آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

عواملی که با وجود هک ریپل، افزایش قیمت XRP را در میان هولدینگ‌های قوی پیش‌بینی می‌کنند.

عواملی که با وجود هک ریپل، افزایش قیمت XRP را در میان هولدینگ‌های قوی پیش‌بینی می‌کنند.

به گزارش زوم ارز، در روز چهارشنبه، ۳۱ ژانویه، ریپل با یک حمله هک بزرگ مواجه شد که منجر به از دست دادن ۱۱۲ میلیون دلار XRP شد. این حادثه باعث فشار فروش فوری بر قیمت ریپل شد و برای اولین بار از تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۲۳، قیمت آن بیش از ۴٪ به زیر ۰.۵۰ دلار رسید. با این وجود، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های XRP با وجود شرایط بازار اخیر، به حفظ سکه‌های خود ادامه داده‌اند و تکان نخورده باقی مانده‌اند.

نهنگ‌های XRP با وجود حادثه هک نگهداری می‌کنند

گزارش داده‌های زنجیره‌ای Santiment نشان می‌دهد که در روز پس از اسلاید آلت‌کوین، XRPLedger بیشترین تعداد تراکنش‌های نهنگ با XRP دلار به ارزش ۱ میلیون دلار یا بیشتر را در شبکه ثبت کرده است. در مجموع، ۲۱۷ تراکنش از این نوع در شبکه ثبت شده است و این افزایش قیمت بزرگترین افزایش را از زمانی که قاضی در تاریخ ۱۳ و ۱۴ جولای اعلام کرد که ریپل قوانین اوراق بهادار را نقض نکرده است، تجربه کرده است.

تحلیل Santiment به ویژه نشان می‌دهد که هیچ نشانه‌ای از وحشت در میان این نهنگ‌های تأثیرگذار وجود ندارد. کیف پول‌هایی با حداقل ۱۰ میلیون دلار XRP در حال حاضر مجموعاً ۶۷.۲ درصد از عرضه موجود را در اختیار دارند، که این رقم از تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲ به‌عنوان یک رکورد جدید محسوب می‌شود.

احترام: Santiment
احترام: Santiment

کیف پول های ریپل ایمن هستند

مقامات ارشد شرکت ریپل درباره سازش در کیف پول XRP حضور یافته و توضیحاتی در این خصوص ارائه کرده‌اند. آنها اعلام کرده‌اند که وجوه SAFU (صندوق امنیتی ریپل) موجود است و هیچ توافقی با کیف پول‌های ریپل وجود ندارد.

کریس لارسن، یکی از بنیانگذاران ریپل، توضیح داده است که شبکه بلاکچین ریپل هیچ حمله هکی را تجربه نکرده است. با این حال، دسترسی غیرمجاز به حساب‌های شخصی XRP او که جدا از ریپل بودند، رخ داده است. لارسن پس از شناسایی زودهنگام این مشکل، به صرافی‌ها اطلاع داد تا آدرس‌های آسیب‌دیده را مسدود کنند.

لارسن تأیید کرده است که تقریباً تمام وجوه آسیب‌دیده به جایگاه خارجی XRP تبدیل شده‌اند. او همچنین تأکید کرده است که ریپل با سازمان‌های قانونی همکاری می‌کند و راهنمایی‌هایی دریافت کرده است تا بخش قابل توجهی از وجوه مربوط به این حادثه مسدود شود. تیم ریپل همچنان در تلاش است وجوه باقیمانده را پیگیری کند و وضعیت را به طور جامع بهبود بخشد.

این تأکیدها نشان می‌دهد که ریپل به حفظ امنیت و یکپارچگی پلتفرم خود متعهد است و هر تهدید یا حادثه بالقوه را به سرعت مورد بررسی قرار می‌دهد.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده