آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

به کدام ارزهای دیجیتال اثرات مثبت یا منفی اتریوم تاثیر خواهد گذاشت؟ 

به کدام ارزهای دیجیتال اثرات مثبت یا منفی اتریوم تاثیر خواهد گذاشت؟ 

به کدام ارزهای دیجیتال اثرات مثبت یا منفی اتریوم تاثیر خواهد گذاشت؟ 

به گزارش زوم ارز، هنگامی که احتمال تأیید ETF های اتریوم توسط SEC به نسبت ۷۵٪ افزایش یافت، این رویداد باعث افزایش قیمت اتریوم و ارزهای دیجیتال شد. هنگامی که اتریوم در یک روز گذشته ۲۱.۷ درصد افزایش یافت، ارزهای دیجیتال مبتنی بر اتریوم نیز رشد دو رقمی خود را تجربه کردند.

با انتظار افزایش ارز متشکل انتظار می‌رود که پس از تایید ETF ETH ادامه یابد. بنابراین، Layergg ارزهای دیجیتالی را لیست کرده است که ممکن است بعد از تایید آنها مشاهده شود.

Layergg به ارمغان آورده است که الکترونیک‌های مبتنی بر اتریوم زیر را فهرست نموده و بیان نموده است که ETF های اتریوم قابل ردیابی هستند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

• PEPE – پادشاه جدید دنیای میم‌ها • PENDLE – برترین پروژه Bluechip DeFi • ENA – یکی از مهم‌ترین برندهای افزایشی تور ETH • METIS – درآمدزایی از گفتگو در حوزه “کاهش نوسان/ارزش غیرشفاف” • ETHFI – برنامه بی‌نظیر برای بازخرید

– مرکز خرید مجدد فرمت Mini
– خلاصه زیرساخت به عنوان خدمات (RaaS)
– مطرح شده توسط L2 Coinbase و زنجیره اصلی
– تغییر نام تجاری MKR به “پایان بازی”
– مقدار سطح ۲ ARB به سطح ۱ TVL

با اشاره به اینکه اتریوم از سپتامبر ۲۰۲۲ به عقب افتاده است و نشانه‌هایی از ضعف در مقابل بیت‌کوین نشان داده است، لایرگ اظهار کرده است که جفت معاملاتی ETH/BTC اخیراً به نزدیک‌ترین سطح پایین خود رسیده است.

در انتها، Layergg اظهار کرد که پس از تایید ETF اتریوم، قیمت ETH/BTC به احتمال زیاد افزایش خواهد یافت و این افزایش ممکن است باعث صعود قابل توجهی در بازار آلتکوین‌ها شود، به ویژه آلت‌کوین‌های گروه ETH-Beta که بیشترین قدرت جذب را برای بهره‌برداری از این رالی دارند.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده