آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تنظیم قیمت جدید Uniswap، به دنبال افزایش ۱۴ دلاری برای رسیدن به ریکاوری است!

تنظیم قیمت جدید Uniswap، به دنبال افزایش ۱۴ دلاری برای رسیدن به ریکاوری است!

به گزارش زوم ارز، در میان یک فاز بیش فعال بازار صعودی، رمز بومی Uniswap صرافی غیرمتمرکز با افزایش ۱۹.۲۸ درصدی در طول روز وارد فهرست بهترین عملکردها می شود. جهش عظیم در ارزش گذاری توکن با افزایش اعتماد سرمایه گذار در فصل جدید آلتکوین همراه است. بنابراین، شکست مقاومت ۲ ساله نشان دهنده یک فرصت محوری برای ورود معکوس روند در Uniswap است.

چه چیزی در انتظار قیمت UNI بعد از ۴۵٪ افزایش هفتگی است

قیمت Unswap|
قیمت Unswap|

با تغییر روند کلی که منجر به بازار صعودی می شود، قیمت Uniswap به بالاترین حد جدید ۵۲ وات می رسد. با افزایش فشار خرید، قیمت UNI 166٪ در چهار هفته گذشته جهش کرده است.

رالی بهبود مستمر به تثبیت طولانی سال تحت یک پرچم نزولی پایان می دهد. این معکوس از علامت روانی ۱۰ دلار فراتر رفته و در نمودار هفتگی یک چرخش گرد است.

تحلیل نزدیک نمودار روزانه رگه ای از شمع های صعودی را در بحبوحه بهبود بازار نشان می دهد. افزایش قیمت اخیراً از مقاومت کلیدی ۱۴ دلار عبور کرده است و پله دیگری را برای طولانی کردن روند بهبود به خریداران ارائه می دهد.

در حال حاضر، آلتکوین با قیمت ۱۵.۷۳ دلار مبادله می کند و ممکن است یک عقب نشینی جزئی به ۱۴ دلار ارائه دهد تا پایداری خود را با قیمت بالاتر نشان دهد. با بهبودی پایدار، قیمت UNI باید هدف بالقوه ۲۰ دلار و به دنبال آن ۲۳ دلار را دنبال کند.

علاوه بر این، پایین گرد یک الگوی معکوس سنتی است که معمولاً در بلوغ یک روند نزولی است. فرار اخیر خریدار از روند طولانی مدت نشان می دهد که قیمت Uniswap آغاز یک روند صعودی جدید است.

تحت تأثیر الگوی پایین گرد، قیمت UNI ممکن است باعث هدف بالقوه ۴۵ دلار شود.

شاخص فنی

  • میانگین متحرک نمایی: متحرک نمایی سریع ۲۰ روزه به عنوان اولین خط دفاعی در طول اصلاح بازار عمل می کند.
  • شاخص جهت متوسط: شیب روزانه ADX در ۴۸٪ نشان می‌دهد که خریداران در یک رالی خسته پیشروی می‌کنند و ممکن است برای بازیابی قدرت به عقب‌نشینی جزئی نیاز داشته باشند.


منبع: coingape.com


 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده