لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

۵.۱ میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

5.1 میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

۵.۱ میلیون، اوج تاریخی جدید تعداد هولدرهای کاردانو

به گزارش زوم ارز، شبکه‌ی کاردانو به دستاورد جدید بیش از ۵ میلیون آدرس در این شبکه، با افزایش سالانه‌ی ۴۸ درصدی، دست یافت.

در ماه مارچ ۲۰۲۱، تعداد آدرس‌های روی شبکه‌ی کاردانو به حدود ۲.۶ میلیون می‌‌رسید. با مقایسه‌ی هر دوی آمار ارزش قفل شده و تعداد هولدرها، می‌توان به وضوح رشد تعداد آدرس‌ها پس از عرضه‌ی فناوری قراردادهای هوشمند برای کاردانو را مشاهده کرد.

به لطف تقاضای بالا برای دیفای، کاردانو می‌تواند یک رشد ثانویه، از نظر توسعه و رشد فاندامنتال، تجربه کند. ما می‌توانیم به وضوح تحرک پیش از معرفی فناوری در هم گسیخته‌ی جدید را ببینیم، از آنجایی که قیمت کوین کاردانو، از پس از روند گاوی سال ۲۰۱۷، تغییرات ریزی را تجربه کرد.

پس از عرضه‌ی فناوری جدید قدرت گرفته از کاردانو، طی یک ماه، کوین آدا حدود ۲۰۰ درصد رشد را تجربه کرد. اما تاثیر این معرفی روی قیمت بیشتر بر اساس هیجانات و موقت بود، که کاردانو را به یک دارایی بیش از حد خریداری شده تبدیل کرد. با پیدا شدن عدم تعادل بین اوردرهای خرید و فروش، بازار نتوانست فشار فروش را پوشش دهد، در نتیجه این رویداد منجر به سقوط این دارایی به نقاط افت جدید شد.

نسبت به زمان معرفی قراردادهای هوشمند، کاردانو بیش از ۷۰ درصد افت کرده است. اما به لطف تعداد افزایشی راه حل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز روی شبکه، در هفته‌های پایانی معامله، این ارز می‌تواند بیش از ۴۰ درصد از افت خود را بازیابی کند.

در زمان نگارش این خبر، پس از رسیدن به اوج مقطعی ۱.۲۵ دلار، کاردانو در سطح قیمت ۱.۱۵ دلار قرار دارد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارزهای دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سرتیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده