آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

چه FUDهایی در انتظار بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها در آینده هستند؟🤔

چه FUDهایی در انتظار بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها در آینده هستند؟

به گزارش زوم ارز، شرکت Layergg، یک شرکت مشهور در زمینه تجزیه و تحلیل ارزهای دیجیتال، یک فهرستی از شایعات، نگرانی‌ها و شک و تردیدهای بالقوه را که ممکن است در آینده رخ دهد، تهیه کرده است.

در زیر لیستی از شایعات و نگرانی‌هایی که توسط شرکت تجزیه و تحلیل گردآوری شده است، آمده است:

  1. موج فروش Grayscale: شرکت تجزیه و تحلیل معتقد است که Grayscale، یک صندوق سرمایه‌گذاری بیت‌کوین معروف، روزانه بین ۱۰,۰۰۰ تا ۲۵,۰۰۰ BTC را به فروش می‌رساند. آنها معتقدند که جریان فروش این صندوق کاهش نمی‌یابد و در واقع در حال افزایش است. تاکنون، مجموع خروجی ارزشمند از این صندوق حدود ۳.۴۵ میلیارد دلار بوده است. همچنین، شرکت تجزیه و تحلیل اعلام کرده است که بعد از تأیید بیت‌کوین به عنوان صندوق سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF)، FTX نزدیک به ۱ میلیارد دلار ارزش از Grayscale BTC را به فروش رسانده است.
  2. توزیع بیت‌کوین Mt.Gox: در دو ماه آینده، انتظار می‌رود توزیع بیت‌کوین‌هایی که در صرافی معروف Mt.Gox غرق شده بودند، صورت گیرد. با باز شدن قفل ۲۰۰,۰۰۰ بیت‌کوین، این توزیع انجام خواهد شد. در دسامبر ۲۰۲۳، برخی از طلبکاران Mt.Gox از طریق PayPal به صورت جریمه دریافت کردند. تحلیلگران اعتقاد دارند که قیمت بیت‌کوین در اختیار دارندگان Mt.Gox کمتر از ۱۰۰۰ دلار است و این ممکن است بر تصمیمات فروش آنها تأثیر بگذارد.
  3. بیت‌کوین‌های گرفتار شده در جاده ابریشم: دولت ایالات متحده در حال حاضر حدود ۱۰۰,۰۰۰ بیت‌کوین را که از فعالیت جاده ابریشم ضبط کرده است، در اختیار دارد. آنها اعلام کرده‌اند که قصد دارند ۵۰,۰۰۰ بیت‌کوین از این مقدار را به صورت چهار قسط به فروش برسانند، اما تاکنون هیچ به‌روزرسانی‌ای درباره این موضوع صورت نگرفت.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده