آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: XRP پتانسیل انفجار ۴۷۰ دلاری را دارد!!!🌡️

تحلیلگر: XRP پتانسیل انفجار 470 دلاری را دارد!!!🌡️

تحلیلگر: XRP پتانسیل انفجار ۴۷۰ دلاری را دارد!!!🌡️

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر محبوب در حوزه ارزهای دیجیتال اخیراً تصریح کرده است که قیمت توکن XRP، که بر اساس XRP Ledger ایجاد شده است، به زودی ممکن است به طور نمایان به نقطه‌ای با ارزش ۴۷۰ دلار افزایش یابد و ارز دیجیتال نیز ارزش بازاری بیش از ۲۵ تریلیون دلار داشته باشد.

در یک پست که در پلتفرم میکروبلاگینگ X (که قبلاً با نام توییتر شناخته می‌شد) با بیش از ۱۴۰۰۰۰ دنبال‌کننده به اشتراک گذاشته شده است، تحلیلگر CryptoBull پیش‌بینی کرده است که قیمت XRP به سرعت افزایش خواهد یافت. شکل‌گیری یک مثلث متقارن فعلی در نمودار ماهانه نشان‌دهنده افزایش قیمت به ۴۷۰ دلار است، که این امر معادل افزایش بیش از ۷۹۰۰۰٪ به ارزش بازار بیش از ۲۵ تریلیون دلار است. این پیش‌بینی از مقدار فعلی ۰.۵۹۴ دلار XRP و ارزش بازار ۳۱.۹ میلیارد دلار آغاز شده است.

مثلث متقارن، یک الگوی نمودار معمول است که نشان‌دهنده حرکت قیمت در میان دو خط باریک است که نشان‌دهنده بازار نامعلوم و در انتظار یک کاتالیزور برای شکست یا حرکت است.

تحلیلگر اظهار کرده است که نمودار قیمت XRP برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ پس از افت از ۰.۰۶۱ دلار به ۰.۰۰۳۷ دلار در سال ۲۰۱۴، قبل از بهبود، این الگو را نشان داد. این الگو منجر به افزایش ۶۰۰ درصدی قیمت شد. دومین بار که XRP این الگو را ایجاد کرد، در اوایل سال ۲۰۱۸ بود و پس از ۷۵۰۰۰ درصد افزایش به بالاترین قیمت خود یعنی ۳.۳ دلار رسید. مثلث متقارن سوم منجر به افزایش ۱۰۰۰ درصدی شد.

Crypto Bull نشان می‌دهد که XRP در حال حاضر در چهارمین مثلث متقارن قرار دارد و پیش‌بینی می‌کند که در آینده نزدیک این الگو رخ خواهد داد، که ممکن است ابتدا با حرکت XRP به سمت ۴.۲ دلار شاهد شود و سپس با پتانسیل رسیدن به ۷.۲ دلار، به نقطه ۴۷۰ دلار برسد.

هر چند که برخی سرمایه‌گذاران در مورد این اهداف متفاوت نظر دارند، اظهارات در مورد هدف ۴۷۰ دلار نیز برخی از تردیدها را به وجود آورده‌اند. این پیش‌بینی به عنوان نشانه‌ای از یک تغییر لرزه‌ای در بازار ارزهای دیجیتال مطرح شده است.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، در یک تحلیل فنی اخیر، یک تحلیلگر محبوب اظهار داشته که XRP به زودی ممکن است یک “مگا پمپ” را تجربه کند، اگرچه همچنان توصیه به “احتیاط” برای سرمایه‌گذاران مطرح کرده است.


منبع: cryptoglobe.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده