لایت فارکس

چرا قیمت پالیگان Polygon امروز افزایش یافته است؟

پالیگان ارتقای MATIC را به یک توکن چند منظوره برای همه زنجیره ها پیشنهاد می کند

چرا قیمت پالیگان Polygon امروز افزایش یافته است؟

قیمت Polygon امروز با انتصاب یک مدیر عامل جدید و در میان افزایش فعالیت نهنگ ها قبل از به روز رسانی شبکه کلیدی افزایش یافته است.

قیمت پالیگان امروز افزایش یافته است، در حالی که معامله گران ترکیبی از عوامل بنیادی را ارزیابی می کنند، حرکت های صعودی را در جاهای دیگر بازار ارزهای دیجیتال منعکس می کند.

در ۱۱ ژوئیه، قیمت MATIC با ۲.۳۲ درصد افزایش به ۰.۷۵ دلار رسید که بالاترین سطح خود در یک ماه گذشته بود. عملکرد بهتری نسبت به بازار ارزهای دیجیتال داشت که ارزش آن نسبت به روز گذشته در حدود ۱.۱۴ تریلیون دلار تقریباً بدون تغییر باقی ماند.

سودهای روزانه MATIC به عنوان بخشی از جهش قیمت است که پس از انتصاب مارک بویرون، به عنوان مدیر ارشد اجرایی (مدیرعامل) جدید Polygon در ۷ ژوئیه آغاز شد. از آن زمان، MATIC/USD نزدیک به ۱۵ درصد افزایش یافته است.

انتصاب Boiron بیش از یک ماه پس از آن صورت گرفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده SEC استدلال کرد که MATIC یک امنیت در دعاوی خود علیه Binance و Coinbase است.

در همین حال، افزایش قیمت نیز به نظر می رسد زیرا Polygon آماده اجرای یک توالی ارتقاء شبکه به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی “Polygon 2.0” است. یعنی ایجاد پروتکل «حکومت غیرمتمرکز» تا ۱۷ جولای.

منبع: Cointelegraph

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده