آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار: قیمت UNI افزایش یافت!

Uniswap پیشنهاد رای گیری را به تاخیر می اندازد، باعث کاهش قیمت UNI شد

نیم نگاهی به بازار: قیمت UNI افزایش یافت

به گزارش زوم ارز، بنیاد Uniswap اقداماتی را برای تغییرات در مدیریت پروژه صرافی غیرمتمرکز محبوب Uniswap پیشنهاد کرده است. این پیشنهاد در تاریخ ۱ مارس مورد رأی واقع شده و پس از آن در تاریخ ۸ مارس رای گیری زنجیره‌ای انجام خواهد شد.

در طول این پیشنهاد، توکن UNI تجربه افزایش قیمت بیش از ۶۰ درصد را کرد. قیمت آن از ۷.۱۱ دلار در تاریخ ۲۳ فوریه به بیش از ۱۱.۵۲ دلار افزایش یافت. در حال حاضر، قیمت توکن UNI در حدود ۱۱.۵۸ دلار معامله می‌شود.

با انتشار یک اطلاعیه امروز، بنیاد Uniswap باعث افزایش قیمت توکن UNI شده است، این امر با ارائه یک پیشنهاد مشترک برای Uniswap صورت گرفته است.

اعلان بنیاد Uniswap توکن UNI را تقویت می کند

Uniswap
Uniswap

در اطلاعیه‌ای که بنیاد Uniswap امروز منتشر کرده است، تغییراتی در مدیریت پروژه مبادلات غیرمتمرکز محبوب Uniswap پیشنهاد شده است. هدف از این پیشنهاد، تشویق به مشارکت بیشتر و فعالیت نمایندگان متفکرانه و فعال است.

این پیشنهاد شامل افزایش مکانیزم کارمزد برای پاداش دادن به کاربرانی است که توکن‌های UNI را در پلتفرم نگهداری و به اشتراک می‌گذارند. بنیاد Uniswap بیان کرده است: “ما از طریق احیای حکمرانی با مرتبط کردن هیئت‌های نمایندگی با هزینه‌های پروتکل هیجان‌زده هستیم – نه هر هیئتی، بلکه هیئت‌های متفکر و فعال – با اعتقاد به اینکه دارندگان توکن UNI برای انتخاب نمایندگان خود تشویق می‌شوند. آرا و تعامل این نمایندگان با پروتکل به رشد و پیشرفت پروتکل کمک خواهد کرد.”

موفقیت این پیشنهاد می‌تواند منجر به انتخاب هیئت‌های جدید و هیئت‌های فعال‌تر، که به پیشنهاد اضافه می‌شوند، شود. یک رأی‌گیری برای این پیشنهاد در تاریخ ۱ مارس برگزار می‌شود و پس از آن در تاریخ ۸ مارس رأی‌گیری زنجیره‌ای انجام خواهد شد.

واکنش قیمت UNI

در طول اجرای این پیشنهاد، توکن UNI تجربه افزایش قیمت بیش از ۶۰ درصد را کسب کرد. این افزایش قیمت باعث شد که قیمت UNI از ۷.۱۱ دلار در تاریخ ۲۳ فوریه به بیش از ۱۱.۵۲ دلار ارتقا پیدا کند. در حال حاضر، قیمت توکن UNI در حدود ۱۱.۵۸ دلار معامله می‌شود.

علاوه بر این، در ۲۴ ساعت گذشته، حجم معاملات توکن UNI بیش از ۵۰۰ درصد افزایش یافته و به بیش از ۷۰۰ میلیون دلار رسیده است. این افزایش قابل توجه در حجم معاملات نشان دهنده اهمیت و جذابیت بیشتر این توکن برای بازار است.


منبع: en.coinotag.com

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده