قیمت لحظه ای الگورند امروز به تومان (ALGO)

ALGO

الگورند ALGO

رتبه 38#
coin
$0.2232
-1.22%

12,127 تومان

ALGO  الگورند  ALGO
Price:
$0.2232
  -1.22%
حجم بازار
$1,594,964,489
-1.024%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$2,232,034,049
-1.22%
حجم معاملات
24h
$75,159,502
-67.24%
سکه در گردش
7,145,789,242 ALGO
عرضه کل
10,000,000,000

قیمت الگورند امروز به تومان | قیمت ALGO

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت الگورند یا قیمت ALGO در همین لحظه معادل 0.2232 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 54,333 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای الگورند یا قیمت لحظه ای ALGO، معادل 12,127 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز الگورند در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال الگورند یا ALGO در رتبه 38 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال الگورند، 1.59 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز الگورند | ALGO، 75.16 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت الگورند را رصد کنیم، می توان گفت قیمت الگورند در 1 ساعت گذشته دچار 0.75% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته -1.22% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز الگورند 5.37% درصد تغییر کرده است. و قیمت الگورند در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات -11.19%، -9.22%، 25.77% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز الگورند یا ALGO در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 0.23 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز الگورند یا ALGO در 24 گذشته تجربه کرده است 0.22 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز الگورند تجربه کرده است مبلغ 3.28 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 3.28 دلار برای الگورند، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز الگورند تا بحال تجربه کرده است، 0.10 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،الگورند تا این لحظه مبلغ 0.10 دلار می باشد.
الگورند یا Algorand که با نماد اختصاصی ALGO نمایش داده می شود، الگورند یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2019-06-20 به وجود آمده است و همچنین قیمت الگورند با مبلغ 3.28 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز الگورند از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال الگورند هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای الگورند یا ALGO را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز الگو مهم است؟

در این مقاله قصد داریم شما کاربران را با ارز الگو بیش از بیش آشنا کنیم. اگر شما کاربران زوم ارزی قصد ترید در دنیای ارزهای دیجیتال دارید، باید از قیمت لحظه دائما با خبر باشید تا بتوانید یک ترید موفق را تجربه کنید و اگر شما قصد خرید یا فروش ارز الگو را دارید می بایست از قیمت لحظه ای آن اطلاع داشته باشید، تا بتوانید تراکنش های دیجیتالی خود را انجام دهید. شما کاربران زوم ارزی می توانید با مراجعه به این صفحه https://www.zoomarz.com/coins/algorand/ در وب سایت زوم ارز از قیمت لحظه ای ارز الگو مطلع گردید.


نیم نگاهی به ارز دیجیتال الگو و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

نیم نگاهی به ارز دیجیتال الگو و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

ارز الگورند توسط فردی به نام سیلویو میکالی که بر علم کامپیوتر و فناوری تسلط کامل دارد، طراحی شد. بلاکچین الگورند در سال 2019 با توکن اختصاصیALGo به بازار ارزهای دیجیتال عرضه شد. ارز الگو با هدف تسریع بخشیدن به تراکنش های دیجیتالی و افزایش کارآیی با کمترین کارمزد در مقابل تراکنش های بیت کوین که به کندی و با کارمزد بالا صورت می گرفت به وجود آمد.
ارز الگو حدود 10 هزار میلیارد ساخته شده است که این مقدار ارز تا سال 2030به پایان خواهد رسید. بهتر است بدانید ارز الگو از الگوریتم POW در ساختار خود به کار گرفته و قابلیت استخراج ندارد. شبکه بلاکچین الگورند با هدف ایجاد یک اقتصاد باز و بدون مرز ایجاد شده است. همه می توانند در بلاکچین الگورند مشارکت داشته باشند. ارز الگو خواص پول کاغذی را دارد و کاربران می توانند از این پول دیجیتالی برای خرید کالا های مد نظر استفاده نمایند. علاوه بر آن این رمز ارز خدمات گوناگونی را به کاربران خود نیز ارائه می دهد‌.

ویژگی های ارز الگو:

 • کاملا شفاف:

توکن این بلاکچین در سال 2019 توزیع شده است و کاربران می توانند بلاکچین ALGO را بررسی کنند تا مشاهده کنند چه مقدار از ارزهای این شبکه باقی مانده است.

 • سرعت بالا :

کاربران می توانند در کمتر از 4 ثانیه ارز الگو را به کیف پول هر کسی فارغ از منطقه جغرافیایی انتقال دهند.

 • امنیت بالا:

شبکه بلاکچین الگورند از پیشرفته ترین فناوری هوی رمز نگاری استفاده می کند و از تمامی اطلاعات خصوصی تراکنش های کاربرانش به خوبی محافظت می کند.

 • مقیاس پذیری بالا:

بلاکچین الگورند بسیار وسیع و گسترده است که میلیارد ها کاربر در آن بدون هیچ تاخیری در تراکنش ها و هیچگونه خللی در روند انجام و تایید تراکنش فعالیت خود را انجام می دهند.

آیا ارز الگو استخراج می شود؟

همانطور که اشاره کردیم ارز الگو از الگوریتم POW در ساختار بلاکچین خود بکار گرفته است و قابلیت استخراج را ندارد. تنها ارزهایی قابلیت استخراج دارند کا از الگوریتم اثبات کار یا همان POS در بلاکچین خود بکار بگیرند.

کیف پول های ارز الگو

همانطور که می دانید شما کاربران برای حفظ و نگهداری ارزهای دیجیتال الگورند ALGO نیاز به یک کیف پول مطمئن دارید. در ادامه قصد داریم کیف پول های پشتیبانی کننده از ارز ÀLGO را ذکر کنیم.

 • کیف پول کوینومیCoinomi
 •  کیف پول تراست Trust Wallet
 •  کیف پول Atomic
 •  کیف پول Algorand Core
 •  کیف پول My ALGO

صرافی های پشتیبانی کننده از ارز الگو

شما کاربران زوم ارزی برای خرید و فروش ارز الگورند می بایست به صرافی های پشتیبانی کننده از این رمز ارز مراجعه نمایید. در ادامه چند نمونه از صرافی های معتبر و ارائه دهنده این رمز ارز را ذکر خواهیم کرد.

 • صرافی CoinEx
 •  صرافی Biki
 •  صرافی Biloxy
 •  صرافی Cate.io
 •  صرافی Mxc
 •  صرافی BitMax
 •  صرافی Vebitcoin
 •  صرافی Bitbox
 •  صرافی Huobi Global
 •  صرافی Coinbase Pro
 •  صرافی Binance
 •  صرافی BitMart
 •  صرافی Kucoin

روند قیمتی ارز الگو

در این قسمت قصد داریم به بررسی روند قیمتی ارز دیجیتال الگو از ابتدا تاکنون بپرداریم.
ارز الگو در ژوئن 2019 با محدوده قیمتی 3.274 دلار به بازار ارزهای دیجیتال پیوست. در همان ابتدا عرضه، ارز الگو تا محدوده قیمتی 0.3005 دلاری افت پیدا کرد. در فوریه 2020 ارز الگو تا محدوده 0.4150 دلاری رشد کرد اما طولی نکشید که این رمز ارز دوباره با فافت قیمتی شدیدی روبه رو شد و تا محدوده قیمتی 0.1020 دلاری در مارس 2020 کاهش پیدا کرد. پس از گذشت چند ماه ارز الگو دوباره وارد مسیر صعودی خود قرار گرفت و در نهاییت در آگوست 2020 شاهد رشد قیمتی این رمز ارز تا محدوده قیمتی 0.4723 دلاریی افزایش پیداکرد. ارز الگو به مسیر صعودی خود ادامه داد تا اینکه در نوامبر 2021 به صورت ناگهانی تا محدوده قیمتی 3 دلاری رشد کرد و بعد از آن نیز تا کنون روند نزولی را پیش گرفته است و اخیرا نیز در حال ثبت روند صعودی می باشد.


تحلیل ارز الگو

تحلیل ارز الگو

تحلیل گران ارزهای دیجیتال با به کارگیری ابزار ها ، نمودارها و کندل های هفتگی، روزانه و ساعتی و بررسی حجم معاملات ارز الگو به پیش بینی قیمت آن در روزهای آتی می پردازند. تحلیل گران در برخی از تحلیل های خود مانند تحلیل فاندامنتال و سنتیمنتال از اخبار و حواشی پیرامون ارز الگو نیز کمک می گیرند. تحلیل گران به صورت کلی از سه نوع تحلیل تکنیکال، فاندامنتال، سنتیمنتال برای ارائه تحلیلی درست از روند قیمتی ارز الگو کمک می گیرند.

 • تحلیل تکنیکال ارز الگو

تحلیل گران حوزه ی ارزهای دیجیتال اغلب برای ارائه تحلیل های خود از تحلیل تکنیکال استفاده می کنند. آنها با به کار گیری ابزاری همچون حجم معاملات، میزان سکه در گردش، نمودارها، کندل های روزانه، هفتگی و غیره به بررسی روند قیمتی ارز الگو می پردازند.

 • تحلیل فاندامنتال ارز الگو

تحلیل گران حوزه ارزهای دیجیتال با به کارگیری اخبار و حواشی پیرامون ارز الگورند و میزان تاثیر گذاری عوامل سیاسی و اقتصادی به ارائه گزارشی مبنی بر صعودی یا نزولی بودن روند قیمتی ارز الگو می پردازند. به عنوان مثال خبری که توسط یک توسعه دهنده مهم در حوزه ارزهای دیجیتال منتشر شده چقدر می تواند در روند قیمتی ارز الگو تاثیر گذار باشد.
در این نوع تحلیل عوامل سیاسی و اقتصادی نیز توسط تحلیل گران مورد بررسی قرار می گیرد.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز الگو

همانطور که می دانید تحلیل سنتیمنتال در واقع یک تحلیل نوینی است که تحلیل گران توانسته اند با تلفیق دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال گزارش دقیق تری را از بازار ارز الگو ارائه می دهند. در این نوع تحلیل، تحلیل گران علاوه بر نمودار ها، کندل ها، حجم معاملات در چارت های 24ساعته، هفتگی و 30روزه مورد بررسی قرار می دهند و با بررسی اخبار پیرامون ارز الگو به ارائه گزارشی دقیق در مورد روند صعودی یا نزولی ارز الگو می پردازند.


عوامل موثر بر قیمت شبکه الگو

عوامل موثر بر قیمت شبکه الگو
 • ارزش شبکه:

همانطور که می دانید با افزایش حجم معاملات در شبکه اصلی یک ارز موجب افزایش قیمت آن می شود. اگر حجم معاملات در بازار ارز دیجیتال الگو افزایش یا کاهش یابد تاثیر مستقیمی بر روی ارز الگو خواهد گذاشت.

 • عرضه و تقاضا:

همانطور که می دانید عرضه و تقاضا دو رکن اساسی در بازارهای مالی و کالا محسووب می شوند. هرگاه یکی از این دو عامل بر دیگری پیشی بگیرد بازار با افزایش و کاهش قیمت روبه رو خواهد شد.

 • رقبا:

رقابت در حوزه بازار های ارز دیجیتال یکی از عوامل رشد و شکوفایی بر شمرده می شود. زیرا توسعه گران و سازندگان ارزهای دیجیتال برای بقا و ارتقا در این بازارا می بایست نظر کاربران را با توسعه ارزها و ارائه خدمات بیشتر توسط آن ها بیش از بیش جلب نمایند. اما گاهاً نیز این رقابت به صورت ناجوانمردانه ای باعث حذف و یا کمرنگ شدن یک ارز شده است.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران با ارائه گزارشی نسبت به روند قیمتی بازار در روزهای آینده با بررسی حجم معاملات، نمودارها و کندل های روزانه می توانند کاربران را به سمت یک رمز ارز سمت و سو بدهند.

مهمترین علت های افزایش قیمت شبکه الگو

 • افزایش قیمت شبکه الگو:

اگر در بازار حجم معاملات شبکه الگو افزایش یابد یکی سرمایه گذاران و هولدر های بزرگ بازار این رمز ارز را حمایت کنند. شاهد افزایش حجم معاملات در بازاز شبکه الگو و در نهایت افزایش قیمت ارز الگو خواهیم بود.

 • افزایش تقاضا:

همانطور که گفتیم پیشی گرفتن دو عامل تقاضا و عرضه باعث نوسان قیمت در بازار می شود. اگر در بازار ارز الگو به صورت کم عرضه شود، اما تقاصا برای خرید این رمز ارز از سمت کاربران افزایش یابد. در این هنگام شاهد افزایش قیمت ارز الگو خواهیم بود.

 • رقبا:

در بازار ارزهای دیجیتال توسعه دهندگان برای افزایش میزان حجم معاملات خود دائما در حال افزایش خدمات و سرعت بخشیدن به بلاکچین مدنظر خود هستند تا از این طریق بتوانند با افزایش حجم معاملات قیمت رمز ارز خود را افزایش دهند.

 • تحلیل گران:

تحلیل گران ارز های دیجیتال با بررسی کندل ها و نمودارهای ارز الگو با وجه به اخبار و حواشی پیرامون این رمز ارز تا مدتی روند قیمتی این رمز ارز را صعودی گزارش می دهند و این امر باعث سرازیر شدن تعداد زیادی کاربر برای سرمایه گذاری در این رمز ارز می شود در نهایت شاهد افزایش قیمت ارز الگو خواهیم بود.

مهمترین علت های کاهش قیمت شبکه الگو

 • کاهش قیمت شبکه :

همانطور که می دانید کاهش حجم معاملات در شبکه اصلی ارز الگو می تواند، تاثیر مستقیمی بر کاهش قیمت ارز الگو بگذارد.

 • افزایش عرضه:

اگر در بازار ارزهای دیجیتال با افزایش عرضه ارز دیجیتال مواجه شویم، اما میزان تقاضا نسبت به میزان عرضه کمتر باشد. در این مواقع روند قیمتی ارز الگو مسیر نزولی شدن را در پیش گرفت.

 • رقبا:

همانطور که گفتیم گاهی در بازار ارزهای دیجیتال رقابت کاملا سازنده می باشد. اما در گاهی اوقات توسعه دهندگان دیگر رمز ارزها برای افزایش رتبه و جایگاه خود در این بازار اقدام به پخش اخبار و ایجاد حواشی می کنند تا به عنوان مثال به  پلتفرم اصلی ارز الگو ضربه بزنند تا از توسعه و فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال جلوگیری کنند.

 • تحلیل گران:

همانطور که گفتیم تحلیل گران با ارائه گزارش های خود نسبت به روند بازار می توانند در قیمت ارز تاثیر گذار باشند به عنوان مثال اگر جمعی از تحلیل گران با گزارشی را مبنی بر نزولی بودن روند قیمتی بازار ارز الگو گزارش دهند، کاربران با اعتماد به این گزارش برای جلوگیری از ضرر های آتی اقدام به خروج سرمایه خود از بازار ارز الگو می کنند در نتیجه روند قیمتی ارز الگو شیب نزولی را به خود می گیرد و قیمت این رمز ارز به شدت کاهش پیدا می کند.

محاسبه قیمت ارز الگو به تومان

شما کاربران زوم ارزی با مراجعه به صفحه قیمت لحظه ای می توانید از قیمت ارز الگو به صورت لحظه به تومان و دلار باخبر شوید. علاوه برآن تیم زوم ارز ماشین حساب ارزهای دیجیتال را برای دسترسی و محاسبه راحت قیمت ارز الگو به تومان و دیگر ارزها را فراهم آورده است.

رابطه قیمت ارز الگو با متغیر های اقتصادی

همانطور که می دانید سه شاخص اصلی همچون طلا، یورو و دلار بر روی همه کالاهای تاثیر به سزایی دارد. در این قسمت قصد داریم بررسی کنیم آیا بر روی ارز الگو نیز تاثیر گذار است یا خیر. در رابطه با تاثیر گذاری قیمت دلار بر ارز الگو در ادامه توضیح خواهیم داد، مسیر قیمتی ارز الگو با دو شاخصه دیگر نیز در برخی اوقات هم سو و در زمانی نیز کاملا مسیر قیمتی جدا گانه ای را طی می کنند. نمی توانیم به طور قاطع بگوییم این دو شاخصه بر قیمت ارز الگو تاثیر گذار است یا خیر.

آیا قیمت طلا بر قیمت ارز الگو اثر دارد؟

طلا به عنوان یکی از شاخصه های تاثیر گدار در بازار معاملاتی برشمرده می شود. گاهی ممکن است قیمت طلا بر ارز الگو تاثیر گذار باشد و در برخی از مواقع نیز ارز الگو هیچ واکنشی نسب به تغییر قیمت طلا از خود نشان ندهد. نمی توانیم به صورت صریح بگوییم طلا بر قیمت ارز الگورند تاثیر گذار هست یا خیر.

آیا قیمت دلار بر قیمت ارز الگو اثر دارد؟

قیمت دلار تنها در کشور ایران بر ارز الگو و دیگر ارزهای دیجیتال تاثیر چشمگیری دارد. زیرا کاربران ایرانی برای خرید ارزهای دیجیتال به علت تحریم ها نمی توانند مستقیم ارز الگو را خریداری کنند. ابتدا باید ارز ریالی خود را به دلار و یا استیبل کوین تبدیل نمایند و سپس اقدام به خرید ارز الگو نمایند. پس با افزایش و یا کاهش قیمت دلار قیمت ارز الگو برای کاربران ایرانی دچار نوسان می شود.

محاسبه قیمت ارز الگو به تومان

شما کاربران زوم ارزی با مراجعه به صفحه قیمت لحظه ای می توانید، از قیمت ارز الگو به صورت لحظه ای به تومان و دلار باخبر شوید. علاوه برآن تیم زوم ارز ماشین حساب ارز دیجیتال را برای دسترسی و محاسبه راحت قیمت ارز الگو به تومان و دیگر ارزها را فراهم آورده است.


آینده قیمت ارز الگو

آینده قیمت ارز الگو

همانطور که اشاره کردیم با توجه به خدمات و سرعت و مقیاس پذیری بالای این رمز ارز آینده بسیار روشنی در انتظار آن می باشد. اما توصیه می کنیم هنگام سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال از لحاظ تکنیکال آن ارز را به خوبی بررسی نمایید، تا بتوانید ترید خوبی را تجربه کنید.


سوالات متداول

 

1. چگونه ارز الگو بخریم؟

شما کاربران زوم ارزی می توانید از سه طریق ارز الگو را تهیه نمایید.
روش اول: شما می توانید با مراجعه به صرافی های ایرانی مقداری استیبل کوین و یا تتر خریداری کنید و سپس آن را به یک صرافی خارجی انتقال دهید. در زمان مناسب مقدار ارز الگو خود را از طریق صرافی بایننس خریداری کنید.
روش دوم: شما می توانید ارز الگورند را از طریق پلتفرم های P2P تهیه کنید، شما در این پلتفرم ها درخواست خود را مبنی بر مقدار ارز خود می دهید و کاربری که قصد فروش دارد از طریق این پلتفرم به شما معرفی می گردد. خرید از طریق این پلتفرم ها بسیار ایمن تر صورت می پذیرد.
روش سوم: شما با مراجعه به صرافی های داخلی و احراز هویت در این صرافی ها مبلغی را که قصد دارید ارز الگو را خریداری کنید به حساب صرافی واریز می کنید و آدرس کیف پول خود را در اختیار صرافی قرار می دهید. آنها با احتساب کارمزد معامله ارزهای الگورند را به کیف پول شخصی شما واریز می کنند.

2. چگونه ارز الگو را بفروشیم؟

شما کاربران زوم ارزی برای اینکه ارز الگو را بفروشید می توانید به دو روش زیر عمل کنید.
با مراجعه به صرافی های خارجی ارزهای الگو خود را به فیات تبدیل نمایید. روش دیگر با استفاده از پلتفرم های P2P اقدام به فروش ارزهای الگو کنید.

3. چگونه با ارز الگو ترید کنیم؟

برای ترید در بازار ارزهای دیجیتال شما کاربران می بایست با تحلیل تکنیکال بسیار آشنا باشید تا بتوانید به موقع وارد بازار شوید و ارز تهیه کنید، تا در نتیجه ترید سود آوری را تجربه کنید.

4. چگونه اخبار مربوط به ارز الگو را بدست آوریم؟

برای بدست آوردن اخبار می بایست به سایت های معتبر مراجعه کنید تا بتوانید اطلاعاتی درست در رابطه با ارز دیجیتال الگو بدست آورید. تیم زوم ارز با طراحی صفحه ای به نام اخبار فوری ارز دیجیتال توانسته اخبار را ارز الگو و دیگر ارزها را به صورت لحظه ای در اختیار کاربران خود قرار دهد. امیداواریم با اشتراک گذاشتن اخبار در حوزه دیجیتال به شما کمک شایانی کرده باشیم.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار الگورند

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Feb 01,2023 $0.24 $0.25 $0.23 $0.25 $96,058,386.34 $1,807,786,800.09
Feb 02,2023 $0.25 $0.27 $0.25 $0.26 $106,102,449.25 $1,842,998,848.96
Feb 03,2023 $0.26 $0.27 $0.25 $0.27 $132,688,283.83 $1,956,827,071.61
Feb 04,2023 $0.27 $0.27 $0.27 $0.27 $78,614,504.71 $1,928,606,734.85
Feb 05,2023 $0.27 $0.27 $0.25 $0.26 $83,152,126.37 $1,856,959,412.19
Feb 06,2023 $0.26 $0.26 $0.26 $0.26 $66,235,465.19 $1,844,820,394.48
Feb 07,2023 $0.26 $0.29 $0.25 $0.28 $194,585,706.02 $2,002,303,435.60
Feb 08,2023 $0.28 $0.30 $0.28 $0.29 $213,731,969.01 $2,080,171,011.98
Feb 09,2023 $0.29 $0.29 $0.25 $0.26 $197,237,440.44 $1,832,173,684.08
Feb 10,2023 $0.26 $0.26 $0.25 $0.25 $115,126,614.13 $1,808,538,740.94
Feb 11,2023 $0.25 $0.26 $0.25 $0.26 $62,079,971.06 $1,845,703,415.43
Feb 12,2023 $0.26 $0.26 $0.25 $0.25 $68,975,252.85 $1,782,176,292.28
Feb 13,2023 $0.25 $0.25 $0.24 $0.24 $90,996,779.92 $1,755,776,881.64
Feb 14,2023 $0.24 $0.25 $0.24 $0.25 $86,028,992.93 $1,820,448,286.32
Feb 15,2023 $0.25 $0.27 $0.25 $0.27 $106,214,842.71 $1,957,078,215.69
Feb 16,2023 $0.27 $0.28 $0.26 $0.26 $145,083,641.23 $1,836,465,941.27
Feb 17,2023 $0.26 $0.28 $0.26 $0.27 $99,575,418.99 $1,928,972,348.81
Feb 18,2023 $0.27 $0.28 $0.27 $0.27 $70,508,283.30 $1,942,744,115.57
Feb 19,2023 $0.27 $0.28 $0.27 $0.28 $106,011,319.52 $1,975,744,119.80
Feb 20,2023 $0.28 $0.29 $0.27 $0.28 $136,180,969.93 $2,023,922,147.06
Feb 21,2023 $0.29 $0.29 $0.27 $0.28 $121,387,968.41 $1,976,708,178.77
Feb 22,2023 $0.28 $0.28 $0.26 $0.27 $99,013,699.22 $1,930,556,035.93
Feb 23,2023 $0.27 $0.28 $0.27 $0.27 $86,818,703.51 $1,911,992,714.67
Feb 24,2023 $0.27 $0.27 $0.25 $0.26 $79,896,942.01 $1,827,544,011.89
Feb 25,2023 $0.26 $0.26 $0.25 $0.25 $52,253,817.13 $1,788,084,591.90
Feb 26,2023 $0.25 $0.26 $0.25 $0.26 $37,908,316.24 $1,819,575,848.04
Feb 27,2023 $0.26 $0.26 $0.25 $0.26 $51,910,790.64 $1,816,063,450.36
Feb 28,2023 $0.26 $0.26 $0.24 $0.24 $50,579,740.20 $1,743,095,513.01
Mar 01,2023 $0.24 $0.25 $0.24 $0.25 $50,986,140.66 $1,788,226,840.42
Mar 02,2023 $0.25 $0.25 $0.24 $0.24 $48,090,504.27 $1,726,858,986.28
Mar 03,2023 $0.24 $0.24 $0.23 $0.23 $69,471,116.55 $1,661,718,017.24
Mar 04,2023 $0.23 $0.23 $0.22 $0.23 $33,754,151.55 $1,605,112,881.63
Mar 05,2023 $0.23 $0.23 $0.22 $0.23 $38,013,563.11 $1,617,159,175.95
Mar 06,2023 $0.23 $0.23 $0.22 $0.23 $62,268,404.53 $1,607,807,553.86
Mar 07,2023 $0.23 $0.23 $0.21 $0.22 $62,127,121.35 $1,548,616,295.51
Mar 08,2023 $0.22 $0.22 $0.20 $0.20 $61,164,379.37 $1,439,626,214.04
Mar 09,2023 $0.20 $0.21 $0.19 $0.19 $72,973,286.35 $1,377,485,497.70
Mar 10,2023 $0.19 $0.20 $0.19 $0.19 $101,190,349.03 $1,347,372,484.50
Mar 11,2023 $0.19 $0.19 $0.18 $0.19 $83,489,204.60 $1,346,515,183.82
Mar 12,2023 $0.19 $0.20 $0.18 $0.20 $71,141,683.55 $1,440,227,767.99
Mar 13,2023 $0.20 $0.22 $0.20 $0.21 $110,748,842.85 $1,515,236,046.96
Mar 14,2023 $0.21 $0.23 $0.21 $0.22 $119,645,575.47 $1,584,973,820.62
Mar 15,2023 $0.22 $0.23 $0.20 $0.20 $93,774,828.25 $1,457,928,887.42
Mar 16,2023 $0.20 $0.21 $0.20 $0.21 $51,004,142.46 $1,491,137,688.91
Mar 17,2023 $0.21 $0.23 $0.21 $0.23 $69,940,666.99 $1,619,975,676.62
Mar 18,2023 $0.23 $0.23 $0.22 $0.22 $82,270,492.84 $1,537,545,631.25
Mar 19,2023 $0.22 $0.23 $0.22 $0.22 $63,720,019.46 $1,575,609,545.79
Mar 20,2023 $0.22 $0.23 $0.21 $0.21 $79,112,674.36 $1,498,361,340.09
Mar 21,2023 $0.21 $0.23 $0.21 $0.22 $76,462,589.87 $1,600,796,811.48
Mar 22,2023 $0.22 $0.24 $0.21 $0.21 $211,957,606.18 $1,526,018,249.15
Mar 23,2023 $0.21 $0.22 $0.21 $0.22 $76,021,343.46 $1,566,146,534.77
Mar 24,2023 $0.22 $0.22 $0.21 $0.21 $63,594,104.45 $1,491,499,078.18
Mar 25,2023 $0.21 $0.21 $0.20 $0.21 $40,651,505.10 $1,472,406,231.60
Mar 26,2023 $0.21 $0.21 $0.21 $0.21 $30,772,733.95 $1,502,976,007.46
Mar 27,2023 $0.21 $0.21 $0.20 $0.20 $53,280,488.29 $1,426,224,341.83
Mar 28,2023 $0.20 $0.20 $0.20 $0.20 $50,531,385.51 $1,438,684,443.67
Mar 29,2023 $0.20 $0.24 $0.20 $0.23 $279,749,230.08 $1,668,870,700.85
Mar 30,2023 $0.23 $0.24 $0.22 $0.22 $131,918,254.98 $1,604,836,400.73
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
Binance ALGO/USDT $0.22 $222,627.55 $461,117.14 $10,509,193.81 640.00
Coinbase Exchange ALGO/USD $0.22 $457,317.49 $603,827.35 $4,671,402.82 582.00
KuCoin ALGO/USDT $0.22 $159,918.34 $189,920.03 $3,765,167.29 513.00
Binance ALGO/BUSD $0.22 $83,441.21 $147,222.66 $1,371,286.79 573.00
Binance ALGO/BTC $0.22 $46,675.15 $77,428.47 $804,706.80 500.00
Kraken ALGO/USD $0.22 $157,070.81 $239,154.68 $454,477.69 598.00
Binance ALGO/TRY $0.23 $12,388.79 $10,156.98 $246,786.51 502.58
Coinbase Exchange ALGO/EUR $0.22 $61,987.44 $87,933.48 $224,291.46 494.00
Kraken ALGO/EUR $0.22 $135,484.36 $110,010.38 $207,083.82 557.00
Binance ALGO/BNB $0.22 $10,093.82 $11,948.51 $198,923.81 620.41
Coinbase Exchange ALGO/GBP $0.22 $44,907.92 $34,084.09 $134,217.48 452.00
Bitfinex ALG/USD $0.22 $85,690.72 $153,500.40 $120,209.12 491.00
Coinbase Exchange ALGO/BTC $0.22 $12,516.99 $12,255.28 $119,548.16 380.00
Bitstamp ALGO/USD $0.22 $16,371.40 $22,186.37 $99,436.74 401.00
KuCoin ALGO/BTC $0.22 $5,232.28 $12,880.04 $56,062.80 344.00
Kraken ALGO/XBT $0.22 $60,192.98 $80,094.59 $40,136.55 445.00
KuCoin ALGO/USDC $0.22 $6,092.41 $9,797.14 $38,284.61 325.00
Kraken ALGO/GBP $0.22 $11,791.02 $13,052.97 $38,191.75 450.00
Binance ALGO/ETH $0.22 $7,223.14 $30,300.66 $37,560.88 622.12
KuCoin ALGO/ETH $0.22 $3,896.15 $10,321.12 $32,848.62 337.00
Kraken ALGO/USDT $0.22 $17,234.69 $19,268.17 $21,007.65 435.00
Bitfinex ALG/USDT $0.22 $4,959.49 $7,689.31 $11,650.66 371.00
Bitstamp ALGO/EUR $0.22 $11,014.80 $10,954.63 $10,499.85 374.00
Kraken ALGO/ETH $0.22 $8,332.30 $22,310.55 $4,666.79 404.00
Bitfinex ALG/BTC $0.22 $4,759.08 $5,424.08 $4,374.06 301.00
KuCoin ALGO/KCS $0.22 $1,927.56 $3,653.54 $4,029.19 300.00
Binance ALGO/RUB $0.23 $3,692.94 $3,623.11 $1,830.45 681.33
Bitstamp ALGO/BTC $0.22 $1,466.30 $1,477.93 $0.00 133.00
Bithumb ALGO/KRW $0.23 $616.50 $16,792.76 $152,036.96 339.00
Bittrex ALGO/BTC $0.22 $597.61 $1,059.32 $5,818.62 167.00
Bittrex ALGO/USD $0.22 $419.02 $789.11 $4,567.97 195.00
Bittrex ALGO/USDT $0.22 $410.34 $329.87 $2,928.16 147.00
OKX ALGO/USDT $0.22 $121,262.47 $152,198.39 $3,943,865.71 481.00
Bybit ALGO/USDT $0.22 $35,979.59 $51,513.41 $1,409,716.90 527.00
Gate.io ALGO/USDT $0.22 $34,919.27 $45,964.30 $627,206.33 476.00
OKX ALGO/USDC $0.22 $23,934.38 $25,063.32 $413,711.57 408.00
Huobi ALGO/USDT $0.22 $1,868.68 $36,799.74 $321,365.92 394.00
OKX ALGO/BTC $0.22 $15,653.03 $6,814.32 $75,051.99 277.00
Bybit ALGO/BTC $0.22 $1,302.88 $997.49 $12,025.76 205.00
Coinlist Pro ALGO/USDT $0.23 $0.00 $2,643.74 $8,726.35 217.00
Coinlist Pro ALGO/USD $0.22 $0.00 $2,926.51 $5,297.89 182.00
Huobi ALGO/BTC $0.22 $2,030.60 $4,163.85 $5,101.77 288.00
Huobi ALGO/ETH $0.22 $1,352.25 $1,235.76 $2,779.79 160.00
Gate.io ALGO/TRY $0.23 $2,117.05 $3,780.26 $725.84 232.00
ProBit Global ALGO/USDT $0.21 $61.91 $467.03 $617.20 72.00
Binance.US ALGO/USD $0.22 $35,112.39 $45,354.35 $537,557.93 526.49
Binance TR ALGO/TRY $0.23 $1,344.14 $1,114.28 $215,598.50 390.00
Crypto.com Exchange ALGO/USDT $0.22 $145,028.18 $179,088.40 $160,407.52 479.00
Binance.US ALGO/BUSD $0.23 $23,789.48 $19,030.82 $98,222.79 623.66
Binance.US ALGO/USDT $0.22 $24,983.99 $26,780.23 $78,772.59 638.97
Binance TR ALGO/BUSD $0.22 $83,652.27 $112,678.75 $36,806.76 475.00
Crypto.com Exchange ALGO/USD $0.22 $137,463.73 $156,555.91 $13,526.75 437.00
Crypto.com Exchange ALGO/BTC $0.22 $21,880.80 $22,649.62 $12,071.62 357.00
MEXC ALGO/USDT $0.22 $398,374.28 $634,840.44 $1,253,935.43 463.00
EXMO ALGO/USDT $0.22 $11,533.44 $18,116.58 $546,598.99 391.00
EXMO ALGO/BTC $0.22 $357,933.97 $478,109.19 $524,448.31 319.00
Phemex ALGO/USDT $0.22 $137,882.92 $183,765.85 $518,336.22 492.00
BtcTurk | Pro ALGO/TRY $0.23 $14,091.90 $8,101.58 $321,811.65 349.00
Bitvavo ALGO/EUR $0.22 $56,561.71 $61,112.04 $280,346.49 454.00
EXMO ALGO/RUB $0.23 $2,670.79 $3,192.28 $119,463.73 267.00
MEXC ALGO/USDC $0.22 $370,840.68 $495,404.27 $118,523.94 391.00
BtcTurk | Pro ALGO/USDT $0.23 $3,564.56 $7,503.35 $56,902.92 255.00
BKEX ALGO/USDT $0.22 $151,444.20 $269,538.43 $39,651.85 387.00
Bitkub ALGO/THB $0.22 $5,809.81 $8,283.41 $39,235.77 290.00
LBank ALGO/USDT $0.22 $25,189.78 $28,608.89 $37,223.04 420.00
CoinEx ALGO/USDT $0.22 $6,922.26 $11,219.55 $25,740.97 410.00
Bitso ALGO/USD $0.22 $2,657.84 $6,475.34 $20,465.82 261.00
Indodax ALGO/IDR $0.23 $545.88 $5,369.84 $18,830.22 275.00
Tokocrypto ALGO/USDT $0.22 $295,073.40 $362,506.31 $8,912.38 358.00
EXMO ALGO/EUR $0.22 $34.39 $67.86 $7,130.78 7.00
WazirX ALGO/INR $0.23 $1,389.78 $746.88 $2,765.36 125.00
CoinEx ALGO/USDC $0.22 $2,263.23 $2,147.05 $2,629.98 164.00
CoinEx ALGO/BTC $0.22 $3,978.80 $4,364.65 $2,510.75 253.00
WazirX ALGO/USDT $0.22 $3,978.49 $4,093.20 $1,080.98 154.00
Tokocrypto ALGO/BUSD $0.22 $78,324.92 $112,963.43 $13.87 512.00
AscendEX (BitMax) ALGO/USDT $0.22 $20,793.44 $23,162.30 $2,983,589.69 249.00
AscendEX (BitMax) ALGO/BTC $0.22 $8,693.44 $8,876.99 $1,540,643.13 223.00
AscendEX (BitMax) ALGO/USD $0.22 $5,300.63 $8,170.21 $305,063.04 178.00
FMFW.io ALGO/BTC $0.22 $345,103.59 $422,656.13 $52,614.19 145.00
FMFW.io ALGO/ETH $0.22 $268,737.33 $409,687.53 $59.54 103.00
Upbit ALGO/KRW $0.23 $143,187.99 $186,706.66 $7,474,258.31 430.00
BitMart ALGO/USDT $0.22 $210,127.92 $296,106.11 $423,909.24 507.00
Dex-Trade ALGO/USDT $0.22 $33,422.58 $36,348.63 $378,158.51 373.00
Bitbns ALGO/INR $0.26 $259,023.23 $163,380.23 $369,409.13 221.00
Paribu ALGO/TRY $0.23 $8,161.15 $9,230.03 $279,285.64 294.00
BitMart ALGO/USDC $0.22 $118,908.86 $132,171.45 $147,495.21 356.00
Bitci TR ALGO/TRY $0.23 $5,661.81 $15,062.26 $119,911.74 330.00
CoinDCX ALGO/USDT $0.22 $234,580.08 $400,766.19 $54,182.54 506.00
Dex-Trade ALGO/BTC $0.22 $4,501.19 $4,355.72 $42,912.51 278.00
NovaDAX ALGO/BRL $0.22 $2,076.46 $1,738.67 $26,609.65 269.00
Dex-Trade ALGO/ETH $0.22 $3,021.90 $3,337.06 $20,957.48 261.00
Dex-Trade ALGO/BNB $0.22 $2,678.85 $2,553.24 $15,399.28 253.00
BTC Markets ALGO/AUD $0.22 $4,220.07 $7,874.57 $12,111.40 341.00
CoinDCX ALGO/INR $0.23 $1,807.58 $3,200.48 $6,147.09 104.00
Emirex ALGO/USDT $0.22 $3,205.91 $3,488.91 $4,535.22 330.00
CoinJar ALGO/USDC $0.22 $48,905.11 $49,306.12 $799.67 279.00
Blockchain.com ALGO/USD $0.23 $10,060.20 $10,077.74 $682.30 161.00
CEX.IO ALGO/USD $0.25 $333.32 $268.84 $657.12 27.00
Upbit ALGO/BTC $0.22 $4,349.10 $3,876.02 $459.35 249.00
Giottus ALGO/INR $0.22 $0.17 $23.41 $94.88 7.00
تعداد کل
0
تعداد فعال
0
ده هولدر برتر
%
بیست هولدر برتر
%
پنجاه هولدر برتر
%
صد هولدر برتر
%
# آدرس مقدار ALGO درصد از مقدار کل

ماشین حساب ارز

ALGO
USDT
تومان

جزییات الگورند

قیمت الگورند $0.2232
حجم کل بازار $1,594,964,489
حجم معاملات روزانه $75,159,502
رتبه در بازار #38
تغییرات یک ساعته 0.75%
تغییرات 24 ساعته -1.22%
تغییرات 7 روزه 5.37%
تغییرات 30 روزه -11.19%
تغییرات 60 روزه -9.22%
تغییرات 90 روزه 28.63%
تغییرات دیروز -4.17%
تغییرات امسال 25.77%
تاریخ پیدایش 2019-06-20
قیمت شروع $ 3.28
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -67.24%
بالاترین قیمت $ 3.28
تغییرات از بالاترین قیمت -93.20%
زمان بالاترین قیمت 2019-06-21
پایین ترین قیمت $ 0.10
تغییرات از پایین ترین قیمت 117.96%
زمان پایین ترین قیمت 2020-03-13
پایین ترین قیمت دیروز $ 0.22
بالا ترین قیمت دیروز $ 0.24
ارز در دسترس 7,145,789,242 ALGO
تعداد کل ارز 7,416,817,790 ALGO

ارزهای مرتبط

tron
tron
$0.066
0.94%
0.06554180 ,0.06562321 ,0.06556238 ,0.06553535 ,0.06578875 ,0.06540017 ,0.06524635 ,0.06532712 ,0.06549835 ,0.06551802 ,0.06555953 ,0.06528039 ,0.06490435 ,0.06501728 ,0.06526681 ,0.06533338 ,0.06518476 ,0.06532930 ,0.06551742 ,0.06576651 ,0.06562599 ,0.06564162 ,0.06549566 ,0.06534156 ,0.06556592 ,0.06531701 ,0.06534919 ,0.06556144 ,0.06528465 ,0.06533964 ,0.06548447 ,0.06531037 ,0.06551605 ,0.06552535 ,0.06552949 ,0.06555848 ,0.06563805 ,0.06528918 ,0.06530172 ,0.06540019 ,0.06547210 ,0.06554643 ,0.06510221 ,0.06517784 ,0.06511427 ,0.06550640 ,0.06547814 ,0.06532181 ,0.06462223 ,0.06531870 ,0.06506107 ,0.06484860 ,0.06345255 ,0.06248841 ,0.06252862 ,0.06252605 ,0.06235916 ,0.06232066 ,0.06232045 ,0.06235334 ,0.06169012 ,0.06209543 ,0.06198150 ,0.06182102 ,0.06181899 ,0.06179734 ,0.06163366 ,0.06204661 ,0.06231840 ,0.06229712 ,0.06240544 ,0.06247264 ,0.06235437 ,0.06250650 ,0.06270347 ,0.06239266 ,0.06245984 ,0.06267087 ,0.06278588 ,0.06273944 ,0.06268710 ,0.06283454 ,0.06262957 ,0.06288098 ,0.06296086 ,0.06293350 ,0.06309977 ,0.06311961 ,0.06290594 ,0.06294278 ,0.06288075 ,0.06298661 ,0.06311564 ,0.06299297 ,0.06302215 ,0.06286827 ,0.06281999 ,0.06262187 ,0.06273710 ,0.06261146 ,0.06273761 ,0.06262785 ,0.06262899 ,0.06266476 ,0.06250393 ,0.06245464 ,0.06236073 ,0.06221321 ,0.06178074 ,0.06135368 ,0.06115437 ,0.06162749 ,0.06190430 ,0.06184183 ,0.06167480 ,0.06186531 ,0.06183851 ,0.06183504 ,0.06184677 ,0.06189639 ,0.06187793 ,0.06253368 ,0.06269854 ,0.06296389 ,0.06291907 ,0.06321140 ,0.06337602 ,0.06301909 ,0.06292988 ,0.06316230 ,0.06320060 ,0.06323507 ,0.06352201 ,0.06326689 ,0.06319429 ,0.06320300 ,0.06338132 ,0.06380007 ,0.06344910 ,0.06324731 ,0.06339177 ,0.06321249 ,0.06334607 ,0.06328343 ,0.06317470 ,0.06307104 ,0.06629149 ,0.06571035 ,0.06537448 ,0.06453317 ,0.06426219 ,0.06448260 ,0.06516444 ,0.06493164 ,0.06461378 ,0.06503409 ,0.06485044 ,0.06497315 ,0.06506462 ,0.06540890 ,0.06553647 ,0.06549069 ,0.06560922 ,0.06474340 ,0.06461326 ,0.06435262 ,0.06437462 ,0.06456260
yearn-finance
yearn-finance
$8,777.71
-1.068%
9246.60 ,9263.08 ,9255.16 ,9427.53 ,9441.61 ,9363.16 ,9403.00 ,9540.47 ,9523.70 ,9478.26 ,9375.87 ,9353.52 ,9463.14 ,9509.43 ,9506.12 ,9504.73 ,9554.48 ,9575.06 ,9747.19 ,9881.57 ,10091.69 ,9968.62 ,10007.65 ,9985.82 ,9966.54 ,9907.82 ,10036.85 ,9861.06 ,9853.07 ,9915.91 ,9857.16 ,9910.84 ,9884.76 ,9846.10 ,9760.53 ,9816.01 ,9727.55 ,9727.35 ,9689.04 ,9654.14 ,9656.46 ,9436.91 ,9528.58 ,9509.50 ,9537.56 ,9556.91 ,9509.42 ,9421.01 ,9804.23 ,9760.71 ,9505.79 ,9330.50 ,9289.62 ,9202.86 ,9106.80 ,9123.11 ,9144.79 ,9128.02 ,9083.15 ,8966.99 ,9071.00 ,9076.10 ,9081.94 ,9086.63 ,9039.76 ,9019.52 ,9034.69 ,9098.40 ,9053.44 ,9053.22 ,9025.64 ,8984.56 ,8978.86 ,8935.06 ,8827.55 ,8797.07 ,8708.03 ,8723.15 ,8657.35 ,8724.64 ,8725.99 ,8668.89 ,8795.81 ,8794.98 ,8789.54 ,8840.28 ,8863.82 ,8831.77 ,8820.49 ,8866.33 ,8908.00 ,8940.94 ,8906.86 ,8862.79 ,8886.05 ,8903.09 ,8805.29 ,8825.66 ,8804.32 ,8868.15 ,8878.41 ,8872.21 ,8880.56 ,8846.58 ,8860.41 ,8775.02 ,8731.09 ,8517.71 ,8483.74 ,8506.38 ,8598.97 ,8662.60 ,8617.18 ,8587.16 ,8638.94 ,8633.64 ,8593.15 ,8607.65 ,8601.78 ,8613.71 ,8842.99 ,8893.36 ,8960.58 ,8927.17 ,8981.16 ,8984.71 ,8960.69 ,8946.97 ,8995.83 ,8993.12 ,9008.25 ,9106.60 ,9023.24 ,9007.02 ,9073.18 ,9126.09 ,9218.73 ,9194.16 ,9150.47 ,9185.79 ,9173.48 ,9178.00 ,9146.08 ,9209.95 ,9177.91 ,9249.22 ,8823.01 ,8909.30 ,8671.09 ,8643.20 ,8727.32 ,8927.05 ,8979.58 ,8897.89 ,8959.38 ,8879.50 ,9020.21 ,9082.31 ,9147.22 ,9159.32 ,9173.60 ,9175.45 ,9085.98 ,9082.54 ,9027.42 ,9016.10 ,9114.55 ,9064.93
ethereum
ethereum
$1,826.80
1.27%
1649.75 ,1657.82 ,1651.51 ,1652.06 ,1683.48 ,1679.34 ,1665.54 ,1670.50 ,1682.84 ,1684.96 ,1680.38 ,1659.58 ,1657.61 ,1669.71 ,1679.98 ,1677.12 ,1671.12 ,1676.09 ,1680.40 ,1700.87 ,1709.20 ,1710.55 ,1706.01 ,1700.15 ,1707.91 ,1705.49 ,1700.94 ,1713.59 ,1702.21 ,1698.40 ,1709.64 ,1701.31 ,1707.70 ,1711.16 ,1700.69 ,1698.39 ,1696.77 ,1681.12 ,1684.40 ,1684.68 ,1689.39 ,1685.33 ,1663.34 ,1662.17 ,1659.53 ,1660.44 ,1661.80 ,1655.11 ,1630.78 ,1669.76 ,1687.55 ,1643.52 ,1600.07 ,1582.38 ,1573.84 ,1560.48 ,1561.60 ,1558.77 ,1557.33 ,1553.61 ,1510.19 ,1518.27 ,1514.96 ,1505.09 ,1503.21 ,1496.01 ,1491.07 ,1499.25 ,1505.37 ,1506.88 ,1501.93 ,1508.06 ,1507.20 ,1504.75 ,1503.86 ,1494.45 ,1472.29 ,1469.44 ,1475.85 ,1469.01 ,1477.30 ,1478.62 ,1466.99 ,1486.10 ,1493.47 ,1486.27 ,1495.75 ,1498.36 ,1495.23 ,1488.73 ,1488.72 ,1495.93 ,1497.99 ,1494.30 ,1492.09 ,1487.29 ,1484.78 ,1474.13 ,1476.69 ,1476.08 ,1486.84 ,1484.01 ,1485.02 ,1490.04 ,1484.59 ,1486.91 ,1479.11 ,1467.89 ,1435.75 ,1433.57 ,1439.67 ,1448.88 ,1456.46 ,1449.29 ,1443.55 ,1454.86 ,1454.47 ,1447.68 ,1451.24 ,1451.32 ,1448.04 ,1482.82 ,1498.86 ,1509.22 ,1521.37 ,1536.25 ,1542.36 ,1532.26 ,1530.56 ,1544.05 ,1542.61 ,1540.45 ,1555.29 ,1544.17 ,1532.24 ,1537.23 ,1545.00 ,1582.36 ,1582.84 ,1579.25 ,1589.96 ,1588.99 ,1593.59 ,1587.50 ,1583.58 ,1569.87 ,1574.37 ,1519.66 ,1527.95 ,1493.91 ,1483.35 ,1505.50 ,1548.54 ,1560.80 ,1542.16 ,1542.55 ,1525.40 ,1550.70 ,1579.88 ,1594.77 ,1606.37 ,1607.63 ,1605.90 ,1585.33 ,1584.30 ,1575.77 ,1574.08 ,1598.09
blocknet
blocknet
$0.14
5.19%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
iotex
iotex
$0.026
2.43%
0.03265152 ,0.03257434 ,0.03237036 ,0.03242882 ,0.03266938 ,0.03254140 ,0.03228593 ,0.03219866 ,0.03226540 ,0.03228744 ,0.03205063 ,0.03189874 ,0.03134272 ,0.03216258 ,0.03234137 ,0.03233543 ,0.03222055 ,0.03198121 ,0.03293861 ,0.03310869 ,0.03305352 ,0.03281320 ,0.03319765 ,0.03300272 ,0.03327747 ,0.03306985 ,0.03321425 ,0.03346920 ,0.03339384 ,0.03323390 ,0.03342769 ,0.03335336 ,0.03370113 ,0.03353766 ,0.03345832 ,0.03328504 ,0.03344035 ,0.03321689 ,0.03340926 ,0.03363048 ,0.03360622 ,0.03468017 ,0.03404818 ,0.03351252 ,0.03347486 ,0.03335130 ,0.03340254 ,0.03326272 ,0.03283227 ,0.03391694 ,0.03366453 ,0.03313874 ,0.03245376 ,0.03234258 ,0.03229525 ,0.03229968 ,0.03264979 ,0.03267838 ,0.03272032 ,0.03301900 ,0.03192321 ,0.03224057 ,0.03237486 ,0.03235595 ,0.03233365 ,0.03221056 ,0.03195389 ,0.03212944 ,0.03228942 ,0.03235897 ,0.03220631 ,0.03234527 ,0.03226572 ,0.03234023 ,0.03229407 ,0.03217741 ,0.03197579 ,0.03192529 ,0.03188750 ,0.03174144 ,0.03207454 ,0.03212775 ,0.03197959 ,0.03234772 ,0.03246284 ,0.03230784 ,0.03262170 ,0.03274812 ,0.03268480 ,0.03272492 ,0.03269169 ,0.03289489 ,0.03308813 ,0.03288159 ,0.03295566 ,0.03309522 ,0.03325240 ,0.03317291 ,0.03318070 ,0.03309956 ,0.03356001 ,0.03341940 ,0.03361340 ,0.03348273 ,0.03365914 ,0.03347594 ,0.03319590 ,0.03298489 ,0.03211826 ,0.03205356 ,0.03244770 ,0.03309596 ,0.03417731 ,0.03390002 ,0.03373215 ,0.03414397 ,0.03422244 ,0.03396698 ,0.03416154 ,0.03413560 ,0.03394552 ,0.03445506 ,0.03463187 ,0.03465993 ,0.03481769 ,0.03497817 ,0.03384783 ,0.03380377 ,0.03369562 ,0.03390862 ,0.03380323 ,0.03368074 ,0.03388656 ,0.03378551 ,0.03344341 ,0.03337748 ,0.03346955 ,0.03380339 ,0.03354419 ,0.03345346 ,0.03348958 ,0.03327603 ,0.03328623 ,0.03313176 ,0.03312051 ,0.03297851 ,0.03287971 ,0.03200399 ,0.03233951 ,0.03163781 ,0.03143516 ,0.03162241 ,0.03211606 ,0.03211641 ,0.03183001 ,0.03210098 ,0.03170297 ,0.03219745 ,0.03401213 ,0.03434375 ,0.03451212 ,0.03445441 ,0.03449450 ,0.03415409 ,0.03420335 ,0.03400387 ,0.03222159 ,0.03256575
1irstcoin
1irstcoin
$0.11
1.38%
0.15945182 ,0.16196365 ,0.16215260 ,0.16782532 ,0.16957463 ,0.18305061 ,0.17750078 ,0.18021241 ,0.18215966 ,0.18310168 ,0.18177857 ,0.18402447 ,0.17684875 ,0.16982040 ,0.17042278 ,0.17141151 ,0.17711689 ,0.17963359 ,0.17827966 ,0.18717985 ,0.18480356 ,0.18880994 ,0.18977252 ,0.18753112 ,0.18572462 ,0.18470330 ,0.19179463 ,0.19233448 ,0.19105666 ,0.19090898 ,0.19180693 ,0.18703095 ,0.18744155 ,0.18697433 ,0.18746071 ,0.18738989 ,0.18808221 ,0.18734457 ,0.18659708 ,0.18451321 ,0.18492045 ,0.18444894 ,0.18347609 ,0.18098169 ,0.17985322 ,0.18091381 ,0.18354467 ,0.18330081 ,0.18208981 ,0.18433143 ,0.18308398 ,0.18107110 ,0.18024135 ,0.17929200 ,0.17622320 ,0.17426513 ,0.17468663 ,0.16349483 ,0.16403774 ,0.16492461 ,0.16267205 ,0.16295804 ,0.16325598 ,0.16284162 ,0.16245366 ,0.16552531 ,0.16536402 ,0.16280904 ,0.16318644 ,0.16281663 ,0.16671634 ,0.16711340 ,0.16278374 ,0.16263940 ,0.16275322 ,0.16276368 ,0.16562585 ,0.16562652 ,0.16483251 ,0.16481077 ,0.15367322 ,0.16041656 ,0.16041097 ,0.16459848 ,0.16668532 ,0.16658594 ,0.16697910 ,0.16751627 ,0.16625516 ,0.16943892 ,0.16684940 ,0.17437414 ,0.16996232 ,0.16966414 ,0.16890377 ,0.16871590 ,0.16854057 ,0.16834497 ,0.16566508 ,0.16014209 ,0.16070951 ,0.16040796 ,0.16013103 ,0.15999261 ,0.16015166 ,0.16606612 ,0.17109119 ,0.17371372 ,0.16750477 ,0.16556054 ,0.16600571 ,0.16970502 ,0.16998756 ,0.17486517 ,0.17506539 ,0.17486351 ,0.17428624 ,0.17080873 ,0.17098152 ,0.16478582 ,0.16516533 ,0.16702252 ,0.16770427 ,0.16836094 ,0.15573333 ,0.16802135 ,0.16835203 ,0.16801290 ,0.16788104 ,0.16809896 ,0.16788766 ,0.16942570 ,0.16282042 ,0.16667112 ,0.16584753 ,0.16829896 ,0.16596798 ,0.16519259 ,0.15221616 ,0.15739338 ,0.16094029 ,0.16376561 ,0.16091465 ,0.16129835 ,0.16112442 ,0.16000273 ,0.15499162 ,0.14954539 ,0.14838782 ,0.14541932 ,0.14457290 ,0.14608810 ,0.14496456 ,0.14506310 ,0.14859654 ,0.14815615 ,0.14356513 ,0.13906061 ,0.13893616 ,0.13921532 ,0.13740197 ,0.13567325 ,0.13757584 ,0.13670950 ,0.13760345 ,0.13722375 ,0.13780242 ,0.13459457
اخبار فوری
همه
پیشی گرفتن USDC از تتر در تعداد تراکنش روزانه بر اتریوم
36 دقیقه پیش
22
4
طی دو هفته گذشته، استیبل کوین USDC شاهد افتی 10 میلیارد دلاری ارزش بازاری خود بوده است.
درآمد از استخراج بیت کوین، در پایین‌ترین سطح از دو سال گذشته
3 ساعت پیش
1
2
شرکت استخراج بیت کوین TeraWulf از رشد 146 درصدی درآمد خود طی سه‌ماهه چهارم سال گذشته خبر داد.
قانون‌گذار باهاما: هک‌های FTX، درستی کار ما را ثابت می‌کنند
4 ساعت پیش
14
7
زیرشاخه اروپایی صرافی FTX یک سایت ویژه‌ی برداشت برای پرداخت دارایی کاربران اروپایی خود راه‌اندازی کرده است.
مدیرعامل ریپل: ما توانایی ادامه‌ی رشد کمپانی را داریم
5 ساعت پیش
18
10
مدیرعامل شرکت ریپل از کنگره خواستار توجه به اقدامات اجرایی سازمان بورس آمریکا شد.
80 شرکت رمز ارزی به حضور در هنگ کنگ تمایل دارند
8 ساعت پیش
12
11
بر اساس گزارشات، هنگ کنگ تا پایان سال جاری به بیش از 8 شرکت رمز ارزی مجوز فعالیت خواهد داد.
انتظار ضرر 600 میلیون دلاری Coinbase در سه‌ماهه چهارم
14 ساعت پیش
0
12
صرافی Coinbase مقام سابق شرکت Shopify را جهت نظارت بر فعالیت‌ها در کانادا استخدام کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

آیا تاریخ برای بیت کوین تکرار می‌شود؟

آیا تاریخ برای بیت کوین تکرار می‌شود؟

نقطه عطف جدید Shibarium در زمینه کاربرد

نقطه عطف جدید Shibarium در زمینه کاربرد

350 میلیون دوج کوین در حین افت قیمت خریداری شد

350 میلیون دوج کوین در حین افت قیمت خریداری شد

آیا انتقادات از ریپل در بلند مدت مطلوب خواهند بود؟

آیا انتقادات از ریپل در بلند مدت مطلوب خواهند بود؟

با رشد بیت کوین 130 میلیون دلار پوزیشن شورت لیکویید شد

با رشد بیت کوین 130 میلیون دلار پوزیشن شورت لیکویید شد

بیش از 8 میلیون شیبا سوزانده شدند

بیش از 8 میلیون شیبا سوزانده شدند

413 دیدگاه