آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

با نزدیک شدن پیشنهاد پاداش توکن اینچ به تایید، UNI Uniswap بهره‌وری ۲۰ درصدی را کسب می‌کند!

با نزدیک شدن پیشنهاد پاداش توکن اینچ به تایید، UNI Uniswap بهره‌وری ۲۰ درصدی را کسب می‌کند!

به گزارش زوم ارز، UNI Uniswap در حالی که پیشنهاد پاداش توکن اینچ نزدیکتر به تایید می شود، ۲۰ درصد به دست می آورد. به گزارش زوم ارز، Uniswap’s 20% به عنوان پیشنهاد حاکمیتی برای توزیع درآمد پروتکل بین دارندگان توکن از حمایت قابل توجهی در بررسی دما قبل از رای گیری برخوردار شد.

یک ناظر تخمین می‌زند که این طرح، در صورت تایید، می‌تواند بین ۶۲ تا ۱۵۶ میلیون دلار به عنوان سود سهام سالانه به صاحبان UNI پرداخت کند. طرح پاداش Uniswap می‌تواند الهام‌بخش دیگر پروتکل‌های Defi باشد، اما ممکن است مورد بررسی نظارتی قرار گیرد. توکن حاکمیت صرافی غیرمتمرکز Uniswap (UNI) با اصلاح گسترده‌تر رمزارز مخالفت کرد و در روز چهارشنبه به بالاترین قیمت ۲۶ ماهه جدید رسید، زیرا پیشنهاد پاداش به دارندگان توکن از درآمدهای پروتکل در حال نزدیک‌تر شدن به واقعیت بود.

یک به اصطلاح “بررسی دما” برای سنجش احساسات جامعه در مورد ارتقاء حاکمیت، تقریباً حمایت همگانی از این پیشنهاد را در رای گیری عکس فوری چند ساعت قبل از نتیجه گیری نشان می دهد. Uniswap توسط یک سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) رهبری می شود، که در آن دارندگان توکن UNI با استفاده از بلاک چین در مورد تصمیمات مربوط به دارایی های خود رأی می دهند. بررسی دما آخرین مرحله قبل از رای‌گیری زنجیره‌ای درباره فعال‌سازی پیشنهاد است که برنامه‌ریزی‌شده برای شروع در ۸ مارس است.

UNI در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۲۰ درصد پیشرفت کرد و برای اولین بار از ژانویه ۲۰۲۲ به ۱۷ دلار رسید و سپس اندکی به ۱۵.۷ دلار کاهش یافت. این توکن پس از سقوط دیروز و کاهش ۱ درصدی شاخص CoinDesk 20 (CD20) در بازار گسترده، ۳ درصد بهبود بیت کوین (BTC) را پشت سر گذاشت. این رالی توسط سرمایه‌گذارانی انجام می‌شود که UNI را با توجه به ابتکار بازنگری اساسی حاکمیت، ارزش‌گذاری مجدد می‌کنند، که یک طرح برای پاداشدادن توکن‌های UNI به دارندگان که آن‌ها را به اشتراک می‌گذارند و به آنها واگذاری می‌کنند، ارائه می‌دهد و بخشی از درآمد حاصل از پروتکل را توزیع می‌کند. این کار بدون هزینه مبادله و کارمزد صورت می‌گیرد.

براساس درآمد پروتکل Uniswap، می‌تواند بین ۶۲ تا ۱۵۶ میلیون دلار به عنوان سود سهام سالانه به صاحبان UNI پرداخت شود، به این تخمین کالین وو اشاره کرده است.

UNI بلافاصله پس از ارسال پیشنهاد در ۲۳ فوریه ۶۰٪ افزایش یافت و از آن زمان تاکنون بیش از دو برابر شده است، طبق شاخص قیمت CoinDesk Uniswap (UNX).

مثال Uniswap می‌تواند الهام بخش دیگر پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) باشد تا از آن پیروی کنند. به علاوه، Frax Finance قبلاً برنامه‌های خود را برای ارائه مکانیسم اشتراک درآمد مشابه با Uniswap اعلام کرده است.

مدیر دارایی دیجیتال ۲۱Shares، اشاره کرده است که طرح‌های پاداش توکن ممکن است مورد بررسی دقیق قانونگذاران قرار گیرد.

تحلیلگران ۲۱Shares به یادآوری می‌کنند که این می تواند دارایی‌های خاص را به عنوان اوراق بهاداری طبقه‌بندی کند، زیرا به طور بالقوه با شاخص‌های آزمون هاوی همخوانی دارد.

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید