آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحرکات بیت کوین نشان از یک جرقه می دهد، آیا افزایشی پیش رو است؟

تحرکات بیت کوین نشان از یک جرقه می دهد، آیا افزایشی پیش رو است؟

تحرکات بیت کوین نشان از یک جرقه می دهد، آیا افزایشی پیش رو است؟

به گزارش زوم ارز،

  • XRP چشم به حرکتی ثابت در بالای سطح ۰.۵۲۰ دلار دارد.
  • قیمت اکنون بالای ۰.۵۱۲۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • در نمودار ساعتی جفت XRP/USD (منبع داده از Kraken) یک شکست بالاتر از کانال نزولی کوتاه مدت با مقاومت ۰.۵۰۲۵ دلار وجود داشت.
  • در صورت بسته شدن بالای مقاومت ۰.۵۲۰ دلار، جفت می‌تواند افزایش دیگری را آغاز کند.

دیروز شاهد آغاز حرکت روند بهبودی قیمت XRP بودیم، که مشابه بیت کوین و اتریوم، حالت بازگشت را آغاز کرد. در این حرکت، قیمت توانست به سطوح بالاتر از ۰.۴۹۵۰ دلار و ۰.۵۰ دلار رسید.

در چارت ساعتی جفت ارز XRP/USD، یک شکست بالاتر از یک کانال نزولی کوتاه مدت با مقاومتی در سطح ۰.۵۰۲۵ دلار رخ داد. این جفت حتی به مقاومت ۰.۵۱۵۰ دلاری نیز رسید و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار گرفت.

۰.۵۱۹۵ دلار تجارت شد و در حال حاضر در تلاش برای تثبیت سودهای بالاتر از سطح ۲۳.۶% فیبوناچی اصلاحی حرکت صعودی از پایین نوسانی ۰.۴۹۸۰ دلار به بالا به ۰.۵۱۹۵ دلار است. همچنین قیمت بالاتر از ۰.۵۱۲۰ دلار قرار دارد و متوسط متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می‌شود.

مقاومت فوری نزدیک به سطح ۰.۵۱۸۵ دلار قرار دارد. اولین مقاومت کلیدی نزدیک به ۰.۵۲۰۰ دلار مشاهده می شود. اگر قیمت بالا از منطقه مقاومت ۰.۵۲۰۰ دلاری بسته شود، ممکن است به سمت بالاتر هدایت شود. مقاومت کلیدی بعدی احتمالاً در اطراف ۰.۵۲۲۰ دلار است. اگر گاوها در حرکت خود بالاتر از سطح مقاومت ۰.۵۲۲۰ دلاری بمانند، احتمالاً قیمت به سمت مقاومت ۰.۵۳۵۰ دلار خواهد رفت. در صورت ادامه یافتن افزایش قیمت، ممکن است به مقاومت ۰.۵۵۰۰ دلار هدایت شود.

اگر XRP نتواند مرز مقاومت ۰.۵۲۰ دلار را شکست دهد، احتمالاً کاهش بیشتری را تجربه خواهد کرد. سطح حمایت ابتدایی در مسیر نزولی حدود ۰.۵۱۴۵ دلار قرار دارد و سپس حمایت اصلی بعدی ۰.۵۱۲۰ دلار است.

اگر قیمت به زیر سطح ۰.۵۱۲۰ دلار فرو رود و در ناحیه پشتیبانی ۰.۵۰۵۰ دلار یا سطح اصلاح فیب ۶۱.۸ درصدی (از پایین‌ترین نوسان ۰.۴۹۸۰ دلار تا بالای ۰.۵۱۹۵ دلار) کاهش یابد، احتمالاً یک شکست نزولی و بسته شدن قیمت وجود دارد.

عوامل فنی

در حال حاضر، نشانگر MACD ساعتی برای زوج ارز XRP/USD در منطقه صعودی قرار دارد اما شتاب خود را کاهش می‌دهد.

شاخص قدرت نسبی یا RSI برای زوج ارز XRP/USD در حال حاضر به بالای سطح ۵۰ رسیده است.

میزان حمایت اصلی به ۰.۵۱۲۰ دلار و ۰.۵۰۵۰ دلار می‌رسد.

سطوح مقاومت اصلی به مقادیر ۰.۵۲۰۰ دلار و ۰.۵۲۲۰ دلار اشاره دارد.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده