آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بعد از افزایش قیمت امروز اتریوم، در آینده چه می شود؟

بعد از افزایش قیمت امروز اتریوم، در آینده چه می شود؟

بعد از افزایش قیمت امروز اتریوم، در آینده چه می شود؟

به گزارش زوم ارز، اتر به موفقیت‌های بزرگی دست یافت و اکنون با موفقیت به فعالیت خود ادامه می‌دهد. واکنش بازارها به این پیش‌بینی‌ها بسیار مثبت بود و به نظر می‌رسد کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) آماده است تا برنامه‌های جدیدی را تصویب کند. این تصویب می‌تواند منجر به تأیید صندوق‌های نقدی مبادله‌ای (ETFs) مبتنی بر اتر شود. در CoinMarketCap، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان امروز با ارزش کل بازار ۳۷۰۲.۲۳ دلار را به خود اختصاص داد. این ارز به مدت کوتاهی از مرز ۳۷۰۰ دلار عبور کرد و سپس دوباره زیر این سطح قرار گرفت.

چند مورد تحلیلگر انواع نظرات خود را مطرح کردند:

“اتر روز خوبی را سپری می‌کند! برت سیفلینگ، مشاور سرمایه‌گذاری برای مدیریت ثروت و سرمایه‌گذاری گربر کاوازاکی، از طریق نظرات ایمیلی اشاره کرد که سریعا به چند سطح مقاومت اصلی نزدیک می‌شود.”

در ابتدا، باید توجه کنیم که قیمت بالاترین مقدار خود در ماه گذشته را داریم که الزاماً باید به عنوان یک سطح مقاومت در حدود ۳۷۰۰ دلار عمل کند. اگر موفق شویم که از این سطح بالاتر برویم، احتمال دارد با مقاومت بیشتری در محدوده ۴۰۰۰ دلار روبه‌رو شویم.

سیفلینگ بهترین سطح سوددهی سالانه را با شکست به ۴۸۶۸ دلار در اطلاع آورد و این نشان داد که این می تواند یک چالش جدید برای بهبود رکوردهای بالاتر باشد.

نظارتگر بازار نیز برخی از سطوح حمایت اساسی را تأکید کرد.

“اگر این نقطه شکست را تجاوز کند، باید انتظار پشتیبانی موقت حدود ۳۳۰۰ دلار را داشته باشیم و مجدداً به ۳۰۰۰ دلار بازگردیم. حائز اهمیت است که قیمت اتر بالاتر از ۲۸۰۰ دلار باشد، که در بازه ادغام اخیر در چند ماه گذشته اتفاق افتاد.”

جو دی پاسکوال، مدیرعامل صندوق تامینی ارزهای دیجیتال BitBull Capital، نگاه مثبتی نسبت به اتر، دارایی دیجیتال اصلی پلتفرم اتریوم، داشت.

DiPasquale از طریق ایمیل گفت: “بسیاری از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال معتقدند اتر به افزایش قیمت خود ادامه خواهد داد، اگرچه در سطح ۴K دلاری که آخرین بار در ماه مارس قبل از سقوط به آن رسیده بود با مقاومت قوی روبرو خواهد شد.”

او ادعا کرد که اگر ارز دیجیتال بتواند از این مقاومت عبور کند، با مقاومت مهم دیگری در سطح ۴۵۰۰ دلار روبرو خواهیم شد. اگر به هر دلیلی عقب نشینی صورت گیرد، دارایی دیجیتال به قیمت ۳۳۰۰ دلار با مقاومتی دیگر روبه‌رو می‌شود.

Grant Tungate، رئیس توسعه کسب‌وکار Blockforce Capital، همچنین درباره این مسئله صحبت کرد و برجسته کرد بسیاری از سطوح مهم حمایت و مقاومت.

او از طریق ایمیل اعلام کرد: “سقف قیمت ۵۰ روزه جدید با مبلغ ۳،۷۳۰ دلار و سپس سقف قیمت سالانه تا به امروز به حدود ۴،۰۹۰ دلار افزایش یافته است، که سطوح کلیدی برای تحلیل در زمان نزدیک‌مدت محسوب می‌شود.”

Tungate اضافه کرد: «از نظر نزولی میانگین متحرک ۲۰۰ روزه در ۲۷۶۰ دلار، که نزدیک به منطقه پشتیبانی پایین ۳ ماهه است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

ویلیام نوبل که در حال حاضر به عنوان مدیر تحقیق و توسعه محتوا برای گروه دارایی‌های نوظهور مشغول به کار است، در کنار فعالیت‌های خود در زمینه مدیریت، برخی تحلیل‌های فنی نیز ارائه داده است.

در حال حاضر، اعلام کرد که امروز یک شکست واقعی تجربه کرده است و بیان کرد که حمایت در سطح ۳۴۸۲ واحد قرار دارد. احتمالاً هدف بعدی او ممکن است ۴۱۴۲ باشد و هدف نهایی اش به ۵۴۶۳ واحد برسد.

اتر «فقط گرم می‌شود»

تیم انکینگ، همکار مدیریت شرکت Psalion، بر آینده روشن و پرامید اتر تاکید داشت.

با توجه به اصطلاح “خرید بر اساس شایعه، فروش بر اساس اخبار” و این حقیقت که براساس اطلاعاتی که من دارم، SEC به نظر می‌رسد درباره یک ETF ETH روز پنج‌شنبه تصمیم خاصی بگیرد، معتقدم که او این موضوع را از طریق ایمیل اظهار کرده است.

با توجه به اینکه بیت کوین ATH هنوز از ماه مارس در ذهن همه است و احتمالاً به زودی دوباره در اینجا سقوط خواهد کرد، مقاومت بعدی برای ETH واضح است. سطح ۴۰۸۴ دلار (بالاترین سطح در دو سال گذشته) به عنوان مقاومت بعدی شناخته می‌شود و پس از آن مقدار ۴۸۶۴ دلار (ATH) قرار دارد.

“ETH در حال حاضر با پشتیبانی گسترده ای در مبلغ ۳۱۰۰ دلار قرار دارد. ترکیب کلیدی اینجاست که قیمت به ارزش ۴ هزار دلار از سطح مقاومت به سطح حمایت باز گردد، که قرار است در طی چند روز آینده رقم بزند.

“در صورت تصمیم مثبت SEC، احتمالاً ETH ATH افت خواهد کرد و در آن زمان قیمت ۴۰۰۰ دلار به عنوان حمایت اصلی مطرح خواهد شد.”

منبع: forbes.com


تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده