آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیش‌بینی تحلیلگر: رشد شیبا اینو در آینده به همراه Dogecoin در بولدوران افزایش می یابد

پیش‌بینی تحلیلگر: رشد شیبا اینو در آینده به همراه Dogecoin در بولدوران افزایش می یابد

به گزارش زوم ارز، Altcoin Sherpa، یک تحلیلگر و معامله گر کهنه رمز ارز، شیبا اینو را به عنوان یک انعکاس افزایش مورد انتظار دوج کوین  می‌بیند که می‌تواند ارزش آن را به ۱ دلار برساند.

Altcoin Sherpa در تحلیل‌های اخیر خود، بر روی ممکوین‌های (memecoins) تمرکز کرده است و نظر خود را درباره چندین آلتکوین به اشتراک می‌گذارد. در این تحلیل، او به شیبا اینو توجه ویژه‌ای می‌کند و نظریه‌ای مثبت درباره دارایی‌های رمز ارز برای آینده میان‌مدت ابراز می‌کند.

قبل از بررسی شیبا اینو، Altcoin Sherpa به دوج کوین توجه کرده و تأکید می‌کند که نمودار DOGE همچنان در حال صعود است و قابلیت دارد در چرخه فعلی روند قیمتی قوی داشته باشد. او معتقد است که رسیدن به یک دلار برای DOGE چیزی غیرقابل تصور نیست.

با وجود اینکه ممکوین‌های جدیدتر مانند (WIF)، (PEPE) و  (BONK) به دلیل ارزش بازار کمتری که دارند، ممکن است به مقدار سود بیشتری نرسند، اما Altcoin Sherpa تاکید می‌کند که سرمایه‌گذاران هنوز هم می‌توانند سود کسب کنند. به دلیل نقدینگی بالای DOGE، این توکن همچنان جذاب است.

شیبا اینو می‌تواند منعکس کننده رالی Dogecoin باشد

تحلیلگر رمز ارز، Altcoin Sherpa، در تحلیل خود به Dogecoin اولویت داد و سپس به Shiba Inu توجه کرد. او با تأکید بر شباهت نمودار SHIB و DOGE، اشاره کرد که این دو ممکوین می‌توانند نقش مهمی در دنیای memecoin در طول دوره زمانی خود ایفا کنند.

با توجه به تحلیل Altcoin Sherpa، نمودار Shiba Inu شبیه به DOGE است و داده‌ها نشان می‌دهند که این دارایی در فاز انباشتی ۶۵۸ روزه قرار دارد. SHIB در این مدت قیمت ۰.۰۰۰۰۱۴۸۴ دلار را به ثبت رسانده است و حداقل قیمت آن ۰.۰۰۰۰۰۷۱۴ دلار است.

Altcoin Sherpa به توجیه قیمت مشابه برای DOGE و SHIB با توجه به عوامل مختلفی پرداخته است، از جمله شباهت ارزش بازار این دو ممکوین، به‌رغم اینکه Dogecoin ارزشی بیشتر از SHIB دارد، با ارزش ۱۰ میلیارد دلار بیشتر.

تحلیلگر بیان کرد که انتظار دارد Shiba Inu در این دوره “اعداد بزرگ” را به دست آورد، اما ترجیح می‌دهد پیش‌بینی قیمت خاصی را ارائه ندهد. با این حال، او یادآوری کرد که در حالی که SHIB نقدینگی خوبی دارد مانند DOGE، سرمایه‌گذاران نباید انتظار داشته باشند که این دارایی عملکرد تاریخی خود از سال ۲۰۲۱ را تکرار کند.

SHIB می‌تواند ۰.۰۰۰۱ دلار را هدف قرار دهد

شیبا اینو در طول دوره صعودی سال ۲۰۲۱ یکی از بزرگترین افزایش‌های قیمت را در تاریخ کریپتوارزها ثبت کرد. بر اساس تحقیقات CoinGecko، این دارایی در ۴۵۳ روز، قیمت ۱۲ دلار را به ۱ میلیون دلار تبدیل کرد. این باعث شده تا بسیاری از سرمایه‌گذاران انتظار داشته باشند که این الگوی رشد تکرار شود، اما Altcoin Sherpa تردید خود را بیان کرده است.

با این حال، اگر SHIB بتواند حرکات Dogecoin را، همانطور که توسط تحلیلگر پیش‌بینی شده است، تکرار کند، این توکن می‌تواند به همان اندازه قابل توجهی افزایش قیمت داشته باشد. در حال حاضر، DOGE با قیمت ۰.۱۲۱۵ دلار در زمان ارائه گزارش معامله می‌شود. برای رسیدن به قیمت ۱ دلار، این توکن باید ۷۲۳٪ افزایش یابد.

همزمان، Shiba Inu با قیمت ۰.۰۰۰۰۱۲۸۰ دلار معامله می‌شود. اگر SHIB بتواند مسیر رشد DOGE را دنبال کند، افزایش ۷۲۳٪ می‌تواند به این دارایی کمک کند تا یک صفر از قیمت خود حذف شود و به ارزش ۰.۰۰۰۱۰۵۴ دلار برسد.


منبع: thecryptobasic.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده