آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیل دلار امروز ایران + تحلیل تتر امروز در ایران

تحلیل تتر و دلار امروز در زوم ارز

سلام زوم ارزی های عزیز. ما در این صفحه از سایت زوم ارز به بررسی و تحلیل دلار دیجیتال که معروف ترین و پر استفاده ترین آن تتر می باشد، می پردازیم. همچنین می توانید قیمت تتر امروز را در سایت زوم ارز مشاهده نمایید. با ما همراه باشید.

تحلیل تتر USDT امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که سلامت باشید .با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. دوستان لطفاً متن را با دقت بخوانید. خدمتتان عرض کردیم که بین دو خط قرمز اول یعنی محدوده ۴۸۹۰۰ الی ۵۶۷۰۰ شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج نیز هستیم چرا که اگر با دقت به آن ناحیه نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که مدتی قیمت به صورت رنج در آن ناحیه حرکت کرده است و در ادامه از محدوده ۵۰ هزار تومان، روند تتر و دلار را صعودی اعلام کردیم و انتظار داشتیم قیمت به ناحیه سقف یعنی ۵۶۷۰۰ و سپس به قیمت ۶۲ هزار تومان برسد که این اتفاق رخ داد و در ادامه قیمت مدتی در محدوده ۶۲ هزار نوسان پیدا کرده و یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت را شکل داد و بر اساس آن الگو محدوده‌های مقاومتی بعدی را ا باکس‌های قرمز مشخص کردیم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید با توجه به تنش‌های منطقه و احتمالات جنگ قیمت رشد پیدا کرده و به آخرین هدف تعیین شده هفته گذشته یعنی ۷۱ هزار تومان نیز دست یافت و حتی قیمت فراتر هم رفت. اما نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که هم اکنون یک الگوی اصلاحی شکل گرفته و الان در فاز اصلاحی قرار داریم ولی فراموش نکنید که روند تتر صعودی بوده و با مشاهده الگوهای بازگشتی و صعودی قوی ،متاسفانه قیمت می‌تواند تا محدوده‌های مقاومتی بالاتر یعنی ۷۲ الی ۷۳ و محدوده ۷۵ هزار تومان رشد پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 1 اردیبهشت 1403
تحلیل تتر امروز ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

تحلیل تتر USDT امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون خوب باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تحلیلمان نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته و طبق تحلیلی که داشتیم قیمت در حال رشد است خدمتتان عرض کردیم که بین دو خط قرمز یعنی محدوده ۴۸۹۰۰ الی ۵۶۷۰۰ شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج نیز هستیم اگر با دقت به آن ناحیه نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که مدتی قیمت به صورت رنج در آن ناحیه حرکت کرده است و در ادامه از محدوده ۵۰ هزار تومان، روند تتر و ولار را صعودی اعلام کردیم و انتظار داشتیم قیمت حداقل به ناحیه سقف یعنی ۵۶۷۰۰ برسد. که این اتفاق رخ داده و بعد از بریک آن ناحیه ،قیمت شروع به اصلاح کرده و پس از مقداری اصلاح ،مجدد قیمت شروع به رشد کرده و هدف بعدی را ،خط قرمز بالایی یعنی محدوده ۶۲۰۰۰ تومان را در نظر گرفتیم.دوستان در ادامه متاسفانه، قیمت به هدف مد نظرمان دست یافته و با توجه به تنش‌های منطقه و بالا رفتن احتمال جنگ، قیمت پس از مقداری نوسان و ساخت یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت ،که با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم، مجدد شروع به رشد کرده و ما نیز اهداف بعدی را با باکس قرمز بر روی چارت تعیین کرده‌ایم.
دوستان در حال حاضر قیمت در طی رشدی که انجام داده، به باکس قرمز اول رسیده و پس از مقداری اصلاح، مجدد شروع به رشد کرده و قیمت می‌تواند تا باکس دوم نیز حداقل به رشد خود ادامه دهد و به این نکته توجه داشته باشید که در هر کدام از آن محدوده‌های باکس قرمز، اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت وارد فاز اصلاحی نیز خواهد شد. (در ویدیو محدوده‌های قیمتی گفته شده است)دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 25 فروردین 1403
تحلیل تتر امروز ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل تتر USDT امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون خوب باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه همراه شما عزیزان هستیم.اگر به یاد داشته باشید، خدمتتان عرض کردیم که بین دو خط قرمز یعنی محدوده ۴۶۹۰۰ الی ۵۶۷۰۰ شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج نیز هستیم اگر با دقت به آن ناحیه نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که مدتی قیمت به صورت رنج در آن ناحیه حرکت کرده است و در ادامه از محدوده ۵۰ هزار تومان، روند تتر و ولار را صعودی اعلام کردیم و انتظار داشتیم قیمت حداقل به ناحیه سقف یعنی ۵۶۷۰۰ برسد. که این اتفاق رخ داده و بعد از بریک آن ناحیه ،قیمت شروع به اصلاح کرده و پس از مقداری اصلاح ،مجدد قیمت شروع به رشد کرده و هدف بعدی را ،خط قرمز بالایی یعنی محدوده ۶۲۰۰۰ تومان را در نظر گرفتیم.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، قیمت به هدف مد نظرمان دست یافته و با توجه به تنش‌های منطقه و بالا رفتن احتمال جنگ، قیمت پس از مقداری نوسان و ساخت یک الگوی صعودی به نام رانینگ فلت ،که با خطوط آبی مشخص کرده‌ایم، مجدد شروع به رشد کرده و ما نیز اهداف بعدی را با باکس قرمز بر روی چارت تعیین کرده‌ایم. به این نکته توجه داشته باشید که در هر کدام از آن محدوده‌های باکس قرمز، اگر شاهد شکل‌گیری الگوهای اصلاحی قوی باشیم، قیمت وارد فاز اصلاحی نیز خواهد شد. (در ویدیو محدوده‌های قیمتی گفته شده است)دوستان علاوه بر تحلیل فوق ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و… بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 18 فروردین 1403
تحلیل تتر امروز ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل تتر USDT امروز ۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۴ فروردین ۱۴۰۳

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون عالی باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم.خدمتتان عرض کردیم که روند تتر یا دلار را صعودی میدانیم و در ادامه تتر به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز محدوده ۵۸ الی ۵۹۲۵۰ تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه باکس قرمز،شروع به اصلاح کرده است. در ادامه از محدوده حمایتی باکس سبز یعنی ۵۴۴۰۰ الی ۵۵۶۰۰ قیمت برگشت خورده و مجدد شروع به رشد کرد و دوباره طبق انتظارمان به باکس قرمز رنگ نیز رسید.در ادامه باکس قرمز به طرف بالا بریک شده و گفتیم کندل‌های قرمز را پولبک می‌دانیم و قیمت می‌تواند تا ۶۲ هزار تومان هم رشد پیدا کند.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم قیمت به رشد خود ادامه داده و به قیمت ۶۲ هزار تومان هم دست یافت و نکته‌ای که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است، که اگر در این نواحی الگوهای نزولی وی شکل بگیرند قیمت می‌تواند حداق تا باکس قرمز افت پیدا کننده و اگر قیمت ۶۲۰۰۰ به طرف بالا شکسته شود و تثبیت را داشته باشیم ،در آپدیت‌های بعدی اهداف را تعیین خواهیم کرد.دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 4 فروردین 1403
تحلیل USDT امروز ۴ فروردین ۱۴۰۳

تحلیل تتر USDT امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون عالی باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان لطفاً متن را با دقت بخوانید. خدمتتان عرض کردیم که روند تتر یا دلار را صعودی دانسته و در ادامه تتر به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز محدوده ۵۸ الی ۵۹۲۵۰ تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه باکس قرمز،شروع به اصلاح کرده است. در ادامه از محدوده حمایتی باکس سبز یعنی ۵۴۴۰۰ الی ۵۵۶۰۰ قیمت برگشت خورده و مجدد شروع به رشد کرد و دوباره طبق انتظارمان به باکس قرمز رنگ نیز رسید.
دوستان در حال حاضر همانطور که مشاهده می‌کنید، باکس قرمز به طرف بالا بریک شده است و کندل‌های قرمزی تحت عنوان پولبک تشکیل شده‌اند و شاهد شکل‌گیری یک الگوی صعودی نه چندان قوی هستیم و احتمال رشد تا قیمت ۶۲ هزار تومان نیز وجود دارد. نکته پایانی اینکه اگر باکس قرمز به هر دلیلی به طرف پایین شکسته شود، قیمت می‌تواند تا باکس سبز نیز افت پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 26 اسفند 1402
تحلیل تتر امروز ۲۶ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون عالی باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند تتر یا دلار را صعودی دانسته و در ادامه تتر به هدف مد نظرمان یعنی باکس قرمز محدوده ۵۸ الی ۵۹۲۵۰ تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه باکس قرمز، واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. در ادامه محدوده باکس سبز یعنی ۵۴۴۰۰ الی ۵۵۶۰۰ را به عنوان حمایت در نظر داشتیم که قیمت از آن ناحیه، برگشت خورده و مجدد شروع به رشد کرد و گفتیم که می‌تواند تا باکس قرمز رنگ نیز دوباره رشد پیدا کند.
دوستان در حال حاضر دقیقاً طبق تحلیلمان به رشد خود ادامه داده و به باکس قرمز رسید و همانطور که مشاهده می‌کنید باکس قرمز به طرف بالا بریک شده است اما کندل تثبیت کننده رخ نداده و در صورت شکل‌گیری کندل تثبیت کننده، تتر می‌تواند تا ۶۲ هزار تومان هم رشد پیدا کند. نکته مهمی که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر در این نواحی الگوی نزولی شکل بگیرد، مجدد توقع داریم قیمت تتر وارد فاز اصلاحی شده و به طرف باکس سبز نیز حرکت کند.دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 19 اسفند 1402
تحلیل USDT امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون عالی باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان تتر دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم رفتار کرده و همچنان تحلیل هفته گذشته پابرجاست. همانطور که مشاهده می‌کنید خدمتتان عرض کردیم که تتر به اهداف مد نظرمان یعنی ۵۷۶۰۰ و ۵۸ هزار تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که اگر خط قرمز به طرف پایین شکسته شود ،قیمت می‌تواند تا باکس سبز یعنی محدوده ۵۴۵۰۰ الی ۵۵۶۰۰ افت پیدا کند ،که این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر از محدوده حمایتی مد نظرمان یعنی باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده است و انتظار داریم قیمت تتر بین باکس سبز و باکس قرمز نوسان پیدا کند و تا زمانی که بالاتر از باکس قرمز تثبیت را نداشته باشیم انتظار رشد بیشتر را نداریم و اگر این اتفاق بیفتند هدف بعدی محدوده ۶۲ هزار تومان نیز می‌باشد.دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 12 اسفند 1402
تحلیل USDT امروز ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون عالی باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل ما همچنان پابرجاست و نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است. همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که در هفته‌های گذشته داشتیم، قیمت تتر یا دلار رشد پیدا کرد و به اهداف مد نظرمان یعنی ۵۷۶۰۰ و ۵۸ هزار تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که اگر خط قرمز به طرف پایین شکسته شود ،قیمت می‌تواند تا باکس سبز یعنی محدوده ۵۴۵۰۰ الی ۵۵۶۰۰ افت پیدا کند ،که این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر از محدوده حمایتی مد نظرمان یعنی باکس سبز مورد حمایت قرار گرفته و شروع به رشد کرده است و انتظار داریم قیمت تتر بین باکس سبز و باکس قرمز نوسان پیدا کند.دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 5 اسفند 1402
تحلیل USDT امروز ۵ اسفند ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که حالتون عالی باشه .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. دوستان توجه داشته باشید که تحلیل ما همچنان پابرجاست و نسبت به هفته گذشته تغییری نداشته است. همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظاری که در هفته‌های گذشته داشتیم، قیمت تتر یا دلار رشد پیدا کرد و به اهداف مد نظرمان یعنی ۵۷۶۰۰ و ۵۸ هزار تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه واکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. اگر به یاد داشته باشید خدمتتان عرض کردیم که اگر خط قرمز به طرف پایین شکسته شود ،قیمت می‌تواند تا باکس سبز یعنی محدوده ۵۴۵۰۰ الی ۵۵۶۰۰ افت پیدا کند ،که این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم قیمت تتر به تومان بین باکس سبز و خط قرمز نوسان پیدا کند. اما نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه داشته باشید این است که اگر باکس سبز که به عنوان حمایت مهم مد نظر ما قرار دارد، از دست برود، انتظار افت قابل توجه ،در قیمت تتر یا دلار را داریم و اگر این اتفاق بیفتد حمایت‌های بعدی را خدمتتان عرض خواهیم کرد. دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 28 بهمن 1402
تحلیل تتر امروز ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی ,امیدوارم که سلامت باشید .با تحلیل تتر در تایم فریم هفتگی همراه شما عزیزان هستیم. همانطور که مشاهده می‌کنید طبق انتظارمون رشد پیدا کرد و به اهداف مد نظرمان یعنی ۵۷۶۰۰ و ۵۸ هزار تومان دست یافت و بعد از رسیدن به ناحیه واکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده است. اگر به یاد داشته باشین خدمتتان عرض کردیم که اگر خط قرمز به طرف پایین شکسته شود ،قیمت می‌تواند تا باکس سبز یعنی محدوده ۵۴۵۰۰ الی ۵۵۶۰۰ افت پیدا کند ،که این اتفاق رخ داده است.
دوستان در حال حاضر انتظار داریم قیمت بین باکس سبز و خط قرمز نوسان پیدا کند. اما نکته مهمی که می‌بایست به آن توجه داشته باشید این است که اگر باکس سبز که به عنوان حمایت مهم مد نظر ما قرار دارد، از دست برود، انتظار افت قابل توجه ،در قیمت تتر یا دلار را داریم و اگر این اتفاق بیفتد حمایت‌های بعدی را خدمتتان عرض خواهیم کرد. دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و…. بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 21 بهمن 1402
تحلیل USDT امروز ۲۱ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون عالی باشه. با تحلیل تتر یا دلار در کنار شما عزیزان هستیم. متاسفانه قیمت تتر دقیقاً طبق تحلیلی که داشتیم به رشد خود ادامه داد و به ناحیه مقاومتی ما یعنی قیمت ۵۷۵۰۰ تومان رسید و حتی بالاتر از آن هم رفت. دوستان توجه داشته باشید که تحلیلمان را مقداری آپدیت کرده و چارت را خلوت‌تر کرده‌ایم تا بتوانید تحلیلمان را بهتر متوجه شوید. دوستان در حال حاضر قیمت به محض برخورد با مقاومت باکس قرمز واکنش نشان داده و شروع به اصلاح کرده دو سناریو مد نظر داریم سناریوی اول اینکه قیمت به سقف تردینگ رنج (۵۶۷۵۰)تشکیل شده بین دو خط قرمز رنگ و یا ناحیه باکس سبز(محدوده ۵۴۵۰۰ الی ۵۶۰۰۰) پولبک بزند و بعد از تکمیل پولبک و تشکیل الگوهای صعودی مجدد قیمت تتر یک رشد قابل توجه را به همراه داشته باشد. سناریو دوم این است که قیمت به اصلاح خود ادامه دهد و در صورت تثبیت پایین‌تر از باکس سبز مجدد وارد ناحیه تریدینگ رنج شده و یک لگ و موج نزولی را بر روی چارت بسازد.
دوستان علاوه بر تحلیل تتر ،تحلیل طلا ایران و همینطور بیت کوین، اتریوم و اونس جهانی طلا بر روی سایت زوم ارز قرار گرفته و می‌توانید از آنها هم استفاده ببرید. لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید. موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 14 بهمن 1402
تحلیل تتر امروز ۱۴ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما دوستان عزیز زوم ارزی، امیدوارم که سلامت باشید با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم. خدمتتان عرض کردیم که روند تتر صعودی بوده و ناحیه باکس سبز(۴۹۶۰۰ الی ۵۰۰۰۰) را به عنوان حمایت مهم و معتبر مد نظر قرار داده بودیم که که در آن ناحیه یک الگوی صعودی شکل گرفت و گفتیم انتظار داریم قیمت تتر شروع به رشد کند و دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داد و مقاومت‌ها را با باکس قرمز برایتان مشخص کردیم. آخرین باکس قرمز محدوده ۵۳۴۰۰ الی ۵۴۵۰۰ بود، قیمت به آن ناحیه مقاومتی رسید و در ادامه شاهد بریک و شکست این ناحیه هستیم. همچنان توقع داریم قیمت به رشد خود ادامه دهد و هدف بعدی را محدوده ۵۶۷۰۰ الی ۵۷۵۰۰ در نظر داریم.
نکته مهم که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که اگر کف محدوده باکس قرمز یعنی قیمت ۵۳۴۰۰ تومان از دست برود ،روند صعودی متوقف می‌شود. نکته پایانی اینکه ساختار اصلی چارت تتر ،تریدینگ رنج تشکیل شده ،بین دو خط قرمز رنگ می‌باشد(۴۶۹۰۰ الی ۵۶۷۰۰) که هم اکنون، لگ صعودی در حال تکمیل است. عزیزان زوم ارزی، لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 7 بهمن 1402
تحلیل USDT امروز ۷ بهمن ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

عرض ارادت خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز امیدوارم که حالتون عالی باشه،باز هم مثل هر شنبه با تحلیل تتر یا دلار در تایم فریم روزانه در خدمتتان هستیم. اگر به یاد داشته باشید باکس سبز یا محدوده ۴۹۶۰۰ الی ۵۰ هزار تومان را به عنوان یک حمایت مهم مد نظر قرار داده بودیم و شاهد شکل‌گیری الگوهای نزولی در آن ناحیه بودیم و گفتیم که انتظار داریم قیمت شروع به رشد کند و به ناحیه‌های باکس قرمز رنگ نیز برسد. دقیقاً همانطور که مشاهده می‌کنید آنچه که گفتیم رخ داده و قیمت به ناحیه‌های مقاومتی مد نظر ما نیز رسیده است.
محدوده مقاومتی فعلی یعنی ۵۳۴۰۰ الی ۵۴۴۵۰ به عنوان یک مقاومت مهم بوده و در صورت تثبیت بالای آن ناحیه، انتظار داریم که قیمت به رشد خود ادامه دهد و در مرحله بعدی به ۵۶۷۰۰ تومان نیز برسد.
اما نکته مهمی که می‌بایست بدانید این است که احتمال تشکیل تریدینگ رنج بین باکس سبز و باکس قرمز رنگ نیز وجود دارد ولی اگر در این حوالی شاهد شکل‌گیری الگوهای نزولی باشیم این توقع را داریم که قیمت تا محدوده باکس سبز نیز شروع به افت کند. دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل USDT امروز 30 دی 1402
تحلیل USDT امروز ۳۰ دی ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز امیدوارم که سلامت باشید ،با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه همراهتان هستیم، خدمتتان عرض کردیم که بین محدوده ۴۶۸۰۰ الی ۵۶۷۰۰ شاهد تشکیل یک تریدینگ رنج بزرگ هستیم، اما قصد داریم آخرین ساختار تتر را مورد بررسی قرار دهیم و همانطور که مشاهده می‌کنید با تشکیل کف بالاتر از کف قبلی و سقف بالاتر از سقف قبلی یک روند صعودی را در حال حاضر به همراه دارد و همانگونه که هفته های گذشته‌ام گفتیم، باکس سبز نقش حمایت معتبری را ایفا می‌کند و شاهد یک الگوی صعودی در آن ناحیه بودیم و انتظار داشتیم که قیمت تتر شروع به رشد کند و به نواحی باکس قرمز نیز برسد و دقیقاً آنچه که گفتیم رخ داده است و در حال حاضر قیمت تتر به اولین ناحیه مقاومتی مد نظرمان رسیده و در صورت عبور از این ناحیه مقاومت بعدی محدوده ۵۳۵۰۰ الی ۵۴۲۰۰ در دسترس قرار می‌گیرد.
نکته دیگری که می‌بایست به آن اشاره کنیم این است که ،اگر در ناحیه مقاومتی فعلی الگوهای نزولی شکل بگیرند، انتظار داریم که قیمت شروع به افت کند و مجدد به ناحیه باکس سبز یعنی محدوده ۴۹۶۰۰ الی ۵۰۵۰۰ برگردد و نکته پایانی، احتمال تشکیل یک روند رنج بین باکس سبز و یکی از باکس‌های قرمز رنگ نیز وجود دارد.دوستان عزیز لطفاً با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید، موفق و پرسود باشید.

تحلیل تتر امروز 23 دی 1402
تحلیل تتر امروز ۲۳ دی ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

عرض احترام خدمت شما همراهان همیشگی, امیدواریم که سلامت باشید, با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم ، عرض کردبم که بین خط سبز (۴۶۹۰۰) و خط قرمز (۵۶۷۰۰)تشکیل یک تریدینگ رنج را داریم. اما به منظور تحلیل قدم به قدم تتر باید بگوییم که در حال حاضر, باکس سبز نقش حمایت(۴۹۶۰۰ الی ۵۰۰۰۰) را داشته ,باکس قرمز (۵۲۳۰۰ الی ۵۲۵۵۰)نقش مقاومت را برای ما ایفا می‌کنند و هفته گذشته نیز انتظار داشتیم شاهد رشد قیمت تتر به طرف مقاومت باکس قرمز باشیم, که دقیقاً این اتفاق رخ داده و قیمت آن ناحیه را تاج کرده است و میتوان انتظار نوسان قیمت، بین باکس سبز و باکس قرمز را متصور باشیم، اما توجه داشته باشید که، اگر قیمت باکس قرمز را بشکند به سمت بالا ،تارگت دوم(۵۴۰۰۰) نیز در دسترس است.
دوستان عزیز لطفاً شما هم نظرتان را کامنت کنید ، موفق و پر سود باشید.

تحلیل تتر امروز 16 دی 1402
تحلیل تتر امروز ۱۶ دی ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۹ دی ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی, امیدواریم که حالتون خوب باشه , با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه کنارتان هستیم ، همانطور که هفته گذشته نیز خدمتتان عرض کردبم، بین خط سبز(۴۶۹۰۰) و خط قرمز (۵۶۷۰۰)تشکیل یک تریدینگ رنج بزرگ را داریم.
اگر بخواهیم ناحیه اخیر تتر را مورد بررسی قرار دهیم ،باید بگوییم که در حال حاضر, باکس سبز نقش حمایت(۴۹۶۰۰ الی ۵۰۰۰۰) را داشته ,باکس قرمز (۵۲۷۰۰ الی ۵۳۴۰۰)نقش مقاومت را برای ما ایفا می‌کند , توقع داریم هم اکنون که قیمت تتر به طرف مقاومت باکس قرمز حرکت کند و تا زمانی که یکی از این دو ناحیه شکسته نشوند, انتظار داریم بین این دو ناحیه نوسان قیمت را داشته باشیم و رشد یا نزول بیشتر را نخواهیم داشت.
دوستان عزیز موفق پر سود باشید و لطفا با کامنت‌هاتون از ما حمایت کنید.

تحلیل تتر USDT امروز9 دی 1402
تحلیل تتر USDT امروز۹ دی ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲ دی ۱۴۰۲

وقتتون بخیر دوستان عزیز زوم ارزی امیدوارم که حالتون خوب باشه همراه ما هستید با تحلیل تتر در تایم فریم روزانه ، طبق صحبتی که در هفته گذشته داشتیم ، تتر در تایم های بالاتر ، بین محدوده ۴۶۹۵۰ و محدوده ۵۷۰۰۰ تومان تشکیل یک تریدینگ رنج داده است و انتظار داریم بین این دو محدوده شاهد نوسان قیمت باشیم.
اما در حال حاضر در تایم فریم روزانه یک روند صعودی به خود دارد و توجه داشته باشید که ، باکس سبز یک حمایت مهم و معتبر می‌باشد که در گذشته مقاومت بوده ،که شکسته شده به سمت بالا و هم اکنون نقش حمایت را ایفا می‌کند، که محدوده ۴۹۶۰۰ الی ۵۰۰۰۰ تومان را شامل میشود ، نکته‌ای که می‌توان به آن اشاره کرد این است که ،تا زمانی که این محدوده حفظ شود، روند تتر نزولی نخواهد بود و اصلاح‌های فعلی موقتی است و با دیدن الگو های صعودی انتظاز داریم به طرف ۵۷۰۰۰ تومان حرکت کند.

تحلیل USDT امروز 2 دی 1402
تحلیل USDT امروز ۲ دی ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

عرض وقت بخیر خدمت شما زوم ارزی های عزیز ، در خدمتتون هستیم با تحلیل تکنیکال تتر در تایم فریم هفتگی
برای اینکه با جزئیات بیشتری چارت را مورد بررسی قرار دهیم، یک تایم فریم پایین‌تر می‌آییم یعنی روزانه اگر به سمت چپ تصویر نگاه کنید شاهد یک فشار خرید و بعد از اینکه قیمت به مقاومت و خود کرده بلافاصله شاهد اصلاح با فشار فروش هستیم به همین خاطر در این محدوده یک تریدینگ رنج را داریم که کف تریدینگ را با خط سبز و سقف را با خط قرمز برایتان مشخص کرده‌ایم که شامل قیمت ۵۰ هزار تومان در کف قیمت ۵۴ هزار تومان در سقف می‌باشد انتظار داریم که برای مدتی شاهد رنج بودن قیمت در این محدوده‌ باشیم.

در حال حاضر میتواند به طرف ۵۴ هزار تومن حرکت کند چرا که تریند لاین نزولی بریک شده است و به دنیال تشکیل لگ صعودی است.

تحلیل تتر امروز 25 آذر 1402
تحلیل تتر امروز ۲۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

 

عرض ارادت دارم خدمت شما زوم ارزی‌های عزیز چارت تتر رو داریم نسبت به تومان در تایم فریم سه روزه همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید یک روند رنج داریم و محدوده‌های این تریدینگ رنج شامل ۴۶۸۵۰ در کف و ۵۴۳۷۰ تومان در سقف و فعلاً قیمت دلار یا تتر در این محدوده در حال نوسان هستش و برای اینکه شاهد نزول یا صعود بیشتری در قیمت دلار باشیم باید یکی از سقف‌ها یا کف‌ها شکسته بشه و ما در آنجا می‌تونیم بگیم که دلار دوباره وارد ترند شده و می‌تواند به سمت بالا یا پایین حرکت کند و در حال حاضر فعلاً در لگ نزولی تریدینگ رنج به سر می‌برد.

تحلیل تتر USDT امروز 18 آذر 1402
تحلیل تتر USDT امروز ۱۸ آذر ۱۴۰۲

تحلیل تتر USDT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دلار ایران یا همان تتر در تایم فریم روزانه همان‌طور که در تحلیل گذشته برای شما عزیزان یک ناحیه تقاضا مشخص کرده بودم هنوز درون ناحیه تقاضا قرار دارد و می‌تواند این ناحیه به وظیفه خودش عمل کند و قیمت را به سمت بالا بفرستد و ممکن هم است این ناحیه را بی اعتبار کند و به ناحیه تقاضا بعدی که دارد احترام بگذارد و واکنش های صعودی را از این ناحیه ببینیم این ناحیه حدودا قیمت ۴۹.۱۹۸ تومان است که می‌تواند جلوی ریزش دلار را بگیرد؛ اگر این ناحیه ای که الان قرار دارد به وظیفه خودش عمل کند به سمت بالا تا ناحیه عرضه قبلی که داشتیم حرکت می‌کند که حدودا قیمت ۵۱.۸۰۰ تومان می‌باشد که می‌تواند قیمت را به سمت پایین بفرستد.
موفق و پر سود باشید.

تحلیل تتر USDT امروز 12 آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تتر USDT امروز ۱۲ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۵ آذر ۱۴۰۲

تحلیل دلار ایران یا همان تتر در تایم فریم روزانه اگر تحلیل های گزشته بنده را مشاهده کرده باشید یک ناحیه عرضه مشخص کرده بودم که گقتم قسمت از این ناحیه عرضه ریزش دارد تا ناحیه تقاضا ای که پیش روی خودش دارد و قیمت به سمت پایین حرکت کرد و به ناحیه تقاضا مشخص شده رسید و این ناحیه می‌تواند دوباره قیمت را به سمت بالا بفرستد تا ناحیه عرضه قبلی فعلا بین این دو ناحیه عرضه و تقاضا قرار دارد و برای تست کردن ناحیه های بعدی یکی از این دو را باید بی اعتبار کند و به نظر من الان دلار می‌تواند به سمت بالا تا ناحیه قیمتی ۵۱۶۱۰ تومان حرکت کند و از این ناحیه واکنش ها را داشته باشیم.
موفق و پرسود باشید‌.

تحلیل تتر USDT امروز 5 آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تتر USDT امروز ۵ آذر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲

دلار ایران یا همان تتر در تایم فریم روزانه ناحیه هایی که در هفته گزشته مشخص کرده بودیم اعتبار خودشان را حفظ کرده و به وظیفه خود عمل می‌کنند و قیمت دلار می‌تواند در کوتاه مدت به سمت پایین تا ناحیه تقاضا که قیمت ۵۰۴۰۰ تومان است حرکت کند و از این ناحیه رشد داشته باشد؛اگر این ناحیه عرضه را بی اعتبار کند شاهد رشد دلار تا محدوده قیمتی ۵۴۰۰۰ تومان خواهیم بود.
موفق و پرسود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتر USDT امروز 21 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تتر USDT امروز ۲۱ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲

تتر یا همان دلار ایران همانطور که در هفته گزاشته برای شما عزیزان مشخص کرده بودم از ناحیه تقاضا روزانه به سمت پایین حرکت کرده و الان ممکن است به ناحیه تقاضا مشخص شده برسد تا قیمت ۵۰۹۸۰ تومان و از این ناحیه به سمت بالا پر قدرت حرکت کند ولی الان در حال حاضر ناحیه مشخص شده عرضه به وظیفه خود عمل کرده از هفته گزشته تا به حال و ممکن است قیمت را بیشتر به سمت پایین بفرستد؛ نظر شخصی بنده به روی روندی ریزشی است تا محدوده ای که برای شما دوستان عزیزم مشخص شده است.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتر USDT امروز 14 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تتر USDT امروز ۱۴ آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۷ آبان ۱۴۰۲

تحلیل دلار یا تتر در بازه زمانی روزانه پس از رشدی که از ناحیه تقاضا ای که داشت از ۵۰۰۰۰ تومان به سمت بالا تا ۵۲۰۰۰ تومان رفت و به یک ناحیه عرضه روزانه برخورد کرد که این ناحیه از قیمت ۵۱۵۰۰ تومان تا ۵۲۷۰۰ تومان تشکیل شده است؛ به نظر من قیمت تتر یا دلار دوباره به سمت پایین یعنی محدوده تقاضا خودش که قیمت ۵۰۶۱۰ تومان است برمی‌گردد و از این ناحیه حمایت و دوباره به سمت بالا حرکت می‌کند. اگر ناحیه عرضه که الان قیمت در داخل ناحیه وجود دارد بی اعتبار بشود ناحیه مقاومتی و عرضه بعدی قیمت ۵۴۰۰۰تومان است که می‌توان واکنش را از این ناحیه ببینیم.
موفق و پر سود باشید.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تتر USDT امروز 7 آبان ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه


تحلیل تتر USDT امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲

تتر یا دلار در هفته گذشته رشد داشت و حرکت صعودی آن با شکست مقاومت ۵۳۰۰۰ تومان، تا محدوده دقیق ۵۴۰۰۰ الی ۵۴۳۴۰ تومان ادامه پیدا کرد. با توجه به اینکه حجم معاملات در محدوده شکست بالا بوده، می توانیم انتظار داشته باشیم که محدوده ۵۰۷۰۰ الی ۵۱۰۰۰ تومان به حمایت تبدیل شده باشد. بنابراین تا زمانی که کلوز کندل روزانه زیر این محدوده نداشته باشیم، می توانیم احتمال رشد بیشتر دلار را تا سقف کانال رنج اصلی بیشتر در نظر بگیریم. اما در صورتی که این حمایت مهم شکسته شود، دلار می تواند تا کف کانال رنج اصلی در محدوده ۴۷۰۰۰ تومان کاهش داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 22 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۲۲ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲

تتر بعد از ۴ ماه طی کردن روند رنج در محدوده ۵۲۰۰۰ الی ۴۷۰۰۰ تومان، مجددا در تایم های پایین روند صعودی پیدا کرده و به سقف کانال رنج خود رسیده است. افزایش ۲۰۰۰ تومانی قیمت تتر شارپ بوده و دلیل اصلی این حرکت هیجانی، جنگ صورت گرفته بین فلسطین و اسراییل است. اگر بعد از برخورد قیمت به این محدوده مقاومت واکنش منفی مشاهده نشود و همچنان حجم معاملات هم بالا باشد، می توانیم اهداف بالاتر را در سقف کانال رنج اصلی در نظر بگیریم. بنابراین نیاز است تا کلوز کندل در تایم فریم روزانه را مشاهده کنیم. به بیان دیگر اگر قیمت تتر وارد کانال ۵۳۰۰۰ تومان شود، با احتمال بالا می توانیم انتظار سناریو صعودی تا سقف کانال رنج اصلی را داشته باشیم. سقف کانال رنج در محدوده ۵۶۶۰۰ الی ۵۸۴۰۰ تومان قرار دارد و محدوده مهمی محسوب می شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 16 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۱۶ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

تحلیل ویدیویی تتر USDT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲

همچنان شاهد ادامه روند رنج تتر در بازار هستیم و حجم معاملات هم به پایین ترین سطح ۶ ماه گذشته رسیده است. تتر دو محدوده مقاومت مهم در پیش رو دارد. یک مقاومت که عدد رند ۵۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است و مقاومت دوم دقیقا در محدوده سقف کانال رنج یعنی قیمت ۵۱۱۵۰ الی ۵۱۵۰۰ تومان با توجه به تحلیل های قبلی، انتظار داریم که برخورد به این مقاومت واکنش منفی به همراه داشته باشد. از طرفی در کف کانال محدوده حمایت ۴۶۴۳۰ الی ۴۷۷۷۰ تومان می تواند ناحیه تقاضای خوبی در نظر گرفته شود. البته به دلیل حضور قیمت در کانال رنج پتانسیل شکست کف کانال به صورت موقت وجود دارد. بنابراین محدوده حمایت دوم تتر قیمت ۴۴۹۰۰ دلار در نظر گرفته شده است.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 3 مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۳ مهر ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

با توجه به شرایط فعلی بازار ایران، تتر یا دلار دیجیتال در حال تجربه روند رنج می‌باشد. این رنج تقریبی حوالی عدد ۵۰,۰۰۰ تومان قرار دارد و می‌تواند با واکنش‌هایی به همراه باشد. سطوحی به عنوان حمایت و مقاومت کوتاه مدت در نظر گرفته شده است. مقاومت سقف کانال رنج در نزدیکی ۵۱,۵۰۰ تومان قرار دارد و همچنین مقاومت کف کانال در حدود ۴۶,۵۰۰ تومان وجود دارد. همچنین یک مقاومت در حدود ۵۰,۰۰۰ تومان نیز در نظر گرفته شده است که با واکنش‌هایی همراه می‌شود. این محدوده به عنوان یک مقاومت روانی محسوب می‌شود و شکست آن نیاز به حمایت بیشتری از سمت خریداران دارد. با توجه به وضعیت کلی بازار، پیش‌بینی ما ادامه روند رنج تتر است. در کوتاه مدت قیمت حمایت داینامیک خط روند صعودی را حفظ کرده و با حفظ این محدوده می تواند تا مقاومت خود رشد داشته باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 22 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲

تتر یا دلار دیجیتال در بازار ایران روند رنج خود را سپری می کند. محدوده نوسان تتر حوالی عدد رند ۵۰۰۰۰ تومان است و سطوحی که به عنوان محدوده های حمایت مقاومت کوتاه مدت در نظر گرفته شده است، می تواند با واکنش هایی همراه باشد. مقاومت سقف کانال رنج در محدوده ۵۱۵۰۰ تومان است و همچنین مقاومت کف کانال، محدوده ۴۶۵۰۰ تومان را نشان می دهد. یک مقاومت هم در عدد رند ۵۰۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده بود، که هر از چند گاهی با واکنش همراه می شود. به دلیل اینکه این محدوده یک مقاومت روانی محسوب می شود، شکست آن نیاز به حمایت بیشتری از سمت خریداران دارد. پیش بینی ادامه روند رنج تتر با توجه به وضعیت کلی بازار را داریم.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 1 شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۱ شهریور ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲

دلار دیجیتالی بازار داخلی در طی چند روز گذشته تا محدوده ۵۰۶۰۰ تومان افزایش قیمت داشت و همانطور که در تحلیل قبلی گفته شده بود، اولین شکست خط روند نزولی، با واکنش منفی همراه شد و این شکست فیک بود. بنابراین بعد از ۴ روز معامله شدن تتر بالای قیمت ۵۰۰۰۰ تومان، سرانجام امروز قیمت تتر زیر این عدد رند برگشته است و چنانچه کندل روزانه قوی زیر این محدوده بسته شود، پتانسیل کاهش بیشتر قیمت تا حمایت ۴۹۴۰۰ تومان و در صورت شکست این محدوده، کاهش بیشتر تا حمایت ۴۶۵۰۰ الی ۴۵۸۰۰ تومان را دارد.

همچنین می توانیم در تحلیل خود با در نظر گرفتن یک حمایت داینامیک روی آخرین موج صعودی، شکست این حمایت را به عنوان سیگنال منفی برای کاهش بیشتر قیمت، لحاظ کنیم. پس تتر در حال حاضر دو حمایت پیش روی خود دارد. شکست پرقدرت این محدوده ها می تواند نشانه فشار بالای فروش و کاهش بیشتر قیمت تا حمایت مشخص شده روی نمودار باشد.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 14 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

تحلیل تتر USDT امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲

تتر بعد از اینکه سقف تاریخی خود را در محدوده ۳۳ الی ۳۴ هزار تومان شکست، به دلیل هیجانات و فشار بالای خرید، بدون پولبک بیش از ۸۰ درصد رشد کرد و به یک مقاومت روانی در محدوده ۶۰۰۰۰ تومان برخورد کرد. روند صعودی آن بعد از برخورد به این مقاومت تبدیل به روند رنج شد. سقف کانال رنج تتر در محدوده ۵۷۰۰۰ الی ۵۸۶۰۰ تومان و کف کانال در محدوده ۴۵۸۰۰ الی ۴۷۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. حمایت های کف کانال با واکنش مثبت همراه بوده است و موجب یک نوسان مثبت ۱۰ درصدی تا محدوده مقاومت ۵۱۸۰۰ تومان شده است. پس این مقاومت به عنوان میدلاین کانال رنج در نظر گرفته می شود. از طرفی یک کانال رنج کوچکتر در محدوده ۵۱۸۰۰ الی ۴۶۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است.

با توجه به واکنش قوی به حمایت کف کانال، تتر می تواند تا محدوده ۵۱ الی ۵۱۸۰۰ دلار رشد داشته باشد. اما قبل از آن یک بازگشت به محدوده حمایت ۴۸۰۰۰ تومان مورد انتظار است. نکته دیگری که وجود دارد این است که، اولین شکست خط روند نزولی ممکن است با واکنش منفی همراه باشد. بنابراین زمانی می توانیم انتظار رشد بیشتر تا سقف کانال اصلی را داشته باشیم، که این مقاومت با کندل صعودی قوی به همراه حجم معاملات بالا شکسته شود.

بازه زمانی روزانه:

تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز 4 مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه
تحلیل تکنیکال تتر USDT امروز ۴ مرداد ۱۴۰۲ بازه زمانی روزانه

بررسی کلی رمز ارز تتر

تتر (Tether) یک استیبل کوین است که به عنوان یک واحد پایدار در بازار رمزارزها شناخته می‌شود. این ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۴ توسط شرکت Tether Limited راه‌اندازی شد. تتر به عنوان یک استیبل کوین طراحی شده است تا ارزش پایداری را حفظ کند و به طور معمول به ارز فیاتی مانند دلار آمریکا پیوند داده می‌شود و نسبت یک به یک با آن تعیین می‌شود.

ویژگی‌های اصلی تتر عبارتند از:

۱. پایداری ارزش: تتر با پیوند به ارز فیاتی مانند دلار آمریکا، به طور تئوری به ارزش ثابتی دست می‌یابد. این ویژگی اجازه می‌دهد تا کاربران از نوسانات شدید قیمت در بازار رمزارزها در برخی مواقع محافظت کنند.

۱. قابلیت تبدیل شدن: تتر به صورت توکن‌های قابل مبادله در بلاکچین‌های مختلف، از جمله اتریوم، بیتکوین و ترون صادر می‌شود. این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا تتر را در پلتفرم‌ها و صرافی‌های مختلف مبادله کنند.

۱. پشتوانه‌بندی به وسیله کسب و کار: برخلاف برخی از ارزهای دیجیتال دیگر که بر اساس معدن و استخراج ارزش دارند، تتر به وسیله شرکت Tether Limited با پشتوانه‌بندی معادل ارز فیات پشتوانه‌بندی می‌شود. این شرکت ادعا می‌کند که هر واحد تتر یک به یک با مقدار معادلی از ارز فیات پشتوانه‌بندی می‌شود.

تیم تحلیلگر
تیم تحلیلگر
تحلیلگر بازار های مالی و تخصص اصلی بنده روی ارز های دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده