آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا قیمت کاردانو نسبت به دیگر ارزها ضعیف است؟

بنیانگذار کاردانو اعلام کرد: صنعت کریپتو دیگر نیازی به بیت کوین ندارد

آیا قیمت کاردانو نسبت به دیگر ارزها ضعیف است؟

به گزارش زوم ارز، Cardano (ADA) در تلاش است برای آغاز یک افزایش جدید بالاتر از سطح مقاومت ۰.۵۰۰ دلار. ADA باید حتماً بالاتر از سطح حمایت ۰.۴۸۰ دلار حفظ شود تا به یک حرکت صعودی دست پیدا کند.

  • قیمت ADA در حال تلاش برای به دست آوردن شتاب صعودی بالای منطقه ۰.۵۰ دلار است.
  • قیمت بالای ۰.۴۸۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی نزدیک به ۰.۴۸۰ دلار در نمودار ساعتی جفت ADA/USD (منبع داده از Kraken) در حال شکل گیری است.
  • در صورت بسته شدن بیش از ۰.۵۰۰ دلار، جفت می‌تواند شتاب صعودی کسب کند.

قیمت کاردانو همچنان پشتیبانی می‌شود

در چند روز گذشته، کاردانو با شروع یک موج بازیابی از منطقه ۰.۴۶۲۰ دلار، از بیت کوین و اتریوم عقب ماند. قیمت ADA توانست سطوح ۰.۴۷۵۰ و ۰.۴۸۰ دلار را بشکند و وارد یک منطقه صعودی کوتاه مدت شود.

قیمت به بالای ۰٫۵۰ دلار رسید، اما نتوانست این میزان را تجاوز کند. به اوج در ۰٫۵۱ دلار رسید و اخیراً شاهد یک اصلاح نزولی شدیم. قیمت به زیر محدوده حمایتی ۰٫۴۹۸۰ دلار کاهش یافت. نزول قیمت زیر سطح ۲۳٫۶٪ فیبوناچی، اصلاحی برای حرکت صعودی از ۰٫۴۶۱۴ دلار به ۰٫۵۱ دلار، را نشان داد.

در حال حاضر کاردانو با قیمت بالای ۰.۴۸۰ دلار معامله می‌شود و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته را دنبال می‌کند. همچنین در نمودار ساعتی جفت ارز ADA/USD یک خط روند صعودی با حمایت حدود ۰.۴۸۰ دلار در حال شکل‌گیری است. این خط روند در نزدیکی ۶۱.۸% سطح اصلاح فیب در حال شکل‌گیری از ۰.۴۶۱۴ دلار تا ۰.۵۱۰ دلار در حرکت صعودی است.

مقاومت فوری نزدیک به منطقه ۰.۴۹۸۰ دلار در جهت صعودی قرار دارد. مقاومت اول نیز در نزدیکی ۰.۵۱۰ دلار واقع شده است. ممکن است مقاومت کلید بعدی حدود ۰.۵۲۵۰ دلار باشد. اگر بازار توانایی نفوذ از مقاومت ۰.۵۲۵۰ دلار را داشته باشد، ممکن است یک رالی قوی آغاز شود. در این صورت، قیمت می‌تواند به سوی منطقه ۰.۵۴۵۰ دلار حرکت کند و در صورت ادامه رشد، تا مقاومت $۰.۵۶۵۰ دلار نیز ادامه یابد.

اگر قیمت کاردانو نتواند به سطح مقاومت ۰.۴۹۸۰ دلار برسد، ممکن است نوسانات منفی دیگری را تجربه کند. حمایت فوری در صورت نزول نزدیک به سطح ۰.۴۵۰ دلار واقع شده است.

پشتیبانی اصلی بعدی حدوداً در سطح ۰.۴۸۰ دلار قرار دارد. اگر قیمت به زیر این سطح برود، ممکن است به آزمایش سطح ۰.۴۶۲۰ دلار برسد. همچنین، پشتیبانی اصلی دیگر نیز نزدیک به ۰.۴۵۰ دلار قرار دارد.

شاخص‌های تکنیکی

در حالی که ADA/USD در منطقه نزولی قرار دارد، MACD ساعتی نشان می دهد که در حال افزایش است.

شدید شده از سرعتی، شاخص نسبت گری (RSI) برای جفت ارز ADA/USD در حال حاضر زیر نقطه ۵۰ قرار دارد.

سطوح پشتیبانی اصلی به ترتیب ۰.۴۸۵۰ دلار، ۰.۴۸۰۰ دلار و ۰.۴۶۲۰ دلار هستند.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

·         اخبار کاردانو

·         تحلیل کاردانو ADA امروز

·         بهترین کیف پول کاردانو Ada

·         قیمت کاردانو (ADA) امروز به تومان

·         علت کاهش قیمت کاردانو ADA امروز چیست؟

·         کاردانو ADA چیست؟ + آینده ارز دیجیتال کاردانو

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده