آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر Van de Poppe: روند صعودی بیت کوین در راه است – سطوح مقاومتی btc کجاست؟

تحلیلگر Van de Poppe: روند صعودی بیت کوین در راه است – سطوح مقاومتی btc کجاست؟

تحلیلگر Van de Poppe: روند صعودی بیت کوین در راه است – سطوح مقاومتی btc کجاست؟

به گزارش زوم ارز، به گفته مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر معروف ارزهای دیجیتال، بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۲۷۳۹۲ دلار معامله می شود و در حال آماده شدن برای یک روند صعودی قابل توجه است.

به گفته این تحلیلگر، اگرچه آلتکوین ها با عقب نشینی مواجه هستند، بیت کوین توانسته سطح حمایت قابل توجهی را حفظ کند.

ون د پوپ پیشنهاد می کند که اگر بیت کوین به بالای ۲۸۰۰۰ دلار برسد، مسیر ۳۵۰۰۰ تا ۴۰۰۰۰ دلار باز می شود. تحلیلگر استدلال می کند که یک رالی گاو نر ممکن است در این سناریو آغاز شود.

به گفته این تحلیلگر، جنگ مداوم بین اسرائیل و فلسطین منجر به ضعف در بازده اوراق قرضه و دلار شده است. با این حال، Van de Poppe فکر می کند که یک رقم مثبت از شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) می تواند کمک بسیار مورد نیاز را ارائه دهد. CPI در ایالات متحده روز پنجشنبه ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ترکیه (UTC+3) اعلام خواهد شد.

تحلیلگر فکر می کند که ۲۷,۱۰۰ دلار و ۲۷,۳۰۰ دلار می توانند قبل از افزایش قیمت به عنوان کفی عمل کنند. با این حال، او بیان می کند که اگر این منطقه از بین برود، سطح ۲۶۳۰۰ دلار می تواند مورد هدف قرار گیرد.

تحلیلگر فکر می کند که سه ماهه آخر سال ۲۰۲۳ یک سه ماهه صعودی خواهد بود.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده