آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

!!!استیبل کوین با پشتوانه اورانیوم؟ 

!!!استیبل کوین با پشتوانه اورانیوم؟

!!!استیبل کوین با پشتوانه اورانیوم؟

به گزارش زوم ارز، اکنون، پس از افزودن صورتحساب‌های وانیلی و حساب‌های قابل پرداخت به بلاک چین، پیشنهاد جدیدی به دنبال افزودن اورانیوم توکن شده است.

هدف ما دموکراتیک کردن مالکیت اورانیوم با ارائه ارزش ثبات و دسترسی آسان تر به قرار گرفتن در معرض کالایی است که اهمیت آن در حال افزایش است. توسط Uranium3o8.

این عنصر اخیراً در حال افزایش است زیرا کشورهای مختلف یا جاه طلبی های هسته ای خود را به نام انرژی از سر می گیرند یا برنامه های جدیدی برای راه اندازی مجدد شبکه های برق خود ارائه می دهند.

Backed ETF توکن شده Blackrock را در شبکه پایه راه اندازی می کند

جزئیات اندک است، اما می توان گمان برد که این میله های سوخت توکن شده به پروتکل Maker متصل شوند.

پس از افزودن، تمام DAI شناور در اطراف اتر می‌تواند از اورانیوم توکن‌سازی‌شده تقویت هسته‌ای دریافت کند.

زمانی که برای اظهار نظر در مورد جدی بودن این پیشنهاد صحبت شد، سخنگوی Uranium3o8 به Decrypt گفت که واقعاً به طور قانونی علاقه مند به تبدیل شدن به یک حامی DAI است.

“اگر آنها نیز به این موضوع علاقه دارند، مطمئن هستم که می‌توانیم راهی برای تحقق آن پیدا کنیم. کارهای زیادی باید انجام شود تا به آن نقطه برسیم – اما ما برای برنده شدن در آن هستیم. آنها گفتند.

در مورد تیم Maker، خوب، هر چیزی برای DAO ممکن است، درست است؟

MakerGrowth به Decrypt گفت: “این پیشنهاد یک مشارکت از طرف یک فرد در جامعه MakerDAO است و در حال حاضر توسط اعضای DAO در حال ارزیابی است. انجمن Maker برای مشارکت‌های هر کسی در انجمن MakerDAO باز است. ”

طرح پایان بازی فوق الذکر توسط ران کریستنسن، بنیانگذار Maker، ایجاد شد تا از طریق بازدهی از دارایی های دنیای واقعی، درآمد بیشتری برای پروتکل ایجاد کند.

این درآمد پس از آن، حداقل طبق برنامه‌های تعیین‌شده، به اتریوم تبدیل می‌شود.

با یک خزانه داری عظیم و مقاوم در برابر سانسور، این تفکر وجود دارد که استیبل کوین غیرمتمرکز Maker از تصرف دولت مصون خواهد بود. (به یاد داشته باشید، این طرح مدت کوتاهی پس از تحریم تورنادو کش اجرا شد.)

هر دو ایده – توکن کردن یک عنصر فرار و سپس استفاده از آن برای حمایت از دلارهای کریپتو – تا حدی مفید هستند.

افزایش نرخ‌ها جان تازه‌ای به استیبل کوین‌های بهره‌دار می‌دهد

اولین مورد آجیل است زیرا، بر اساس پیشنهاد و مواد بازاریابی پروژه، اورانیوم واقعی با درجه هسته ای را توصیف می کند.

این پروژه همچنین به طور خلاصه به مکانیسم بازخرید برای بازیابی یک پوند اورانیوم پشتیبان هر توکن می‌پردازد.

وقتی در توییتر درباره فرآیند بازخرید سوال شد، این پروژه گفت که افرادی که مجوز دارند و “حداقل آستانه را رعایت می کنند” می توانند آن اورانیوم را به خانه خود ارسال کنند.

این حداقل آستانه، به هر حال، به معنای نگهداری حداقل ۲۰۰۰۰ توکن با پشتوانه اورانیوم است – که در هر Uranium3o8، همچنین نشان دهنده ۲۰،۰۰۰ پوند یا ۱۰ تن اورانیوم واقعی است.

سخنگوی Uranium3o8 همچنین اضافه کرد که مسئولیتی در قبال حمل و نقل اورانیوم زنده ندارد. در عوض، آنها از یک شرکت معدنی کانادایی به نام Madison Metals استفاده کرده‌اند.

مدیر عامل بلک راک می گوید “نسل بعدی برای بازارها” توکن سازی است

آنها گفتند: “هر چیزی که در ارتباط با لمس، حمل و نقل یا تایید تحویل اورانیوم زیربنایی باشد، توسط آنها مطابق با استانداردها و مقررات صنعت اجرا می شود.”

بعضی‌ها هنوز متقاعد نشده‌اند و حساب دیگری به سادگی نوشته شده است: «فدر می‌شود».

و تنها نظری که به این پیشنهاد نسبتاً دیوانه‌وار پاسخ می‌دهد، تصویری از یک مامور اف‌بی‌آی است که روی لپ‌تاپ کار می‌کند و گلوکش درست در کنار ایستگاه کار از خانه‌اش قرار دارد.

برای یک استیبل کوین، افزودن اورانیوم به عنوان وثیقه به نظر می رسد… خوب، فرار.

رمزگشایی DeFi خبرنامه DeFi ما است که توسط این مقاله هدایت می شود. مشترکین ایمیل های ما می توانند مقاله را قبل از اینکه در سایت قرار گیرد بخوانند. در اینجا مشترک شوید.


منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده