آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ویتالیک بوترین راه حل های مقیاس پذیری را برای بیت کوین پیشنهاد می کند

ویتالیک بوترین راه حل های مقیاس پذیری را برای بیت کوین پیشنهاد می کند

ویتالیک بوترین راه حل های مقیاس پذیری را برای بیت کوین پیشنهاد می کند

ویتالیک بوترین از توسعه بیت کوین Ordinals در سال جاری ستایش کرد.

به گزارش زوم ارز، بزرگترین ارز دیجیتال جهان بیت کوین (BTC) موقعیت خود را تثبیت کرده است. با این حال، برخی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، اکوسیستم بیت کوین را چیزی فراتر از یک وسیله پرداخت می دانند.

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم اخیراً گفته است که برای اینکه بیت کوین چیزی فراتر از پرداخت باشد، باید راه حل های مقیاس پذیری مانند ZK Roll-ups را اتخاذ کند. اظهارات بوترین در جریان رویداد توییتر هفته گذشته بیان شد.

وی افزود که یکی از مشکلات عمده بیت کوین، سیاست های پیرامون آن است. او گفت: « بیت‌کوین سیاست‌های عجیب و غریبی دارد.»

همراه با سایر شرکت کنندگان در رویداد توییتر، بوترین درباره سرعت کند تراکنش بیت کوین و همچنین نیاز به دیگر رویکردهای مقیاس پذیری لایه ۲ صحبت کرد. این به معنای افزایش سرعت مردم برای ارسال و دریافت دارایی های دیجیتال است.

در طول بحث، تمرکز در درجه اول بر مقیاس‌پذیری بود. بوترین گفت: «من فکر می‌کنم اگر بخواهیم بیت‌کوین چیزی فراتر از پرداخت باشد، به گزینه‌های مقیاس‌پذیری مانند پلاسما یا ZK Rollups نیاز دارد. هر دو این راه حل های مقیاس پذیری در شبکه بلاکچین اتریوم آزمایش شده اند.

او اشاره کرد که Optimism و Arbitrum دو نمونه موفق هستند که می توانند برای بیت کوین مورد بررسی قرار گیرند. او همچنین اهمیت داشتن ذهنی باز نسبت به راه‌حل‌های مبتنی بر ZK-snark را بیان کرد. توسعه دهندگان بیت کوین باید راه حل های مختلف مقیاس پذیری را آزمایش کنند.

منبع: CoinGape

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده