آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بنیانگذاران Glassnode: صعود قیمت آلت‌کوین‌ها پس از افزایش قیمت بیت‌کوین و اتریوم در این هفته💸

افزایش تقاضا برای لایت کوین زیرا کاربران از لایت کوین دو برابر بیشتر از بیت کوین استفاده می کنند

بنیانگذاران Glassnode: صعود قیمت آلت‌کوین‌ها پس از افزایش قیمت بیت‌کوین و اتریوم در این هفته

به گزارش زوم ارز، بنیانگذاران شرکت تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال Glassnode، جان هاپل و یان آلمان، در پلتفرم رسانه اجتماعی X اظهار داشته‌اند که آلت‌کوین‌ها در حالت صعود قرار دارند به همراه بیت‌کوین   و اتریوم .

آنها معتقدند که ارزش کل بازار آلت‌کوین در حال افزایش است و نشان دهنده روند صعودی برای این ارزها می‌باشد.

جان هاپل و یان آلمان اظهار کرده‌اند: “آیا آلت‌کوین‌ها قبل از بروز حرکت چقدر دیگر عقب خواهند ماند؟ روند بیت‌کوین همچنان به عنوان رهبر اصلی حفظ می‌شود، اما با نگاه دقیق‌تر می‌بینیم که کل ارزش بازار آلت‌کوین در حال افزایش است. با پیشروی اتریوم و بیت‌کوین، ممکن است در آستانه افزایش قابل توجهی در بازار آلت‌کوین قرار داشته باشیم.”

منبع: Negentropic/X
منبع: Negentropic/X

 

بنیان‌گذاران نیز پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت‌کوین در حال افزایش نوسان خواهد بود، اما به طور کلی روند صعودی ادامه خواهد یافت. آنها می‌گویند که پادشاه کریپتو ممکن است تا سطح ۴۰۰۰۰ دلار سقوط کند، اما در عین حال در یک روند صعودی کلی باقی خواهد ماند.

با اشاره به این موضوع، آنها می‌گویند: “حرکت صعودی بیت‌کوین: کاوش سفر ناشناخته تا ۴۶۰۰۰ دلار. با وجود بازه زمانی چهار ساعته که نشان می‌دهد بیت‌کوین بیش از حد خریداری شده است، احتمال دارد روند صعودی ادامه یابد و ترس از دست دادن   سرمایه‌گذاران را تشدید کند.

از نظر فنی، بیت‌کوین در یک ناحیه ناشناخته به سمت ۴۶۰۰۰ دلار حرکت می‌کند. انتظار داشته باشید که نوسانات قیمت بین ۴۰۰۰۰ تا ۴۶۰۰۰ دلار رخ دهد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه یک شبکه ایمنی برای احتمالی برگشت قیمت به عقب فراهم می‌کند و اتصال کوتاه را خطرناک می‌سازد. الگوهای فعلی نیز به صعود به سطح ۴۵۰۰۰ دلار اشاره دارند.

به طور کلی، باید هوشیار باشیم، اما خوش‌بینی داشته باشیم. با این حال، شتاب بیت‌کوین نشان دهنده ادامه روند صعودی بیشتری است.”

منبع: Negentropic/X
منبع: Negentropic/X

ماتریکسپورت و تیلن نیز از نظریه موج الیوت استفاده می‌کنند تا ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال را در طول چرخه صعودی فعلی تا ATH 4.4 تریلیون دلار پیش‌بینی کنند. این مقدار از ATH قبلی که تقریباً ۳ تریلیون دلار بود، بیشتر خواهد بود.

نظریه موج الیوت سعی می‌کند تا حرکات قیمت را بر اساس روانشناسی جمعیت پیش‌بینی کند و تمایل آنها به ظهور در امواج را نشان دهد. به طور کلی، نظریه موج الیوت نشان می‌دهد که تکانه قیمت در پنج موج پس از سه موج اصلاحی “ABC” رخ می‌دهد.

تیلن با اشاره به این نظریه می‌گوید: “آیا شما نیز جذابیت بار سوم را احساس می‌کنید؟ زمانی که کریپتو حرکت خود را آغاز می‌کند، در پایان به یک حرکت عمودی می‌رسد! سفر جدیدی آغاز شده است و شاخص قدرت نسبی در منطقه “بسیار صعودی” قرار دارد. آیا شما نیز برای این حرکت آماده هستید؟ احتمالاً شادی قوی تا پایان این سفر مشاهده خواهد شد.”

منبع: Negentropic/X
منبع: Negentropic/X

 


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده