آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل زی کش ZEC

تحلیل زی کش ZEC

همراهان همیشگی زوم ارز سلام، امروز با تحلیل تکنیکال دیگری از زی کش در خدمت شما هستیم. همچنین شما می توانید قیمت زی کش را در باکس پایین مشاهده نمایید

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت ماهانه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی زی کش ZEC امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز زی کش ZEC در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، دوستان تحلیل و ساختار ارت نسبت به ماه‌های گذشته همچنان حفظ شده چرا که خدمتتان عرض کردیم که خط سبز نقش حمایت داشته و خط قرمز رنگ نیز نقش مقاومت را دارد و زمانی که قیمت به خط سبز رسیده ،مورد حمایت قرار گرفته و تا خط قرمز رشد پیدا کرده است و اگر با دقت بیشتری به این ناحیه نگاه کنید، متوجه می‌شوید که بین خط سبز و خط قرمز رنگ قیمت به صورت رنج حرکت کرده و ما نیز شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر قیمت بعد از آنکه مجدد به ناحیه سقف یعنی باکس قرمز رسیده در تایم فریم روزانه یک الگوی اصلاحی را شکل داده و بر همین اساس انتظار داریم که دوباره قیمت به طرف خط سبز نیز حرکت کند و خود را به ناحیه کف برساند. نکته همی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که همانطور که گفتیم، در ساختار تریدینگ رنج هستیم و شکست از هر طرفی حاصل شود ،قیمت می‌تواند به اندازه عرض آن، رشد یا کاهش پیدا کند.دوستان عزیز فراموش نکنید که به صورت روزانه می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم و اونس طلای جهانی و… را به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ZEC امروز 16 فروردین 1403
تحلیل ZEC امروز ۱۶ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی زی کش ZEC امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه، با تحلیل ارز زی کش ZEC در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که خط سبز نقش حمایت داشته و خط قرمز رنگ نیز نقش مقاومت را دارد و زمانی که قیمت به خط سبز رسیده ،مورد حمایت قرار گرفته و تا خط قرمز رشد پیدا کرده است و اگر با دقت بیشتری به این ناحیه نگاه کنید متوجه می‌شوید که بین خط سبز و خط قرمز رنگ قیمت به صورت رنج حرکت کرده و ما نیز شاهد شکل‌گیری یک تریدینگ رنج نیز هستیم.
دوستان در حال حاضر قیمت از محدوده کف بر اساس الگوی صعودی که شکل گرفته و طبق انتظارمان شروع به رشد کرده و مجدد به ناحیه خط قرمز رنگ نیز رسیده است. به این نکته توجه داشته باشید که اگر در ناحیه فعلی الگوهای نزولی شکل بگیرد، مجدد قیمت می‌تواند تا خط سبز افت پیدا کند و نکته پایانی اینکه شکست از هر طرفی رخ دهد، قیمت می‌تواند به اندازه عرض آن تریدینگ رنج رشد یا کاهش پیدا کند.دوستان عزیز فراموش نکنید که به صورت روزانه می‌توانید تحلیل بیت کوین اتریوم و اونس طلای جهانی و… را به صورت روزانه بر روی سایت زوم ارز مشاهده بفرمایید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ZEC امروز 17 اسفند 1402
تحلیل ZEC امروز ۱۷ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی زی کش ZEC امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر دارم خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه با تحلیل ارز زی کش ZEC در تایم فریم هفتگی همراهتان هستیم، اگر به یاد داشته باشید ماه گذشته خدمتتان عرض کردیم که بین خط سبز و خط قرمز رنگ نیز این ارز، تشکیل یک تریدینگ رنج را داده و بر اساس الگوی نزولی که در ناحیه خط قرمز تشکیل شده بود، انتظار داشتیم که قیمت این ارز شروع به افت کند و آن کاهش قیمت تا خط سبز نیز ادامه داشته باشد ،همانطور که مشاهده می‌کنید دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است.
دوستان به منظور بررسی جزئیات بیشتر به تایم فریم روزانه می‌رویم، اگر دقت کنید در حال حاضر قیمت این ارز، ناحیه کف تریدینگ رنج یعنی خط سبز را بریک و شاهد کلوز پایین از آن نیز هستیم اما توجه داشته باشید که هنوز تثبیت رخ نداده است و در صورت شکل‌گیری کندل‌های تثبیت کننده ،توقع داریم که قیمت این ارز مجدد شروع به افت کرده و آن کاهش قیمت می‌تواند به اندازه عرض تریدینگ رنج نیز باشد. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل ZEC امروز 21 دی 1402
تحلیل ZEC امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی زی کش ZEC امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

دوستان عزیز زوم ارزی زی کش zec در تایم فریم هفتگی در یک روند نزولی می‌باشد که اخیراً در این تایم فریم قیمت تلاش کرده خودش را به محدوده سقف آخر برساند و در حال حاضر در محدوده مقاومتی قرار دارد که با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم و برای دید بهتر یم فریم پایین‌تر می‌آییم یعنی روزانه و در آنجا ما یک الگوی اصلاحی می‌بینیم و انتظار داریم که قیمت به سمت پایین حرکت کرده و تا حمایتی که مد نظر داریم یعنی محدوده خط سبز ادامه یابد و نکته مهمی که قابل مشاهده هست این است که ما در یک تردینگ رنج قرار داریم.

تحلیل زی کش ZEC امروز 23 آذر 1402
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۳ آذر ۱۴۰۲

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲

رمز ارز ZEC در مدت یک ماه گذشته روند رنجی داشت. این ارز با توجه به نبود قدرت خریدار و نبود تقاضای کافی برای شکست مقاومت محدوده ۳۰ دلار، مجددا شیب نزولی گرفته و احتمال شکست حمایت های خود را در محدوده ۲۲ الی ۲۳ دلار دارد. در چند روز گذشته و به طور کلی کندل هفتگی این ارز نزولی بوده و در این هفته نیز این روند نزولی ادامه خواهد داشت. یکی از حمایت این ارز عدد رند ۲۰ دلار است و پتانسیل کاهش قیمت تا این محدوده برای روزهای آینده وجود دارد. حمایت های بعدی در محدوده ۱۷ و ۱۵ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل زی کش ZEC امروز 20 مهر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۰ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱ تیر ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی زی کش ZEC امروز ۱ تیر ۱۴۰۲

رمز ارز ZEC روند نزولی بلند مدت خود را کماکان ادامه می دهد. قیمت این ارز بعد از فشار فروشی که در بازار ایجاد شد، نتوانست حمایت خود را در محدوده ۳۰ الی ۳۳ دلار حفظ کند و به دلیل نبود تقاضا و ترس خریداران این حمایت از دست رفت. کاهش قیمت تا پایین ترین سطوح تاریخی یعنی نزدیک محدوده ۲۰ دلار ادامه داشت و مجددا در قیمت های ۲۲، ۲۳ و ۲۵ دلار تقاضا شکل گرفته است. با توجه به کانال صعودی که برای این ارز در تایم ۴ ساعته در نظر گرفته شده است، تا زمانی که کف کانال با کندل های نزولی قوی شکسته نشود، اهداف این ارز می تواند در محدوده های ۳۱، ۳۲ و ۳۴.۵ دلار در نظر گرفته شود. مقاومت اول با میدلاین کانال نزولی تماس پیدا کرده و برای صعودی شدن روند روزانه و ثبات این روند، نیاز به شکست کامل میدلاین کانال است. در اینصورت هدف میان مدت در محدوده سقف کانال یعنی قیمت ۵۰ الی ۵۴ دلار خواهد بود. در صورت مساعد ماندن شرایط بازار، پتانسیل پامپ این ارز برای اهداف مشخص شده وجود دارد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل زی کش ZEC امروز 1 تیر 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱ تیر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲

رمز ارز ZEC در طی یک ماه گذشته بعد از فشار فروشی که از محدوده ۴۲ دلار در این ارز ایجاد شد، روند نزولی آن تا محدوده شروع موج صعودی ادامه پیدا کرد و به سطح حمایت ۳ ساله خود برخورد کرد. واکنش های مثبت خوبی به این ناحیه مشاهده شده است و حجم معاملات روی این حمایت نشان می دهد که خریداران در تلاش هستند تا روند قیمت را صعودی کنند. پس می توانیم حمایت مهمی را در محدوده ۳۲ دلار در نظر بگیریم.

با توجه به اینکه سر راه ادامه حرکت صعودی یک مقاومت وجود دارد، اگر واکنش باعث اصلاح شود، می تواند تا حمایت ۳۲ دلار کاهش داشته باشد. اما اگر فشار خرید ادامه پیدا کند، با شکست مقاومت پیش رو می توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت را تا مقاومت محدوده ۳۸ الی ۴۰ دلار داشته باشیم. خط روند نزولی این ارز هم شکسته شده که می تواند یکی از نشانه های مثبت برای رشد قیمت بیشتر باشد. بنابراین اگر پولبک داشته باشیم و پولبک در صورتی که واکنش داشته باشد، رشد این ارز در کوتاه مدت تا مقاومت مشخص شده احتمال بالایی خواهد داشت.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل زی کش ZEC امروز 9 خرداد 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۹ خرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی زی کش ZEC امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

رمز ارز ZEC برآیند نوسانات یک ماه گذشته آن رنج بوده است. در ابتدا بعد از تشکیل الگوی کنج زیر مقاومت محدوده ۳۹ دلار، یک اصلاح قیمت تا سطح ۳۵ دلار مشاهده شد. اما در ادامه این مقاومت شکسته شد و رشد قیمت تا مقاومت بعدی در محدوده ۴۳ دلار ادامه داشت. به دلیل نزولی شدن روند بازار و برخورد بیت کوین به مقاومت مهم ۳۱۰۰۰ دلار، شاهد واکنش منفی در بسیاری از آلت کوین ها از جمله ارز زی کش بودیم. این فشار فروش، موجب برگشت قیمت به سمت حمایت ۳۵ دلار و تست دوباره این ناحیه شده است.

با توجه به اینکه روند قیمت در بازه زمانی کوتاه مدت ۴ ساعته نزولی شده است، تا برگشت قوی بالای قیمت ۴۰ دلار ثبت نشود، تمامی حرکت های صعودی می توانند پولبک در نظر گرفته شوند. در ساعات گذشته کف قیمت پایین تری در این ارز در تایم ۴ ساعته ثبت شده است، که موضوع را تایید می کند. اولین حمایت مینور در تایم ۴ ساعته محدوده ۳۴.۷ الی ۳۴.۴ دلار می باشد، که واکنش خوبی به این سطح مشاهده شده است. تا زمانی که این محدوده حفظ شود، می توانیم برای کوتاه مدت انتظار روند رنجی از این ارز داشته باشیم. در صورت شکست، کاهش قیمت می تواند تا محدوده حمایت ۳۲ دلار ادامه داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل زی کش ZEC امروز 7 اردیبهشت 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

تحلیل ویدئویی زی کش ZEC امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

رمز ارز ZEC در طی یک ماه گذشته ریزش قیمت شدیدی داشت، و بر خلاف بسیاری از آلت کوین ها کف قیمتی جدیدی در سال ۲۰۲۳ در محدوده دقیق ۳۰ دلار به ثبت رساند. در این محدوده حمایتی، واکنش مثبت و تقاضای قوی مشاهده شد، و موجب رشد ۲۶ درصد قیمت و بازگشت به مقاومت ۳۸ الی ۴۰ دلار شده است. شکسته شدن این مقاومت حتی به صورت فیک می‌تواند موجب تثبیت قیمت روی محدوده حمایت ۳۰ دلار شود. در شرایط فعلی به دلیل فشار بالای فروشی که اتفاق افتاده، احتمال رنج شدن قیمت بین این دو محدوده حمایت مقاومت بیشتر می‌باشد.

در بازه زمانی ۴ ساعته برای این ارز یک الگوی کنج صعودی شناسایی شده است، و در صورتی که مقاومت واکنش منفی به همراه داشته باشد و کف الگو شکسته شود، مجددا حمایت محدوده ۳۰ دلار می‌تواند تست شود. شرایط تغییر روند و نشانه‌های آن در تایم فریم هفتگی هنوز مشاهده نشده است. اما به دلیل تشکیل واگرایی مثبت در تایم هفتگی، در صورتی که در آینده فشار خرید موجب شکست مقاومت محدوده ۵۱ دلار شود، می توانیم در بازگشت ها انتظار واکنش های مثبت خوبی داشته باشیم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل زی کش ZEC امروز 10 فروردین 1402 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

تحلیل ویدئویی زی کش ZEC امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱

رمز ارز ZEC در هفته گذشته کاهش قیمت داشت، و کندل هفتگی آن با واکنش منفی به مقاومت محدوده ۴۵ الی ۵۰ دلار، با منفی ۵.۶ درصد کاهش قیمت، در محدوده ۴۵ دلار بسته شد. همچنین کندل ماهانه نیز یک الگوی بازگشتی را زیر سطح مقاومت نشان می‌دهد. مقاومتی که قیمت به آن واکنش نشان داده است، دقیقاً با میدلاین کانال نزولی بلند مدت همپوشانی دارد.

در تایم های پایین‌تر روند قیمت این ارز رنج می‌باشد، و جهت حرکت کوتاه مدت به سمت حمایت‌های کف کانال رنج در محدوده ۳۹ الی ۴۰ دلار مورد انتظار است. اندیکاتور پیوت پوینت نشان می‌دهد که اگر قیمت زیر محدوده ۴۵.۵ دار باقی بماند، برای ماه جاری کاهش بیشتر قیمت‌ها را انتظار داریم. توجه داشته باشید که شکست اولین حمایت در محدوده ۴۲ دلار می‌تواند روند تایم ۴ ساعته را نزولی کند. در اینصورت اولین هدف فروشندگان می‌تواند در محدوده ۳۸ الی ۴۰ دلار در نظر گرفته شود. اما حمایت واکنشی در محدوده ۳۵ دلار می‌باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل زی کش ZEC امروز 11 اسفند 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در طی هفته‌های گذشته روند کاملاً رنجی را روی نمودار ثبت کرده است. قیمت این ارز بعد از اینکه از کانال نزولی کوتاه مدت خارج شد، به مقاومت محدوده ۴۵ الی ۵۰ دلار برخورد کرد. سپس با ایجاد واکنش منفی شدید به این محدوده کاهش قیمت مشاهده شد. به دلیل وجود سطوح مقاومتی بسیار زیاد مانند میدلاین کانال نزولی اصلی، هنوز تقاضای قوی برای خروج از روند رنج ایجاد نشده است. به طور کلی یک روند رنج بزرگ‌تر در محدوده مقاومت فعلی و حمایت محدوده ۳۵ دلار مشاهده می‌شود.

برای صعودی شدن روند نیاز است که کندل های صعودی قوی بالای محدوده مقاومت ۵۰ دلار بسته شود، تا افزایش بیشتر قیمت را انتظار داشته باشیم. سطح حمایت مشخص شده در محدوده ۴۱ الی ۴۲ دلار تا زمانی که حفظ شود می‌توانیم انتظار داشته باشیم که با احتمال بیشتر، جهت خروج قیمت از کانال رنج از بالا باشد. اما در صورت ایجاد فشار فروش و کاهش قیمت، اولین سطح حمایت و هدف فروشندگان در محدوده ۳۸ الی ۳۹ دلار خواهد بود.

تحلیل زی کش ZEC امروز 27 بهمن 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در هفته گذشته در مجموع می توان گفت که روند رنجی داشته است. بعد از اینکه قیمت این ارز با حمایت خریداران رشد ۳۰ درصدی را از محدوده ۰.۳۶ دلار شروع کرد، فشار خرید در محدوده ۴۵ الی ۴۹ دلار متوقف شد. حتی سقف کانال نزولی میان مدت به صورت موقت شکسته شده است، که می تواند نشانه خوبی برای هفته های آینده باشد. در تایم فریم روزانه روند رنجی را برای این ارز می توانیم بین دو محدوده مهم رسم شده ببینیم.

این بار در صورتی که بازار وارد اصلاح عمیقی شود، ارز ZEC می تواند تا محدوده حمایت ۳۵ الی ۳۵.۵ دلار کاهش داشته باشد، و کف قبلی را تست کند. در بازه زمانی ۴ ساعته به دلیل تغییر مجدد روند به نزولی، و با شکست حمایت ۴۴ الی ۴۵ دلار، احتمال برگشت قیمت به سمت حمایت ۳۵ دلار افزایش پیدا کرده است. دو سطح حمایت مینور در محدوده های ۴۱ و ۳۸.۵ دلار در نظر گرفته شده است، که در تایم های پایین می تواند واکنش مثبت ایجاد کند. اما حمایت اصلی در محدوده ۳۵ دلار تا زمانی حفظ شود، روند این ارز می تواند رنج باقی بماند.

تحلیل زی کش ZEC امروز 28 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۸ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 21 دی 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲۱ دی ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۱ دی ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در هفته های گذشته روی محدوده حمایت ۳۶.۳ الی ۴۱ دلار در نوسان بود. قیمت در تست مجدد محدوده حمایت موفق بود، و خریداران با حمایتی که نشان دادند، شاهد رشد ۲۰ درصدی قیمت این ارز بودیم. همچنین سقف کانال نزولی در حال شکسته شدن می باشد. در این محدوده دقیق یک مقاومت روندی در محدوده ۴۳.۵ الی ۴۵ دلار قرار دارد، که برخورد اولیه قیمت به آن واکنش منفی به همراه داشته است. اما در صورتی که فشار خرید در این محدوده ایجاد شود و مقاومت شکسته شود، اهدافی که می توانیم برای ادامه روند قیمت در نظر بگیریم، در محدوده ۵۰.۵ الی ۵۵.۵ دلار قرار گرفته است. این مقاومت مربوط به بازه زمان هفتگی می باشد، و در برخورد اول انتظار واکنش منفی را داریم. اگر شرایط کوتاه مدت در بازار مساعد باقی بماند، احتمال اینکه یک ناحیه رنج زیر این مقاومت تشکیل شود وجود دارد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 21 دی 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۱ دی ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 2 آذر 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲ آذر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در طی هفته های گذشته با فشار فروشی که در تمام بازار به وجود آمد، ریزش قیمت داشت، و محدوده حمایت هفتگی این ارز در قیمت ۴۵ الی ۵۰ دلار کاملا شکسته شد، و به مقاومت تبدیل شده است. همانطور که مشاهده می کنید، در گذشته برای قیمت یک کانال نزولی در نظر گرفته شده بود، که امتداد این کانال و فشار فروش باعث هدایت قیمت به کانال نزولی دوم شد.

همچنین دو سطح حمایت که در قیمت های ۴۱ و ۳۶ دلار در نظر گرفته بودیم، در محدوده دوم با واکنش مثبت بسیار خوبی همراه بوده است. قیمت این ارز مجددا به کانال نزولی اول برگشته است، و در صورتی که شرایط کوتاه مدت و مساعد بازار ادامه داشته باشد، امکان برخورد قیمت به مقاومت مشخص شده ، و ایجاد یک روند رنج زیر مقاومت وجود دارد. با توجه به برگشت خوبی که روی RSI مشاهده شده است، در صورت برخورد مجدد به سطح حمایت پتانسیل تشکیل واگرایی مثبت و تشکیل نشانه های تغییر روند بالا می باشد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 2 آذر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲ آذر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC که در یک روند نزولی قرار داشت، همچنان روند خود را حفظ کرده است، و قیمت این ارز داخل کانال نزولی در نوسان می باشد. فشار فروش قیمت را به محدوده حمایت هفتگی رسانده که در برخورد اول با واکنش مثبت همراه بوده است. حمایتی که در محدوده ۴۵ الی ۵۰ دلار قرار گرفته است، یک بار با واکنش مثبت ۶۰ درصدی همراه بوده است. اما باید توجه داشت که این واکنش مثبت در روند نزولی، در تایم فریم بالاتر به عنوان پولبک در نظر گرفته شده است. برای کوتاه مدت مقاومت محدوده ۵۵ دلار در صورتی که توسط خریداران پس گرفته شود، می تواند نشانه تغییر روند در تایم فریم ۴ ساعته باشد.

همچین می توانید با رسم یک خط روند نزولی در تایم ۴ ساعته، و در صورت شکست خط روند، و همچین شکست مقاومت محدوده ۵۲ دلار انتظار رشد قیمت را تا اهداف ۵۵، ۵۸ و ۶۰ دلار داشته باشیم.

تحلیل زی کش ZEC امروز 28 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۸ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 6 مهر 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۶ مهر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در طول دو هفته گذشته روند رنجی را تجربه کرد. بعد از اینکه فشار فروش در محدوده حمایت ۵۲ دلار متوقف شد، حمایت خریداران قیمت را به سطح مقاومت ۵۸ الی ۶۰ دلار برگرداند. خریداران تلاش کردند تا این مقاومت را مجددا تبدیل به حمایت کنند، اما به دلیل ریزش قیمت ها در روز گذشته در تمام بازار، باز هم این محدوده به عنوان مقاومت باقی ماند. همچنان مومنتوم و جهت حرکت روند این ارز نزولی است، و قیمت داخل کانال نزولی کوتاه مدت قرار دارد.

کاهش بیشتر قیمت می تواند تا محدوده حمایت اصلی ۵۰.۵ الی ۴۵ دلار ادامه داشته باشد. اگر این حمایت قوی حفظ شود، احتمال تشکیل الگوی کف دو قلو در تایم فریم هفتگی وجود دارد. بنابراین رشد قیمت حداقل می تواند تا محدوده مقاومت ۷۰ الی ۷۵ دلار ادامه داشته باشد. برای کوتاه مدت در تایم فریم ۴ ساعته می توانیم نشانه های واگرایی مثبت معمولی را روی سطوح حمایت ۵۲ الی ۵۵ دلار مشاهده کنیم. بنابراین اگر فشار فروشی در هفته جاری نداشته باشیم، احتمال رشد قیمت از این محدوده و حرکت به سمت سقف کانال نزولی در قیمت ۶۰ دلار وجود دارد. با شکسته شدن مقاومت ۶۰ دلار، اهداف بعدی در دسترس خریداران خواهد بود.

تحلیل زی کش ZEC امروز 6 مهر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۶ مهر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در هفته گذشته نیز بالای محدوده حمایت ۵۸.۵ الی ۶۰ دلار نوسانات خود را ادامه داد. همچنان قدرت خریداران برای برگرداندن قیمت به سطوح بالاتر کافی نبوده است، و در تایم فریم ۴ ساعته هم شاهد روند رنجی هستیم. اما مومنتوم کلی روند نزولی است، و در صورتی که فشار فروش موجب شکست این حمایت شود، با توجه به کانال کوتاه مدت نزولی که برای این ارز در نظر گرفته شده است، می توانیم کاهش قیمت بیشتری انتظار داشته باشیم.

برای صعودی شدن روند نیاز است که سقف کانال نزولی را به همراه مقاومت محدوده ۶۸ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته شود، و همچنین حجم بالای معاملات خرید باید به ثبت برسد. در غیر اینصورت احتمال شکست حمایت فعلی و برخورد قیمت به محدوده حمایت های ۵۶، ۵۵ و ۵۰ دلار وجود دارد. در بازه زمانی هفتگی واکنش بسیار خوبی به محدوده ۵۰ دلار مشاهده شده است، و در صورت تست مجدد این محدوده، احتمال واکنش مثبت بالا می باشد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 24 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

رمز ارز ZEC در طول هفته گذشته ریزش قیمت داشت، و تلاشی که از جانب خریداران برای رشد قیمت و برگرداندن آن به سمت مقاومت محدوده ۷۳ و ۸۵ دلار انجام شد، به دلیل ریزش سنگین دو روز گذشته به نتیجه نرسید. کندل روزانه دو روز قبل قدرت نزولی بالایی را نشان می دهد. بنابراین احتمال تبدیل شدن این سطح به مقاومت وجود دارد.

اگر مجددا بیت کوین کاهش قیمت داشته باشد، می توانیم انتظار داشته باشیم که افزایش فشار فروش قیمت این ارز را به محدوده حمایت هفتگی برگرداند. حمایت هفتگی در قیمت ۵۰ الی ۴۵ دلار قرار دارد، و ناحیه واکنشی قوی برای ارز ZEC می باشد. در هفته گذشته یک الگوی کنج نزولی روی نمودار رسم شده بود. این الگو شکسته شده، و پولبک به خط روند شکسته شده آن در محدوده فعلی اتفاق افتاده است. بنابراین در صورتی که بیت کوین به رشد کوتاه مدت خود ادامه دهد، خریداران می توانند حمایت ۶۰ دلار را مجددا پس بگیرند.

تحلیل زی کش ZEC امروز 17 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 9 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در هفته گذشته روی محدوده حمایت خود در قیمت ۵۸.۵ الی ۶۰ دلار باقی ماند، و یک روند رنج را روی این سطح در تایم فریم های پایین تشکیل داده است. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، یک الگوی کنج نزولی دقیقا روی این حمایت تشکیل شده است که در صورت شکست الگو از بالا و تایید شدن آن، انتظار می رود که شاهد رشد قیمت تا اهداف ۶۷، ۶۹ و ۷۴ دلار باشیم. البته با توجه به نوع برخورد قیمت به سطح حمایت، حتی در صورت تایید شدن الگو، احتمال ادامه روند رنج قبل از حرکت صعودی وجود دارد.

در صورتی که حمایت فعلی شکسته شود، کاهش قیمت می تواند تا کف قبلی در محدوده ۴۵ الی ۵۰.۵ دلار ادامه داشته باشد. اما در حالت بدبینانه در صورت شکسته شدن حمایت دوم، محدوده ای که انتظار واکنش مثبت از آن را داریم، در قیمت ۳۵.۵ الی ۴۲ دلار می باشد. این حمایت مربوط به بازه زمانی هفتگی بوده، و پتانسیل متوقف کردن کامل قیمت و تشکیل کف ماژور برای شروع یک روند صعودی بلند مدت را دارد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 9 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۹ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 2 شهریور 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال ZEC را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید. همچنین می توانید برای مشاهده تمامی اطلاعات این رمز ارز، به صفحه قیمت ارز دیجیتال در پایگاه جامع اطلاع رسانی زوم ارز مراجعه کرده و تمامی اطلاعات قیمت ZEC را مشاهده کنید.

رمز ارز ZEC در هفته گذشته با ریزش ۱۲ درصدی همراه بوده است. قیمت زی کش بعد از برخورد به یک مقاومت داینامیک در محدوده ۸۲ دلار ریزش شدیدی پیدا کرد، و مجددا به دلیل نزولی بودن روند قیمت شاهد برگشت به سطوح حمایتی پایین تر بودیم. با خروج قیمت از کانال نزولی، مدتی است که روند این ارز رنج شده است. بعد از ریزش اخیر، سطح حمایتی که قیمت به آن واکنش مثبت نشان داده است، در محدوده ۶۱ دلار قرار گرفته است.

با توجه به اینکه زی کش در روند خود یک سقف بالاتر نسبت به سقف قبلی به ثبت رسانده است، در صورت حفظ حمایت فعلی، پتانسیل صعودی شدن روند این ارز در تایم فریم روزانه وجود دارد. مقاومت مهمی که در مسیر خریداران وجود دارد، در محدوده های ۷۰ و ۸۰ دلار است، که در صورت شکست این سطوح، انتظار رشد قیمت تا محدوده رند ۱۰۰ دلار بیشتر خواهد شد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 2 شهریور 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲ شهریور ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 26 مرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در طول هفته های گذشته رشد قیمت خوبی را به ثبت رسانده است. قیمت این ارز بعد از خروج از روند رنج در تایم فریم روزانه، با حمایت خوب خریداران مواجه شد، و مقاومتی که در محدوده ۶۸.۵ الی ۷۴ دلار برای آن در نظر گرفته شده بود، تبدیل به حمایت شده است. در بازه زمانی ۴ ساعته قیمت در موج اصلاحی و در یک روند رنج قرار گرفته است.

حمایتی که ذکر شد، با احتمال بالا محدوده رشد مجدد قیمت و شروع حرکت صعودی بعدی می باشد. همچنین پله دوم حمایت این ارز که محدوده بازگشتی قوی تری می باشد، در محدوده ۶۶.۹ دلار قرار گرفته است. در بازه زمانی ۴ ساعته می توان با رسم یک خط روند نزولی، در انتظار شکست این مقاومت داینامیک بود. همچنین پتانسیل تشکیل الگوی پرچم نیز نیز وجود دارد. در صورت شکست، رشد قیمت می تواند تا محدوده ۱۰۰ الی ۱۰۱ دلار ادامه داشته باشد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 26 مرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 29 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در طی هفته گذشته با حمایت خوب خریداران قیمت آن از کانال نزولی خارج شده است. حرکت صعودی منجر به برخورد قیمت به دو مقاومت مهم شده است. یک مقاومت استاتیک در محدوده ۶۸.۵ الی ۷۴ دلار و یک مقاومت داینامیک که این سطح مقاومت را تقویت کرده است. تا زمانی که این دو محدوده پر قدرت به سمت بالا شکسته نشوند، روند قیمت این ارز می تواند همچنان نزولی و رنج باقی بماند. اما در صورتی که بیت کوین در شرایط صعودی باقی بماند، احتمال شکست قوی این مقاومت افزایش خواهد یافت. همچنین روند روزانه نیز صعودی خواهد شد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 29 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۹ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در هفته گذشته داخل کانال نزولی خود هم نوسانات مثبت و هم نوسانات منفی داشته است. با توجه به نزولی بودن روند کلی، جهت کلی حرکت به سمت حمایت های پایین بوده است. یک محدوده حساس حمایتی در قیمت ۴۵.۷ الی ۳۶.۲ دلار روی نمودار در نظر گرفته شده است. این حمایت می تواند با واکنش مثبت خریداران همراه باشد. در حال حاضر حرکت به سمت این حمایت با شیب بالایی در حال انجام می باشد.

بنابراین برای برگشت قیمت از این ناحیه، قیمت نیاز به کف سازی و توقف در این محدوده حمایت دارد. محدوده رند ۵۰ دلار در حال حاضر حمایتی است که قیمت را متوقف کرده است، و این محدوده با واکنش جزیی همراه بوده است. در صورتی که خریداران از همین محدوده حمایت های خود را نشان دهند، پتانسیل یک برگشت مجدد به سمت مقاومت ۷۰ دلار وجود دارد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 22 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۲ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 15 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در هفته گذشته برای دومین بار به محدوده حمایت ۵۳.۳ دلار برخورد داشت، و این سطح مجددا توسط فروشندگان تست شد. با توجه به اینکه سطح حمایت S2 اندیکاتور پیوت پوینت مربوط به ماه گذشته قیمت ۵۷ لار را نشان می دهد، و این ناحیه محدوده حمایتی بسیار خوبی در ماه گذشته بوده است، بنابراین ترکیب این سطح حمایت با حمایت S1 ماه جاری در قیمت ۵۰.۵ دلار می تواند ناحیه قوی تقاضا برای خروج قیمت از کانال میان مدت نزولی ایجاد کند. اما نکته ای که وجود دارد این است که اندیکاتور MACD هنوز کاملا مومنتوم منفی را نشان می دهد، و امکان تست مجدد سطوح حمایت قبل از خروج از کانال نزولی وجود دارد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 15 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۵ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 8 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۸ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC را همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، در یک روند رنج قرار گرفته و در روزهای گذشته فشار فروش بالایی را به ثبت رسانده است. قدرت فروشندگان قیمت این ارز مجدد به پایین ترین سطوح سال ۲۰۲۰ برگردانده است. برای هفته جاری در صورت شکست حمایت ۵۷ دلار انتظار می رود که شاهد ریزش بیشتر قیمت و فشار فروش تا محدوده ۵۰ دلار باشیم. برای این ارز در بازه زمانی روزانه می توانیم یک کانال بلند مدت نزولی در نظر بگیریم. بنابراین در صورت افزایش فشار فروش و ریزش شدید در بازار کف این کانال نزولی در محدوده ۴۷ دلار هدف بعدی فروشندگان خواهد بود. تا زمانی که مقاومت محدوده ۷۵ دلار پر قدرت به سمت بالا شکسته نشود، روند این ارز در تایم فریم روزانه نزولی خواهد بود.

تحلیل زی کش ZEC امروز 8 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۸ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 1 تیر 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱ تیر ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در روزهای گذشته با فشار فروشی که روی محدوده حمایت هفتگی ایجاد شد، سطح حمایت ۹۰ الی ۷۰ دلار را تبدیل به مقاومت کرد. حرکت نزولی تا محدوده حمایت پایین تری که در قیمت ۵۰ الی ۵۴ دلار رسم شده بود ادامه پیدا کرد. این سطح حمایت با توجه به اینکه یکی از پیوت های برگشتی ماهانه می باشد و بسیار واکنش پذیر است، خریداران زیادی در این محدوده سفارشات خرید خود را قرار داده بودند. با فعال شدن سفارشات خرید شاهد واکنش قیمت به محدوده حمایت و رشد ۳۰ درصدی بودیم.

اما در ادامه به دلیل شیب بالای موج نزولی امکان برگشت مجدد قیمت سمت محدوده حمایت و تشکیل واگرایی مثبت در روزهای آینده و هفته های آینده وجود دارد. بنابراین در صورتی که مجددا روی محدوده حمایت نشانه‌های برگشت دیده شود، انتظار داریم که حرکت صعودی تا مقاومت قبلی ادامه داشته باشد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 1 تیر 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱ تیر ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 18 خرداد 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC همچنان روی سطح حمایت هفتگی خود در محدوده ۹۱ الی ۸۶ دلار در حال نوسان می باشد. حمایت ۸۶ دلار همان طور که در هفته گذشته به بررسی آن پرداختیم، قیمتی است که بیشترین حجم معاملات این ارز در این ناحیه شکل گرفته است. بنابراین به عنوان نقطه عطف مهمی برای ادامه حرکت قیمت در نظر گرفته می شود. در تایم فریم ۴ ساعته برای موج های آخر قیمت می توان یک الگوی مثلث متقارن در نظر گرفت.

در صورتی که قیمت از بالا خارج شود، و خریداران بتوانند سطح ۹۵ دلار را پس بگیرند، انتظار داریم که بعد از پولبک به سقف الگو، حرکت صعودی تا محدوده مقاومت ۱۱۰ الی ۱۲۰ دلار ادامه پیدا کند. اما در صورت شکست الگو از پایین، حرکت نزولی می تواند تا قیمت ۷۸ الی ۷۵ دلار ادامه داشته باشد. سپس از این محدوده انتظار واکنش قیمت و برگشت به سمت مقاومت بالاتر را داریم.

تحلیل زی کش ZEC امروز 18 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 11 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در طول هفته های گذشته با افزایش فشار فروشی که در بازار شاهد بودیم، برخورد شدیدی به محدوده حمایت هفتگی ۷۳ الی ۹۱ دلار داشت، این سطح حمایت در گذشته توان رشد دادن قیمت و ثبت کردن سقف تاریخی جدیدی را نداشته است. بنابراین موجب رنج شدن قیمت در تایم فریم هفتگی شده است. تا زمانی که این حمایت شکسته نشود، خریداران می توانند قیمت را به سطوح بالاتر برگدانند. خطوط اندیکاتور Ichimoku بالای قیمت قرار گرفته اند، که نشان می دهد سطح ۱۰۰ دلاری مقاومت بسیار مهمی است که مجددا با واکنش همراه شده است.

مهم ترین نکته ای در این نمودار وجود دارد، قیمت ۸۶ دلار است که خریداران و فروشندگان بیشترین حجم معاملات خود را در این قیمت معامله کرده اند. بنابراین با توجه به اینکه نقطه عطف این نمودار قیمت اعلام شده می باشد، و تا زمانی که شکسته نشود، امکان رشد مجدد قیمت از این ناحیه وجود دارد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 11 خرداد 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 7 اردیبهشت 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در تایم فریم روزانه روند رنجی دارد. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، قیمت روی محدوده حمایت ۱۴۱ الی ۱۴۶ قرار دارد، و یک ترند لاین صعودی نیز روی موج آخر رسم شده و تا زمانی که شکسته نشود، پتانسیل رشد بیشتر و برخورد به مقاومت ۲۰۰ دلار وجود دارد. نکته ای که وجود دارد این است که با توجه به نوع برخورد به حمایت مورد نظر، و عدم توانایی خریداران برای رشد قیمت، در صورتی که حمایت فعلی شکسته شود، فروشندگان می توانند قیمت را تا محدوده حمایت بعدی ۱۱۰ دلار کاهش دهند، و می توانیم ادامه نوسانات قیمت را روی کف الگوی مثلث شاهد باشیم. حمایت هفتگی محدوده ۷۱ الی ۹۳ دلار نیز محدوده ای است که در صورت افزایش فشار فروش، روند قیمت در تایم فریم روزانه نزولی خواهد شد.

تحلیل زی کش ZEC امروز 7 اردیبهشت 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 24 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در تایم فریم ماهانه داخل یک الگوی مثلث بزرگ قرار دارد. قیمت به نوک این مثلث نزدیک شده است. معمولا در این محدوده های کلاسیک قبل از خروج قیمت از الگو به دلیل برابری قدرت خریداران و فروشندگان، حجم معاملات کاهش پیدا می کند. محدوده مقاومت ۲۱۷ الی ۲۶۰ دلار مجددا در ماه گذشته با واکنش همراه بوده و همان طور که مشاهده می کنید، قیمت در حال برخورد با شیب تند به حمایت هفتگی در محدوده ۱۳۰ الی ۱۱۳ دلار در کف الگوی مثلث می باشد.

یک محدوده عرضع و تقاضای دیگر در قیمت ۱۴۷ الی ۱۴۰ دلار وجود دارد. اما قیمت با شیب تندی به این ناحیه برخورد داشته و احتمال تبدیل شدن این سطح به مقاومت وجود دارد. اما اگر کندل هفتگی بالای این محدوده بسته شود، مجددا خریداران قدرت گرفته و می توانند قیمت را تا سقف الگو هدایت کنند. تا زمانی که حمایت خط روند صعودی حفظ شود، می توانیم انتظار برگشت قیمت برای تست مجددا مقاومت ها را داشته باشیم.

تحلیل زی کش ZEC امروز 24 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 10 فروردین 1401
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱

بازه زمانی روزانه:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC در طول دو هفته گذشته رشد قیمت خوبی را تجربه کرد. طبق بررسی قبلی، حرکت صعودی تا محدوده مقاومت ۱۹۷ الی ۲۰۸ دلار ادامه پیدا کرد، و دقیقا به این ناحیه واکنش داشته است. با توقف قیمت زیر این محدوده مقاومت، انتظار کاهش قیمت را تا حمایت محدوده ۱۶۰ دلار را داریم. اما از طرفی به دلیل قدرت بالای خریداران، خط روند صعودی روی نمودار هنوز به سمت پایین شکسته نشده است، و انتظار رشد بیشتر قیمت وجود دارد.

در صورتی که مقاومت پیش رو شکسته شود، خریداران می توانند قیمت را تا مقاومت استاتیک ۲۵۰ الی ۲۶۶ دلار برسانند. این مقاومت می تواند واکنشی باشد، و به دلیل اینکه مربوط به ساختار بزرگتری می باشد، حتی امکان اصلاح عمیق نیز تا حمایت ۲۰۰ دلار وجود دارد. هدف بلند مدت این ارز نیز محدوده ۵۰۰ دلار می باشد، که در سقف کانال بلند مدت قرار گرفته است.

تحلیل زی کش ZEC امروز 10 فروردین 1401 بازه زمانی روزانه
تحلیل زی کش ZEC امروز ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ بازه زمانی روزانه

تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز 25 اسفند 1400
تحلیل تکنیکال ارز زی کش ZEC امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

بازه زمانی هفتگی:

تیم زوم ارز تحلیل ارز دیجیتال زی کش را برای شما عزیزان به صورت هفتگی هر چهارشنبه به روز رسانی می کند تا بتوانید در معاملات خود از این تحلیل استفاده نمایید.

رمز ارز ZEC ارزی که در رتبه ۵۰ لیست کوین مارکت کپ قرار گرفته است، و در دسته ارزهایی قرار دارد که تراکنش های آن ها هم به صورت محرمانه و بدون رد یابی و هم به صورت عادی می تواند انجام شود. زی کش در بازه زمانی ماهانه روند رنج، و در تایم هفتگی روند صعودی دارد. دو محدوده مهم حمایت در قیمت های ۱۰۱ الی ۱۱۷ دلار و محدوده بعدی در قیمت ۷۶ الی ۹۰ دلار می باشد. قیمت با این محدوده ها در گذشته واکنش های بسیار خوبی داشته است، و همچنین یک خط روند صعودی نیز این دو حمایت را تقویت کرده است. هفته گذشته نیز شاهد رشد ۳۳ درصدی قیمت این ارز به دلیل افزایش تنش های دو کشور روسیه و اوکراین بودیم.

زی کش در یک کانال صعودی میان مدت قرا گرفته است، و با واکنش هایی که به محدوده کف کانال و نزدیک حمایت های استاتیک خود داشته است، می توان انتظار رشد قیمت را برای میان مدت تا مقاومت محدوده ۲۵۰ الی ۲۶۶ دلار داشت. این مقاومت قدرت کافی برای برگرداندن قیمت را به سمت پایین دارا می باشد، و نکته ایی که وجود دارد، تلاقی خط میدلاین کانال و خط روند نزولی تایم ماهانه با این محدوده استاتیک می باشد. البته در صورت افزایش تنش ها و ادامه شرایط جنگ احتمال شکست این مقاومت نیز وجود خواهد داشت.

تحلیل زی کش ZEC امروز 25 اسفند 1400 بازه زمانی هفتگی
تحلیل زی کش ZEC امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ بازه زمانی هفتگی

تحلیل زی کش ZEC بازه زمانی روزانه:

اما در بازه زمانی روزانه روند قیمت با رشدی که هفته گذشته داشت، از حالت نزولی خارج شده است، و در صورتی که حمایت محدوده ۱۱۷ الی ۱۰۰ دلار را حفظ کند، روند به حالت صعودی تبدیل خواهد شد. حمایت ۱۱۳ الی ۱۱۷ دلار مهم ترین ناحیه روی محدوده حمایت ذکر شده می باشد، که می توانیم از این محدوده انتظار برگشت و ادامه رشد قیمت را داشته باشیم.

یک خط روند نزولی نیز در روزهای گذشته به سمت بالا شکسته شده است، که نشان دهنده صعودی بودن مومنتوم روند می باشد. بنابراین انتظار داریم قیمت بعد از اصلاح، تا محدوده ۲۰۰ دلار رشد داشته باشد.

تحلیل زی کش ZEC بازه زمانی روزانه امروز 25 اسفند 1400
تحلیل زی کش ZEC بازه زمانی روزانه امروز ۲۵ اسفند ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال زی کش ZEC

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال زی کش ZEC
تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال زی کش ZEC

ارز زی کش در سال ۲۰۱۶ به صورت یک فورک بیت کوین شروع به کار کرده است. موسس پروژه ی زی کش Zcash شخصی به نام زوکو ویلکاس که یک برنامه نویس حرفه ای می باشد. ویلکاس کار خود را از ارز دیجیتال بیت کوین شروع کرد و زمانی که به شفافیت کارهای خود پی برد تلاش کرد تا تراکنش های کاربران را به طور مخفی در شبکه برایشان به وجود بیاورد.

نام ارز دیجیتال زی کش یا ZEC در ابتدای شروع فعالیت خود Zerocoin بود و بعد از مدتی به Zerocash تغییر نام داد و در نهایت به نام Zcash تغییر پیدا کرد. زی کش مانند بیت کوین بلاکچین اختصاصی خود را دارد و به طور ثابت کار می کند.

تراکنش هایی که در این ارز انجام می‌شود باید توسط همه ی اعضای شبکه مورد تایید قرار بگیرد و توسط ماینرها در بلاک ها قرار بگیرد و به این صورت با به هم پیوستن بلاک ها بلاکچین صورت می گیرد. در ادامه با به توضیح مختصری درباره ی نوع مختلف تحلیل ها می‌پردازیم و شما را با انواع تحلیل ها آشنا می‌کنیم.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال زی کش

تحلیل ارز های دیجیتال دارای راه ها و روش های گوناگونی است، تحلیل تکنیکال روشی برای پیش بینی آینده قیمت ارز دیجیتال است که با مطالعه و بررسی تاریخچه قیمت و حجم معاملات انجام می‌شود. تحلیلگران در این روش از ابزارها و نمودارها استفاده می نمایند.

اندیکاتور چیست؟

اندیکاتور به این معناست که با توجه به محاسبات ریاضی بر روی معاملات و قیمت ها می توان اطلاعات درستی را در مورد قیمت ها به دست آورد. ما در اینجا به معرفی چند اندیکاتور مهم می پردازیم.

اندیکاتور Rsi

این اندیکاتور در سال ۱۹۷۸ اختراع شد ئ در موارد زیادی این اندیکارتور مورد استفاده قرار گرفت. این اندیکاتور برای انالیز بازارهای مالی استفاده می‌شود. اندیکاتور تا به امروز به یکی از مهمترین و پر استفاده ترین اندیکاتور تبدیل شده است.

اندیکاتور ایچیموکو

اندیکاتور ایچیموکو توسط ژاپنی ها ساخته و نامگذاری شده است، اندیکاتور ایچیموکو یکی از بهترین و دقیق ترین سیستم های معاملاتی در بازار است. از زمانی که اندیکاتور ایچیموکو شروع به کار کرده است بسیار عملکرد خوب و قابل قبولی داشته است. افراد با استفاده از اندیکاتور ایچیموکو قادر هستند روند نزولی و صعودی را به راحتی تشخیص دهند.

اندیکاتور Macd

این اندیکاتور توسط یک فیزیکدان آمریکایی به نام جرالد اپل اختراع شده است. برای استفاده از این اندیکاتور باید خط مکدی و سیگنال را که با یکدیگر برخودار می کنند را مشخص کنید. بعد از مشخص کردن این خط ها منحنی که بالای خط سیگنال است را صعودی و منحنی که پایین خط سیگنال است را نزولی می نامیم. برای مطالعه به بیشتر درباره ی اندیکاتور مکدی مقاله ی تخصصی این اندیکاتور را مطالعه کنید.

اندیکاتور حجم معاملات یا Volume  

اندیکاتور حجم معاملاتVolume تعداد معاملات یا حجم معاملات را در یک رنج قیمتی و در یک بازه زمانی مشخص نشان می دهد. اکثر معامله گران به دلیل ساده بودن اندیکاتور Volume استفاده ی کمتر از این اندیکاتور دارند. این در حالی است که با استفاده از اندیکاتور volume کاربر می تواند سود خود را افزایش داده و همچنین ریسک معملات خودش را به حداقل برساند.

پرایس اکشن چیست؟

پرایس اکشن روشی است برای تحلیل تغییرات قیمت در بازار و نمودار و ارزها. این یک نوع تحلیل بر روی تاریخچه ی قیمت های قدیمی تمرکز می کند و هدف اصلی ان تمرکز بر روی قیمت های گذشته و زمان حال است. در ادامه به مواردی که در پرایس اکشن مورد استفاده قرار می گیرد اشاره کرده و در مورد هرکدام توضیح کوتاهی را به شما خواهیم آموخت.

فیبوناچی

استفاده از این ابزار بسیار پیچیده و سخت است ولی اگر بتوانید از این ابزار به طور کامل استفاده کنید هم می توانید پیش بینی نزدیکی را در بازار داشته باشید و هم با استفاده از این ابزار قادر هستید سود معاملات خود را افزایش دهید.این ابزار بسیار پیچیده است ولی کارآمد و بسیار دقیق و درست است و این ابزار به بهتر شدن روند تحلیل ها بسیار کمک می کند. همچنین یکی از مهم ترین عامل ها برای تاثیر گذاری در بازار است.

حمایت و مقاومت

 سطح حمایت و مقاومت یک قسمت بسیار مهمی است که در اختیار کاربران قرار می گیرد. زمانی که این نمودار به سمت پایین حرکت کند به سمت عرضه می رود و زمانی که این نمودار به سمت بالا حرکت کند به سمت صعودی می رود. در واقع عرضه زمانی اتفاق می افتد که با کاهش قیمت فروشندگان رو به رو شود و تقاضا قطعا با افزایش قیمت خریداران است.

تحلیل فاندامنتال برای ارز دیجیتال زی کش ZEC

در تحلیل فاندامنتال شرایط یک پروژه به طور کامل بررسی می شود. به علاوه اخبارها و رویدادهای مهم مربوط به آن نیز دنبال خواهد شد.

تحلیل سنتیمنتال برای ارز دیجیتال زی کش ZEC

در تحلیل سنتیمنتال یا تحلیل احساسات، احساسات سایر معامله گران نسبت به یک جفت ارز تجزیه و تحلیل می شود. می توان گفت یکی از جدیدترین روش های تحلیل در بین تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال تحلیل سنتیمنتال است.

در سایت زوم ارز کاربران قادر هستند با عملکرد بسیاری از ارزهای دیجیتال آشنا شوند و آنها را بررسی کنند. همچنین اخبار فوری ارز دیجیتال به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به اطلاع کاربران گرامی می‌رسد.

نکته: در این صفحه ما تنها به تحلیل رمز ارز پرداخته ایم و هیچگونه دید سیگنال دهی نداریم. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بستر این ارز دیجیتال را دارید قبل از انجام فرآیند سرمایه گذاری، به تحقیق و جستجو بپردازید و تمامی جوانب را به صورت کامل بررسی نمایید.

ممنون از اینکه تا پایان مقاله ی ” تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال زی کش ZEC” با ما همراه بودید.


🟢زوم ارزی عزیز شما می توانید قیمت لحظه ای ارز های دیجیتال 📈 را در پایگاه خبری زوم ارز مشاهده نمایید🟢


از اخبار روز اطلاع داری؟
از اخبار روز اطلاع داری؟

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

[vc_column][vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”6″ item=”55693″ grid_id=”vc_gid:1645702444863-21150734-cadd-6″ taxonomies=”663″][/vc_column]

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده