آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ ها ۵۴۲ میلیون شیبا اینو را جابجا می کنند

نهنگ ها 542 میلیون شیبا اینو را جابجا می کنند

نهنگ ها ۵۴۲ میلیون شیبا اینو را جابجا می کنند

به گزارش زوم ارز، داده های تجزیه و تحلیل اخیر به اشتراک گذاشته شده نشان می دهد که نهنگ های SHIB فعال شده اند و شیبا اینو را به کیف پول های سرد منتقل می کنند.

اطلاعات منتشر شده توسط پلتفرم Arkham Intelligence نشان می دهد که در کمتر از یک ساعت، چندین SHIB منتقل شده است. به طور کلی، ۵۵۳ میلیون شیبا اینو جابه‌جا شده که کمی کمتر از ۲۰۰۰۰۰ SHIB به کیف پول‌های مرده فرستاده شده است، یعنی سوخته است. بزرگترین توده SHIB در اینجا حدود دو سوم کل مقدار را شامل می شود و ۴۰۵ میلیون شیبا اینو است که از صرافی Binance به یک کیف پول ناشناس منتقل شد. در مجموع ۱۰۰ میلیون SHIB از یک قرارداد SHIB به یک کیف پول در بازار OpenSea NFT منتقل شد. ردیاب Arkham همچنین گزارش داد که ۱۱۱۰۰۰ شیبا اینو از Coinbase به یک کیف پول مرده منتقل شدند.

ردیاب Shibburn داده های جدیدی را منتشر کرده است که توسط Etherscan به اشتراک گذاشته شده است که نشان می دهد در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۵،۳۴۲،۳۷۱ کوین شیبا اینو به آدرس های مرده ارسال شده است که غیرقابل استفاده هستند و هیچ توکنی نمی توان از آنها برداشت. این به طور خودکار به این معنی است که توکن های قفل شده در آنجا از گردش خارج می شوند و عرضه در بازار را کاهش می دهند. بزرگترین بخش در اینجا تقریباً نیمی از کل مبلغ ۳۵ میلیون، ۱۶،۹۰۱،۲۵۸ شیبا را حمل می کرد.

اخیراً رهبر شیبا اینو شیتوشی کوساما با نام مستعار یک پست وبلاگی منتشر کرده است که در آن اخباری را در مورد نزدیک شدن به انتشار شبکه اصلی شیباریوم فاش کرده است. طبق مقاله Medium، شیبا اینو یکی از حامیان کنفرانس سالانه Eth Toronto خواهد بود، جایی که پروژه های بزرگ با برند SHIB به طور رسمی اعلام می شود و کوساما از طریق هوش مصنوعی سخنرانی خواهد کرد. کوساما همچنین گفت که به احتمال زیاد راه اندازی شبکه اصلی شیباریوم در آنجا به تفصیل مورد بحث قرار خواهد گرفت و عرضه آن پس از این رویداد انجام خواهد شد. شبکه آزمایشی Shibarium با نام Puppynet در اوایل این هفته شاهد افزایش عمده در تعداد کل تراکنش ها بود. در مورد شیبا اینو، طبق داده های به اشتراک گذاشته شده توسط CoinMarketCap، در زمان انتشار این خبر، با قیمت ۰.۰۰۰۰۰۷۵۴۶ دلار تغییر می کند. این کوین در حال حاضر رتبه هجدهم را در این پلتفرم مرجع ارز دیجیتال دارد.

منبع: U.Today

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده