آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا در این شرایط بازار، ریپل می تواند قیمت خود را حفظ کند؟

آیا در این شرایط بازار، ریپل می تواند قیمت خود را حفظ کند؟

آیا در این شرایط بازار، ریپل می تواند قیمت خود را حفظ کند؟

به گزارش زوم ارز، قیمت XRP افزایش خود را به سطح مقاومت ۰.۵۴۵۰ دلار افزایش داد و در حال حاضر در حال تصحیح سود است. احتمالاً قیمت بالاتر از میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قوی باقی می‌ماند.

  • XRP افزایش خود را به بالای ناحیه مقاومت ۰.۵۴۵۰ دلار افزایش داد.
  • قیمت اکنون بالای ۰.۵۲۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته معامله می شود.
  • یک خط روند صعودی کلیدی با پشتیبانی ۰.۵۳۳۰ دلار در نمودار ساعتی جفت XRP/USD (منبع داده از Kraken) در حال شکل گیری است.
  • این جفت در حال تصحیح سود است، اما ممکن است افزایش جدیدی وجود داشته باشد، مگر اینکه بسته شدن آن کمتر از SMA 100 ساعته باشد.

قیمت ریپل پابرجاست

بعد از ارتفاع گیری به سطح ۰.۵۲۰ دلار، قیمت XRP در یک منطقه مثبت مانند بیت کوین و اتریوم استوار ماند. سطوح مقاومت ۰.۵۳۲۰ و ۰.۵۴۵۰ دلار نیز شکسته شد و یک رشد بالاتر از سطح ۰.۵۵۰ دلار نیز مشاهده شد.

قیمت هفتگی بالاترین مقدار جدید را در ۰.۵۵۷۱ دلار ثبت کرد و در حال حاضر در حال اصلاح سود می‌باشد. در این راستا، حرکتی به سمت پایین زیر سطح ۰.۵۴۵۰ دلار رقم زد. با سقوط قیمت زیر حد ۲۳.۶% فیبوناچی از سطح ۰.۵۰۶۵ دلار به ۰.۵۵۷۱ دلار، اصلاحی در موج صعودی روی داد.

در حال حاضر، قیمت بالای ۰.۵۳۰ دلار است و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته در حال معامله است. علاوه بر این، در نمودار ساعتی جفت XRP/USD یک خط روند صعودی اصلی با حمایت از ۰.۵۳۳۰ دلار شکل می‌گیرد.

اگر XRP نتواند مرز مقاومت ۰.۵۴۵۰ دلاری را شکست دهد، ممکن است ادامه‌ی حرکت نزولی بگیرد. حمایت اولیه در افق نزولی احتمالاً در نزدیکی سطح ۰.۵۳۳۰ دلار و خط روند واقع شده است. این سطح نزدیک به ۵۰% اصلاح فیبوناچی از موج صعودی از ۰.۵۰۶۵ دلار تا ۰.۵۵۷۱ دلار می‌باشد.

قیمت پشتیبانی بعدی ۰.۵۲۵۰ دلار است و در حال حاضر نزدیک به ۰.۵۱۸۵ دلار است. اگر قیمت به زیر سطح ۰.۵۱۸۵ دلار برسد، ممکن است به پایین برود. در این صورت، قیمت ممکن است به ۰.۵۰۶۵ دلار کاهش یابد و این سطح به عنوان پشتیبانی کوتاه مدت مورد آزمایش قرار بگیرد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

معیارهای فنی

در حال حاضر، نشانگر MACD ساعتی برای زوج XRP/USD از دامنه صعودی خود کاسته و دارای کاهش سرعت است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای XRP/USD در حال حاضر زیر مقدار ۵۰ قرار دارد.

میزان پشتیبانی اصلی در سطوح ۰.۵۳۳۰ دلار و ۰.۵۱۸۵ دلار است.

منبع: newsbtc.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده