آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

برترین عملکرد XRP در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال متمرکز

برترین عملکرد XRP در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال متمرکز

به گزارش زوم ارز، XRP به عنوان بهترین دارایی دیجیتال در میان ۱۰۰ دارایی برتر از نظر ارزش بازار شناخته شد. قیمت این توکن با افزایش ناگهانی ۱۸.۹ درصدی، به ۰.۷۲۹۳ دلار افزایش یافت.

کریپتوکارنسی مربوط به ریپل نیز حجم معاملات خود را افزایش داده و به بیش از ۵ میلیارد دلار رسیده است.

بر اساس اطلاعات CoinGecko، Litecoin با افزایش ۱۸.۴٪ در جایگاه دوم قرار دارد.

داده های مشتقات XRP

آمارهای اخیر نشان می دهد که معامله گران در بازار XRP احساسات مثبتی دارند. حجم معاملات با افزایش ۳۴۸.۰۷ درصدی به میزان ۵.۶۲ میلیارد دلار رسید.

بهره باز نیز با افزایش ۳۰.۴۴ درصدی به ۱.۰۶ میلیارد دلار افزایش یافت، که این نشان دهنده تعداد کل قراردادهای معوق در بازار است.

علیرغم کاهش حجم گزینه‌ها، سود بازی‌ها ۱۵.۰۲ درصد افزایش یافته است که نشان از تمایل معامله گران به نگهداری گزینه های XRP برای بلندمدت است.

در میان صرافی‌های معتبر، بایننس با سود ۳۶۶.۸۸ میلیون دلاری در معاملات آتی XRP رتبه اول را اشغال کرده است، و سپس Bybit با ۳۱۲.۱۹ میلیون دلار و Bitget با ۱۵۷.۰۲ میلیون دلار از قرار دادند.

انحلال قابل توجه

افزایش قیمت XRP با انحلال های قابل توجهی همراه بوده است، زیرا داده های مختلف در زمان‌های مختلف این انحلال را نشان داده‌اند.

در یک ساعت، پوزیشن‌های با ارزش ۱.۰۲ میلیون دلار منحل شدند که نشان از نوسانات بازار و ریسک‌های موجود در معاملات آتی XRP است.

بررسی عمیق‌تر داده‌ها نشان می دهد که به طول دوره ۲۴ ساعته، کل حجم معاملات مربوط به XRP به میزان قابل توجهی افزایش یافته است.

میلیون دلار انحلال را نشان می‌دهد، با توزیع تقریباً مساوی بین موقعیت‌های خرید به ارزش ۴.۸۶ میلیون دلار و موقعیت‌های فروش کوتاه به ارزش ۵.۰۸ میلیون دلار. این شرایط نشان دهنده یک بازار بسیار فعال است، جایی که معاملات گاوها و خرس‌ها با میزان نقدینگی قابل توجهی روبه‌رو شده است.

منبع: u.today

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده