آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: آیا قیمت بیت کوین به ۲۷۰۰۰ دلار می رسد؟ 

نیم نگاهی به بازار: آیا قیمت بیت کوین به 27000 دلار می رسد؟ 

نیم نگاهی به بازار: آیا قیمت بیت کوین به ۲۷۰۰۰ دلار می رسد؟

به گزارش زوم ارز، با داده هایی که امروز به دست آمد، تمام ارقام مهم قبل از نشست فدرال رزرو جمع آوری شده اند. پس بعدی چیه؟ در زمان نگارش این مقاله، BTC خریدارانی با قیمت ۲۶۶۰۰ دلار پیدا می کند. آلت‌کوین‌ها نتوانسته‌اند آنطور که انتظار می‌رفت بهبود یابند و سرمایه‌گذاران در تلاش برای باور به افزایش هستند. برای افزایش واقعی آلت‌کوین‌ها، کریپتوکارنسی پادشاه باید مناطق مهمی را پس بگیرد.

بیت کوین و داده های ماکرو

بیت کوین علی رغم داده های شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) و شاخص قیمت تولید کننده (PPI) بهبود قابل توجهی را تجربه کرد. سیاست کلان ایالات متحده برای کنترل تورم باید محدودتر باقی بماند. بر اساس ابزار FedWatch گروه CME، فدرال رزرو باید از افزایش نرخ بهره در نشست ۲۰ سپتامبر چشم پوشی کند. به این احتمال ۹۷ درصد داده می شود. قطع ارتباط بین داده ها و حساسیت بازار با افزایش ۲۵ واحدی نرخ بهره توسط بانک مرکزی اروپا جالب تر شد. شاخص دلار به بالای ۱۰۵ رسید.

نامه Kobeissi در مورد وضعیت فعلی چنین نوشت؛

“این دهمین افزایش متوالی نرخ بهره است که نرخ بهره را به بالاترین سطح ۴.۵ درصد از سال ۲۰۰۱ افزایش داده است. بانک مرکزی اروپا همچنین تمامی پیش بینی های رشد را تا سال ۲۰۲۵ کاهش داده است. مبارزه با تورم هنوز به پایان نرسیده است.”

کوبیسی افزود که علیرغم سیگنال بانک مرکزی اروپا مبنی بر اینکه آخرین افزایش در چرخه فعلی می تواند باشد، او هنوز ۳۰ درصد مطمئن است که بازارهای آتی ادامه خواهند داشت.

“بانک های مرکزی در سراسر جهان در حال آماده شدن برای یک توقف طولانی با نرخ های بهره بالا هستند.”

بیت کوین ۲۷۰۰۰ دلار را هدف قرار داده است

ژل، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، در بخشی از تحلیل امروز نوشت که در قیمت های بسته شدن بالای ۲۶،۴۰۰ دلار، ۲۷۶۰۰ دلار را هدف قرار خواهد داد. این بدان معنی است که قیمت BTC ممکن است در ساعات آینده به بالای ۲۷۰۰۰ دلار بسته شود.

آیا بیت کوین به 27000 دلار می رسد؟ آیا می تواند موفق شود؟

قیمت در چند ساعت گذشته این آستانه بحرانی را حفظ کرده است. تحلیلگر دیگری، Rekt Capital، ادامه فراکتال نمودار را از سال ۲۰۲۱ پیش بینی کرد که بالاترین قیمت بیت کوین در تمام دوران بود.

«بیت کوین از حدود ۲۶۰۰۰ دلار افزایش یافت. و تا زمانی که این ناحیه به عنوان ساپورت باقی بماند، فاز A-B فراکتال می تواند در بازی باقی بماند. با این حال، شاهد وقوع این فراکتال در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۱ نیز بوده‌ایم. یک راهپیمایی امدادی و به دنبال آن رد می‌تواند نشان دهنده تضعیف حمایت در ۲۶۰۰۰ دلار باشد.”


منبع: en.coin-turk.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده