آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کاهش لحظه‌ای استیبل کوین USDC به ۰.۷۴ دلار در صرافی بایننس

کاهش لحظه‌ای استیبل کوین USDC به ۰.۷۴ دلار در صرافی بایننس

به گزارش زوم ارز، در سه نوبت جداگانه امروز، استیبل کوین دلاری دایره‌ای USDC پس از فروش در سطح بازار، تحت تأثیر گزارشی قرار گرفت که شک و تردید را درباره احتمال تأسیس صندوق تبادلهای نقدی ETFبیت‌کوین برای بیت‌کوین ایجاد کرد. این تأثیر باعث سقوط قیمت USDC به سطح پایین‌تری به ارزش ۰.۷۴ دلار شد. این ماه تایید شود.

در بازه زمانی بین ۱۲:۱۰ و ۱۲:۲۱ به وقت هماهنگ جهانی، USDC سه بار با پرش‌هایی به ۰.۷۴ دلار، ۰.۸۰ دلار و ۰.۷۹ دلار نسبت به جفت تجاری تتر در صرافی بایننس مواجه شد. قیمت بلافاصله در هر سه حالت به ۱ دلار بازگشت. این ممکن است در شرایطی رخ دهد که یک معامله‌گر USDC را به USDT بفروشد و نقدینگی کافی برای حفظ ارزش ۱ دلار وجود نداشته باشد.

عمق بازار در صرافی بایننس برای جفت USDC/USDT با سفارشاتی به ارزش ۲۶ میلیون دلار تا سطح ۱.۰۲ دلار و سفارشات به ارزش ۶.۱ میلیون دلار به سمت بالا منحرف شده است. بنا به اطلاعات CoinMarketCap، این عمق بازار به ۰.۹۸ دلار کاهش یافته است. این به این معناست که هنگامی که یک معامله‌گر سفارش فروشی با ارزش بیشتر از ۶.۱ میلیون دلار را انجام می‌دهد، قیمت به زیر ۰.۹۸ دلار می‌رسد. حجم معاملات در ساعت ۱۲:۱۰ به میزان ۶.۲ میلیون دلار بوده و پس از آن در ساعت ۱۲:۲۱ به ۴.۳ میلیون دلار کاهش یافته است.

بیش از ۵۰۰ میلیون دلار از موقعیت‌های مشتقه پس از گزارشی توسط Matrixport که پیش‌بینی می‌کرد که تعدادی از برنامه‌های ETF بیت‌کوین توسط کمیسیون Bafin رد شوند، منحل شده است.

استحقاق دارد بدانیم که در چند ماه گذشته، این جفت معاملاتی چندین افت خفیف را تجربه کرده است، اگرچه هیچ یک از آنها به بیش از ۴% از ارزش کل نرسیده‌اند.

آخرین باری که USDC ارزش خود را از دست داد، در ماه مارس و پس از سقوط بانک سیلیکون ولی، زمانی بود که به نتیجه رسید که Circle، بخشی از وجوه پشتیبان استیبل کوین را در بانکی که تحت تحریم‌ها قرار داشت، نگهداری می‌کند. در آن زمان، ارزش USDC به ۰.۸۶ دلار کاهش یافت.


منبع: coindesk.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده