آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پاداش ۱۵ هزار دلاری در صرافی کوینکس

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس رویدادی را با عنوان ” به رتبه بندی حجم معاملات فیوچرز بپیوندید و در پاداش ۱۵,۰۰۰ دلاری سهیم شوید!” برگزار می کند. این رویداد از تاریخ ۱۰ شهریور ماه ۱۴۰۲ شروع می شود و تا ۱۷ شهریور به مدت ۱ هفته ادامه دارد. در این رویداد، با ثبت درخواست در صفحه رویداد و معامله در بازارهای منتخب فیوچرز، کاربرانی که الزامات حجم معاملات را برآورده می‌کنند، می‌توانند در پاداش ۱۵,۰۰۰ دلاری سهیم شوند. جزییات شرکت در رویداد به شرح زیر است:

  1. مهلت شرکت: از ساعت ۰۷:۳۰ در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۴۰۲ تا ساعت ۰۷:۳۰ در تاریخ ۱۷ شهریور ۱۴۰۲
  1. جفت ارزهای منتخب: در این رویداد، ۲۰ جفت ارز منتخب شامل ETHUSDT، SHIBUSDT، XRPUSDT، SOLUSDT، MKRUSDT، DYDXUSDT، KASUSDT، LINKUSDT، WLDUSDT، OPUSDT، RNDRUSDT، AAVEUSDT، CRVUSDT، UNIUSDT، ATOMUSDT، SANDUSDT، GALAUSDT، IMXUSDT، GMTUSDT، LDOUSDT قابل معامله خواهند بود.
  1. شروط مشارکت: تمام کاربران کوینکس (به استثنای بازارسازان) که درخواست شرکت خود را در صفحه رویداد ثبت کنند، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.
  1. نحوه مشارکت:

  – از طریق وب: روی [رویداد] – [تابلوی معاملاتی کوینکس] در نوار پیمایش کلیک کنید، وارد صفحه رویداد شوید و روی [اکنون درخواست دهید] کلیک کنید.

  – از طریق اپلیکیشن: روی [تابلوی معاملاتی] در صفحه [خانه] ضربه بزنید، وارد صفحه تبلیغات شوید و روی [اکنون درخواست دهید] ضربه بزنید.

  1. قوانین رویداد:

   در طول رویداد، کاربرانی که در بازارهای فیوچرز منتخب حجم معاملات بیشتر از ۱۵۰۰۰ دلار داشته باشند، می‌توانند به رتبه‌بندی بپیوندند و در پاداش ۱۵۰۰۰ دلاری سهیم شوند. توزیع پاداش‌ها به شرح زیر است:

قوانین رویداد:

* حجم معاملات فیوچرز= کل حجم معاملات شما در تمام بازارهای فیوچرز منتخب در طول رویداد پس از ثبت درخواست موفقیت آمیز شرکت در رویداد.

لطفا توجه داشته باشید که حجم معاملات مربوط به سفارش هایی که در هردو طرف بازار خودتان قرار میدهید،شمرده نخواهند شد.

  1. تخصیص: پاداش ها در ۷ روز کاری پس از پایان رویداد اختصاص می یابد.
  2. قوانین مشارکت

(۱) این رویداد مختص کاربرانی است که در آن درخواست شرکت را ثبت کنند. بدین منظور لطفا ابتدا در صفحه رویداد درخواست دهید.

(۲) حساب های بازارسازها در این رویداد گنجانده نشده است.

(۳) حساب های فرعی مجاز به شرکت به عنوان حساب های مستقل نیستند و PNL آنها در حساب های اصلی منظور می شود

منبع:کوینکس

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده