آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پلتفرم آموزشی یونی سواپ در میان توسعه نسخه ۴ راه اندازی می شود

پلتفرم آموزشی یونی سواپ در میان توسعه نسخه ۴ راه اندازی می شود

پلتفرم آموزشی یونی سواپ در میان توسعه نسخه ۴ راه اندازی می شود

به گزارش زوم ارز، Uniswap، یک صرافی غیرمتمرکز، یک پلتفرم آموزشی را همراه با بلاک چین DoDAO راه اندازی کرده است.

در توییت اخیر، پلتفرم دانشگاه Uniswap مسیرهای یادگیری ساختاریافته ای را برای ارتباط کاربران با Uniswap v3 از طریق دوره ها، شبیه سازی ها و آموزش ها ارائه می دهد. کاربران می توانند مبانی بلاک چین و موضوعات پیشرفته تر را بیاموزند.

پیمایش در پیچیدگی های نقدینگی متمرکز در Uniswap نسخه ۳ می تواند دلهره آور باشد. با اصطلاحات تخصصی و استراتژی‌های مالی پیچیده، احساس غرق شدن آسان است.

به این ترتیب، دانشگاه Uniswap برای ارائه یک مسیر یادگیری ساختاریافته برای همه شرکت‌کنندگان طراحی شده است. 📚

— بنیاد Uniswap (@UniswapFND) 21 سپتامبر ۲۰۲۳

شبیه‌سازی‌ها، از جمله عملیات نقدینگی و مدیریت موقعیت پیشرفته، تجربه عملی را ارائه می‌دهند. دوره های اضافی به کاربران کمک می کند تا در Uniswap نسخه ۳ به ارائه دهندگان نقدینگی تبدیل شوند.

شما نیز ممکن است دوست داشته باشید: مجوز منبع کسب و کار Uniswap v3 منقضی می شود، توسعه دهندگان رایگان برای فورک

تامین کننده نقدینگی با Uniswap شوید

طبق DeFiLlama، در حال حاضر، پروتکل Uniswap v3 دارای ارزش کل قفل شده (TVL) 3.2 میلیارد دلار است. این شامل استخرهای نقدینگی، سهامداری، و وام های مالی غیرمتمرکز است.

با این وجود، Uniswap اذعان می کند که درک پیچیدگی های نقدینگی متمرکز در نسخه ۳ می تواند چالش برانگیز باشد.

بر این اساس، پلتفرم آموزشی جدید قصد دارد یک مسیر یادگیری ساختاریافته را برای همه شرکت کنندگان فراهم کند تا در اصطلاح تخصصی و استراتژی های مالی پیچیده حرکت کنند.

“ما چندین استراتژی بالقوه را که شما به عنوان یک تامین کننده نقدینگی می توانید در نظر بگیرید، بررسی خواهیم کرد. اینها شامل نگهداری سکه‌های پایدار (HODL)، حفظ ۵۰ درصد دو توکن مختلف، داشتن ۱۰۰ درصد یک توکن، ارائه نقدینگی گسترده، ارائه نقدینگی با دامنه محدود، و عرضه نقدینگی در استخرهای توکن‌های فرار است. هر استراتژی دارای مجموعه ای از مزایا و معایب خاص خود است.”

تیم Unswap

Uniswap کد نسخه ۴ را نشان می دهد

در اوایل سال جاری، توسعه دهندگان Uniswap پیاده سازی کد نسخه بعدی پروتکل، Uniswap v4 را در GitHub ارسال کردند.

Uniswap v4 هوک‌هایی را معرفی می‌کند که پلاگین‌هایی هستند که عملکردهای جدیدی را برای استخرهای نقدینگی، مانند تنظیم کمیسیون یا ایجاد انواع سفارش‌ها، فعال می‌کنند.

برخلاف نسخه ۳، که هر استخر به یک قرارداد هوشمند جداگانه نیاز دارد، آخرین تکرار از یک قرارداد استفاده می‌کند که منجر به صرفه‌جویی قابل توجهی در گاز می‌شود. < /p>

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید: پیشنهادی برای استقرار Uniswap v3 در BNB Smart زنجیره از “بررسی دما”

عبور می کند

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده