آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا قرار است ETF ریپل را در سال ۲۰۲۵ داشته باشیم؟

آیا قرار است ETF ریپل را در سال 2025 داشته باشیم؟

آیا قرار است ETF ریپل را در سال ۲۰۲۵ داشته باشیم؟

به گزارش زوم ارز، تصویب اخیر SEC درباره ETF های محدوده ای اتریوم، موجب برانگیخته شدن بحث هایی درباره امکان ایجاد ابزارهای سرمایه گذاری مشابه برای ارزهای دیجیتال دیگر گردید. از میان رقبا، XRP برتری دارد و شایعاتی اطراف راه اندازی یک صندوق قابل معامله XRP در ایالات متحده در سال آینده به وجود آورده است.

با این وجود، آراء افراد در جامعه XRP درباره این مسئله متفاوت است. نظرسنجی اخیر در یک شبکه اجتماعی نشان داد که ۶۶.۱٪ از شرکت‌کنندگان باور دارند که XRP ETF تا سال ۲۰۲۵ وجود خواهد داشت، در حالی که ۳۳.۹٪ از آن‌ها مخالف این موضوع هستند.

بعضی از افراد جامعه در مورد آینده یک ETF XRP اهتمام دارند و انتظار دارند که سرمایه گذاری نهادی و پذیرش گسترده‌تر توکن افزایش یابد. آنها به دلیل این موضوع ادعا می‌کنند که این توسعه می‌تواند تأثیر مثبتی بر پویایی بازار XRP داشته باشد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

بدبینان، از جمله بیل مورگان، علاقه‌مند به XRP، وجود ETF برای این ارز را انکار می‌کنند. آنها معتقدند که ارزش توکن باید بر اساس کاربرد و پذیرش گسترده آن به عنوان وسیله پرداخت تعیین شود، نه اتکا به سرمایه‌گذاری نهادی.

XRP ETF در سال 2025؟ جامعه در نظرات تقسیم شده است

تردید‌های و شک‌های مورگان به خوبی یک بحث گسترده‌تر در جوامع عامل XRP درباره مسیر آینده این توکن عکس‌العمل است. اگرچه برخی از افراد معتقدند که تأسیس یک صندوق‌بنیاد معاملاتی (ETF) می‌تواند نقش XRP را در بازار تقویت کند، دیگران به این نکته اصرار دارند که وظیفه اصلی این توکن به عنوان یک ارز جهانی، که باید بدون هیچ مانعی تبادل شود، با این مسئله در تضاد است.

با پیوستن به بحث‌ها، هنوز مشخص نیست که آیا یک صندوق پولی معاملاتی XRP در سال ۲۰۲۵ راه‌اندازی خواهد شد یا خیر. سوال باز هم باقی است: آیا ایجاد یک ETF برای XRP واقعا مفید است یا ارزش این اقدام به طور کلی در راهبرد‌های دیگری قرار دارد؟

منبع: u.today


 بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده