لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

همکاری WAGMI Games با Opensea قبل از دفاع Founder’s Mint

همکاری WAGMI Games با Opensea قبل از دفاع Founder’s Mint

به گزارش زوم ارز، WAGMI Games اخیراً همکاری خود را با OpenSea اعلام کرده است.

این شراکت قبل از WAGMI Defense Founder’s Mint است. WAGMI Games یک پست رسمی برای اطلاع رسانی به کاربران در مورد این همکاری منتشر کرده است.

در این پست آمده است که طرفین با یکدیگر همکاری خواهند کرد تا مرزهای NFT در حوزه بازی Web3 را جابجا کنند. با دیده شدن و دسترسی OpenSea، بازی‌های WAGMI مرحله ایده‌آلی برای گسترش آگاهی در مورد مالکیت دارایی های دیجیتال خواهد بود.

هدف اصلی این همکاری کمک به صنعت در برداشتن گام بعدی به سوی تکامل است. در مورد ضرابخانه موسس، WAGMI Games آن را ضرابخانه سال ۲۰۲۳ می نامد. ضرابخانه آتی که با قدرت بازاریابی openSea ادغام شده است، صنعت DeFi را متزلزل خواهد کرد.

هنوز هیچ خبر رسمی در مورد ضرابخانه به اشتراک گذاشته نشده است، اما WAGMI Games قول ورود آن را تا چند روز دیگر به کاربران داده است. WAGMI Games به‌عنوان یک برند سرگرمی ابتکاری Web3، هدفش ترویج پذیرش بازی‌های موبایلی و داستان‌گویی همه جانبه است.

این شرکت در تلاش است تا کاربران را از Web2 به Web3 با یک تجربه سرگرمی بی نظیر برساند. به همین دلیل است که WAGMI Games به تدریج در حال ایجاد جامعه ای از علاقه مندان به بازی در سراسر جهان است.

با توجه به اینکه جامعه تا چه حد اعلامیه مشارکت این دو پلتفرم را دریافت کرده است، انتظار می‌رود که این همکاری موفقیت بزرگی داشته باشد.


منبع: cryptonewsz.com

حامد محمدی فر
حامد محمدی فر
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده