آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا تا پایان ژانویه قیمت Dogecoin به ۰.۱ دلار می‌رود یا ۰.۰۶ دلار؟🤔

آیا تا پایان ژانویه قیمت Dogecoin به ۰.۱ دلار می‌رود یا ۰.۰۶ دلار؟

به گزارش زوم ارز، الگوی کاهش قیمت فعلی Dogecoin با استفاده از خط روند مقاومت نزولی قابل ردیابی است. این کاهش تا حد زیادی به عدم قطعیت‌های گسترده اطراف تصویب ETF بیت‌کوین نسبت داده می‌شود. در این بازه زمانی، DOGE با تجربه یک افت قابل توجه ۲۴ درصدی از بالاترین قیمت ۰.۱۰۷ دلار به قیمت فعلی ۰.۸۱۳ دلار کاهش یافت. بررسی روزانه نشان می‌دهد که این کاهش به یک الگویی تبدیل شده است که ممکن است نشانه کاهش بیشتری برای DOGE باشد.

قیمت Dogecoin در حال نزدیک شدن به یک شکست تعیین کننده است

  • قیمت DOGE با شروع منعکس شدن از سطح ۶۱.۸ فیبوناچی، نشانگر ضعف در اعتقاد خریداران شده است.
  • این منعکس شدن به عنوان یک خروج صعودی از الگوی پرچم تفسیر می‌شود که نشاندهنده پایان دوره اصلاحی است.
  • در طی ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات در DOGE به مقدار ۲.۵۸ میلیارد دلار رسیده است که نشان از افزایش ۵۸ درصدی آن است.
قیمت دوج کوین| نمودار TradingView
قیمت دوج کوین| نمودار TradingView

با تحلیل نمودار روزانه، واضح است که قیمت Dogecoin به دو خط روند اصلی پایبند است، با توجه به شرایط بازار. اولین خط روند، یک خط روند نزولی است که فاز اصلاح فعلی را با مقاومت دینامیکی نشان می‌دهد.

دومین پشتیبان، الگوی معکوس صعودی معروف Head and Shoulders است. این الگو که معمولاً در قله‌های بازار مشاهده می‌شود، نشان‌دهنده معکوس شدن روند قریب‌الوقوع و کاهش احتمالی طولانی‌مدت در ارزش دارایی است.

بنابراین، اگر احساسات عمومی بازار در بلاتکلیفی باقی بماند، Dogecoin ممکن است از این خطوط روند کناره‌گیری کند. چنین شکستی احتمالاً فشار فروش را تقویت می‌کند و به طور بالقوه منجر به کاهش ۲۴ درصدی ارزش این memecoin و رسیدن به سطح حمایت قابل توجه حدود ۰.۰۵۸ دلار می‌شود.

اما در مقابل، اگر معرفی یک ETF بیت کوین تأثیر مثبتی بر بازار داشته باشد، بازار گسترده‌تر آلت کوین، از جمله Dogecoin، نیز ممکن است بهره‌مندی کند. این سناریو می‌تواند منجر به شکستن Dogecoin از خط روند مقاومت شود و سناریوی نزولی را باطل کند.

با توجه به این موضوع، ارزش DOGE به طور بالقوه می‌تواند حدود ۳۵٪ افزایش یابد و به حدود ۰.۱۱ دلار برسد.

Dogecoin- جهانی ورود/خارج از پول (GIOM)

Intotheblock| Dogecoin Global In/Out of the Money (GIOM)
Intotheblock| Dogecoin Global In/Out of the Money (GIOM)

GIOM برای Dogecoin چشم انداز مثبت تری ارائه می دهد. در حال حاضر، ۵۵.۶۸٪ از دارندگان DOGE “در پول” (سود) هستند، در حالی که ۳۸.۸۱٪ “بدون پول” (تحمل زیان) هستند. این توزیع نشان‌دهنده پایگاه نسبتاً پایدار سرمایه‌گذاران است که می‌تواند از روند صعودی Dogecoin در آینده حمایت کند. با این حال، سقوط احتمالی به دنبال الگوی Head & Shoulders می‌تواند نیمی از این آدرس‌ها را از دست بدهد و احتمال فروش وحشتناک را افزایش دهد

  • شاخص قدرت نسبی: شیب روزانه RSI زیر ۵۰% نشان دهنده تسلط محکم فروشندگان بر این دارایی است.
  • میانگین متحرک نمایی: طنین انداز شدن قیمت سکه بین محدوده باریک متحرک نمایی متحرک نمایی ۵۰ و ۲۰۰ روزه، نشان دهنده احساسات بی ثبات بازار است.

منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده