آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تجزیه و تحلیل قیمت XRP برای ۳ فوریه

تجزیه و تحلیل قیمت XRP برای ۳ فوریه

تجزیه و تحلیل قیمت XRP برای ۳ فوریه

به گزارش زوم ارز، با توجه به تحلیل‌های ارائه شده توسط CoinStats، بازار هنوز تصمیم نگرفته است که به کدام سمت حرکت کند. در حال حاضر، قیمت برخی از سکه‌ها در حال کاهش است، در حالی که برخی دیگر در حال رشد هستند. این وضعیت نشان می‌دهد که بازار در حال تغییر و شکل‌گیری است و هنوز اطلاعات کافی برای پیش‌بینی جهت حرکت به دست نیامده است. در این شرایط، توجه به تحلیل‌های دقیق و مشاهده روند قیمت‌ها بسیار مهم است تا از فرصت‌های موجود در بازار بهره‌برداری شود.

XRP/USD
XRP/USD

XRP امروز ارزش زیادی پیدا کرده است و ۴% افزایش یافته است.

در نمودار ساعتی، قیمت XRP سطح مقاومت محلی را در حدود 0.5247 دلار تعیین کرده است. اگر قیمت در نمودار روزانه به نزدیکی این سطح بسته شود، می‌توان انتظار داشت که فردا به منطقه 0.53 دلار برسد.
در نمودار ساعتی، قیمت XRP سطح مقاومت محلی را در حدود ۰.۵۲۴۷ دلار تعیین کرده است. اگر قیمت در نمودار روزانه به نزدیکی این سطح بسته شود، می‌توان انتظار داشت که فردا به منطقه ۰.۵۳ دلار برسد.
در بازه زمانی بزرگتر، برای تحلیل قیمت XRP به بسته شدن شمع‌ها توجه کردن ضروری است. اگر نزدیک به قیمت‌های فعلی اتفاق بیفتد، ممکن است حرکت صعودی به زودی به منطقه 0.54 دلار ادامه یابد.
در بازه زمانی بزرگتر، برای تحلیل قیمت XRP به بسته شدن شمع‌ها توجه کردن ضروری است. اگر نزدیک به قیمت‌های فعلی اتفاق بیفتد، ممکن است حرکت صعودی به زودی به منطقه ۰.۵۴ دلار ادامه یابد.

 

از نقطه نظر میان مدت، نرخ XRP یک شکست کاذب از پایین‌ترین نوار قبلی در 0.4959 دلار ایجاد کرده است.
از نقطه نظر میان مدت، نرخ XRP یک شکست کاذب از پایین‌ترین نوار قبلی در ۰.۴۹۵۹ دلار ایجاد کرده است.

اگر قیمت بالای منطقه ۰.۵۱-۰.۵۲ دلار بسته شود، معامله‌گران ممکن است انتظار داشته باشند که تا اوایل فوریه در بازه قیمتی ۰.۵۲ دلار تا ۰.۵۴ دلار معامله شوند.

در حال حاضر، XRP با قیمت ۰.۵۲۲۵ دلار معامله می‌شود.


منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده