آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: XRP پس از الگوی صعودی برای پامپ ۱۳۵۰% به ۲۷ دلار افزایش یافت!

تحلیلگر: XRP پس از الگوی صعودی برای پامپ ۱۳۵۰% به ۲۷ دلار افزایش یافت!

تحلیلگر: XRP پس از الگوی صعودی برای پامپ ۱۳۵۰% به ۲۷ دلار افزایش یافت!

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر به اعتقاد دارد که الگوی صعودی در بازار ارزهای دیجیتال می‌تواند XRP را به سطح بالاتری هدایت کند.

بعد از افزایش اخیر، قیمت XRP به حدود ۰.۵۴۸ دلار کاهش یافته است، در حالی که در گذشته بازار ارزهای دیجیتال تمایلی به نزول داشت. با این حال، در مدت ۴۸ ساعت گذشته، بسیاری از تحلیلگران امیدوارند که XRP به سبک قبلی خود بازگردد و به حالت صعودی برگردد.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

تحلیلگر برجسته EGRAG Crypto نیز از این افزایش قیمت XRP در شرایط بهبودی بازار حمایت می‌کند. او در به‌روزرسانی اخیر، از نشانگر مقاومتی سرعت فیبوناچی به عنوان یک ابزار معتبر برای پیش‌بینی عملکرد قیمت XRP در آینده استفاده کرده است.

در تحلیل خود، EGRAG Crypto اشاره کرده است که نشانگر FSRF ابزاری قابل اعتماد است که شناسایی مناطق مقاومت و پشتیبانی کلیدی را آسان می‌کند. در مورد XRP، تحلیلگر بیان می‌کند که مقاومت FSRF افزایش مداوم قیمت XRP را پس از حداکثر تاریخی در ژوئیه ۲۰۲۳ محدود کرده است.

با این حال، او انتظار دارد که با پیشرفت بازار، قیمت XRP به سطح بالاتری ارتقا یابد. یکی از عوامل محرک این پیش‌بینی، این است که XRP در هفته‌های اخیر چندین بسته روزانه با ارزش بیشتر از FSRF ۰.۵ دلار داشته است.

حرکت فراتر از این سطح، موجب باز شدن سطوح مقاومت کلیدی دیگری از جمله ۰.۷۵ دلار، ۱ دلار، ۱.۵ دلار و ۱.۹۶ دلار خواهد شد که در مقابل FSRF ۱ قرار دارند.

تحلیلگر انتظار می‌رود که این حرکت قیمت، باعث بروز FOMO (ترس از از دست دادن) بیشتری در بین سرمایه‌گذاران شود. او باور دارد که این FOMO می‌تواند باعث افزایش قیمت XRP به ۲۷ دلار شود که تقریباً ۱۳۵۰ درصد افزایش نسبت به سطح قیمت ۱.۹۶ دلار خواهد بود.

آیا XRP بالاترین رکورد قبلی خود را خواهد شکست؟

در ژانویه ۲۰۱۸، قیمت XRP به بالاترین سطح خود، یعنی ۳.۸۴ دلار، رسید. این قیمت در اوج قبلی بازار در سال ۲۰۲۱ توسط این ارز دیجیتال دست‌نیافتنی بود.

با این حال، چندین تحلیلگر توصیه می‌کنند که XRP به طور قابل توجهی از این نقطه عطف عبور کند، به ویژه زمانی که مبارزات حقوقی شرکت ریپل به اوج خود برسد. برخی از تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که قیمت XRP به ۱۰ دلار افزایش یابد، در حالی که برخی دیگر هدف متوسطی در حدود ۲ دلار در کوتاه‌مدت را پیش‌بینی می‌کنند. اما همچنان ریکاوری و برگشت به بالاترین سطح تاریخی برای XRP در کارت‌ها باقی می‌ماند.


منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده