آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارز آلیس ALICE چیست؟

ارز آلیس ALICE چیست؟

ارز آلیس ALICE چیست؟، بازی های مبتنی بر بلاکچین یا بازی های بلاکچینی به عنوان نسل بعدی بازی ها شناخته می شوند. به هر حال، این ایده آینده ای را نشان می دهد که در آن بازیکنان می توانند از سرمایه گذاری های خود در زمان بازی درآمد کسب کنند و تاثیر واقعی بر توسعه بازی داشته باشند. یکی از این پروژه که تیم زوم ارز قصد دارد به معرفی آن بپردازد My Neighbor Alice است که از ارز دیجیتال ALICE برای دسترسی به یک سری از ویژگی ها استفاده می کند.

در یک عبارت کوتاه می توان گفت آلیس ALICE توکن بومی پلتفرم My Neighbor Alice است. در ادامه شما می توانید با رمز ارز آلیس ALICE، پلتفرم ارائه دهنده آن My Neighbor Alice، ویژگی ها و همچنین عملکرد پلتفرم آشنا شوید. در صورتی که قصد دارید به خرید و فروش رمز ارز آلیس ALICE بپردازید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

ارز دیجیتال آلیس ALICE چیست؟

ارز دیجیتال آلیس ALICE چیست؟
ارز دیجیتال آلیس ALICE چیست؟

همانطور که در مقدمه این مقاله خدمت شما کاربران عزیز زوم ارز بیان نمودیم، آلیس ALICE توکن ارائه شده پلتفرم My Neighbor Alice است. این توکن، توکن اصلی پلتفرم می باشد و مبتنی بر استاندارد ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. این توکن در بازی از طریق مسابقات و راه های دیگر قابل کسب است. همچنین توکن ALICE به بازار NFT پلتفرم My Neighbor Alice قدرت می دهد و بازیکنان را قادر می سازد تا سود ببرند.

توکن آلیس ALICE بازیکنان را تشویق می کند تا در بازی شرکت کنند. به عنوان مثال، کاربرانی که ALICE بیشتری را در اختیار دارند در طول زمان درآمد بیشتری کسب خواهند کرد. ALICE همچنین نشان دهنده موارد درون بازی مانند زمین است که می توانند از طریق قراردادهای هوشمند به بازیکنان دیگر فروخته شوند و یا اجاره داده شوند. این توکن در مجموع ۱۰۰ میلیون عرضه دارد و ۲۰ میلیون از این توکن ها نگهداری می شوند. همچنین لازم به ذکر است که ۲۱ میلیون به فروش اولیه اختصاص یافت. ۱۵ میلیون توکن به تیم سازنده و مشاوران اختصاص داده شده است و ۱۶ میلیون دیگر برای اکوسیستم بازی رزرو شده است.


نیم نگاهی به توکن My Neighbor Alice

نام اختصاری ALICE
نوع ارز Token
عرضه کل ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰
مقدار در گردش ۳۰،۶۰۰،۰۰۰
وب سایت رسمی myneighboralice.com
بلاکچین اکسپلورر etherscan.io

ethplorer.io

bscscan.com

solscan.io

پیج های ارتباطی رسمی myneighboralice.medium.com

twitter

reddit

وایت پیپر وایت پیپر ارز دیجیتال آلیس
آدرس قراردا د اتریوم 0xAC51066d7bEC65Dc4589368da368b212745d63E8

معرفی پلتفرم My Neighbor Alice

معرفی پلتفرم My Neighbor Alice
معرفی پلتفرم My Neighbor Alice

پلتفرم My Neighbor Alice یک پروژه بازی بلاکچینی است که در صنعت متاورس می باشد. اگر بخواهیم به صورت دقیق تر به آن نگاه کنیم، این پروژه نشان می دهد که شباهت هایی با دیگر ارزهای دیجیتال متاورس مانند دیسنترالند Decentraland و سندباکس The Sandbox دارد. این پلتفرم افراد را قادر می سازد جزایر مجازی بخرند و مالک آن شوند، با دوستان جدید ملاقات کنند و حتی اقلامی را در قالب توکن های غیر قابل تعویض یا NFT جمع آوری کنند. این بازی توسط Antler Interactive ساخته شده است، شرکتی که چندین بازی دیگر نیز ساخته شده است.

کاربران My Neighbor Alice ابتدا باید یک قطعه زمین را خریداری کنند که به عنوان plot یا قطعه شناخته می شود. پس از آن، آنها می توانند برخی از پیشرفت ها را برای جذابیت هر چه بیشتر انجام دهند. آنها این کار را با استفاده از دارایی های درون بازی انجام می دهند. خرید در بازی از طریق ALICE، توکن بومی اکوسیستم انجام می شود. این بازی میلیون ها کاربر را از سراسر جهان جذب کرده است و به رشد خود ادامه خواهد داد.

علاوه بر مواردی که گفتیم، لازم است بیان نماییم بازی My Neighbor Alice شامل یک بازار درون بازی است که در آن بازیکنان می توانند آیتم های مختلف بازی و NFTها را بخرند و بفروشند. بازیکنان برای دسترسی به رویدادهای انحصاری و NFT باید وضعیت خود را ارتقا دهند.


بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران My Neighbor Alice

بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران My Neighbor Alice
بررسی تاریخچه و معرفی بنیانگذاران My Neighbor Alice

پلتفرم بازی My Neighbor Alice در ژانویه ۲۰۲۱ در Stream راه اندازی شد و اولین آزمایش قابل پخش آن در ۳۱ آگوست صورت گرفت. توکن حاکمیتی این پلتفرم یعنی آلیس Alice در مارس ۲۰۲۱ در لانچ پول بایننس راه اندازی شد.

همانطور که در قسمت های قبلی مقاله گفتیم، My Neighbor Alice توسط شرکت Antler Interactive ایجاد شد. این شرکت قبلا با نام SERVIVE Studios شناخته می شد. همچنین لازم به ذکر است که شرکت Antler Interactive توسط آنا نورویک مدیریت می شود که متخصص در امور مالی است.


بررسی عملکرد My Neighbor Alice

بررسی عملکرد My Neighbor Alice
بررسی عملکرد My Neighbor Alice

مانند سایر بازی ها، My Neighbor Alice دارای قالبی باز است که به بازیکنان اجازه می دهد تا در جزایر مختلف سفر کنند تا با بازیکنان و شخصیت های درون بازی تعامل داشته باشند. حرکت بازیکنان در دنیای آلیس با استفاده از آواتارهای قابل تنظیم صورت می پذیرد. جزایر مجازی تشکیل دهنده بازی به زمین های جداگانه تقسیم می شوند و این زمین ها می توانند توسط مالک خود فروخته یا معامله شوند و با استفاده از یک NFT قابل تنظیم می باشند.

My Neighbor Alice یا MNA دارای طیفی از ماموریت ها و فعالیت ها برای بازیکنان است. اگرچه جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد هنوز در دسترس نیست، اما وایت پیپر آن نشان می دهد که جدای از ماموریت های رسمی، جامعه همچنین می تواند رویدادهای خود را ایجاد کند و منابع خود را با هم ترکیب کند تا به اهداف مشترک دست یابد. دارایی های درون بازی در My Neighbor Alice توسط NFT نشان داده می شوند و می توانند از نظر کمیاب بودن متفاوت باشند.


معرفی ویژگی های My Neighbor Alice

معرفی ویژگی های My Neighbor Alice
معرفی ویژگی های My Neighbor Alice

در ارتباط با ویژگی های پلتفرم My Neighbor Alice می توان گفت که طراحی آن به گونه ای است که برای علاقه مندان به دیفای DeFi جذاب می باشد و ویژگی های گوناگونی را به کاربران ارائه می دهد. بازیکنان قادر خواهند بود در قسمت دیفای از قابلیت هایی همچون وام دهی، استیکینگ و دارایی های درون بازی مبتنی بر بلاکچین استفاده نمایند.

پلتفرم MNA دارای یک اقتصاد وام دهی می باشد و بازکنان می توانند NFTهای خود را قرض داده و یا قرض بگیرند. همچنین لازم به ذکر است که بازیکنان می توانند از طریق بازارهای NFT و یا بازار درون بازی، توکن های ALICE را خریداری نمایند و یا بفروشند.

همچنین در پلتفرم My Neighbor Alice کاربران می توانند توکن های خود را استیک نموده و در مقابل سود دریافت کنند. علاوه بر این کاربران قادر خواهند بود برای خرید آیتم های درون بازی و شرکت در مدیریت از توکن ALICE استفاده نمایند.


مقایسه My Neighbor Alice و دیسنترالند Decentraland

مقایسه My Neighbor Alice و دیسنترالند Decentraland
مقایسه My Neighbor Alice و دیسنترالند Decentraland

در حال حاضر، My Neighbor Alice هیچ رقیب مستقیمی ندارد، اگرچه تعدادی دیگر از بازی های مبتنی بر بلاکچین از جمله دیسنترالند و سندباکس وجود دارد. از این میان، دیسنترالند مسلما شبیه ترین است زیرا از یک سیستم مشابه برای جداسازی قطعات زمین برای بازیکنان برای ساخت و ساز استفاده می کند. در Decentraland و My Neighbor Alice دارای محدوده محدودی از بازی هستند. در نتیجه قطعه زمین با گذشت زمان کمیاب تر می شود.

این دو بازی به کاربران این امکان را می دهند تا با ایجاد دارایی های خود، از مهارت های خود البته به روشی متفاوت درآمد کسب کنند. با My Neighbor Alice، کاربران می توانند NFTهای خود را با استفاده از ابزار MNA ایجاد کنند و سپس این دارایی ها می توانند در بازار داخلی فروخته شوند. در دیسنترالند، کاربران می توانند با استفاده از ابزار سازنده، مدل ها را به بازی وارد کنند و دارایی هایی ایجاد کنند که می توانند در زمین های خود قرار گیرند، در حالی که دارایی های مبتنی بر NFT می توانند در دیسنترالند فروخته شوند.

در دیسنترالند از گرافیک سه بعدی نیمه واقع گرایانه استفاده می کند، در حالی که My Neighbor Alice دارای گرافیک های زیبا و جذابی است که یادآور Animal Crossing است.


بررسی روند قیمت ارز دیجیتال Alice

ارز دیجیتال آلیس Alice در تاریخ ۱۵فوریه ی سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۲۳.۶۴ دلار آمریکا به دنیای ارز های دیجیتال وارد شده است این رمز ارز پس از یک روند صعودی کوتاه مدت یک روزه روند نزولی را تجربه کرده است.

ارز آلیس در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۲۱ روند صعودی را تجربه کرده است که این روند صعودی تنها ۶ روز به طول انجامید رمز ارز Alice در آخرین روز سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۱۲.۸۷ دلار خرید و فروش شده و سال جدید میلادی را آغاز کرده است.

رمز ارز آلیس Alice در تاریخ ۲۲ ژوئن سال ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۳.۱۹ دلار ATL خود و در تاریخ ۱۵ مارس ۲۰۲۱ با سطح قیمتی ۴۲.۵۵ دلار سطح ATH خود را تجربه کرده است. حجم معاملاتی ارز آلیس Alice در ۲۴ ساعت اخیر برابر با ۲۱۳,۰۷۴,۷۵۳ دلار امریکا بوده است.

شما می‌توانید با استفاده از عکس زیر که نمودار قیمت ارز دیجیتال آلیس را از ابتدای عرضه شدن به بازار ارز های دیجیتال تا به امروز برای شما به نمایش گذاشته ایم را مطالعه و مورد بررسی قرار دهید.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال آلیس Alice
بررسی روند قیمت ارز دیجیتال آلیس Alice

خرید و فروش ارز دیجیتال آلیس Alice

خرید و فروش ارز دیجیتال آلیس Alice
خرید و فروش ارز دیجیتال آلیس Alice

در این قسمت ما تیم زوم ارز به  نحوه ی خرید و فروش ارز آلیس Alice می‌پردازیم، اگر قصد خرید و فروش رمز ارز Alice را دارید باید در ابتدا اقدام به ثبت نام در یکی از صرافی های داخلی پشتیبان کننده ی این رمز ارز کنید و سپس به انجام معاملات خود بپردازید، اگر صرافی داخلی از این رمز ارز پشتیبانی نمی‌کرد باید از صرافی خاجی اقدام به خرید این رمز ارز کنید.

البته این نکته را باید برای شما بازگو کنیم که متاسفانه به دلیل تحریم هایی که متوجه ی کشور عزیزمان ایران است ما نمی‌توانیم به صورت مستقیم اقدام به معاوضه تومان با رمز ارز های مورد نظر در صرافی های خارجی کنیم، اما اصلا نگران نباشید زیرا این مشکل دارای راه حل می‌باشد.

شما می‌توانید در یکی از صرافی های داخلی اقدام به تبدیل تومان خود به یکی از استیبل کوین ها مانند تتر کنید و بعد تتر خود را در یکی از صرافی های خارجی پشتیبان کننده ی ارز آلیس Alice به این رمز ارز تبدیل کنید.

برای فروش ارز دیجیتال آلیس شما باید ابتدا اقدام به تبدیل رمز ارز آلیس Alice به تتر کنید و سپس اگر می‌خواهید تتر را به تومان تبدیل کنید باید تتر های خود را به صرافی داخلی انتقال داده و در صرافی داخلی اقدام به تبدیل تتر به تومان کنید. در ادامه برای مشاهده ی صرافی های پشتیبان کننده ی ارز Alice با ما همراه باشید.


صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice
صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice

در قسمت قبلی ما خرید و فروش رمز ارز آلیس Alice با استفاده از صرافی های خارجی و ایرانی را به شما آموزش دادیم و در این قسمت قصد داریم صرافی های ارز دیجیتال پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس را به شما معرفی کنیم. این نکته را در نظر داشته باشید که قبل از استفاده از هر یک ازصرافی های مورد نظرتان آن صرافی را از جهات مختلف مخصوصا امنیت بررسی کرده و پس از اطمینان از آن اقدام به استفاده از آن صرافی کنید.

صرافی های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice عبارتند از:

کاربران عزیز زوم ارزی این نکته را در نظر داشته باشید که  صرافی های بیشتری از ارز دیجیتال آلیس Alice پشتیبانی می‌کنند و ما فقط تعدادی از آنها را برای شما نامبرده ایم در صورت تمایل شما می‌توانید با مراجعه به سایت کوین مارکت کپ و سرچ نام انحصاری این ارز که Alice است را سرچ کرده و در صفحه ی این رمز ارز وارد قسمت Market شده و لیست کامل صرافی هایی که از ارز دیجیتال آلیس پشتیبانی می‌کند را مشاهده کنید.


کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice

کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice
کیف پول های پشتیبان کننده ی ارز دیجیتال آلیس Alice

مرحله ی بعد از انتخاب صرافی و خرید رمز ارز آلیس Alice شما باید انجام دهید اقدام به ذخیره ی رمز ارز های خریداری شده می‌رسد شما برای ذخیره و نگهداری از رمز ارز آلیس باید اقدام به تهیه ی کیف پول ارز های دیجیتال کنید.

امروزه با زیاد شدن تعداد و تنوع کیف پول های سخت افزاری و نرم افزاری دنیای ارز های دیجیتال فهمیدن اینکه چه کیف پولی از کدام رمز ارز ها پشتیبانی می‌کند کار بسیار دشواری شده است اما اصلا نگران نباشید ما در این قسمت به شما کمک می‌کنیم کیف پول مناسب با کاربرد ها و نیاز های خود را انتخاب کنید پس در ادامه با ماهمراه باشید.

کیف پول نرم افزاری سیف پل SafePal: کیف پول نرم افزاری سیف پل یکی از معروف ترین و محبوب ترین کیف پول نرم افزاری دنیای ارز های دیجیتال است این کیف پول یکی از پنج کیف پول برتر دنیای ارز های دیجیتال است. کیف پول سیف پل بغیر از ارز دیجیتال آلیس Alice از رمز ارز ها و توکن های گوناگون زیادی پشتیبانی می‌کند. کیف پول سیف پل از سیستم عامل های موبایلی مانند اندروید و ios پشتیبانی می‌کند.


آینده ارز دیجیتال آلیس ALICE چگونه است؟

آینده ارز دیجیتال آلیس ALICE چگونه است؟
آینده ارز دیجیتال آلیس ALICE چگونه است؟

همانطور که گفته شد آلیس ALICE توکن بومی My Neighbor Alice است و از آنجایی که این پلتفرم یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین می باشد، به سرعت در حال گسترش است و از توکن های غیر قابل تعویض یا NFT استفاده می کند. بسیاری از کارشناسان NFT بر این باورند که آلیس ALICE سرمایه گذاری خوبی است و می تواند سودهای قابل توجهی ایجاد کند.

به طور کلی می توان با گسترش بازی های بلاکچینی و افزایش محبوبیت این نوع از بازی ها، برای رمز ارز آلیس آینده خوبی را در نظر گرفت. اما لازم است که قبل از سرمایه گذاری تمامی عوامل تاثیرگذار را به صورت کامل بررسی نمایید.


اینفوگرافیک ارز آلیس ALICE

اینفوگرافیک ارز آلیس ALICE
اینفوگرافیک ارز آلیس ALICE

کلام پایانی درباره ی ارز آلیس ALICE چیست؟

در این مقاله ما به معرفی رمز ارز آلیس ALICE و پلتفرم ارائه دهنده آن یعنی My Neighbor Alice پرداختیم. همانطور که گفته رمز ارز آلیس توکن بومی پلتفرم My Neighbor Alice می باشد و بر اساس استاندارد ERC-20 پیاده سازی شده است.

پلتفرم My Neighbor Alice یک پلتفرم بازی مبتنی بر بلاکچین است که توکن آلیس در آن دارای کاربردهای مختلفی می باشد. شما می توانید از کیف پول های نام برده شده در این مقاله برای ذخیره سازی رمز ارز آلیس ALICE استفاده کنید. همچنین با استفاده از صرافی های ذکر شده در مقاله به خرید و فروش این رمز ارز بپردازید. امیدواریم که اطلاعات لازم را دریافت کرده باشید. در صورت داشتن هر گونه سوال آن را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

از اینکه تا پایان مقاله “ارز آلیس ALICE چیست؟” همراه ما بودید از شما متشکریم.

منبع: زوم ارز


بیشتر بخوانید:

از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم محتوا
تیم محتوا
جمالی هستم و دارای 3 سال تجربه در بازار رمز ارزها می باشم. دانش آموخته رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه تهران جنوب و در زمینه تدریس زبان و مترجمی بسیار فعالیت نموده ام. علاقه مند به حوزه موسیقی می باشم و در تلاشم تا در ارتباط با ارزهای دیجیتال دانش خود را گسترش دهم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
اسیه
اسیه
2 سال قبل

اینده قیمتی این ارزها به چه صورته؟

پوپک
پوپک
2 سال قبل

ممنون از محتوای خوبتون

مهدی زاده
مهدی زاده
2 سال قبل

به نظرتون آینده قیمتی این ارز دیجیتال به چه صورته؟

آخرین مقالات منتشر شده