیای رمزارزها همانند حساب بانکی شما می باشند که شما می توانید با استفاده از ادرسی که کیف پول در اختیار شما قرار می دهد، به ذخیره سازی رمز ارزها بپردازید.

از جمله کیف پول هایی که قادر به ذخیره سازی رمز ارز آنکر می باشند می توان به کیف پول های سخت افزاری لجر، ترزور و کیپ کی اشاره کرد. این کیف پول هایی که نام بردیم از امنیت بالایی برخوردار می باشند اما به دلیل اینکه قیمت بالایی دارند تعداد اندکی از کاربران از این کیف پول ها استفاده می نمایند.

علاوه بر کیف پول های سخت افزاری که نام بردیم، کیف پول های نرم افزاری زیر نیز از رمز ارز آنکر پشتیبانی می کنند.

۱.کیف پول کوینومی

۲.کیف پول تراست

۳.کیف پول اتمیک

۴.کیف پول مای اتر


آینده ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه به نظر می رسد؟

آینده ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه به نظر می رسد؟
آینده ارز دیجیتال آنکر ANKR چگونه به نظر می رسد؟

در این قسمت از مقاله می خواهیم بررسی نماییم که آیا ارز دیجیتال آنکر گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری به شمار می رود یا خیر. همچنین بررسی خواهیم کرد که این رمز ارز می تواند آینده خوبی را در مقایسه با رمزارزهای دیگر رقم بزند.

طبق بررسی های انجام شده و تحقیق و بررسی این رمز ارز توسط تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال، رمز ارز آنکر در سال ۲۰۲۱ خط سیر صعودی بازار را نشان می دهد. همچنین سایت های تحلیلگر ارزهای دیجیتال همچون Walletinvestor، DigitalCoin و Tradingbeasts این ارز رمزپایه را به عنوان گزینه سرمایه گذاری مناسب ارزیابی می کنند.

با این حال، از آنجا که بازار ارزهای رمز پایه ذاتا قابل پیش بینی نیست، سرمایه گذاران باید با توجه به اهداف سرمایه گذاری و میزان ریسک، سرمایه گذاری های خود را برنامه ریزی کنند.


سخن پایانی ارز دیجیتال آنکر ANKR

پلتفرم رمز ارز آنکر ANKR همانطور که در این مقاله گفته شد، از جمله پروژه های زیرساخت ابری مبتنی بر بلاکچین می باشد. بلاکچین این ارز دیجیتال از ۴ لایه تشکیل شده است که آنها شامل لایه اصلی، لایه ریلِی، لایه دسترسی و لایه میکرو نود می باشند. این پلتفرم از امنیت بالایی برخوردار است. شما می توانید از سایر صرافی هایی که از این رمز ارز پشتیبانی می کنند برای خرید و فروش استفاده نمایید و پس از خریداری می توانید در سایر کیف پول های لجر، ترزور، کوینومی، تراست و اتمیک ذخیره نمایید.

از رمز ارز پلتفرم آنکر می توان برای پرداخت هزینه های پلتفرم استفاده نمود. همچنین با توجه به بررسی های انجام شده توسط سایت های فعال در حوزه تحلیل رمزارزها می توان گفت که این ارز دیجیتال از آینده خوبی برخوردار می باشد.

ممنون از اینکه تا پایان “ ارز انکر Ankr ” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
6 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمد
2 سال قبل

عالیه

محسن
2 سال قبل

ارز ankr را بخرم یا نه؟

مهدا
3 سال قبل

ankr برای سرمایه گذاری کوتاه مدت چگونه است؟

شیما
3 سال قبل

آیا ankr در شرایط بوجود آمد. ریزش کرد یا اصلاح داشت؟

محمد
3 سال قبل

ارز ankr تا چه قیمتی رشد می کند؟

محسن
3 سال قبل

آیا ankr را جهت نوسان گیری پیشنهاد می کنید؟

آخرین مقالات منتشر شده