آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ALCX از حیث حجم معاملات نهنگ‌ها از شیبا پیشی گرفت

خرید 2.25 تریلیارد شیبا توسط یک نهنگ

ALCX از حیث حجم معاملات نهنگ‌ها از شیبا پیشی گرفت

دومین میم کوین بزرگ بازار ارزهای دیجیتال، شیبا، هنوز در جایگاه توکن با بیشترین ارزش دلاری در دست صد نهنگ برتر روی چین اتریوم قرار دارد.

هرچند، این توکن از جایگاه بیشترین میزان معاملات افت پیدا کرد و آن را به یک توکن با ارزش بازاری پایین اعطا کرد.

به گزارش زوم ارز و بر اساس توییتی از طرف پلتفرم ردیابی رمز ارز WhaleStats، چندین ساعت پیش، توکن الکمیکس از شیبا پیشی گرفت و جایگاه توکن با بیشترین معاملات بین نهنگ‌ها را پیدا کرد. بنا به داده‌های پلتفرم CoinGecko، در لحظه‌ی نگارش این خبر، الکمیکس در جایگاه ۴۲۰ از حیث ارزش کل بازار قرار دارد و در سطح قیمت ۳۵.۰۹ دلار معامله می‌شود.

هرچند، تاکنون الکمیکس این جایگاه برجسته را به توکن سوییس بورگ داده است.

دومین میم کوین بزرگ بازار همیشه مورد توجه نهنگ‌های بازار بوده است. در لحظه‌ی نگارش این خبر، نهنگ‌ها حدود ۵۱۰ میلیون دلار شیبا هولد می‌کنند.

اخیرا شیبا، همراه با بقیه‌ی رمز ارزهای بازار، کمی ریکاوری از خود نشان داده است و عملکرد این توکن در ۳۰ روز گذشته امیدوار کننده بوده است. این میم کوین نسبت به یک ماه پیش ۵.۷ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. با این وجود، در شبانه روز گذشته ۱.۴ درصد افت داشته است. در این لحظه، چهاردهمین رمز ارز بزرگ بازار در سطح قیمت ۰.۰۰۰۰۱۱ دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده