آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کدام آلت کوین‌ها می‌توانند در روزهای آینده در معاملات آتی بایننس فهرست شوند؟

کدام آلت کوین‌ها می‌توانند در روزهای آینده در معاملات آتی بایننس فهرست شوند؟

به گزارش زوم ارز، طبق گزارش شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Layergg، دو صرافی بزرگ به نام‌های Binance و Bybit در حال آماده شدن برای دومین مبارزه بر سر فهرست شدن هستند. این رقابت ناشی از تغییر استراتژی اخیر Binance به منظور مقابله با رشد بازار Bybit است.

از زمانی که ریچارد تنگ به عنوان مدیرعامل Binance در پایان سال گذشته مشغول به کار شد، این صرافی شاهد افزایش چشمگیری در فهرست‌ها بود. همانطور که پیش‌بینی می‌شد، این فهرست‌ها عمدتاً مربوط به “Binance Labs + IDO” بودند.

همچنین تغییر قابل توجهی در استراتژی فهرست‌بندی آتی Binance رخ داده است. در سال گذشته، تمرکز بر “انتقال از نقطه به نقطه آینده” بود. با این حال، اخیراً فهرست‌های خصوصی در Binance Futures افزایش یافته است، که احتمالاً به دلیل رقابت با Bybit است.

تا به حال، Bybit تلاش‌هایی مشابه برای کسب سهمی از بازار Binance انجام داده است. پروژه‌هایی مانند ACE، NFT، AI، MANTA و ALT در Bybit برای فهرست شدن در Binance Launchpad انتخاب شده‌اند.

به علاوه، Bybit ارزهای AUCTION و MOVR را نیز برای معاملات آتی فهرست کرده است، اما فقط به عنوان نقطه‌ای در Binance در دسترس هستند.

به عنوان پاسخ به رقابت با Bybit، Binance استراتژی فهرست‌بندی‌ها را در Binance Futures شتاب می‌دهد و بر روی فهرست‌بندی‌های Bybit Futures در معاملات آتی خود تمرکز می‌کند. اعتقاد بر این است که Binance این استراتژی‌ها را برای مقابله با Bybit اجرا می‌کند و اقدامات متقابل خود را شتاب می‌دهد.

بنابراین، اگر علاقه و حجم معاملات کافی وجود داشته باشد، پروژه‌های Bybit احتمالاً در Binance Futures فهرست خواهند شد. Layergg در حال حاضر آلتکوین‌های DYM، MAVIA و TAO را به عنوان نامزدهای فهرست‌بندی آتی در Binance معرفی کرده است.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده