آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر اهداف قیمت بعدی XRP را پیش بینی می کند!

تحلیلگر اهداف قیمت بعدی XRP را پیش بینی می کند!

به گزارش زوم ارز، قیمت XRP در حال حاضر روند صعودی خود را حفظ می‌کند و برخی تحلیلگران اهداف موج سوم را پیش‌بینی می‌کنند.

افزایش قابل توجهی در ارزش بازار و حجم معاملات XRP نیز مشاهده می‌شود. در تاریخ ۲۸ فوریه، XRP به روند صعودی خود ادامه داده و تحلیلگر Dark Defender پیش‌بینی‌های مثبتی را ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

او اشاره کرده است که XRP به اهداف موج سوم خود نزدیک‌تر می‌شود و ممکن است به سطوح قیمتی ۰.۶۴۶۲ دلار، ۰.۷۷۰۷ دلار و ۰.۹۱۹۱ دلار برسد.

با این حال، اخبار در مورد اختلافات حقوقی بین ریپل و SEC ممکن است بر حرکت قیمت XRP تأثیر داشته باشد. نگرانی‌ها درباره پیامدهای بالقوه این اختلافات برای ارزش XRP وجود دارد. با این وجود، قیمت XRP در حال حاضر افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است و انتظار حل و فصل این اختلافات باعث افزایش فعالیت در بازار شده است.

در میان این چشم‌انداز مثبت، بحث‌ها درباره عملکرد قیمت XRP و اصلاحات آن در طول زمان برانگیخته شده است. برخی اعضای جامعه به سودهای ضعیف توکن در مقایسه با اصلاحات آن اشاره کرده‌اند.

به‌روزرسانی‌های اخیر نشان می‌دهند که قیمت XRP در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۵ درصد افزایش یافته و به ۰.۵۸۰۰ دلار رسیده است. همچنین، ارزش بازار XRP نیز به ۳۲ میلیارد دلار افزایش یافته است و افزایش قابل توجهی در حجم معاملات نیز مشاهده می‌شود.


منبع: cryptonewsland.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده