آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: افزایش ۹۶ درصدی این آلت کوین در یک هفته!!!

نهنگ‌های کریپتو آلت‌کوین مبتنی بر اتریوم را جمع‌آوری می‌کنند و حجم آن را به بالاترین سطح در ۲۲ ماه گذشته می‌فرستند

نیم نگاهی به بازار: افزایش ۹۶ درصدی این آلت کوین در یک هفته!!!

به گزارش زوم ارز، توکن Sei به عنوان یکی از سودده‌ترین توکن‌ها ظاهر شده و در طول هفت روز گذشته با افزایش ۹۶ درصد و در روز سه‌شنبه با ۲۲ درصد رشد، نشان از عملکرد قابل توجهی داده است. این افزایش به ویژه در مقایسه با قیمت Solana که از سطح ۱.۰۰ دلار در سال ۲۰۲۱ شروع شده، توجه افکار را به خود جلب کرده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

با این وجود، برخی نقادان این مسیر رشدی را به‌عنوان یک موج افت قیمتی ممکن است تشخیص دهند و احتمالاً پیش‌بینی کنند که توکن به سمت ۰.۳۰ دلار حرکت کند، که ممکن است به یک اصلاح در قیمت منجر شود.

سولانا در سال ۲۰۲۱ با عنوان “قاتل اتریوم” شناخته می‌شد، اما به هیچ وجه نتوانست به عنوان یک جایگزین موثر در حوزه DeFi (تمرکز بر مالیات غیرمتمرکز) عمل کند. در همین راستا، بسیاری از آلتکوین‌ها نیز با نام “قاتل سولانا” به بازار عرضه شده‌اند، اما کمتر کدام یک توانسته‌اند این ادعا را به عمل تبدیل کنند. احتمالاً توکن Sei نیز در همین رده قرار دارد.

توکن SEI شبکه Sei، پس از اینکه برای اولین بار مورد توجه قرار گرفت و با Solana مقایسه شد، به سرعت افتخار خود را از دست داد و در دو ماه گذشته به کاهش پرید. اما در چهار هفته اخیر، SEI یک احیا یا بهتر بگوییم، یک رالی را آغاز کرده است.

در روز سه‌شنبه، با رسیدن قیمت آلت‌کوین به ۰.۲۸۴۵ دلار، نماد اصلی SEI یک افزایش ۲۲ درصدی نسبتاً شگفت‌انگیز را در یک روز تجربه کرد. این افزایش به رالی جاری در شش روز گذشته افزوده شد و رالی یک هفته‌ای آن را به تقریباً ۹۶% رساند.

از سطح ۰.۱۴۱۰ دلار، SEI به طور بالقوه به ۰.۳۰۰۰ دلار نیز رسیده است، اما با توجه به شاخص‌های قیمت، ممکن است به نظر برسد که بازار همچنان در حال صعود است، در حالی که واقعیت نشان‌دهنده این است که افزایش مداوم باعث گرم شدن بیش از حد بازار شده و شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه بیش از حد خرید، با مقدار بالای ۷۰.۰ قرار دارد.

افزایش 96 درصدی در یک هفته، این آلتکوین احتمالاً به دنبال افزایش قیمت سولانا از سال 2021 است.

با اغوش گرفتن بسیاری از آلت‌کوین‌ها از منطقه بیش از حد خرید، تلاش برای حفظ روند صعودی ادامه پیدا می‌کند. اگر این اندیکاتور به ازای بازار صعودی از مقدار ۸۰.۰ عبور کند، این ممکن است نشانگر اشباع بودن بازار و تخلیه تقاضا باشد. در چنین حالتی، احتمالاً ارزهای رمزنگاری شده با یک دوره اصلاحی مواجه خواهند شد.

بنابراین، ممکن است قیمت Sei این بار به سطح ۰.۳۰۰۰ دلار نرسد، اما اگر سرمایه‌گذاران پتانسیل را در این توکن مشاهده کنند، این می‌تواند منجر به احیای روند صعودی در ماه‌های آینده شود.


منبع: fxstreet.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده