آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل الگورند ALGO

تحلیل الگورند ALGO

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز ALGO در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که در طی رشد قیمت این ارز آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم بریک شده و و از آن پس روند را صعودی دانستیم و قیمت در ادامه به رشد خود ادامه داده تا به ناحیه باکس قرمز که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر ما قرار داشت نیز رسید و از همان جا شروع به اصلاح کرد و در ادامه گفتیم که کندل‌های قرمز را به عنوان اصلاح می‌دانیم و در صورت مشاهده الگوهای بازگشتی مجدد انتظار رشد قیمت این ارز را داریم.
دوستان در حال حاضر پس از مقداری اصلاح یک الگوی بازگشتی شکل گرفته و طبق انتظاری که داشتیم قیمت شروع به رشد کرده است و هم اکنون ناحیه باکس قرمز اول رسیده و پتانسیل رشد تا هدف بعدی نیز وجود دارد و نکته مهمی که می بایست به آن اشاره کنیم این است، تا زمانی که ترند لاین صعودی حفظ شود ،توقع داریم قیمت این ارز با رشدهای بسیار خوبی همراه باشد.دوستان علاوه بر تحلیل‌ ابن ارز، می‌توانید تحلیل ارز MKR و…. را در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ALGO امروز 14 اسفند 1402
تحلیل ALGO امروز ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز، امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز ALGO در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته هم خدمتتان عرض کردیم که در طی آخرین رشد قیمت این ارز آخرین سقف ترند نزولی که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم بریک و شکسته شد و قیمت به رشد خود ادامه داد تا به ناحیه باکس قرمز که به عنوان مقاومت ماژور مد نظر ما قرار داشت رسیده و سپس یک الگوی نزولی تشکیل داد. در ادامه خدمتتان گفتیم که روند را کاملاً صعودی می‌دانیم و بر همین اساس در تایم روزانه، یک ترند لاین صعودی رسم کردیم و ماه گذشته قیمت حوالی کف ترند لاین بود، که گفتیم اگر الگوی صعودی شکل بگیرد، انتظار رشد قیمت را داریم اما ناحیه کف از دست رفت و در ادامه خط حمایتی سبز رنگ نیز به طرف پایین شکسته شده است.
دوستان در حال حاضر در تایم هفتگی روند را کاملاً صعودی می‌دانیم و کندل‌های قرمز را اصلاحی، و با تشکیل الگوهای بازگشتی مجدد انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند. اما در تایم فریم روزانه روند کاملاً نزولی شده و انتظار داریم شاهد افت بیشتری در قیمت باشیم و توقع داریم قیمت تا باکس حمایتی سبز نیز افت پیدا کند.
دوستان علاوه بر تحلیل‌های فوق، می‌توانید تحلیل ارز MKR و…. را به صورت روزانه در سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید و از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل ALGO امروز 16 بهمن 1402
تحلیل ALGO امروز ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما همراهان همیشگی ،امیدوارم که سلامت باشید ،مثل هر ماه با تحلیل ارز آلگو ALGO در تایم فریم هفتگی کنارتان هستیم ,همانطور که خدمتتان عرض کردیم روند این ارز با پس گرفتن آخرین سقف ترند نزولی، که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم، به روند صعودی نیز تغییر کرده است و طبق انتظاری که داشتیم تا ناحیه مقاومتی و عرضه یعنی باکس قرمز رنگ نیز قیمت رشد پیدا کرده و از آنجا ما شاهد کندل‌های اصلاحی نیز هستیم.
دوستان عزیز به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه رفته و از آنجایی که روند صعودی می‌باشد ،یک ترند لاین صعودی رسم کرده ،انتظار داشته‌ایم که آن اصلاح حداقل تا ترند لاین صعودی نیز ادامه داشته باشد ،که این اتفاق رخ داده است ،توجه کنید که در حال حاضر اگر در این نواحی الگوهای صعودی را ببینیم مجدد انتظار داریم که این ارز، شروع به رشد کند. و نکته مهم دیگری که می‌بایست خدمتتان عرض کرد این است که ،خط سبز با عنوان یک حمایت مهم و معتبر مد نظر ما قرار دارد و در صورت از دست رفتن آن ،روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی خواهد شد. دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل ALGO امروز 18 دی 1402
تحلیل ALGO امروز ۱۸ دی ۱۴۰۲

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز عرض آلگو در تایم فریم هفتگی همانطور که با خط قرمز رنگ مشخص کردیم قیمت آمده آخرین سقف تشکیل شده در ترند نزولی را بریک کرده و پولک و اصلاح موقتش رو هم به پایان رسونده و بر اساس لگشماری محدوده مقاومتی که باکس قرمز رنگ می‌باشد را مشخص کردیم برای اینکه بررسی بیشتری داشته باشیم می‌رویم به تایم روزانه و واکنش به این محدوده مقاومتی تعیین شده کاملاً مشهود حداقل انتظار داریم که تا ترند لاین ما اصلاح قیمت رو در این ارز ببینیم اما همچنان روند کلی صعودی می‌باشد تا زمانی که خط قرمز رنگ حفظ شود چرا که یک حمایت معتبر برای ما به حساب می‌آید.

تحلیل Algo امروز 20 آذر 1402
تحلیل Algo امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۲

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل رمز ارز ALGO در تایم فریم روزانه پس از رشد خوبی که داشت و ناحیه عرضه ای که چندین روز جلوی رشد قیمت را گرفته بود را بی اعتبار کرد و به سمت بالا حرکت کرد و به ناحیه عرضه بعدی برخورد کرد و فعلا جلوی رشد قیمت گرفته شده است و ممکن است قیمت را به سمت پایین بفرستد و یک ناحیه تقاضا جدیدی تشکیل داده است که می‌تواند جلوی ریزش قیمت را بگیرد و دوباره به سمت بالا حرکت دهد که این ناحیه تقاضا حدودا قیمت ۰.۱۳۷۲ دلار می‌باشد.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 13 آذر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO پس از رشد خوبی که در هفته اخیر داشته است به یک ناحیه عرضه برخورد کرده در تایم فریم روزانه و ممکن است جلوی رشد این رمز ارز را بگیرد و یک اصلاح قیمتی را پیش روی خودش داشته باشد اگر این ناحیه به وظیفه خودش عمل کند روندی ریزشی میبینیم تا محدوده تقاضا مشخص شده که قیمت ۰.۱۰۱۳ دلار است و از این ناحیه تقاضا و کف حمایتی می‌توان واکنش ها را داشته باشیم؛ ولی به نظر شخصی من روند این رمز ارز صعودی می‌باشد دوستان پیشنهاد خرید نبود فقط تحلیل و نظر شخصی خودم را گفتم که من روندی صعودی برای این رمز ارز می‌بینم.
موفق و پرسود باشید.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 15 آبان 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۵ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO  در چند هفته گذشته به دلیل فشار فروش سنگین و نبود تقاضای کافی، حمایت رند خود را در محدوده ۰.۱۰ دلار از دست داد و حتی کف قبلی این ارز که در قیمت ۰.۰۹۰ دلار تشکیل شده بود هم شکسته شد. بنابراین با توجه به نبود سابقه قیمتی در این سطح و تشکیل ATL جدید، باید تا زمانی که نشانه های تغییر روند مشاهده شود، منتظر بمانیم. حمایت بعدی این ارز در محدوده ۰.۰۷۵۰ الی ۰.۰۷۵۵ دلار در نظر گرفته شده است، که می تواند واکنش مثبت خوبی به همراه داشته باشد. اما برای مشاهده نشانه های تغییر روند، همچنان می توانیم منتظر بمانیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 20 شهریور 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO کاملا روند رنج خود را در میان مدت حفظ کرده است و پتانسیلی برای شکستن یکی از سطوح ایجاد نکرده است. خط روند صعودی که در تایم های پایین برای این ارز در نظر گرفته شده بود، شکسته شد و قیمت ارز الگورند با واکنش منفی به مقاومت ۰.۱۲۲ دلار، تا محدوده کف قبلی کاهش پیدا کرد. مجددا این حمایت داینامیک را می توانیم روی نمودار تایم ۴ ساعته در نظر بگیریم. به دلیل صعودی بودن جهت روند در این تایم، تا زمانی که حمایت حفظ شود، می توانیم انتظار رشد قیمت و رسیدن به مقاومت سقف قبلی را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 23 مرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO به دلیل ادامه واکنش خوب به حمایت محدوده رند ۰.۱۰ دلار، مطابق انتظار روند رنجی تشکیل داده است و می تواند مدتی این روند رنج را ادامه دهد. همزمان الگوی کف دوقلو روی این حمایت رند تشکیل شده است و در صورت شکست خط گردن الگو، انتظار رشد بیشتر قیمت را تا مقاومت محدوده ۰.۱۸۵ الی ۰.۱۹ دلار داریم. یک مقاومت مینور در محدوده ۰.۱۲۲ دلار در نظر گرفته شده است و چندین بار قیمت به این سطح واکنش نشان داده است. اگر توان خریدران برای شکست این مقاومت کافی باشد، در اینصورت می توانیم هدف بعدی را در محدوده مقاومت سقف کانال نزولی یعنی ناحیه ۰.۱۴۶ دلار در نظر بگیریم. اما در سناریو نزولی و در صورت واکنش منفی به این مقاومت، محدوده حمایتی که می توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم در قیمت ۰.۰۹۲ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 26 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO در طی یک ماه گذشته روند کاملا نزولی داشت و با فشار فروشی که در بازار اعمال شد، کف قیمتی جدیدی در محدوده ۰.۰۹۵ دلار ثبت کرده است. با برخورد همزمان کندل های نزولی به محدوده ATL قبلی و میدلاین کانال، واکنش قوی صورت کرده است. با توجه به شکست کف های قبلی که در سال ۲۰۲۰ در محدوده ۰.۱۶ الی ۰.۲۰ دلار ثبت شده بود، این ناحیه به مقاومت جدید و مهمی تبدیل شده است.

بنابراین بازگشت به این سطح می تواند واکنش منفی به همراه داشته باشد و هدف کوتاه مدت خریداران است. همچنین سقف کانال نزولی بلند مدت این ارز محسوب می شود. مقاومت مینور فعلی در محدوده ۰.۱۲۲ دلار قرار دارد و یک واکنش منفی بعد از برخورد به این مقاومت مشاهده شده است. مقاومت دوم همانطور که گفته شد، در محدوده ۰.۱۶ الی ۰.۲۰ دلار است و با سقف کف کانال نزولی همپوشانی دارد. این ارز حتی اگر بازگشت قوی به محدوده سقف کانال داشته باشد، می تواند مدت زمان زیادی در محدوده فعلی یک کانال رنج تشکیل بدهد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 29 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO در طی یک ماه گذشته روند نزولی شدیدی داشت. قیمت این ارز همچنان داخل کانال نزولی بلند مدت قرار دارد و در سال ۲۰۲۳ کف قیمتی جدیدی نسبت به سال ۲۰۲۲ ثبت کرده است. این ارز در حال شکست کف قبلی است، اما در تایم فریم ماهانه همچنان روی حمایت مهمی قرار دارد. حمایتی که در محدوده دقیق ۰.۱۶۵۵ الی ۰.۱۵۵۵ دلار در نظر گرفته شده است و با اینکه کف قیمتی جدیدی ثبت شده، اگر به این ناحیه واکنش مثبت قوی داشته باشیم، می توانیم انتظار تغییر روند قیمت را از تایم فریم های پایین تا تایم فریم روزانه برای روزهای آینده داشته باشیم.

در تحلیل قبلی، محدوده ۰.۱۹ دلار به عنوان مقاومت تایم ۴ ساعته مشخص شده بود، که قبل از شکسته شدن این سطح، یک کف پایین تر تشکیل شده بود که نشانه ادامه روند نزولی بود. محدوده فعلی، مهم ترین سطح سه سال گذشته این ارز می باشد. بنابراین حفظ این ناحیه می تواند شرایط میان مدت این ارز را مساعد کند. اما در تایم فریم ماهانه روند این ارز نزولی است و اگر حمایت شکسته شود، روند نزولی بلند مدت این ارز می تواند ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 1 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO در طی چند هفته گذشته روند رنج آن بین محدوده حمایت ۰.۲۰ دلار و مقاومت ۰.۲۳ دلار ادامه پیدا کرد و قدرت کافی از طرف خریداران برای شکست مقاومت مشاهده نشد. واکنش های منفی به مقاومت مشخص شده، موجب تشکیل الگوی سقف دو گانه و برگشت قیمت به سمت حمایت ۰.۲۰ دلار شد. با فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، حمایت ۰.۲۰ دلار شکسته شد و قیمت به حمایت معتبر قبلی در محدوده ۰.۱۸۳۵ دلار برگشته است. در این محدوده همچنان می توانیم انتظار واکنش مثبت داشته باشیم.

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو گانه وجود دارد. بنابراین اگر مقاومت محدوده ۰.۱۹ دلار شکسته شود، الگو تایید می شود و اولین هدف در محدوده ۰.۱۹۵ دلار خواهد بود. همچنین هدف بعدی در محدوده ۰.۲۱ دلار می باشد. اما با توجه به کندل نزولی هفته گذشته، احتمال واکنش منفی به مقاومت دوم و رنج شدن روند وجود دارد. در صورتی که بیت کوین روند رنجی به خود بگیرد، می توانیم انتظار رشد کوتاه مدت این ارز را داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 4 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز ALGO در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت. شدت فشار فروش به حدی بود که در موج نزولی قبلی بیت کوین، به دلیل ترس زیاد در بازار حمایت‌های برخی از آلت کوین ها شکسته شد، و از الگورند هم در این فشار فروش دچار افت قیمت شدیدی شد. با بازگشت قیمت به حمایت تایم ماهانه در محدوده ۰.۱۸۵ الی ۰.۱۶۰ دلار، واکنش مثبت قوی مشاهده شد، و مجدداً رشد قیمت خوبی را تا مقاومت ۰.۲۲۵ الی ۰.۲۳۰ دلار شاهد بودیم.

این مقاومت هنوز شکسته نشده است، اما به دلیل شرایط تغییر روندی که در تایم فریم ۴ ساعته به وجود آمده است، تا زمانی که حمایت ۰.۲۰۰ الی ۰.۲۰۷ دلار حفظ شود، احتمال رشد قیمت وجود خواهد داشت. در صورت شکست این حمایت، کاهش قیمت می‌تواند مجدداً تا کف قبلی در محدوده ۰.۱۸ دلار ادامه داشته باشد، که در اینصورت می‌توانیم در انتظار تشکیل الگوی کف دوگانه برای بازگشت قیمت باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 7 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی الگورند ALGO در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ALGO که روند رنجی را شروع کرده بود، مجدداً با برخورد به مقاومت محدوده ۰.۲۸ الی ۰.۳۰ دلار واکنش منفی نشان داد. کاهش قیمت باز هم تا کف قبلی در محدوده حمایت ۰.۲۲ الی ۰.۲۴ دلار ادامه پیدا کرده است. اما نکته مهم این است که به دلیل صعودی نشدن روند در تایم روزانه، اگر حمایت فعلی شکسته شود، کاهش قیمت بیشتر می‌تواند حداقل تا میدلاین کانال نزولی اصلی ادامه داشته باشد. در میان مدت، اگر باز هم تقاضا برای رشد قیمت ایجاد شود و شاهد بازگشت قیمت بالای محدوده ۰.۲۵۰ الی ۰.۲۶۰ دلار باشیم، این پتانسیل برای رشد دوباره قیمت به وجود خواهد آمد.

برای هفته جاری و هفته‌های آینده می‌توانید محدوده حمایت ۰.۲۲۵ الی ۰.۲۳۰ دلار را زیر نظر داشته باشید. این سطح تقاضای قوی اگر مجدداً نشانه‌های بازگشت و واکنش مثبت داشته باشد، می‌تواند حداقل روند رنج فعلی را حفظ کند، و شاهد نزولی شدن روند میان مدت نخواهیم بود. در اینصورت محدوده مقاومت ۰.۳۱۰ الی ۰.۳۳۰ دلار هدف بعدی خریداران می‌تواند باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 8 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۸ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 9 بهمن 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۹ بهمن ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته حرکت صعودی آن ادامه داشت، اما به نسبت چند هفته گذشته قدرت کمتری داشته است. به طور کلی هنوز قیمت در کانال صعودی کوتاه مدت قرار دارد، و تا زمانی که کف کانال حفظ شود، می توانیم انتظار رشد بیشتر را داشته باشیم. در تایم فریم هفتگی کندل هایی که تشکیل می شود، همگی صعودی هستند، و پتانسیل اینکه قیمت حداقل تا محدوده ۰.۲۸۷ الی ۰.۳۰۰ دلار افزایش داشته باشد، وجود دارد. این ناحیه مقاومت دقیقا با سقف کانال نزولی اصلی همپوشانی دارد، و برخورد به آن با احتمال بالایی می تواند واکنشی باشد. همچنین در تایم فریم روزانه پتانسیل تشکیل واگرایی منفی روی اندیکاتور RSI وجود دارد، که در این صورت قیمت بعد از برخورد به مقاومت می تواند اصلاح داشته باشد. سطح حمایت فعلی در محدوده ۰.۲۲۰ الی ۰.۲۴۴ اولین حمایت معتبر این ارز برای هفته آینده می باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 9 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۹ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته روند قوی صعودی آن ادامه پیدا کرد، و بدون پولبک عمیق به رشد خود ادامه داد. حمایت خریداران موجب شد تا قیمت این ارز به محدوده مقاومت اصلی در سطح ۰.۲۴۲ الی ۰.۲۵۵ دلار نزدیک شود. قبل از برخورد قیمت به این ناحیه واکنش منفی شدیدی مشاهده شده است، بنابراین احتمال اینکه با برخورد به این مقاومت خریداران زیادی سیو سود انجام دهند، وجود دارد. این موج قوی برگشتی در تایم فریم روزانه می تواند نشانه ورود قیمت به روند رنج بزرگی باشد، و از طرفی نشانه خوبی برای حفظ کامل حمایت محدوده ۰.۱۶ الی ۰.۱۸ دلارمی باشد. اما مقاومتی که قیمت به آن نزدیک شده است، اگر حتی به صورت فیک شکسته شود، می تواند یکی از نشانه های تغییر روند در تایم فریم روزانه برای هفته های آینده باشد. بنابراین پولبک ها می تواند با واکنش مثبت همراه باشند.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 25 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۵ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 18 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۸ دی ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته روند صعودی خوبی را به ثبت رساند. بعد از اینکه قیمت این ارز به محدوده حمایت قوی ۰.۱۶ الی ۰.۱۸ دلار برخورد کرد، فشار فروش آن کاملا متوقف شد، و با افزایش تقاضا برگشت سریعی را شاهد بودیم. این محدوده به این دلیل با واکنش قوی همراه بود، که در گذشته و در تایم فریم ۴ ساعته یک ناحیه تقاضا و تغییر روند بوده است. بنابراین در تایم فریم ۴ ساعته نیز مجددا روند قیمت با تشکیل سقف و کف های بالاتر صعودی شده است. در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم احتمال ایجاد یک موج اصلاحی را بالا در نظر بگیریم. بنابراین یک سطح حمایتی در محدوده ۰.۱۷۴ الی ۰.۱۷۸ دلار در نظر گرفته شده است. از این محدوده در صورت کاهش قیمت، انتظار واکنش مثبت را داریم، و با توجه به صعودی بودن روند ۴ ساعه، اهدافی که می توانیم در نظر بگیریم، در محدوده ۰.۲۰ الی ۰.۲۱ دلار خواهد بود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 18 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 11 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته های گذشته روند رنجی داشت. قیمت این ارز که به یک حمایت مهم در محدوده ۰.۱۶ الی ۰.۱۸ دلار برخورد کرده بود، با واکنش مثبت اولیه مواجه شده و در تایم فریم هفتگی تا نیمه کندل نزولی قبلی را پوشش داده است. در صورتی که در پایان هفته این کندل بتواند تا محدوده های ۰.۱۸ دلار برسد، انتظار داریم که تغییر روند را حداقل در تایم فریم ۴ ساعته شاهد باشیم. در تایم ۴ ساعته یک سقف بالاتر نسبت به آخرین سقف روند نزولی شکل گرفته است.

بنابراین یک حمایت مینور در قیمت ۰.۱۶۷ الی ۰.۱۶۸ دلار در نظر گرفته شده است، که در صورت مشاهده واکنش مثبت به این سطح، انتظار رشد قیمت را داریم. اهداف کوتاه مدت می تواند در محدوده های ۰.۱۸۰ و ۰.۱۸۵ دلار در نظر گرفته شود، که با ابزار فیبوناچی شناسایی شده است، و مقاومت پرایس اکشنی را تایید می کند. خط روند نزولی RSI نیز شکسته شده، که این مورد هم می تواند به نوسان مثبت کوتاه مدت کمک کند. در نهایت شدت برگشت قوی در تایم ۴ ساعته به حدی است که می توانیم برای هفته جاری یک روند رنج را بین سطوح مشخص شده انتظار داشته باشیم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 11 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 20 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۰ آذر ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی دو هفته گذشته کاهش قیمت آن ادامه داشت. سطح مقاومتی که در محدوده ۰.۲۴۰ الی ۰.۲۵۵ دلار برای این ارز در نظر گرفته شده بود، ناحیه ای بود که برتری کامل فروشندگان را نشان می داد. از این محدوده باز هم یک موج نزولی و فشار فروش مشاهده شد، و باعث شد تا قیمت به کف ۲ سال گذشته خود در محدوده ۰.۰۰۲۵ دلار برخورد کند. اگر به نمودار این ارز در تایم هفتگی نگاه کنیم، می توانیم یک ناحیه تقاضای قوی در محدوده رند ۰.۲۲۰ دلار الی ۰.۲۱۰ دلار پیدا کنیم. که در چند روز گذشته یک برخورد و واکنش مثبت به این ناحیه مشاهده شده است.

الگوی پرایس اکشنی تری پوش می تواند روی نمودار تشکیل شود. اما هنوز برخورد به حمایت واکنش قوی ایجاد نکرده است، و ما در تایم فریم ۴ و ۱ ساعته نیز روند نزولی می بینیم. اگر خریداران بتوانند قیمت را بالای محدوده ۰.۲۳۲ الی ۰.۲۳۴ دلار برگردانند، در پولبک می توانیم انتظار رشد بیشتر را تا مقاومت محدوده ۰.۲۵ دلار داشته باشیم. همچنین در تایم ۱ ساعته می توانید یک کانال باریک صعودی برای قیمت فعلی در نظر بگیرید. شکست کف کانال می تواند قیمت را به ادامه روند نزولی برگرداند، و احتمال کاهش تا محدوده رند ۰.۲۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 20 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 6 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۶ آذر ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۶ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته فشار فروش آن ادامه داشت، و قیمت کاملا زیر محدوده حمایت ماهانه ۰.۲۴۴ الی ۰.۲۸۰ دلار قرار گرفته است. اما به دلیل نزدیک بودن یک حمایت دیگر در محدوده ۰.۲۰۰ الی ۰.۲۲۰ دلار، فشار فروش متوقف شده است. اگر شرایط کوتاه مدت بیت کوین صعودی باقی بماند، احتمال برگشت قیمت بالای حمایت بیشتر می شود. برای این هفته می توانید سطح مقاومت ۰.۲۵۵ الی ۰.۲۴۲ دلار را زیر نظر داشته باشید.

اگر کندل های خوبی در تایم فریم ۴ ساعته بالای این محدوده بسته شود، می توانیم انتظار ورود قیمت به یک روند رنج بین این محدوده و محدوده ۰.۲۷۷ الی ۰.۲۸۰ دلار را داشته باشیم. پس در این صورت انتظار نوسانات ۱۰ درصدی بین این دو سطح وجود خواهد داشت. تا زمانی که مقاومت دوم شکسته نشود، می توانیم همچنان انتظار کاهش بیشتر قیمت را داشته باشیم. در سناریو نزولی و در صورت افزایش فشار فروش در بازار، حمایت هایی که در محدوده های ۰.۲۰، ۰.۱۸ و ۰.۱۶ دلار در نظر گرفته شده است، می تواند اهداف فروشندگان باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 6 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۶ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 29 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۹ آبان ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته روی سطح حمایت مهمی برگشته است، و قیمت این ارز با حفظ موقت این حمایت و حمایت خریداران بالای محدوده ۰.۲۴۴ الی ۰.۲۸۰ دلار در حال معامله شدن می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته شاهد یک روند رنج هستیم. یک پولبک پیچیده داخل رنج آخرین موج نزولی تشکیل شده است، که سقف و کف های بالاتر را نشان می دهد. اما تا زمانی که قیمت بالای محدوده ۰.۳۴ دلار برگشت نداشته باشد، روند در تایم ۴ ساعته نمی تواند صعودی شود. همچنین یک خط روند نزولی که به سمت بالا شکسته شده است، می توانیم روی نمودار در نظر بگیریم.

اما به طور کلی تا زمانی که خط روند صعودی سیاه رنگ در تایم فریم ۴ ساعته به سمت پایین شکسته نشود، می توانیم به رشد کوتاه مدت قیمت امیدوار باشیم. پس یک کانال صعودی هم می توانیم در نظر بگیریم. با فرض حفظ این کانال، روند می تواند در آینده صعودی شود. اما اگر کف کانال شکسته شود، ریزش ادامه خواهد داشت. یک نکته بسیار مهمی که در مورد قیمت این ارز وجود دارد این است که اگر کندل هفتگی نتواند بالای محدوده ۰.۲۹۳۰ دلار بسته شود، احتمال ریزش بیشتر و شکست حمایت فعلی روی نمودار بالا خواهد بود. در اینصورت کاهش قیمت می تواند تا محدوده ۰.۱۸ الی ۰.۲۱ دلار ادامه داشته باشد.

از این ناحیه انتظار واکنش بسیار قوی تری داریم. شرایط آخرین کندل نزولی هفتگی این ارز مشابه نمودار بیت کوین می باشد. بنابراین هر اتفاقی روی نمودار بیت کوین می تواند مستقیما بر قیمت ALGO تاثیر گذار باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 29 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۹ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 22 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته روند نزولی بسیار شدیدی را به ثبت رساند. بعد از اینکه خریداران قیمت این ارز را به محدوده مقاومتی ۰.۴۲۵ الی ۰.۴۷۰ دلار رساندند، به دلیل این که در بازه زمانی روزانه یک روند رنج بین مقاومت و حمایت ۰.۲۸ الی ۰.۲۶ دلار وجود داشت، شاهد واکنش منفی و ریزش قیمت این ارز بودیم. همچنین دلیل دیگر کاهش قیمت همزمان شدن این واکنش با فشار فروش سنگین در تمام بازار بود. بنابراین قیمت این ارز با ریزش بیش از ۴۰ درصد به محدوده حمایت کف کانال رنج برگشت و این محدوده حمایت را شکست. همچنان فشار فروش بالاست و احتمال کاهش بیشتر و شکست کامل این حمایت و حرکت به سمت محدوده ۰.۲۳ الی ۰.۲۰ دلار وجود دارد. همچنین پایین ترین حمایت معتبر در محدوده ۰.۱۸۵ دلار در نظر گرفته شده است، که اگر بیت کوین ریزش شدید تری داشته باشد، این ناحیه هدف بعدی فروشندگان خواهد بود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 22 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۲ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 8 آبان 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۸ آبان ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۸ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته روند صعودی داشته و قیمت این ارز بعد از شکست دومین خط روند نزولی، و همچنین با حمایتی که در محدوده ۰.۳۰ دلار داشت، رشد خوبی کرد و همچنین حجم معاملات هم برای شکست مقاومت کافی بود. مقاومتی که در محدوده ۰.۳۲۵ الی ۰.۳۳۰ دلار در نظر گرفته شده بود، اکنون به حمایت تبدیل شده و حرکت صعودی تا محدوده ۰.۳۴ دلار ادامه پیدا کرده است. اما نکته ای که وجود دارد این است که به دلیل وجود ضعف در روند صعودی و اصلاح های پی در پی و همچنین به دلیل تشکیل واگرایی منفی روی اندیکاتور RSI احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت ۰.۳۰ دلار وجود دارد.

یک الگوی کنج صعودی روی نمودار تشکیل شده که شکست کف الگو و برگشت قیمت زیر محدوده حمایت ۰.۳۲۵ دلار، می تواند باعث تایید الگو شده و قیمت را مجددا به سطوح پایین تری برگرداند. سطوحی که روی عدد ۰.۳۰ دلار و حتی حمایت پایین تر ۰.۲۷ دلار قرار گرفته است. اگر آخرین کندل روزانه بالای سطح ۰.۳۳ دلار بسته شود، و سایه پایین بلندی هم داشته باش، احتمال ادامه رشد قیمت و حرکت شارپی به سمت مقاومت ۰.۳۷ دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 8 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۸ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته روند رنج خود را روی محدوده حمایت ۰.۳۰۴ الی ۰.۳۱۲ دلار حفظ کرده است. یک شکست فیک در چند روز گذشته روی این محدوده به ثبت رسیده است، اما هنوز قدرت خریداران برای حفظ این محدوده کافی نیست. خط روند نزولی که روی نمودار در تایم روزانه در نظر گرفته شده بود، یک بار شکسته شده، اما به دلیل مقاومت های بسیار زیادی که در مسیر قیمت قرار دارد، قدرت فروشندگان هنوز بیشتر می باشد. اگر بیت کوین در هفته جاری کاهش قیمت داشته باشد، و حمایت آن در محدوده ۱۹۰۰۰ دلار شکسته شود، احتمال شکست کامل حمایت فعلی و کاهش بیشتر تا محدوده حمایت ۰.۲۶ الی ۰.۲۸ دلار وجود خواهد داشت.

اما مقاومت مهم بیت کوین در محدوده ۱۹۳۰۰ دلار قرار گرفته است، که در هفته جاری اگر شکسته شود، می تواند نشانه حمایت خریداران و سرمایه گذاران حداقل برای کوتاه مدت باشد. همچنین یک خط روند نزولی دیگر روی پویت های آخر در نظر گرفته شده است، که شکست این مقاومت به همراه مقاومت محدوده ۰.۳۲۵ دلار می تواند یکی دیگر از نشانه های تغییر روند حداقل برای کوتاه مدت باشد. اندیکاتور EMA با دوره زمانی ۲۰ دقیقا این مقاومت داینامیک را تایید می کند.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 1 آبان 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته روند نزولی کوتاه مدت خود را حفظ کرده بود، و با فشار فروش که در بازار اتفاق افتاد، حمایت محدوده ۰.۳۰ دلار به صورت موقت شکست. کاهش قیمت تا عدد ۰.۲۸۶ دلار ادامه پیدا کرد. این محدوده حمایت در کف های قیمتی گذشته با واکنش خوبی همراه بوده که نشان دهنده قدرت بالای محدوده حمایت ماهانه می باشد. و موجب شده این روند همچنان ادامه داشته باشد. برای کوتاه مدت یک خط روند نزولی روی نمودار در نظر گرفته شده بود، که این خط روند در صورت شکست و تثبیت بالای محدوده ۰.۳۳ دلار می تواند نشانه مثبتی برای حرکت قیمت به سمت مقاومت های مشخص شده روی نمودار باشد.

مقاومتی که در محدوده ۰.۳۶ الی ۰.۳۸ دلار قرار گرفته است و از این ناحیه می‌توان انتظار واکنش منفی را داشت. در بازه زمانی چهار ساعته می توان مشاهده کرد که خط روند نزولی شکسته شده، اما مقاومت استاتیک هنوز کاملاً شکسته نشده و قیمت زیر محدوده قرار گرفته است. بنابراین احتمال الگوی سقف دو قلو در تایم فریم های پایین تر هم وجود دارد. اما اگر برای شروع هفته آینده اگر این محدوده پر قدرت به سمت بالا شکسته شود و حجم معاملات به حدی بالا باشد که بتوانیم تایید بگیریم، می توانیم در نظر بگیریم که روند در تایم ۴ ساعت تغییر کرده و به روند صعودی تبدیل شده است. بنابراین قیمت می تواند تا اهداف مشخص شده رشد داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 24 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۴ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۷ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته کاهش قیمت داشت. قیمت این ارز بعد از اینکه به محدوده مقاومت ۰.۳۶۷ الی ۰.۳۸۰ دلار برخورد کرد، با واکنش منفی همراه شد. الگوی کنج صعودی که روی نمودار در نظر گرفته شده بود، به سمت پایین شکسته شد، و با تایید شدن الگو، کاهش قیمت تا محدوده ۰.۳۳۵ دلار ادامه پیدا کرده است. یک حمایت که در محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۴ دلار در نظر گرفته شده بود، می تواند اولین هدف فروشندگان باشد. قیمت با برخوردی که به این محدوده داشته، واکنش مثبت نشان داده است.

اما اندیکاتور RSI مومنتوم کاملا منفی را نشان می دهد. برای صعودی شدن دوباره، خریداران باید مقاومت داینامیک را به سمت بالا شکسته و قیمت را بالای محدوده ۰.۳۴ دلار تثبیت دهند. در این صورت بعد از پولبک به خط روند، می توانیم انتظار رشد مجدد قیمت را داشته باشیم. اما اگر حمایت فعلی با کندل روزانه قوی شکسته شود، کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده ۰.۳۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 17 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۷ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 10 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۰ مهر ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز الگورند ALGO در طی هفته های گذشته بعد از شکست سقف کانال نزولی خود در محدوده مقاومت ۰.۳۰ دلار، رشد بسیار خوبی را تا محدوده ۰.۴۰ دلار به ثبت رساند. فشار خرید در این محدوده مقاومت به شدت کاهش یافت و واکنش شدیدی به مقاومت محدوده ۰.۴۰ دلار مشاهده شد، و برگشت قیمت زیر محدوده ۰.۳۶ الی ۰.۳۷ دلار مجددا اتفاق افتاده است. این محدوده اخیراً باز هم تبدیل به مقاومت شده، و آخرین کندل های روزانه به این محدوده واکنش منفی نشان داده است.

با توجه به اینکه روند کلی مارکت نزولی و متمایل به رنج می باشد، رمز ارز فوق هم از این قاعده مستثنی نیست، و یک روند رنج را بین محدوده ۰.۴۰ الی ۰.۲۷ دلار سپری می‌کند. در بازه زمانی چهار ساعته می توانید با رسم یک خط روند صعودی روی پیوت های آخر از این حمایت داینامیک استفاده کنید. اگر این محدوده حمایت داینامیک به سمت پایین شکسته شود، می تواند نشانه کاهش بیشتر قیمت باشد. چرا که در این محدوده یک الگوی کنج صعودی هم تشکیل شده که واکنش‌های شدیدی به محدوده مقاومت مشاهده شده است. در صورت شکسته خط روند، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۰.۳۲ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 10 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۰ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 20 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته افزایش قیمت خوبی داشت. بعد از ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده حمایت ۱۸۵۳۰ دلار که موجب ریزش موقت آلت کوین ها شد، ارز الگورند نیز تا نزدیک حمایت قبلی خود در محدوده ۰.۲۸ دلار کاهش پیدا کرد. مجددا برگشت سریعی را در کل بازار شاهد بودیم، که خریداران این ارز هم توانستند، با عبور از سد مقاومت ۰.۳۰ الی ۰.۳۱ دلار، قیمت را بالای این محدوده تثبیت بدهند.

همانطور که مشاهده می کنید، سقف کانال نزولی میان مدت به سمت بالا شکسته شده است، اما تا زمانی که قیمت کاملا بالای ۰.۴۵ دلار تثبیت نداشته باشد، روند روزانه صعودی نخواهد شد. در بازه زمانی ۴ ساعته مجددا روند صعودی شده است، و در صورت اصلاح قیمت تا محدوده ۰.۲۹ الی ۰.۳۰ دلار، پولبک به سقف کانال نزولی هم اتفاق خواهد افتاد. سپس از این حمایت، انتظار رشد قیمت تا محدوده ۰.۳۶۵ الی ۰.۳۷ دلار را داریم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 20 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 13 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز الگورند ALGO در هفته گذشته به محدوده کف قبلی در قیمت ۰.۲۸ دلار برخورد کرد. حمایتی که مربوط به بازه زمانی ماهانه می باشد و تا محدوده ۰.۲۵۷۰ دلار امتداد دارد. پتانسیل برگشت کامل قیمت از این حمایت در صورتی که ریزش شدیدی در بازار مشاهده نشود وجود دارد. تلاش خریداران در هفته جاری برای برگرداندن قیمت بالای محدوده مقاومت ۰.۳۰۴۴ الی ۰.۳۱۲۰ دلار هنوز به سرانجام نرسیده است. اما در کندل امروز نشانه هایی از شکست مقاومت مشاهده شده است، که برای حفظ این محدوده نیاز به حجم معاملات بالایی می باشد.

اگر این سطح به حمایت تبدیل شود، روند قیمت در تایم فریم ۴ ساعته مجددا صعودی خواهد شد. در این صورت قیمت می تواند با خروج از کانال نزولی و پولبک به سقف کانال، رشد خود را تا محدوده مقاومت ۰.۳۷ دلار ادامه دهد. اما اگر در بازار فشار فروش داشته باشیم، احتمال شکست حمایت ماهانه و ادامه روند نزولی وجود خواهد داشت. بنابراین در هفته جاری محدوده های رسم شده روی نمودار را به دقت زیر نظر داشته باشید. همچنین حجم معاملات را در هنگام شکست ها بررسی کنید.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 13 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 30 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ALGO را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ALGO را مشاهده کنید.

رمز ارز ALGO در طول یک هفته گذشته با کاهش قیمت همراه بوده است. این ارز با توجه به اینکه در محدوده ۰.۳۶۷ الی ۰.۳۷۸ دلار یک مقاومت مهم برای آن در نظر گرفته شده بود، با واکنش منفی که به این محدوده نشان داد، فروشندگان قدرت گرفته و مجددا قیمت الگورند را به سمت حمایت اصلی در محدوده ۰.۳۰ دلار رساندند. همچنان قیمت داخل کانال نزولی قرار گرفته است.

اما حمایت بسیار قوی که در محدوده ۰.۲۹۲۰ الی ۰.۲۶۰۰ دلار قرار گرفته است، در صورتی که با کندل ماهانه قوی شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا حمایت پایین تری در محدوده ۰.۲۳۰۰ دلار ادامه داشته باشد. بنابراین نحوه واکنش مجدد قیمت به این محدوده بسیار اهمیت دارد. با توجه به نزولی بودن روند بیت کوین تا زمان تثبیت قیمت ها در محدوده های حمایت باید منتظر ماند. سطح مقاومت مینور در محدوده ۰.۳۱۹۲ الی ۰.۳۲۸۲ دلار نیز می تواند برای معاملات کوتاه مدت مورد استفاده قرار گیرد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 30 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 23 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز الگورند ALGO در طول دو هفته گذشته با روند صعودی همراه بوده است. اما شیب این روند بسیار پایین بوده است. همان طور که مشاهده می کنید، قیمت تا روز گذشته زیر محدوده مقاومت ۰.۳۶۷ الی ۰.۳۷۸ دلار در نوسان بوده است. اما امروز خریداران در حال تلاش برای شکست این مقاومت هستند. دو سناریو برای هفته جاری در پیش رو وجود دارد. در سناریو صعودی، خریداران در صورت شکست مقاومت و پولبک به آن می توانند قیمت را تا هدف بعدی ۰.۴۲ دلار برسانند.

هدف دوم نیز در محدوده ۰.۴۵ دلار قرار گرفته است، که می تواند با واکنش بیشتری همراه باشد. اما در صورتی که شاهد واکنش منفی به این مقاومت باشیم، اگر حمایت ترند لاین صعودی کوتاه مدت شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا حمایت ۰.۳۲ دلار ادامه داشته باشد. ابر ایچیموکو هنوز می تواند به عنوان عمل کند، و مانع از رشد بیشتر قیمت شود. بنابراین نشانه شکست این مقاومت، ثبت یک کندل روزانه قوی با حجم معاملات بالا می باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 23 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 2 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طی روزهای گذشته به سطوح حمایت مقاومتی که برای آن در نظر گرفته شده بود، واکنش های بسیار خوبی نشان داده است. قیمت الگورند بعد از اینکه روند صعودی کوتاه مدت آن تا محدوده مقاومت ۰.۳۷ دلار ادامه پیدا کرد، با واکنش منفی به سمت حمایت های پایین برگشته است. در زمان نگارش این تحلیل، حمایت محدوده ۰.۳۲ الی ۰.۳۳ دلار مانع از ریزش بیشتر قیمت شده است.

همان طور که مشاهده می کنید، قیمت همچنان داخل کانال نزولی قرار گرفته است. اما تا زمانی که مقاومت محدوده ۰.۴۲ دلار تبدیل به حمایت نشود، قیمت داخل کانال نزولی باقی خواهد ماند. با توجه به اینکه قدرت خریدار برای شکست مقاومت تاکنون کافی نبوده است، احتمال برگشت به سمت محدوده حمایت ۰.۳۰ دلار نیز وجود دارد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 2 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 26 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۶ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طی دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۰.۲۸ الی ۰.۳۰ دلار رشد خود را شروع کرد، و با توجه به اینکه در تایم فریم ۴ ساعته داخل یک روند رنج قرار گرفته است، با برخورد به مقاومت سقف کانال رنج در محدوده ۰.۳۴ الی ۰.۳۵ دلار با واکنش همراه بوده است. نکته ای که وجود دارد این است که میدلاین کانال در محدوده ۰.۳۲ دلار، با واکنش دقیقی همراه بوده، و این سطح به حمایت تبدیل شده است.

یک محدوده حمایت مینور در قیمت ۰.۳۲ الی ۰.۳۳ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است، و در صورتی که نشانه های حمایت روی این سطح مشاهده شود، انتظار ادامه رشد قیمت را داریم. همانطور که نمودار را مشاهده می کنید، موج نزولی که به سمت محدوده ۰.۲۱ الی ۰.۲۶ دلار آمده است، قدرت نزولی خود را از دست داده است، و مومنتوم روند نزولی به صفر متمایل شده است. بنابراین در صورت شکست سقف محدوده رنج، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا مقاومت سقف کانال نزولی داشته باشیم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 26 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 12 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته با حرکت نزولی، موج اصلاحی صعودی را به پایان رساند، و مجددا به حمایت کف قبلی در محدوده ۰.۲۸ دلار برخورد کرده است. همانطور که مشاهده می کنید، مومنتوم روند نزولی می باشد، و اندیکاتور MACD نیز این مورد را تایید می کند، اما قیمت در حال تشکیل واگرایی می باشد، که می تواند مجددا نشانه اصلاح و حرکت به سمت مقاومت ۰.۳۴ دلار باشد.

حمایت اصلی در محدوده ۰.۲۱۶ الی ۰.۲۶ دلار قرار دارد، و در صورت ریزش مجدد، برخورد به این ناحیه می تواند واکنش خوبی به همراه داشته باشد. تا زمانی که مقاومت ۰.۳۴ دلار تبدیل به حمایت نشود، جهت حرکت قیمت به سمت حمایت های خود می باشد، و حتی احتمال رنج شدن روند بین حمایت اصلی و مقاومت ذکر شده نیز وجود دارد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 12 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 5 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO هفته گذشته حرکت صعودی آن منجر به رشد ۲۵ درصدی قیمت و برخورد به مقاومتی که در محدوده ۰.۳۳ الی ۰.۳۵ دلار قرار دارد شده است. قیمت همچنان داخل کانال نزولی قرار دارد، و تا زمانی که حمایت ۰.۳۳ دلار حفظ شود، رشد بیشتر و حرکت به سمت مقاومت های ۰.۳۷۶ و ۰.۴۰ دلار می تواند ادامه داشته باشد. در غیر اینصورت حمایت های ۰.۲۸ و ۰.۲۵ دلار در کف محدوده حمایت می تواند مجددا تست شود.

همانطور که روی نمودار مشاهده می کنید، قیمت مدتی است که در نیمه دوم کانال در حال نوسان می باشد، و این محدوده را می توان به صورت مجزا یک کانال نزولی در نظر گرفت. بنابراین مقاومت فعلی می تواند سقف کانال نزولی نیز در نظر گرفته شود، که در صورت شکست، حرکت قیمت می تواند تا سقف کانال اصلی ادامه داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 5 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 29 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO هفته گذشته با شکست حمایتی که در محدوده ۰.۳۸ الی ۰.۳۴ دلار داشت، حرکت نزولی آن ادامه پیدا کرد، و با افزایش فشار فروش، قیمت آن تا محدوده ۰.۲۸ دلار نیز به ریزش خود ادامه داد. یک حمایت ماهانه در محدوده ۰.۲۱۶ الی ۰.۲۶۷ دلار روی نمودار رسم شده است، و قیمت این ارز در صورتی که فشار فروش افزایش بیشتری داشته باشد، می تواند تا این محدوده ریزش داشته باشد. با توجه به قدرت بالای این سطح حمایت، انتظار داریم که با توقف قیمت روی این محدوده و حمایت خریداران کوتاه مدت همراه باشد. در کوتاه مدت انتظار یک روند رنج بین محدوده حمایت اصلی و مقاومت ذکر شده را برای هفته آینده داریم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 29 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 22 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در دو هفته گذشته از محدوده حمایت ۰.۳۵ الی ۰.۳۳ دلار، با حمایت خریداران و شکست ترند لاین نزولی، یک برگشت کوتاه مدت تا مقاومت میدلاین کانال داشته است. مجددا طبق انتظاری که در تحلیل قبلی داشتیم، ریزش تا سطح حمایت ذکر شده ادامه پیدا کرد. در حال حاضر نیز این سطح حمایت در حال شکسته شدن می باشد، و در صورتی که کندل روزانه زیر این ناحیه بسته شود، زیرش قیمت می‌تواند تا سطح حمایت اصلی ماهانه یعنی محدوده ۰.۲۷ دلار ادامه داشته باشد.

اما از طرف دیگر اندیکاتور RSI واگرایی مثبتی را شناسایی کرده است که در صورت تثبیت شرایط در بازار، احتمال رنج شدن قیمت روی سطح حمایت وجود دارد. بنابراین ادامه نوسانات می تواند در محدوده حمایت فعلی تا مقاومت ۰.۴۰ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 22 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 8 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طی هفته گذشته از محدوده مقاومت مهمی که در ناحیه ۰.۵۰ الی ۰.۵۵ دلار داشت، مجددا واکنش منفی نشان داد و روند نزولی آن ادامه پیدا کرد. قیمت در زمان نگارش این تحلیل در محدوده حمایت مهمی قرار دارد. برخورد اول به حمایت ۰.۳۳۵ الی ۰.۳۸۰ دلار با واکنش خوبی همراه بوده است، و با توجه به اینکه اندیکاتور RSI در حال خروج از محدوده اشباع فروش می باشد، و همچنین در صورت شکست ترند لاین نزولی، پتانسیل برگشت خوبی تا محدوده مقاومت اول ۰.۵۰ دلار دارد. مقاومت دوم نیز در ناحیه ۰.۶۶ الی ۰.۷۰ دلار می باشد.

در حالت بدبینانه در صورتی که حمایت هفتگی به دلیل فشار فروش بالا شکسته شود، حمایت بعدی که مربوط به بازه زمانی ماهانه می باشد و اعتبار بالاتری دارد، در ناحیه ۰.۲۶۷۰ الی ۰.۲۱۶۰ می تواند مانع از ریزش بیشتر قیمت شود. به طور کلی به دلیل شیب بالای حرکت نزولی، حتی در صورت برگشت قیمت سمت مقاومت اول، باز هم احتمال کاهش قیمت و ادامه روند نزولی داخل کانال نزولی وجود دارد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 8 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 25 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طول هفته گذشته داخل کانال نزولی که برای آن در نظر گرفته شده بود، نوسانات خود را ادامه داد، و با افزایش فشار فروش، برخورد شدید و زود هنگامی با کف کانال نزولی داشت. حمایت کف کانال نزولی به دلیل همپوشانی که با حمایت استاتیک تایم فریم ماهانه داشته است، موجب واکنش شدید قیمت به این ناحیه شده است. اما از طرف دیگر مقاومت محدوده ۰.۴۸ الی ۰.۵۵ دلار همچنان می تواند مانعی بر سر راه خریداران برای رسیدن به اهداف بالاتر باشد.

بنابراین با توجه به شیب بالای روند نزولی، در صورتی که قیمت به این ناحیه برخورد داشته باشد، احتمال سیو سود خریداران کوتاه مدت و برگشت قیمت به سمت حمایت ماهانه وجود دارد. اندیکاتور Ichimoku نیز کاملا در شرایط نزولی قرار دارد و ابر کومو این اندیکاتور به تازگی نشانه ای جهت برگشت احتمالی قیمت را در روزهای آینده روی نمودار شناسایی کرده است. بنابراین در صورتی که خریداران بتوانند قیمت را بالای سطح رند ۰.۵۰ دلار برگردانند، می توانیم انتظار رشد قیمت را تا سقف کانال نزولی داشته باشیم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 25 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 18 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در هفته گذشته حرکت صعودی بسیار خوبی را از محدوده حمایت ۰.۵۰ الی ۰.۵۶ دلار شروع کرده است و خریداران این ارز با شکست همزمان مقاومت سقف کانال نزولی و مقاومت استاتیک محدوده ۰.۶۷ الی ۰.۷۰ دلار، در حال تثبیت دادن قیمت بالای این ناحیه می باشند. بنابراین با توجه به شرایطی که بازار کاملا نزولی است، رشد قیمت الگورند می تواند در مواقع رشد بازار با احتمال بیشتری ادامه داشته باشد.

در صورت خروج کامل قیمت از کانال نزولی، انتظار می رود که خریداران این ارز بتوانند قیمت را تا محدوده مقاومت ۱ الی ۱.۲۰ دلار حمایت کنند. خط روند صعودی که روی موج آخر رسم شده است، تا زمانی که حفظ شود، انتظار رشد بیشتر قیمت را داریم. اما در صورت شکست، حرکت موج صعودی می تواند وارد موج اصلاحی شود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 18 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز الگورند ALGO در طول هفته گذشته همراه با ریزش بازار کاهش قیمت شدیدی را تجربه کرد. این ارز که در یک کانال نزولی میان مدت قرار گرفته است، با شکست حمایت محدوده ۰.۶۷۰۰ الی ۰.۶۹۷۰ دلار، ریزش آن مستقیما تا حمایت اصلی خود در محدوده ۰.۵۰ الی ۰.۵۶ دلار ادامه پیدا کرد.

به دلیل مومنتوم منفی روند و شدت برخورد به این سطح حمایت، انتظار می رود که شاهد رنج شدن قیمت در این محدوده باشیم، و تا زمانی که ترند لاین نزولی به سمت بالا شکسته نشود و مقاومت استاتیک محدوده ۰.۶۲ الی ۰.۶۳۵ دلار به حمایت تبدیل نشود، مجددا احتمال برگشت به سمت حمایت هفتگی وجود دارد. با توجه به مقاومت های زیادی که بالای قیمت قرار گرفته است، حتی در صورتی که روند بازار مساعد شود، الگورند می تواند در محدوده فعلی در تایم فریم ۴ ساعته وارد روند رنج شود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 11 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 4 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طول هفته گذشته هم با فشار خرید همراه بود و هم با فشار فروش مواجه شده است. محدوده ای که برای این ارز در قیمت ۰.۷۲ الی ۰.۷۴ دلار مشخص شده بود، با فشار فروش به سمت پایین شکسته شده و مجددا به مقاومت تبدیل شده است.  اما خط روند نزولی هنوز به عنوان حمایت عمل کرده و می تواند اخرین محدوده های قیمت برای شروع یک روند صعودی در آینده نزدیک باشد.

کندل های آخری که در تایم فریم ۴ ساعته روی نمودار ثبت شده است، نشانه ای مبنی بر تایید شکست حمایت ۰.۷۲ دلار نمی باشد. روند قیمت بین سقف ۰.۷۷ دلار و کف ۰.۷۰ دلار رنج می باشد. بنابراین احتمال رشد قیمت در کوتاه مدت برای ارز الگورند وجود دارد. نقطه ورود مجدد نیز می تواند برگشت قیمت بالای محدوده ۰.۷۴ دلار باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 4 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 28 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در تایم فریم روزانه در یک موج اصلاحی بزرگ که به صورت یک کانال نزولی رسم شده است، در حال نوسان می باشد. فشار فروشی که در طول ماه های گذشته روی ارز الگورند به وجود آمده، موجب شکست کف کانال نزولی و ورود به کانال دوم نزولی شده است. در طول هفته گذشته شاهد روند به شدت رنجی در این ارز بوده ایم. اگر باز هم شاهد برخورد به محدوده حمایت ۰.۶۳ الی ۰.۷۰ دلار باشیم، در صورت مشاهده نشانه های حمایت، پتانسیل تشکیل الگوی کف دو قلو برای برگشت کامل به سمت میدلاین و سقف کانال در محدوده های ۰.۷۵ و ۰.۸۵ دلار وجود دارد.

اندیکاتور MACD در تایم فریم ۴ ساعته نیز پتانسیل تشکیل واگرایی را دارد. بنابراین در صورت برگشت بازار، در این هفته می توانیم انتظار رشد قیمت تا مقاومت های ذکر شده را داشته باشیم. در صورت شکست ترند لاین نزولی در تایم ۴ ساعته و حفظ حمایت ۰.۷۲ دلار نیز می توانید با مدیریت سرمایه اقدام به معامله کنید.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 28 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 21 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طول هفته گذشته کاهش ۱۸ درصدی قیمت را تجربه کرده است فشار فروش این هفته در بازار منجر به شکست دوباره مید لاین کانال نزولی و همچنین واکنش به محدوده مقاومت ۱ دلار شده است. البته قیمت دقیقاً به ۱ دلار نرسیده است که نشان می‌دهد خریداران به دلیل ترس ناشی از دست دادن سود خود، قبل از رسیدن به این ناحیه مقاومت سیو سود انجام داده اند.

در حال حاضر فروشندگان می‌توانند قیمت را به محدوده حمایت ۰.۶۸ الی ۰.۶۶ دلار برسانند، و در صورتی که این ناحیه مجددا تقاضای خرید ایجاد کند، احتمال برگشت به سمت میدلاین کانال صعودی و همچنین مقاومت داینامیک خط روند نزولی موج اصلاحی وجود دارد. روند قیمت در تایم ۴ ساعته نزولی است و برای صعودی شدن نیاز به شکست پر قدرت مقاومت ۰.۸۰ دلار می باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 21 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 14 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طول هفته گذشته روند رنجی داشته است. این ارز که با رشد هفته های قبل مجددا به نیمه بالای کانال صعودی خود برگشته است، در دو محدوده حمایت مقاومت رنج شده است. مقاومتی که در قیمت ۰.۹۷ الی ۱ دلار و حمایتی که در قیمت ۰.۸۸ دلار قرار گرفته است، و قیمت بیش از دو هفته داخل این محدوده قرار دارد. برای معامله باید منتظر شکست یکی از این سطوح باشید. در صورتی که مقاومت شکسته شود، بعد از پولبک می توان انتظار رشد قیمت را تا محدوده هدف اول ۱.۲۰ و هدف دوم در محدوده ۱.۲۷ می باشد. اما در صورتی که بازار اصلاح داشته باشد، احتمال شکست حمایت مورد نظر وجود دارد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 14 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 7 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۷ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در طول دو هفته گذشته رشد خوبی را از محدوده حمایت ۰.۶۶ الی ۰.۶۸ دلار شروع کرده است. قدرت خریدار و و حجم معاملات بالا، موجب تایید و خروج قیمت از الگوی کنج نزولی شده است. در حال حاضر قیمت در محدوده یک مقاومت مهم هفتگی قرار گرفته است. این مقاومت، ناحیه ۰.۸۷ الی ۰.۹۴ دلار را نشان می دهد، و مقاومت رند ۱ دلار نیز بالای این سطح قرار گرفته است.

بنابراین برای ادامه حرکت صعودی، نیاز به مساعد ماندن شرایط بازار و افزایش حجم معاملات به نحوی که با کندل پرقدرت صعودی این سطوح شکسته شود، دارد. در این صورت قیمت مجددا وارد کانال صعودی بلند مدت خواهد شد، و روند میان مدت نیز کاملا صعودی باقی خواهد ماند. بنابراین در این هفته نحوه واکنش قیمت به مقاومت ۱ دلار بسیار مهم می باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 7 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 22 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO در بازه زمانی روزانه همچنان در حال کاهش قیمت می باشد. محدوده حمایتی که در قیمت ۰.۶۸۸۰ الی ۰.۶۶۴۰ دلار قرار گرفته است می تواند با واکنش همراه باشد. این محدوده حمایت در ۸ ماه گذشته موجب برگشت قیمت به سمت اهداف بالا تر شده و با واکنش خیلی خوبی همراه بوده است. الگوی کنج نزولی در حال تکمیل شدن می باشد و قیمت به محدوده کف کانال صعودی بلند مدت نیز نزدیک شده است.

با حمایت شدن در این محدوده و تایید شدن الگوی کنج نزولی، برای این ارز می‌توان اتفاقات خوبی در نظر گرفت، و شاهد رشد قیمت حداقل تا محدوده ۱ دلار و در هدف بعدی محدوده ۱.۳۰ دلار خواهیم بود. بازار در حال حاضر شرایط کاملاً نزولی دارد و باید تا زمان کاهش مومنتوم و فشار فروش منتظر ماند.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 22 اسفند 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 15 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارزALGO  با ریزش های اخیری که تا محدوده کف کانال نزولی داشته است، و حمایت استاتیکی که در قیمت ۰.۶۶ الی ۰.۶۸ دلار قرار دارد، احتمال برگشت به سمت سقف قبلی را برای میان مدت و بلند مدت دارد. این محدوده در صورتی که حفظ شود، و در هفته های آینده شاهد شکست این حمایت نباشیم، انتظار رشد قیمت تا هدف اول ۰.۸۷ و هدف دوم ۱ دلار را داریم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 15 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

الگوی کنج نزولی که روی نمودار تشکیل شده است، با شکست پرقدرت و رسیدن بالای سطح مقاومت ۱ دلار، می تواند نشانه تایید این الگو برای ادامه رشد قیمت حداقل تا محدوده ۱.۶۵ الی ۱.۸۰ دلار باشد. در زمان نگارش این تحلیل نیز قیمت در محدوده ۰.۷۵ دلار در حال معامله شدن می باشد.

بنابراین روند قیمت هنوز نزولی است، و قبل از شروع حرکت صعودی، احتمال برخورد مجدد برای تست حمایت ۰.۶۸ دلار وجود دارد. اگر این سطح حفظ شود، با احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو و واگرایی اندیکاتور RSI می توان تایید برگشت قیمت را گرفت.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز 15 اسفند 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 7 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال الگورند را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ALGO به طور موثری در طول ۷ روز گذشته به سطح حمایت مهمی در قیمت ۰.۶۶ الی ۰.۸۵ دلار برخورد کرده و به آن واکنش داشته است. این ارز که در تایم هفتگی در موج اصلاحی به سر می برد، با برخورد به این سطح مهم امکان برگشت مجدد آن فراهم شده است. اما برگشت کامل و رشد قیمت به زمان بیشتری احتیاج دارد. یکی از دلایل احتمالی برگشت قیمت، کاهش حجم معاملات و نبود فروشنده در این قیمت ها می باشد.

مومنتوم روند نیز هنوز منفی می باشد. کف کانال صعودی نیز حمایت بسیار خوبی است که با حمایت های دیگر همپوشانی دارد. پس محل برگشت مناسب و یکی از پله های خرید میان مدت و بلند مدت خواهد بود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 7 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

واگرایی مثبت اندیکاتور RSI نشان از تلاش خریداران برای برگشت قیمت دارد. پس در صورتی که خط روند نزولی روی نمودار به سمت بالا شکسته شود، می توانیم انتظار افزایش قیمت را حداقل تا سطح مقاومت ۱ و ۱.۲۰ دلار داشته باشیم.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز 7 اسفند 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز ۷ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 1 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل الگورند رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یکشنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

این ارز همان طور که در هفته گذشته اشاره شد، با حجم معاملات بالایی همراه نبود. به همین دلیل خریداران این ارز موفق نشدند که از سد مقاومت ۱ دلاری عبور کرده و قیمت را بالای آن تثبیت بدهند. بنابراین سیو سود خریداران کوتاه مدت موجب ادامه روند نزولی در تایم های پایین تر شد. حمایتی که در حال حاضر قیمت روی آن قرار دارد، در محدوده ۰.۸۰ الی ۰.۹۰ دلار و حمایت دوم در قیمت ۰.۶۸ الی ۰.۷۱ دلار می باشد، که این دو حمایت، محدوده های مهم عرضه و تقاضا می باشند.

بنابراین در صورتی که شکسته شود، می توان انتظار کاهش بیشتر قیمت و نزولی شدن روند در تایم هفتگی را داشت. همچنین در این صورت، قیمت از کانال صعودی بلند مدت نیز خارج می شود. برگشت کامل قیمت از این محدوده ها نیاز به زمان دارد. اما از طرف دیگر پله های خرید جذابی برای بلند مدت خواهد بود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 1 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

ما در تایم روزانه یک واگرایی مثبت روی نمودار مشاهده کرده ایم. اما برای برگشت کامل قیمت، و معامله کم ریسک نیاز است که خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، و قیمت بالای محدوده ۰.۹۰ دلار تثبیت داشته باشد. در این صورت ادامه حرکت قیمت را به سمت مقاومت ها می توانیم انتظار داشته باشیم.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز 1 اسفند 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز ۱ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 24 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل الگورند رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر یک شنبه به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز ALGO در طول هفته گذشته بعد از هر حرکتی که تا مقاومت ۱ دلار داشت با واکنش همراه شد و قیمت آن با حرکت به سمت حمایت کف کانال صعودی درمحدوده ۰.۹۰ دلار قرار گرفته است. اصلی ترین حمایت الگورند در قیمت ۰.۸۵۸۵ الی ۰.۶۸۰۰ قراردارد. که مربوط به تایم هفتگی بوده و بسته شدن کندل هفتگی زیر این حمایت می‌تواند نشانه نزولی شدن روند هفتگی باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 24 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

در این تایم فریم چند محدوده مهم حمایتی رسم شده است. حمایت اول قیمت ۰.۸۵۸۵ حمایت دوم ۰.۷۱۳۰ و حمایت سوم ۰.۶۸۰۰ می باشد‌‌. از دست رفتن حمایت مهم اول، می تواند قیمت را از کانال صعودی خارج کند. اندیکاتور RSI کاملا در شرایط مساعدی است و نشان می دهد که در محدوده این حمایت مهم می‌توان نشانه های برگشت قیمت را مشاهده کرد.

البته در صورتی که در تایم ۴ ساعته کندلی بالای ۰.۹۴۰۰ دلار بسته شود، شرایط مساعد خواهد شد. در غیر اینصورت کاهش قیمت به سمت حمایت اصلی ادامه خواهد داشت.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز 24 بهمن 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز ۲۴ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 10 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل الگورند رو برای شما عزیزان به صورت هفتگی به روز رسانی می کنه تا بتونید در معاملات خودتون از این تحلیل استفاده کنید.

رمز ارز ALGO در این هفته در حال تشکیل الگوی چکش در کف کانال صعودی می باشد. البته خریداران باید قیمت را تا سطح ۱ دلار برسانند، و در این محدوده حفظ کنند. اگر این مقاومت توسط خریداران پس گرفته نشود، روند رنج قیمت را در هفته آینده می توانیم پیش بینی کنیم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 10 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

به دلیل شیب بالای روند نزولی و فشار فروشی که منجر به نفوذ قیمت داخل محدوده حمایت شده است، روند در تایم های پایین تر رنج می باشد. حجم معاملات این ارز نیز هنوز بیشتر از میانگین ۳۰ روز نرسیده است. بنابراین افزایش جزیی قیمت منجر به صعودی شدن روند قیمت حتی در تایم ۱ ساعته نیز نشده است.

اگر تثبیت کندل ۴ ساعته بالای قیمت ۱ دلار داشته باشیم، در این صورت می توانیم شاهد افزایش قیمت و صعودی شدن روند حداقل در تایم ۱ ساعته باشیم. با توجه به واگرایی مخفی اندیکاتور RSI تنها در صورتی افزایش قیمت می تواند اتفاق بیوفتد که با حجم بالایی همراه باشد. در اینصورت کاهش قیمت به سمت حمایت ۰.۸ دلار مورد انتظار است.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته امروز 10 بهمن 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 3 بهمن 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز الگورند ALGO در این هفته مانند تمام ارزهای بازار، با کاهش قیمت همراه بود. در تایم هفتگی یک کانال صعودی وجود دارد، و یک محدوده حمایت استاتیک در قیمت ۰.۷۵ تا ۰.۹۰ دلار که می توان انتظار داشت در این محدوده ریزش قیمت متوقف شود. اما اگر تحت هر شرایطی باز هم شاهد ریزش سنگینی در بازار باشیم، روند این ارز در میان مدت می‌ تواند نزولی شود. بنابراین با شکست کف کانال صعودی کاهش قیمت حداقل تا محدوده ۰.۴۰ دلار می تواند ادامه داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 3 بهمن 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۳ بهمن ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی، یک مقاومت رند روی عدد دقیق ۱ دلار وجود دارد، که تا این لحظه خریداران موفق نشده اند که قیمت را بالای این سطح برسانند. در واقع اگر این اتفاق رخ دهد، رشد قیمت می‌تواند حداقل تا سطح ۱.۳۰ دلار ادامه داشته باشد، اما این اتفاق با توجه به جو منفی حاکم بر بازار، احتمال بسیار کمی دارد. شوک ریزش روزهای گذشته هنوز در بین معامله گران وجود دارد.

پس احتمال کاهش مجدد قیمت و برگشت به سمت حمایت محدوده ۰.۷۵ تا ۰.۹۰ دلار وجود دارد. خط روند نزولی نیز به عنوان مقاومت در صورت اصلاح قیمت می تواند با واکنش همراه باشد. به طور کلی پتانسیل رنج زدن در همین محدوده برای کوتاه مدت نیز وجود دارد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز 3 بهمن 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه امروز ۳ بهمن ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 19 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ALGO با شروع سال جدید میلادی مانند اکثر آلت کوین ها با کاهش قیمت همراه بود، و تا این لحظه بیش از ۱۶ درصد کاهش قیمت داشته است. دلیل این کاهش قیمت از نظر تکنیکالی وجود سه مقاومت بسیار مهم در قیمت ۱.۶۰ دلار می باشد. یکی از این مقاومت ها میدلاین کانال صعودی مقاومت بعدی خط روند نزولی روی موج اصلاحی و مقاومت سوم کلوز سالانه در قیمت ۱.۶۶ دلار است. تمامی این موارد منجر به کاهش قیمت این ارز شد. البته این ها دلایل تکنیکالی بود و دلایل فاندامنتالی و ریزش کل بازار، ریزش قیمت را تشدید کرد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 19 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

شکست خط روند صعودی در چند روز گذشته باعث افزایش فشار فروش شد، و ریزش به حدی بالا رفت که قیمت مستقیماً در همان روز با کاهش ۱۶ درصد همراه بود. ترس شدید خریدارانی که روی این ارز سرمایه گذاری کرده بودند، موجب شد قیمت مجدداً به محدوده حمایت ۱.۴۰ تا ۱.۲۰ برسد. برای اینکه مطمئن باشیم این حمایت حفظ می‌شود باید صبر کرد تا مومنتوم روند از حالت نزولی شدید به حالت خنثی تبدیل شود.

در صورتی که اندیکاتور RSI از محدوده بیش فروش خارج شود، با شکست خط روند نزولی روی RSI پتانسیل تشکیل واگرایی و برگشت قیمت به سمت بالا به وجود می آید. در این صورت می‌ توانیم شاهد رشد قیمت به سمت مقاومت ۱.۶۶ دلار باشیم. اگر مقاومت مورد نظر شکسته شود، روند در تایم فریم چهار ساعته از حالت نزولی خارج می شود، و می توان انتظار رشد قیمت حداقل تا محدوده ۲ دلار را داشت. اما اگر باز هم شاهد ریزش های سنگین در بازار باشیم، و حمایت مورد نظر شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا حمایت بعدی در قیمت ۱ دلار نیز ادامه داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 19 دی 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۹ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 12 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ALGO در کانال صعودی خود سه حمایت مهم دارد. اولین حمایت که تا الان از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است، در محدوده ۱.۲۴ تا ۱.۴۳ دلار می باشد. این حمایت چنانچه شکسته شود، روند ۴ ساعته نزولی خواهد شد، و قیمت به حمایت پایین تر در محدوده ۱ دلار برخورد خواهد کرد. اما از طرفی رشد ۳۰ درصدی که از محدوده ۱.۲۰ دلار شروع شده است، در صورت ریزش بازار باز هم امکان حمایت شدن در این محدوده و نهایتا محدوده ۱ دلار وجود دارد. بنابراین هر کدام از این محدوده ها می تواند پله های برگشت مناسبی باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 12 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

شکست مقاومت ۱.۷۴ تا ۱.۷۸ دلار، می تواند روند را در این بازه زمانی صعودی کند. در این صورت همزمان موجب شکست مقاومت خط روند نزولی نیز خواهد شد، و هدف بعدی محدوده ۲ و ۲.۴۰ دلار می باشد. اندیکاتور EMA زیر قیمت در محدوده ۱.۶۵ دلار می باشد. یک خط روند صعودی کوتاه مدت نیز روی موج صعودی آخر رسم شده است. و تا زمانی که شکسته نشود، پتانسیل رشد قیمت و شکستن مقاومت استاتیک وجود دارد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 12 دی 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۲ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 5 دی 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ALGO طبق تحلیل هفته گذشته، با شکست خط روند نزولی، به سمت بالا حرکت کرد. قیمت در حال حاضر حرکت خود را به سمت سقف قبلی شروع کرده است. با توجه به اینکه روند در این تایم فریم مدتی به حالت رنج تبدیل شده است، با شکست مقاومت سقف قبلی در محدوده ۲.۱۴ تا ۲.۲۵ دلار می تواند  به رشد خود ادامه داده و اهداف قیمت جدیدی را به ثبت برساند. اندیکاتور EMA در این تایم فریم، یک مقاومت را در قیمت ۱.۶۰ دلار نشان می دهد، که شکسته شده است، اما اگر کندل روزانه بالای این سطح بسته شود، می تواند نشانه ای از ادامه حرکت صعودی باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 5 دی 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۵ دی ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

اما در این بازه زمانی مومنتوم روند صعودی می باشد. قیمت به سقف کانال نزولی نزدیک شده است. مقاومتی که یک بار به آن واکنش داشته در محدوده ۱.۶۵ دلار می باشد. اگر این سطح شکسته شود، قیمت بعد از پولبک به سقف کانال شکسته شده، می تواند به روند صعودی خود ادامه بدهد. اما اگر سقف کانال نزولی با واکنش همراه باشد، حمایتی که می تواند از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کند، در محدوده ۱.۵ دلار می باشد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 5 دی 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۵ دی ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 28 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۸ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز EGLD که با ارزش بازار نزدیک به ۵ میلیارد دلار در رتبه ۳۵ ام جای دارد، همچنان در کف حمایت خود در محدوده ۱.۲۴ تا ۱.۴۳ دلار متوقف شده است. اگر به اندیکاتور RSI دقت کنید، واگرایی مخفی که نسبت به کف موج اصلی تشکیل داده است، می تواند نشانه برگشت قیمت به سمت سقف قبلی باشد.

قیمت در حال حاضر بین محدوده ۰.۵ الی ۰.۶۱۸ فیبوناچی اصلاحی قرار دارد، که یکی از نقاط برگشت خوب محسوب می شود. حتی در صورتی که ریزش ادامه داشته باشد، حمایت کف کانال صعودی می تواند قیمت را از ریزش بیشتر نجات بدهد. بنابراین پله های خرید خوبی برای ادامه حرکت صعودی و رسیدن به سقف قبلی می باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 28 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

همان طور که ملاحظه می کنید، واگرایی های تشکیل شده روی اندیکاتور RSI می تواند نشانه هایی از برگشت قیمت باشد. بنابراین در صورت شکست خط روند نزولی روی قیمت، یک حرکت به سمت سقف کانال در محدوده ۱.۵ الی ۱.۶ دلار می تواند شکل بگیرد. البته از یک طرف احتمال اینکه خرس ها آخرین تلاش های خود را برای رساندن قیمت به کف کانال انجام دهند، وجود دارد، اما این کاهش قیمت احتمالی حداکثر می تواند تا حمایت ۱.۲۰ دلار باشد.


تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 21 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

رمز ارز ALGO این هفته نیز با ریزش قیمت همراه بود. محدوده حمایت ۱.۴۷ تا ۱.۳۶ دلار یکی از محدوده های عرضه و تقاضای مهم می باشد، که می تواند ادامه روند در این محدوده مشخص شود. با توجه به اینکه در کانال صعودی قرار داریم، انتظار می رود که قیمت در این محدوده حفظ شده و ادامه حرکت را در هفته های آینده به سقف مید لاین کانال و سقف کانال داشته باشیم.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 21 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

کانال رنج در محدوده ۲.۱۴  الی ۲.۲۵ دلار در سقف و محدوده ۱.۴۷ الی ۱.۳۶ دلار در کف قیمت، محدوده نوسان قیمت ALGO می باشد. به طور کلی انتظار می رود که قیمت در محدوده فعلی توسط خریداران حمایت شده و به سمت بالا برگردد.

اما اگر حمایت محدوده ۱.۴۷ تا ۱.۳۶ دلار شکسته شود، قیمت می تواند تا ۱.۲۰ دلار کاهش داشته باشد، و در این محدوده باید به دنبال نشانه های برگشت باشیم.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه تاریخ 21 آذر 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

اگر خط روند نزولی به سمت بالا شکسته شود، قیمت می تواند تا سقف کانال رنج رشد داشته باشد. در واقع برگشت قیمت بالا سطح ۱.۵۶ دلار و تثبیت بالای آن می تواند نشانه قدرت گرفتن خریداران و تمایلات صعودی باشد. دو بار برخورد و واکنش به کف حمایت نیز می تواند یکی دیگر از نشانه های برگشت قیمت باشد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 21 آذر 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 14 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز ALGO در تایم هفتگی هنوز به مید لاین کانال صعودی واکنش می‌دهد. مقاومت مهمی در محدوده ۲ دلار دارد، که برای خریداران هنوز جذاب نیست. گویا در انتظار رسیدن قیمت به محدوده های حمایت پایین تری هستند.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 14 آذر 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه:

در بازه روزانه یک کانال رنج را ملاحظه می کنید که قیمت روز گذشته به کف کانال واکنش خوبی داشته و محدوده ۱.۵ دلار همچنان از ریزش بیشتر قیمت جلوگیری کرده است. زمانی که قیمت وارد کانال رنج می شود، می توان در کف های قیمت خرید انجام داده و در سقف کانال سیو سود کرد. پس با توجه به این نکته می توان در کف کانال به دنبال شرایط مناسب برای ورود به معامله گشت.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه تاریخ 14 آذر 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی روزانه تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

زمانی که به صورت مولتی تایم فریم کار کنید، در بازه زمانی کوچکتر می توان به صورت دقیق تر نقاط ورود به معامله را پیدا کرد. بعد از شکست خط روند و پولبک به آن می‌توان در صورت دیدن نشانه های حمایت مانند الگوهای کندلی در سطح حمایت ورود انجام داد. البته در صورتی که شرایط بازار به همین صورت ثابت بوده و دوباره ریزشی در بازار اتفاق نیفتد. اگر باز هم بازار با ریزش همراه باشد، حمایت محدوده ۱.۵ دلار می تواند شکسته شده، در این صورت قیمت تا محدوده ۱.۲۰ دلار می تواند کاهش داشته باشد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 14 آذر 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۱۴ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 7 آذر 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ALGO در کانال صعودی خود روی محدوده حمایت بسیار مهمی قرار گرفته است. محدوده ای که در قیمت ۱.۵۷ الی ۱.۵۰ دلار می باشد، و در گذشته ناحیه عرضه و تقاضای بسیار مهمی بوده است. در صورتی که بازار ریزش بیشتری نداشته باشد و خریداران از این ارز حمایت کنند، به دلیل اینکه از نظر فاندامنتالی یکی از پروژه های قوی محسوب می شود، می تواند یک رشد بسیار خوب در میان مدت و بلند مدت داشته باشد. اهداف میان مدت می تواند در ناحیه ۳.۵ و هدف بعدی در قیمت ۵.۸ دلار باشد.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 7 آذر 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

در تایم ۴ ساعته نیز بازار شرایط صعودی را هنوز شروع نکرده است. اما اگر تصمیم به خرید کم ریسک دارید، می توانید بعد از شکست خط روند نزولی و پولبک به خط روند، در قیمت محدوده ۱.۶۰ دلار وارد خرید این ارز شوید. مقاومت ها و حمایت های دقیق در نواحی مختلف روی نمودار رسم شده است، که می تواند مبنای خوبی برای معاملات باشد.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 7 آذر 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۷ آذر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز 30 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز الگورند ALGO امروز ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز ALGO در کانال صعودی که در آن قرار دارد، مدتی است که روند رنجی در محدوده ۱.۵۷ دلار تا ۲.۲۵ دلار دارد. در حال حاضر نیز وسط این کانال رنج قرار دارد. از نظر زمانی، آخرین موج صعودی اصلاح خود را تکمیل کرده است، و نشانه های ورود پول در این ارز مشاهده می‌شود.

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ 30 آبان 1400
تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

در بازه ۴ ساعته همان طور که ملاحظه می‌کنید، یک محدوده فشرده در وسط کانال رنج ایجاد شده است. اگر مقاومت محدوده ۱.۸۳ دلار شکسته شود و قیمت بالای آن تثبیت بدهد، هدف اول ALGO می تواند سقف کانال رنج باشد. اندیکاتور MACD نیز در حال صعودی شدن می باشد. پس می توان منتظر نشانه های حمایت بود. البته در صورتی که روند بیت کوین برگشتی به سمت حمایت های پایین تر خود نداشته باشذ.

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 30 آبان 1400
تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ALGO امروز 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO امروز ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ALGO در کانال صعودی آبی رنگ خود به یک محدوده مقاومتی برخورد کرده است. این محدوده در بازه ۲.۱۴ تا ۲.۲۵ دلار قرار دارد. قیمت چندین بار به این محدوده واکنش داشته. اما اگر این مقاومت شکسته شود، خریداران می توانند قیمت ALGO را به اهداف کوتاه و میان مدتی این ارز برسانند. اهداف آن به شرح زیر است: کوتاه مدت محدوده ۳.۱۲ تا ۳.۱۷ دلار و میان مدت محدوده ۴.۳۷ تا ۴.۵۱ دلار.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ 23 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل الگورند ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

در این بازه زمانی ALGO در یک روند رنج به سر می برد. این روند رنج با شیب بسیار کمی به سمت سقف کانال رنج در حرکت می باشد. یک خط روند صعودی روی نمودار رسم شده است. چنانچه این خط حمایت حفظ شود، و قیمت زیر محدوده ۱.۸۶ دلار نفوذ نکند، خریداران می توانند مقاومت محدوده ۲.۱۴ تا ۲.۲۵ دلار را به سمت بالا بشکنند. و روند صعودی ادامه پیدا کند.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی 4 ساعته در تاریخ 23 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی ۴ ساعته در تاریخ ۲۳ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ALGO امروز 16 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO امروز ۱۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل الگورند ALGO در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی روزانه:

ارز ALGO هنوز در روند رنج روی محدوده حمایت ۱.۵۵ تا ۱.۸۴ دلار قرار دارد. حمایت دقیق تر و نزدیک تر این ارز محدوده ۱.۸ دلار می باشد، که قیمت در حال حاضر روی این محدوده قرار گرفته است. محدوده مورد نظر اکنون یک فاز فشردگی را شامل می شود، که مانند یک فنر جمع شده است. از طرفی با اینکه در کف کانال صعودی خود قرار دارد، اگر حمایت خوبی صورت گیرد و شرایط بازار مساعد باشد، ALGO می تواند برای هدف اول تا محدوده سقف قبلی ۲.۵ دلار و برای هدف دوم تا محدوه ۳ دلار به رشد خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ 16 آبان 1400 بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۱۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

ارز ALGO در بلند مدت یک روند صعودی تشکیل داده، که می توان برای حرکت آن یک کانال در نظر گرفت. هم اکنون در میانه کانال و دقیقا روی محدوده حمایت خود قرار دارد. این محدوده حمایتی بین ۱.۵۴ تا ۱.۸۴ دلار است.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ 6 آبان 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی روزانه:

در این بازه زمانی نیز یک کانال صعودی می توان برای ALGO در نظر گرفت، که سقف اولین و دومین کانال، تقریبا دو ماه گذشته شکسته شد. اما نتوانست بعد از پولبک به ناحیه حمایتی، به روند صعودی خود ادامه بدهد. مجددا به اولین کانال صعودی برگشته است.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی روزانه تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی روزانه تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی ۴ ساعته:

قیمت در این بازه زمانی همان طور که مشاهده می کنید، روند رنجی داشته، اما با توجه به بازه زمانی هفتگی، انتظار می رود پایان این روند رنج نزدیک شده است. و به محض مساعد شدن شرایط بازار، احتمال صعود به سمت اهداف ذکر شده دارد.
اهداف کوتاه مدت: ۲ – ۲.۰۹ – ۲.۲۲ – ۲.۴۷ دلار
ناحیه حمایتی سبز رنگ حمایت هفتگی ALGO می باشد، که برای رسیدن به سقف قبلی بسیار مناسب است. اما اگر شرایط بازار به گونه ای رقم بخورد که تا پایان هفته این حمایت شکسته شود، در آن صورت روند نزولی خواهد شد. اما به نظر می رسد برای این اتفاق احتمال کمی وجود داشته باشد.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی 4 ساعته تاریخ 6 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO بازه زمانی ۴ ساعته تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

ارز ALGO در یک روند صعودی قرار گرفته، و بعد از روند اصلاحی خود دو خط روند نزولی را شکسته است. محدوده حمایتی ۱.۸۰ تا ۱.۷۰ برای رسیدن به سقف قبلی بسیار مناسب است. انتظار میرود از همین محدوده حرکت صعودی آن آغاز شود.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ 1 آبان 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۱ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

این ارز در هفته های گذشته روند بسیار رنج و خسته کننده ای داشته. طوری که بارها و بارها به سمت حمایت محدوده ۱.۶۰ رسیده است. انتظار داریم این بار با حجم بالای خرید مواجه شود.

تا بتواند حمایت خود را در محدوده ۱.۴۵ تا ۱.۶۰ حفظ کند. باید دید که شرایط برای این ارز به چه صورت رقم خواهد خورد. یک حمایت داینامیک دیگر هم از گذشته قیمتی وجود دارد، که در محدوده های ۱.۴۰ دلار میتواند باعث برگشت ALGO شود.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ 20 مهر 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

قیمت در یک کانال بلند مدت صعودی قرار دارد. که با شکست مقاومت ۱.۸۰ و همچنین شکست میدلاین کانال موفق به تثبیت بالای آن شده و هم اکنون به حمایت خوبی برای ادامه حرکت صعودی تبدیل شده است. البته نیاز به رنج زدن در این محدوده تا سقف قبلی وجود دارد.

همچنین در حال حاضر مقاومت ۲.۴۱ الی ۲.۵۱ از ادامه حرکت جلوگیری به عمل آورده  و در سقف قیمتی حجمی معادل ۵.۵ برابر حجم هفته قبل آن معامله انجام شده است. تست مقاومت برای بار دوم در روزهای گذشته به دلیل واگرایی حجمی و همین طور واگرایی روی اندیکاتور مکدی الگوی سقف دوقلو تشکیل داد و تا کف کانال رنج تا قیمت ۱.۸۶ ریزش داشت.

هم اکنون در زمان نوشتن این مقاله قیمت آن ۱.۷۳ دلار است. اندیکاتور ایچیموکو هم در این محدوده نشان از حمایت دارد. اما شرایط بازار این هفته نزولی خواهد بود. برای ادامه حرکت تثبیت بالای ۲.۵۰ و یا اصلاح عمیق تر  تا محدوده ۱.۶۰ دلار لازم است. در غیر این صورت اگر ریزش ادامه داشته باشد و قیمت زیر ۱.۳۴ دلار نفوذ کند ادامه روند صعودی با مشکل مواجه می شود.

تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ 29 شهریور 1400
تحلیل تکنیکال ارز ALGO در تاریخ ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الگورند ALGO

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الگورند ALGO
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الگورند ALGO

الگورند یک بستر بلاکچین می باشد که برای ایجاد برنامه های غیرمتمرکز یا DApp استفاده می شود. الگورند را می توان یک پروتکل رمزنگاری شده معرفی نمود که هدف آن تمرکززدایی، مقیاس پذیری و ارائه امنیت برای شرکت کنندگان است.

توکن بومی الگورند، ALGO می باشد که این توکن برای پرداخت کارمزد معاملات و محاسبات قراردادهای هوشمند مورد استفاده قرار می گیرد. در بلاکچین رمز ارز الگورند از الگوریتم اثبات سهام به نام Pure Proof of Stake استفاده شده است. این الگوریتم امنیت پروتکل را افزایش می دهد.

سیلیو میکالی از افراد موسس پروژه الگورند است. وی استاد دانشگاه ماساچوست می باشد. عرضه اولیه الگورند در ژوئن ۲۰۱۹ انجام شده است. در عرضه اولیه توانست ۲۵ میلیون الگورند را با ارزش بیش از ۶۰ میلیون دلار به فروش برساند. سرعت تراکنش بالا از جمله مزیت های الگورند می باشد. در صورتی که قصد دارید اطلاعات بیشتری در ارتباط با رمز ارز الگورند کسب نمایید، می توانید به مقاله “ارز الگو Algo چیست؟” در سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الگورند ALGO پرداخته ایم. در ادامه شما می توانید با تحلیل تکنیکال، تحلیل فاندامنتال و تحلیل سنتیمنتال در بازار ارزهای دیجیتال  آشنا شوید.

تحلیل تکنیکال برای ارز الگورند

تحلیل تکینکال را می توان یک تحلیل مبتنی بر رفتارهای بازار از طریق مطالعه نمودار قیمت، حجم معاملات و سایر شاخص های تکنیکال معرفی نمود. در واقع این نوع تحلیل، روشی برای پیش بینی قیمت است که در ان از ابزارها و نمودارها استفاده می شود. همانطور که مشاهده می نمایید در این صفحه ما به تحلیل تکنیکال رمز ارز الگورند پرداخته ایم.

این نوع تحلیل این گونه تعریف می شود که یکی از پرکاربردترین نوع تحلیل در بازار مالی است و بر روند عرضه و تقاضا بر روی نمودار تاثیر می گذارد‌. در واقع این نوع تحلیل تکنیکی است برای تحلیل کردن قیمت با استفاده از نمودار. در ادامه می خواهیم شما را با  تعدادی از ابزار هایی که با استفاده از ان می توانیم بازار را تحلیل کنیم اشنا کنیم .

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتور مجموعه ای از الگوریتم های ریاضی است که بر روی فرمول های خاصی، بر روی قیمت معاملات و یا نمودارها طراحی شده است. این نمودارهای ریاضی به صورت سیگنال های خرید و فروش است‌. در واقع مهم ترین و اصلی ترین کاربرد این اندیکاتور به این گونه است که ابزاری است برای رسیدن با درک درست و قابل فهم از شرایط بازار. در ادامه قصد داریم شما را با تعدادی از اندیکاتورهای مهم و پرکاربرد اشنا کنیم. با ما همراه باشید.

اندیکاتور Rsi

این اندیکاتور در سال ۱۹۷۸ اختراع شده و مورد حمایت و استفاده بسیاری قرار گرفته است. در واقع این اندیکاتور برای انالیز کردن بازارهای مالی مورد استفاده قرار می گیرد. اندیکاتور RSI شاخص قدرت نسبی دارد و در تحلیل تکنیکال مورد استفاده قرار می گیرد و تا به امروز یکی از مهم ترین و پر کاربردترین نوع از اندیکاتورها است.

اندیکاتور ایچیموکو

سازنده این اندیکاتور شخصی است به نام گوئیچی هوسودا که یک گزارشگر ژاپنی بوده و قصد داشته است که یک اندیکاتور کامل و بدون نقص را به وجود بیاورد و این عملکرد او نشان دهنده گرایش زیاد او نسبت به بازار است. محاسبه این اندیکاتور بر پایه اعداد ۹، ۲۶، ۵۲ است که این اعداد بسیار خوب و دقیق عمل می کنند. ایچیموکو بر پایه  رابطه بین تعادل و قیمت قرار دارد.

پرایس اکشن

پرایس اکشن که مخفف آن PAT  نامیده می شود، تحلیلی است که تمامی تصمیمات خود را بر اساس نمودار قیمت انجام می دهد. البته زمانی می توانیم از فهم بالایی از این تحلیل برخودار شویم که اطلاعات کاملی از نقاط حمایتی و مقاومتی داشته باشیم. بهتر است بدانید که قیمت ها در بازار همچنان بر اساس عرضه و تقاضا مشخص می شود و این نوع تحلیل روشی درست برای استفاده از روند تغییر قیمت است.

در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که قطعا هم سوالات زیادی در این باره دارید و هم تعریف ساده ای از این موارد بدست نیاورده باشید.

فیبوناچی

 نسبت های فیبوناچی به صورتی است که یکی از ابزارهای مهم در تحلیل تکنیکال است و استفاده از این سطوح در بین تحلیلگران بسیار رایج است و این ابزار سطح حمایتی و مقاومتی را نشان می دهد که در نسبت های فیبوناچی دو عنوان سطح حمایتی و مقاومتی را دارا است. از این سطح می توان برای مشخص کردن قیمت ها استفاده کرد.

حمایت و مقاومت

مقاومت سطحی است که فروشندگان کنترل روند افزایش قیمت را در دست گرفته اند و از افزایش قیمت بی جا جلوگیری می کنند و البته که این سطح از پیوستن نقاط بالایی به وجود می اید.

سطح حمایت به گونه ای است که در ان تمایل به خرید نسبت به فروش بالاتر می رود و قیمت در این سطح جذاب است و اکثر معامله گران زمانی که  قیمت به سطح حمایت نزدیک می شود اقدام به خرید می کنند.

تحلیل فاندامنتال برای ارز الگورند

تحلیل فاندامنتال یا بنیادی را می توان یک روش برای ارزیابی ارزش ذاتی رمز ارز دانست. در این نوع تحلیل در واقع عوامل بنیادی تاثیرگذار بر قیمت بررسی خواهد شد. همچنین اخبارها و رویدادهای مربوط به رمز ارز نیز مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در سایت زوم ارز عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال به زبان فارسی  ارائه شده است که می توانید به راحتی از ان استفاده نمایید. همچنین می توانید از اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت شبانه روزی اطلاع داشته باشید.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز الگورند

تحلیل سنتیمنتال یک روش جدید از تحلیل است. اگر بخواهیم در یک عبارت ساده به تعریف آن بپردازیم، می توان گفت تحلیل سنتیمنتال تجزیه و تحلیل احساسات و سنجش احساس سایر تریدرها نسبت به یک رمز ارز می باشد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز الگورند پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. ما به شما پیشنهاد می نماییم که قبل از سرمایه گذاری در بستر رمز ارز مورد نظر، تمامی جوانب را بررسی نمایید و به تحقیق و جستجو بپردازید.

از اینکه تا پایان “تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال الگورند ALGO” همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده