قیمت لحظه ای یونی امروز به تومان (UNI)

UNI

یونی UNI

رتبه 24#
token
$5.80
3.03%

306,048 تومان

UNI  یونی  UNI
Price:
$5.80
  3.03%
حجم بازار
$2,730,476,224
3.029%
حجم بازار کاملا رقیق شده (FDV)
$5,796,361,767
3.030%
حجم معاملات
24h
$44,502,827
-27.17%
سکه در گردش
471,067,255 UNI
عرضه کل
1,000,000,000

قیمت یونی امروز به تومان | قیمت UNI

قصد دارم در همین ابتدا به شما کاربر زوم ارزی عزیز اعلام کنم، قیمت یونی یا قیمت UNI در همین لحظه معادل 5.80 دلار است، که اگر قیمت دلار در کشور عزیزمان ایران معادل 52,800 تومان باشد، می توان گفت قیمت لحظه ای یونی یا قیمت لحظه ای UNI، معادل 306,048 تومان است. شایان ذکر است که قیمت ارز یونی در (زوم ارز | پایگاه جامع اطلاع رسانی ارز های دیجیتال و بلاکچین) به صورت لحظه ای نمایش داده می شود.
ارز دیجیتال یونی یا UNI در رتبه 24 از بازار های ارز دیجیتال قرار دارد. همچنین ارزش بازار ارز دیجیتال یونی، 2.73 میلیارد دلار میلیارد دلار می باشد و حجم معاملات رمز ارز یونی | UNI، 44.50 میلیون دلار میلیارد دلار می باشد. اگر بخواهیم درصد تغییرات قیمت یونی را رصد کنیم، می توان گفت قیمت یونی در 1 ساعت گذشته دچار 1.31% درصد تغییر بوده است و در 24 ساعت گذشته 3.029% درصد تغییر را تجریه کرده است، همچنین در 7 روز گذشته قیمت ارز یونی -8.81% درصد تغییر کرده است. و قیمت یونی در 30 روز گذشته و 60 روز گذشته و همچنین یکسال گذشته به ترتیب تغییرات -12.12%، -14.97%، 10.49% را تجربه کرده است. بالاترین قیمتی که ارز یونی یا UNI در روز گذشته تجربه کرده است، مبلغ 5.80 دلار است، و پایین ترین قیمتی که رمز ارز یونی یا UNI در 24 گذشته تجربه کرده است 5.57 دلار می باشد.
شایان ذکر است در حال حاضر بالاترین قیمتی را که ارز یونی تجربه کرده است مبلغ 44.97 دلار است، به عبارتی می توان گفت قیمت 44.97 دلار برای یونی، ATH در نظر گرفته می شود و همچنین کمترین قیمتی را که رمز ارز یونی تا بحال تجربه کرده است، 0.42 دلار می باشد.پس می توان گفت ATL ،یونی تا این لحظه مبلغ 0.42 دلار می باشد.
یونی یا Uniswap که با نماد اختصاصی UNI نمایش داده می شود، یونی یک ارز دیجیتال یا یک شکلی از دارایی ارز دیجیتال است که در بازار های مربوط به کریپتو مورد معامله قرار می گیرد.این ارز دیجیتال در تاریخ 2020-09-17 به وجود آمده است و همچنین قیمت یونی با مبلغ 0.00 دلار آغاز شده است. می توان گفت ارز یونی از کد های 0 و 1 ایجاد شده است که این ارز های دیجیتال یک واحد برای تبادل می باشد، ولی اصلا ماهیت فیزیکی ندارند. شما می توانید با استفاده از ارز های دیجیتال پرداخت های آنی در سطح بین الملل را داشته باشید. دوستانی که هلدر یا تریدر ارز دیجیتال یونی هستند، هر لحظه می خواهند قیمت لحظه ای یونی یا UNI را دنبال کنند، به همین دلیل تیم زوم ارز در تلاش است که قیمت ها را به صورت لحظه ای آپدیت کند. همچنین تیم زوم ارز در تلاش است که در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین قیمت ها و اطلاعات را در اختیار شما همراهان عزیز قرار دهد.

چرا قیمت لحظه ای ارز یونی مهم است؟

اگر شما فردی خبره در دنیای ترید ارزهای دیجیتال باشید، می دانید که قیمت لحظه ای ارزها برای کاربران این حوزه چقدر با اهمیت می باشد. از جمله دلایل مهم برشمرده شدن قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال را در زمان خرید، فروش و زمان افت و خیزهای شدید بازار کاربران با اطلاع داشتن از روند قیمت ارز می توانند به سود بالایی دست پیدا کنند. شما کاربران زوم ارزی می توانید، برای دسترسی آسان و سریع به قیمت لحظه ای ارز یونی از طریق صفحه قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال \”https://www.zoomarz.com/coins/uniswap/\” در وب سایت زوم ارز مراجعه نمایید.

نیم نگاهی به ارز دیجیتال یونی و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

نیم نگاهی به ارز دیجیتال یونی و تاثیر قیمت آن بر ارزهای دیجیتال

ارز یونی در واقع رمز ارز صرافی یونی سو آپ می باشد، که در سپتامبرسال2020 توسط خالق اتریوم یعنی ایلان ماسک به دنیای ارزهای دیجیتال معرفی گردید. اما اکثر کاربران جناب هایدن آدامز را موسس این رمز ارز می دانند، در صورتی که ایلان ماسک پایه و اساس این پلتفرم را طراحی کرد و آدامز تنها در پیشبرد پروژه ایلان ماسک را همراهی کرد.
ارز UNI یونی به عنوان یک طرح برای آشنایی با AMM ها یا بازار سازو کار خودکار در پلتفرم اتریوم به کاربران معرفی گردید. این رمز ارز کاملا منبع باز می باشد و برای تبادل انواع توکن های ERC – 20 استفاده می شوند. همانطور که اشاره کردیم پروتکل این رمز ارز در بستر اتریوم انجام می شود و از امنیت بالا و سرعت اتریوم نیز بهره می گیرد.
هدف اصلی از به وجود آمدن رمز ارز یونی ایجاد بستری برای کاربران شبکه اتریوم تا بتوانند، معاملات خود را به صورت کاملا مستقیم و با حذف واسطه ها انجام دهند.
نحوه عملکرد ارز یونی اینگونه می باشد که تمامی مبادلات از طریق قراردادهای هوشمند برای اجرای پروتکل ها صورت می گیرد. دو قرارداد هوشمند همچون Exchange و Factory برای انجام فرآیند ترید به کمک پروتکل یونی آمده است. هر کدامیک از این قراردادهای برای انجام فرآیندی مشخص در پلتفرم برای عملیاتی مشخص به کارگرفته می شود.

آیا رمز ارز یونی استخراج می شود؟

تمام توکن های زیر مجموعه ارز یونی قابل استخراج می باشند، شما باید برای استخراج این رمز ارز به چهار استخر تتر، اتریوم/ اتریوم/ دبیلو بی تی سی/ یو اس دی سی متصل گردید. بهتر است بدانید برای استخراج این رمز ارز می بایست هر آدرس اتریوم با قرارداد های هوشمند ارز یونی در یک راستا باشد.

کیف پول های ارز یونی

برای ذخیره و نگهداری رمز ارز های دیجیتال کاربران به یک کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری پشتیبانی کننده از ارز یونی نیاز دارند. در ادامه قصد داریم چند نمونه از کیف پول های پشتیبانی کننده از رمز ارز یونی را ذکر کنیم.

 • 1. پوتریس والت
  2. کوین بیس والت
  3. الت کانکت
  4. متامسک
  5. فورماتیک

صرافی های ارز یونی

همانطور که می دانید برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون ارز یونی به صرافی های پشتیبانی کننده این رمز نیاز خواهید داشت. توصیه می کنیم برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال به صرافی های معتبر و قابل اطمینان آنلاین مراجعه نمایید.

 • 1. صرافی کوین بیس
  2. صرافی اوکی اکسچنج
  3. صرافی هابی
  4. صرافی بایننس
  5. صرافی بیتفایس

روند قیمت ارز یونی

روند قیمت ارز یونی

ارز یونی در سال 2020 با محدوده قیمتی 0.46 سنت در بازار کریپتوپلاسی لانچ شد. بعد از گذشت چندر روز به طور شگفت انگیزی تا محدوده قیمتی محدوده قیمتی یک دلاری را پشت سرگذاشت و سقف 8 دلاری را تجربه کرد. بعد از گذشت چند روز تا محدوده قیمتی 2.239 دلاری افت قیمت پیدا کرد. بعد از این افت قیمت مسیر ارز یونی دوباره روند صعودی را در پیش گرفت تا در آوریل 2021 سقف 39 دلاری را رقم زد و بعد از آن دوباره سیر نزولی را در پیش گرفت و تا این لحظه این روند کاملا نزولی بوده است.


تحلیل ارز یونی

تحلیل ارز یونی

اگر شما فردی فعال در حوزه ارزهای دیجیتال باشید، حتما مطلع هستید که رصد تحلیل بازار ارزهای دیجیتال چقدر حائز اهمیت می باشد. تمامی رمز ارزها با هدف توسعه و رفع برخی از نواقص در این بازار حضور دارند. ارز یونی نیز در پی آسان کردن و سریع کردن معاملات به وجود آمد. در ادامه قصد داریم به بررسی انواع تحلیل ها بپردازیم، با ما همراه باشید.

 • تحلیل تکنیکال ارز یونی

تحلیل تکنیکال یک روش برای پیش بینی قیمت در روزهای آینده نسبت به بازارهای مختلف همچون بازار ارزهای دیجیتال ارائه می شود. به افرادی که تحلیل ها را ارائه می دهند تحلیگر می گویند. تحلیل گران با رصد بازار و بررسی تاریخچه رمز ارز یونی و مطالعه نمودارها و حجم معاملات در چند روزه گذشته تحلیل و یا گزارش خود را نسبت به روند قیمتی در روز های آینده ارائه می دهند، به این نوع تحلیل، تحلیل تکنیکال گفته می شود.

 • تحلیل فاندامنتال ارز یونی

تحلیل گران در تحلیل فاندامنتال به جای بررسی تاریخچه رمز ارز یونی، نمودارها و حجم معاملات بیشتر به دنبال اخبار و حواشی تاثیر گذار بر رمز ارز یونی هستند. بهتر است بدانید عوامل زیادی همچون عوامل سیاسی، اقتصادی و حتی وضع قوانین و مقررات خاصی در حوزه ی ارز های دیجیتال بسیار بر روند قیمتی و نوع تحلیل بازار از نوع فاندامنتال بسیار تاثیر گذار می باشد.
به عنوان مثال جنک اوکراین و روسیه در حال حاضر بر تمامی بازارهای اقتصادی و به خصوصی ارزهای دیجیتال بسیار تاثیر گذار بوده است.
وضع قوانین و مقررات در حوزه رمز ارزها نیز می تواند بر روند قمیتی و تحلیل فاندامنتال تاثیر بسزایی داشته باشد. به عنوان مثال کاربران یک کشور اجازه استخراج یک ارز را نداشته باشند.

 • تحلیل سنتیمنتال ارز یونی

تحلیلگران با تلفیق دو تحلیل تکنیکال و فاندامنتال تحلیلی همه جانبه ای را به نام تحلیل سنتیمنتال ارائه می دهند. تحلیگران علاوه بر رصد اخبار و حواشی به دنبال عوامل اقتصادی و سیاسی تاثیر گذار بر بازار هستند و علاوه بر آن تاریخچه رمز ارز و حجم معاملات و میزان ارز یونی در گردش را برای ارائه روند قیمتی از ارز یونی مورد بررسی قرار می دهند.


عوامل موثر بر قیمت شبکه یونی


در این قسمت قصد داریم به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روند قیمتی ارز یونی بپردازیم. همانطور که می دانید بازارهای مالی با تاثیر پذیری از یکسری از عوامل می توانند واکنشی مبنی بر افزایش قیمت یا کاهش قیمت را تجربه کنند، در ادامه مقاله به بررسی عوامل تاثیر گذار بر روند قیمتی ارز یونی پرداختیم با ما همراه باشید.

• ارزش شبکه یونی:
همانطور که می دانید یکی از عوامل تاثیر گذار بر بازار های مالی شبکه اصلی پشتیبانی کننده آن می باشد. هرچه شبکه ارز یونی دارای حجم معاملات بالایی باشد، ارزش این شبکه هم مطابقا افزایش می یابد و در نهایت قیمت ارزیونی نیز افزایش می یابد.
• عرضه و تقاضا:
میزان عرضه و تقاضا در بازارهای مالی بسیار تاثیر گذار بر قیمت می باشد، به عنوان مثال اگر در بازار عرضه ارز یونی کاهش یابد اما تقاضا برای ارز یونی بسیار زیاد باشد. شاهد افزایش قیمت این رمز ارز خواهیم بود.
• رقبا:
همانطور که گفتیم این رمز ارز اخیرا وارد دنیای کریپتو شده است و بسیاری رقیب پیدا کرده است بهتر است بدانید در بازار ارزهای دیجیتال صحنه رقابت بسیار گسترده می باشد. ارزهای زیادی ارائه خدمات متفاوت نسبت به یکدیگر هستند تا نسبت به رقیبان خود پیشی بگیرند.

• تحلیلگران:
تحلیل گران نیز با ارائه تحلیلی مبنی بر صعودی بودن و یا نزولی بودن قیمت در روزهای آتی در ارز یونی می توانند کاربران را سمت و سو دهند. به عنوان مثال اگر بازار و روند قیمتی را در روزهای آتی نزولی برآورد کنند، کاربران نیز با توجه به تحلیل ارائه شده برای اینکه بیشتر از این دچار ضرر نشوند، سرمایه خود را از شبکه ارز یونی خارج می کنند.
استخراج:
همانطور که اشاره کردیم ارز یونی قابل استخراج بر بستر اتریوم می باشد. همانطور که می دانید تراکنش ها در بستر بلاکچین اتریوم سریعتر و با کارمزد کمتری صورت می پذیرند و ارز یونی نیز از تمامی قابلیت های بستر بلاکچین استفاده می کند، اما اگر ارز یونی هنگام استخراج با سختی شبکه کمتری استخراج شود، هزینه کمتری برای استخراج ارز یونی صرف می گردد، در نتیجه قیمت این ارز کاهش می یابد.

مهمترین علت های افزایش شبکه یونی

• افزایش قیمت شبکه یونی:
اگر سر مایه گذاران بیشتری جذب شبکه ارز یونی شوند، حجم معاملات در شبکه ارز یونی افزایش می یابد و در نتیجه روند افزایش قیمت ارز یونی را شاهد خواهیم بود.

• افزایش تقاضا:
همانطور که اشاره کردیم افزایش تقاضا در صورتی که در بازار با کمبود کالا مواجه شود. شاهد افزایش قیمت آن کالا خواهیم بود بهتر است بدانیداگر در بازار ارز یونی تقاضا نسبت به خرید افزایش یابد اما ارز یونی کم تری نسبت به تقاضا در بازار وجود داشته باشد، شاهد افزایش قیمت در شبکه ارز یونی خواهیم بود.

• رقبا:
در همه بازار های معاملاتی رقابت پایه و اساس آن بازار برشمرده می شود، چرا که همیشه عرصه رقابت محلی برای رشد و شکوفایی و رونق بازار محسوب می شده است. در بازار های مالی همچون ارزهای دیجیتال فعالان و توسعه گران رمز ارزها در حال توسعه برنامه های و پلتفرم های خود هستند تا با ارائه خدمات بیشتر سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند.

• تحلیل گران:
تحلیل گران با گزارش بازار طبق تاریخچه و رصد اخبار و همچنین نمودارهای روز های گذشته مبنی بر افزایش قیمت رمز ارز یونی افراد بیشتری را به سمت بازار این رمز ارز سوق می دهند در نتیجه حجم معاملات این رمز ارز افزایش یافته و در نهایت قیمت آن افزایش می یابد.

• استخراج
ارز دیجیتال یونی قابل استخراج می باشد، اگر معدنچیان این رمز ارز را با سختی شبکه زیاد آن را استخراج نهایت در نهایت متحمل پرداخت هزینه بالای برق و جانبی می شود و قیمت تمام شده بسیار افزایش می یابد

مهمترین علت های کاهش قیمت شبکه یونی

• کاهش قیمت شبکه یونی:
همانطور که می دانید یکی از عوامل موثر بر قیمت شبکه اصلی پشتیبانی کننده آن می باشد؛ اگر حجم معاملات در شبکه های اصلی رمز ارز افت پیدا کند، قیمت رمز ارز ها نیز نزولی خواهد شد.

• افزایش عرضه:
یکی از عوامل موثر در قیمت ارزها و کالاها عرضه نامناسب می باشد و هنگامی عرضه رمز ارز یونی افزایش پیدا کند و میزان تقاضا برای خرید این رمز ارز کم باشد، قیمت آن به شدت افزایش می یابد.

• رقبا:
همانطور که گفتیم در تمام بازارهای مالی رقابت بین اعضای فعال بسیار زیاد است و برای رشد در بازار و ارتقا یافتن نسبت به دیگر اعضا ممکن است، از ترفندهای خلاف عرف مانند انتشار اخبارهای دروغ نسبت به رقیب فعال خود مانع از رشد و یا حتی حذف آن از این رقابت می گردد.

• تحلیل گران:
تحلیل گران با ارائه گزارشی مبنی بر نزولی بودن بازار رمز ارزیونی با توجه با نمودار ها و تاریخچه قیمتی رمز ارز موجبات نزولی شدن هر چه بیشتر بازار را فراهم می کنند.

• استخراج:
هرچه استخراج رمز ارز یونی با سختی شبکه کمتری توسط معندچیان استخراج گردد، ماینر ها می توانند ارز بیشتری را تولید و برق کمتری را مصرف نمایند و این عوامل باعص می شود ارز یونی قیمت پایین تری داشته باشد.


رابطه قیمت ارز یونی با متغیرهای اقتصادی

فعالان در حوزه ی ارزهای دیجیتال با بررسی عوامل تاثیر گذار دریافتند که متغیر های اقتصادی همچون دلار و طلا در قیمت رمز ارز ها می تواند تاحدودی تاثیر گذار باشد. با بررسی دقیق تر دریافتند که حتی بازار ارزهای دیجیتال در برخی از مواقع بدون هیچ تاثیری از متغیر های اقتصادی به روند خود ادامه می دهد.

آیا قیمت طلا بر ارز یونی اثر دارد؟

اگر شما یکی از افرادی باشید که دائما در حال رصد بازار ارزهای دیجیتال و بازارهای طلا، یورو و دلار باشید قطعا کاملا به این بازارها آشنا هستید و کاملا می دانید که گاهی ممکن از بازار ارزهای دیجیتال هم سو با بازارهای مالی دیگر مثل طلا، یورو و دلار باشد و یا اینکه اصلا هیچ کنش و واکنشی نسبت به وضع قیمتی یکدیگر در بازار از خود نشان ندهند. پس نمی توان گفت صددرصد بازارهای مالی طلا و یورو و دلار تاثیر بسزایی در بازار رمز ارزها و ارز یونی دارند.

آیا قیمت دلار بر ارز یونی اثر دارد؟

همانطور که می دانید شما کاربران برای خرید رمز ارز و یا فروش می بایست ارز رایج کشور را به دلار تبدیل نماید. پس هنگامی که قیمت دلار افزایش یا کاهش یابد، شما نیز ارز خود را منطبق بر ارزش دلار در آن روز می بایست ارز یونی را گرانتر یا ارزانتر خریداری کنید.


محاسبه قیمت ارز یونی به تومان

در وب سایت زوم ارز کاربران براحتی می توانند با ورود به صفحه قیمت لحظه ای ارزدیجیتال و کلیک بر روی ارز یونی قیمت این رمز ارز را هم به تومان و دلار و حتی تتر مشاهده نمایند. قیمت ارز یونی به صورت لحظه ای به سه صورت ذکر شده قابل مشاهده می باشد. علاوه بر آن شما می توانید قیمت ارز یونی به تومان را از طریق ماشین حساب ارز دیجیتال در زوم ارز محاسبه نمایید.


آینده قیمت ارز یونی

آینده قیمت ارز یونی

همانطور که در مقاله اشاره کردیم ارز یونی رمز ارزی نوپا می باشد و نقاط بالقوه ای برای رشد و شکوفایی هرچه بیشتر در آن مشاهده می گردد. تحلیل گران متصورند این بازار در سال های آتی دچار تحول بسیار خوبی باشد. به همین جهت این رمز ارز را برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت توصیه نمی کنند.


سوالات متداول

1. چگونه ارز یونی را بخریم؟

شما کاربران زوم ارزی با ورود به صرافی های پشتیبانی کننده و ثبت نام در این صرافی ها معتبر اقدام به خرید رمز ارز یونی کنید. برای اطلاع از معتبر بودن صرافی می توانید حجم معاملات روزانه آن صرافی را بررسی کنید. بهتر است بدانید این از در صرافی های خارجی و ایرانی به فروش می رسد.

2. چگونه ارز یونی را بفروشیم؟

شما می توانید با مراجعه به صرافی های پشتیبانی کننده و ثبت نام در این صرافی ها اقدام به فروش رمز ارز یونی کنید.

3. چگونه با ارز یونی ترید کنیم؟

اگر شما کابران زوم ارزی قصد خرید و سرمایه گذاری در رمز ارز یونی را دارید، بهتر است بدانید این رمز ارز به علت افت و خیز های بسیار زیاد برای سرمایه گذاری کوتاه مدت خیلی مناسب نمی باشد. بهتر است برای سرمایه گذاری بلند مدت در این رمز ارز اقدام نمایید.

4. چگونه اخبار مربوط به ارز یونی را بیابیم؟

امروزه دسترسی کاربران به دنیای خبر ها بسیار آسان شده است، تیم زوم ارز با طراحی صفحه ای به نام اخبار فوری ارز دیجیتال تمامی اخبار مربوط به ارز یونی و تمام رمز ارز ها را در این صفحه برای کاربران فعال خود قرار می دهد.

تکنیکال

نمودار عمق بازار بیت کوین

تاثیر عمق بازار یونی

عمق خرید
$۲۱۹,۸۸۹,۷۲۴.۵۸
تاثیر قیمت
$۳۹,۸۲۷.۶۳
درصد تاثیر
% ۸۴۴.۲۹
میانگین قیمت
$۴۷.۱۷
عمق فروش
$۲,۶۰۰,۹۹۰,۹۷۲.۳۶
تاثیر قیمت
$۳۰۷,۷۴۴.۱۱
درصد تاثیر
% ۰.۸۸۵۲۹۰
میانگین قیمت
$۳۴۷,۶۱۹.۷۱
Date Open High Low Close Volume Market Cap
Source Pairs Price +2% Depth -2% Depth Volume Liquidity
تعداد کل
374,066
تعداد فعال
4,507
ده هولدر برتر
52.68%
بیست هولدر برتر
61.68%
پنجاه هولدر برتر
74.4%
صد هولدر برتر
84.37%
# آدرس مقدار UNI درصد از مقدار کل
1 0x1a9c8182c09f50c8318d769245bea52c32be35bc 324,096,177.07 32.41%
2 0x4b4e140d1f131fdad6fb59c13af796fd194e4135 55,417,119.93 5.54%
3 0x3d30b1ab88d487b0f3061f40de76845bec3f1e94 43,000,000.00 4.3%
4 0x47173b170c64d16393a52e6c480b3ad8c302ba1e 24,679,867.14 2.47%
5 0x7d325a9c8f10758188641fe91cfd902499edc782 15,000,000.00 1.5%
6 0x0ec9e8aa56e0425b60dee347c8efbad959579d0f 13,895,868.71 1.39%
7 0x090d4613473dee047c3f2706764f49e0821d256e 13,445,655.82 1.34%
8 0x5f246d7d19aa612d6718d27c1da1ee66859586b0 12,800,000.00 1.28%
9 0x7d2d43e63666f45b40316b44212325625dbaeb40 12,777,121.89 1.28%
10 0x878f0822a9e77c1dd7883e543747147be8d63c3b 11,674,069.64 1.17%
11 0x3cc3bf9b66f424a1632fac87b941cda71ad491b6 9,000,000.00 0.9%
12 0xa7e2067268901e118bbe0c132c17959c9ab929b6 9,000,000.00 0.9%
13 0xa371d95184127bf81d1e7281733eb94041e7eb8e 9,000,000.00 0.9%
14 0x030d6830dc8ff125850390da620fa3e12decd437 9,000,000.00 0.9%
15 0x973c877d5636e5cc6e15533ec440d52f299cdf9b 9,000,000.00 0.9%
16 0x69c5888ecd21287fbdac5a43d1558bf73c51e38b 9,000,000.00 0.9%
17 0x177df24addc9a216f927d2a894ab0b6eec59eb09 9,000,000.00 0.9%
18 0x63b53181bdc48a9fbf1d23d461d3cfd82b0abc83 9,000,000.00 0.9%
19 0xf731a187cb77d278b817939ce874741b074e3de8 9,000,000.00 0.9%
20 0xa29b574fea8d85b6c2a1b7071e6160212cf94097 9,000,000.00 0.9%
21 0x6cc5f688a315f3dc28a7781717a9a798a59fda7b 8,322,279.82 0.83%
22 0x1c1f02f1640e52b313f2d504b3c0c7ee8ad61108 8,000,000.00 0.8%
23 0x9c980d9e5c46eaf6c1e7ddd2dcd30c1fcd9875d7 7,032,461.00 0.7%
24 0xbe0eb53f46cd790cd13851d5eff43d12404d33e8 6,000,000.00 0.6%
25 0x5a52e96bacdabb82fd05763e25335261b270efcb 5,500,000.00 0.55%
26 0xf977814e90da44bfa03b6295a0616a897441acec 5,209,866.43 0.52%
27 0x89707bbfddab8f1539720ed9decc853ffe71ec2b 5,000,000.00 0.5%
28 0x7f256695627c44e423139ec172393ecdc8a3de24 5,000,000.00 0.5%
29 0xa16d450b6f3f6f7c142c5de3f65d2b0230446e01 5,000,000.00 0.5%
30 0xbb0dd3b2745fa1219ea5a305bcba8467ffc33133 5,000,000.00 0.5%
31 0x47ac0fb4f2d84898e4d9e7b4dab3c24507a6d503 4,900,000.00 0.49%
32 0x1d42064fc4beb5f8aaf85f4617ae8b3b5b8bd801 4,580,526.15 0.46%
33 0xd993a7685fd22483e801404f8cb57981190e5bde 4,467,856.06 0.45%
34 0x6a18a2c1324e6ae2895c7391f73edd0bd4bc4fb1 4,311,814.29 0.43%
35 0x35a18000230da775cac24873d00ff85bccded550 4,080,387.41 0.41%
36 0xfad67fbdb7d4d8569671b8aa4a09f6a90d692ed7 4,003,465.14 0.4%
37 0xa4c9492d5f1578911756a4f8463b45482deae37a 3,578,376.05 0.36%
38 0x903ca2a612326c7ea3bee9362ba8e8b1321cd14b 3,290,988.09 0.33%
39 0x2ec96c9af82ddd650c0776cb0da93beaa7ce2a10 3,250,000.06 0.33%
40 0xae7559ccd15208c622e8313bbf650f395fc051c2 3,250,000.00 0.33%
41 0x2fd0eb27494d7a336574919fc670c05adbf65c80 3,100,000.00 0.31%
42 0x4141dd69146b39b7919109793e51770b822b22ac 3,066,496.63 0.31%
43 0x5624ed8a6c7eb91cba94a02eeb2d1c24dec6732d 2,900,000.05 0.29%
44 0xe523fc253bcdea8373e030ee66e00c6864776d70 2,700,320.07 0.27%
45 0xc52f8618ef7986ed7b47b4337b2249dea857ae4e 2,690,684.85 0.27%
46 0x68bede1d0bc6be6d215f8f8ee4ee8f9fab97fe7a 2,664,595.89 0.27%
47 0x3744da57184575064838bbc87a0fc791f5e39ea2 2,556,153.01 0.26%
48 0x7fd805e2852113e8167c701b43ead86364e800b9 2,531,498.00 0.25%
49 0xb93b36f305464761abdbd01d7731d4ba496fb6fb 2,500,001.00 0.25%
50 0x193ced5710223558cd37100165fae3fa4dfcdc14 2,500,000.14 0.25%
51 0xb944020ec109f54b9899249661cfc09049834a95 2,500,000.00 0.25%
52 0x201d252fa4dd34744162d1dbc9063e2b6fc7ab01 2,500,000.00 0.25%
53 0xe8043f57c4626ba6b5892b89f95bb357ee38be9e 2,500,000.00 0.25%
54 0xe4dce5888216b3d7595764c39ba31c1d910f6a66 2,500,000.00 0.25%
55 0xdb6f3e2d9670d45b45082a8a8aea0576305d05c3 2,500,000.00 0.25%
56 0x3e0d86c74380c90063724f4c490fddce4387d22b 2,500,000.00 0.25%
57 0x51649d78ab235a934ae5c213d741fc58f2a37f91 2,500,000.00 0.25%
58 0x8608343b7987d903bb720d9425a8be54de48f1d3 2,500,000.00 0.25%
59 0x81451ea5e6ea25829a4af736efceb9e74e09a1b3 2,500,000.00 0.25%
60 0x1442b96bfee50deee97c3d5804890adc053ea7d1 2,500,000.00 0.25%
61 0xe516d61ed4415f24606ddc14b3445dabf39d3498 2,500,000.00 0.25%
62 0x7cf4077393b8846bdcf60a5890878fc979c39a0a 2,500,000.00 0.25%
63 0x4fa9a9ca290dd01b688c9ed2c1cc61dff0b01bba 2,500,000.00 0.25%
64 0x98d3ed59c5b2ea49b91138890b5b4883f067be1b 2,500,000.00 0.25%
65 0x4c262bdb0ed4d40f1a7b85075762d6058a3b6fed 2,500,000.00 0.25%
66 0x67a93a3e126afd52ca06bf3b9be722820c9adfc9 2,500,000.00 0.25%
67 0x3c043dbcf713e9c96951815a8bf4b90427f424f7 2,500,000.00 0.25%
68 0xe066472c59535a8c2cf83f89eeb9359629ef1398 2,500,000.00 0.25%
69 0x2c75bf4ec65868533148d6d17fb41344d4981ce0 2,500,000.00 0.25%
70 0xfa73ea55054197d1da176dccd12734bd4a17ad30 2,500,000.00 0.25%
71 0x2c03d6aba12b3f33655184488492f164aeff6098 2,493,363.10 0.25%
72 0x70954f0248cb5cd35042ce7866754fc1437695a5 2,418,743.00 0.24%
73 0xae5065a42b422c5c53ee48c034247591960233b4 2,300,000.00 0.23%
74 0x4d7b61fce7716f2d91872a21ba131365273baec4 2,250,000.00 0.23%
75 0x9d45a3b23333ed95a284843633f69fb875b870cc 2,247,305.14 0.22%
76 0xb9d7cb55f463405cdfbe4e90a6d2df01c2b92bf1 2,218,609.27 0.22%
77 0xc63ef543b5169df8ac0ced9a0d7d1d922147f6c4 2,186,198.85 0.22%
78 0xda9dfa130df4de4673b89022ee50ff26f6ea73cf 2,111,022.00 0.21%
79 0x5de917023f7d8f0732e6e6de9b65a31dfa070c0c 2,000,000.00 0.2%
80 0xa51632ab150336d77ed8b3d4b107dfaedd223b23 1,855,532.00 0.19%
81 0x00f58119e84ca2bbbb64af698cfcf1ba123d8aeb 1,850,000.00 0.19%
82 0xae7539dba1b3dcb423483ba61acfb4089023445e 1,846,194.34 0.18%
83 0x44a0263dee3d932b73007489fc8847f951d6bc32 1,788,102.23 0.18%
84 0x887bdd7792398626837bdcc48b20423ce1d305cc 1,600,000.00 0.16%
85 0x087256f28f0d9762b89d4549301df4b7e7b5cda3 1,600,000.00 0.16%
86 0xd268046fe47254e3da0fb3f0221cf4a5afb2e37c 1,521,000.00 0.15%
87 0x9642162ce222add150ff78b2c5975b22f5b2b646 1,427,206.26 0.14%
88 0x81af3f336a49d3b67197a2eac80cbaf15732e3bc 1,413,427.63 0.14%
89 0x4c6007e38ce164ed80ff8ff94192225fcdac68cd 1,341,327.24 0.13%
90 0x1b3e7cdca3cc89e382e11e231d61e45e4709263c 1,288,294.02 0.13%
91 0x8bdc2872e19bb7f294914e9b815161dc4a468d82 1,235,758.41 0.12%
92 0x483dffdf7deb446ea4e7c84641cb210e2c2bf8ea 1,234,808.75 0.12%
93 0x617a2164683bcf8445e3f981173b3fb5aeb05be9 1,234,808.75 0.12%
94 0x8ddd33cecd102574f848f77ecd96e4bbd0e7d020 1,234,808.75 0.12%
95 0xccdf24528aaf21c7d9d5edda12f385e2424693db 1,234,808.75 0.12%
96 0xd8491faca789cca5b56a68feed2f67a40afde298 1,234,808.75 0.12%
97 0xd2e4b79eb11d69d1ce558faca4c7d585ca123d6c 1,234,808.75 0.12%
98 0xf13def4c901b20310a3a178e02cbd443aae72ac8 1,234,808.75 0.12%
99 0xe91df726af7f865256982dac350522617a2a785e 1,234,808.75 0.12%
100 0x8deeee9e2f3056166d02d9f2c559d283f0842eb0 1,220,632.18 0.12%

ماشین حساب ارز

UNI
USDT
تومان

جزییات یونی

قیمت یونی $5.80
حجم کل بازار $2,730,476,224
حجم معاملات روزانه $44,502,827
رتبه در بازار #24
تغییرات یک ساعته 1.31%
تغییرات 24 ساعته 3.029%
تغییرات 7 روزه -8.81%
تغییرات 30 روزه -12.12%
تغییرات 60 روزه -14.97%
تغییرات 90 روزه 14.030%
تغییرات دیروز -2.55%
تغییرات امسال 10.49%
تاریخ پیدایش 2020-09-17
قیمت شروع $ 0.00000000
تغییرات حجم معاملات 24 ساعته -27.17%
بالاترین قیمت $ 44.97
تغییرات از بالاترین قیمت -87.11%
زمان بالاترین قیمت 2021-05-03
پایین ترین قیمت $ 0.42
تغییرات از پایین ترین قیمت 1,283.39%
زمان پایین ترین قیمت 2020-09-17
پایین ترین قیمت دیروز $ 5.54
بالا ترین قیمت دیروز $ 5.81
ارز در دسترس 471,067,255 UNI
تعداد کل ارز 1,000,000,000 UNI

ارزهای مرتبط

sxp
sxp
$0.29
13.91%
0.40917354 ,0.40710823 ,0.40971109 ,0.41230919 ,0.41538466 ,0.41370548 ,0.41343929 ,0.41345533 ,0.41298973 ,0.41352897 ,0.40953452 ,0.40762998 ,0.40975136 ,0.41239671 ,0.41011490 ,0.40931607 ,0.40928867 ,0.41002382 ,0.41413804 ,0.41415405 ,0.41285283 ,0.41408770 ,0.41545039 ,0.41323695 ,0.41031591 ,0.40905431 ,0.41193915 ,0.40492632 ,0.40634169 ,0.40727122 ,0.40655604 ,0.40819889 ,0.40960676 ,0.40901496 ,0.40922955 ,0.40883344 ,0.40632348 ,0.40596321 ,0.40879284 ,0.40925458 ,0.40805369 ,0.39823333 ,0.40097187 ,0.39717505 ,0.39822792 ,0.39929677 ,0.39598306 ,0.39022687 ,0.40039851 ,0.40285092 ,0.39454401 ,0.38466560 ,0.38103731 ,0.38070298 ,0.37912322 ,0.37798397 ,0.37873933 ,0.37760773 ,0.37374531 ,0.36692519 ,0.36777424 ,0.36762701 ,0.36671017 ,0.36636720 ,0.36458471 ,0.36203256 ,0.36536548 ,0.36679359 ,0.36541474 ,0.36478776 ,0.36670203 ,0.36654189 ,0.36567599 ,0.36568152 ,0.36380784 ,0.36226355 ,0.36164700 ,0.36166970 ,0.36040996 ,0.36180440 ,0.36098521 ,0.36003062 ,0.36346136 ,0.36344996 ,0.36000474 ,0.36348337 ,0.36587162 ,0.36315771 ,0.36237678 ,0.36133528 ,0.36364995 ,0.36440281 ,0.36481858 ,0.36422848 ,0.36765146 ,0.36679480 ,0.36720666 ,0.36772919 ,0.36884628 ,0.37100263 ,0.37089361 ,0.37033363 ,0.37152655 ,0.37073983 ,0.37225526 ,0.36963327 ,0.36642985 ,0.36006185 ,0.35856810 ,0.35764996 ,0.36181110 ,0.36518124 ,0.36338439 ,0.36122231 ,0.36356872 ,0.36410381 ,0.36208196 ,0.36416574 ,0.36425355 ,0.36384306 ,0.36958613 ,0.37156933 ,0.37018549 ,0.37235751 ,0.37419678 ,0.37540396 ,0.37389628 ,0.37242145 ,0.37404409 ,0.37466218 ,0.37428916 ,0.37883765 ,0.37441128 ,0.37310038 ,0.37325224 ,0.37603509 ,0.38057658 ,0.38094212 ,0.37908544 ,0.38095694 ,0.38212783 ,0.38218048 ,0.37978450 ,0.37893388 ,0.37729445 ,0.37802285 ,0.36709179 ,0.36670304 ,0.36341784 ,0.36209975 ,0.36360837 ,0.36946414 ,0.37241367 ,0.36885796 ,0.36960560 ,0.36762567 ,0.37296052 ,0.37458927 ,0.37854153 ,0.37912740 ,0.37937636 ,0.38034586 ,0.37746468 ,0.37546675 ,0.37496426 ,0.37531985 ,0.37806092 ,0.37697750
blocknet
blocknet
$0.14
13.42%
0.19753427 ,0.19799511 ,0.19749221 ,0.19807443 ,0.19917218 ,0.19989854 ,0.19911832 ,0.19955123 ,0.19547921 ,0.19522114 ,0.19472426 ,0.20162414 ,0.20031011 ,0.20110463 ,0.20207283 ,0.20153035 ,0.20860147 ,0.20920935 ,0.20882259 ,0.20962874 ,0.20942331 ,0.20922934 ,0.19222119 ,0.19490321 ,0.21283765 ,0.21241417 ,0.21202719 ,0.21276913 ,0.21142074 ,0.21095011 ,0.21155794 ,0.21110198 ,0.21195975 ,0.21233500 ,0.20359714 ,0.20372049 ,0.20383378 ,0.20315024 ,0.20324665 ,0.20360796 ,0.20299370 ,0.20286077 ,0.20908070 ,0.20943551 ,0.20948823 ,0.20975552 ,0.20963593 ,0.20900965 ,0.20496581 ,0.20926078 ,0.21057705 ,0.20725134 ,0.20318994 ,0.20221229 ,0.20207598 ,0.20445676 ,0.20666799 ,0.20718593 ,0.20645148 ,0.20658518 ,0.20252654 ,0.20318196 ,0.20307648 ,0.20254734 ,0.20245267 ,0.20175025 ,0.20099099 ,0.20189178 ,0.20254977 ,0.20277334 ,0.20197884 ,0.20259097 ,0.20255970 ,0.20233135 ,0.20205917 ,0.20128982 ,0.20753442 ,0.20732702 ,0.20815214 ,0.20646056 ,0.19771414 ,0.19747311 ,0.19908924 ,0.20043450 ,0.20020035 ,0.19966046 ,0.20036796 ,0.20262907 ,0.20241988 ,0.20229834 ,0.20033660 ,0.20094288 ,0.20130725 ,0.20095584 ,0.19877637 ,0.19861197 ,0.19966502 ,0.19905440 ,0.19895610 ,0.19895490 ,0.20156917 ,0.20171553 ,0.20149594 ,0.20158140 ,0.20171063 ,0.20224323 ,0.20166792 ,0.20252152 ,0.19997481 ,0.19968911 ,0.19959186 ,0.20096229 ,0.20176173 ,0.20126062 ,0.19337805 ,0.19415975 ,0.19441864 ,0.19397972 ,0.19401211 ,0.19410613 ,0.19378204 ,0.19514397 ,0.20081615 ,0.20244271 ,0.19804066 ,0.19904234 ,0.19838571 ,0.20845357 ,0.20766941 ,0.20816174 ,0.20855627 ,0.20707334 ,0.20837281 ,0.20730592 ,0.20705434 ,0.20655227 ,0.20771105 ,0.20987036 ,0.20703041 ,0.20722543 ,0.20769578 ,0.20752988 ,0.20735214 ,0.20756945 ,0.20704529 ,0.19816605 ,0.19858961 ,0.19272224 ,0.19443002 ,0.19340087 ,0.19314383 ,0.19636969 ,0.19847617 ,0.19812616 ,0.19714207 ,0.19658153 ,0.19635565 ,0.19770151 ,0.19987980 ,0.20251108 ,0.20271179 ,0.20235050 ,0.20265591 ,0.20139553 ,0.20161290 ,0.20065219 ,0.20120332 ,0.20222228
electroneum
electroneum
$0.0021
-2.89%
0.00280665 ,0.00280597 ,0.00280057 ,0.00279806 ,0.00280698 ,0.00279239 ,0.00280606 ,0.00286396 ,0.00287795 ,0.00287009 ,0.00287415 ,0.00287367 ,0.00282595 ,0.00285175 ,0.00284469 ,0.00287374 ,0.00286915 ,0.00286570 ,0.00286893 ,0.00287281 ,0.00287075 ,0.00290574 ,0.00289394 ,0.00290239 ,0.00291184 ,0.00293453 ,0.00289437 ,0.00288772 ,0.00286591 ,0.00285422 ,0.00283983 ,0.00284619 ,0.00283935 ,0.00281990 ,0.00280387 ,0.00280011 ,0.00275856 ,0.00274380 ,0.00274225 ,0.00274903 ,0.00274703 ,0.00275913 ,0.00273178 ,0.00273952 ,0.00272718 ,0.00272107 ,0.00271431 ,0.00272645 ,0.00271969 ,0.00279793 ,0.00279829 ,0.00278731 ,0.00269638 ,0.00268593 ,0.00267500 ,0.00262041 ,0.00260754 ,0.00261979 ,0.00260093 ,0.00260689 ,0.00253938 ,0.00253930 ,0.00253954 ,0.00260160 ,0.00257212 ,0.00258326 ,0.00255437 ,0.00256149 ,0.00253629 ,0.00253437 ,0.00252855 ,0.00253333 ,0.00251885 ,0.00251834 ,0.00251252 ,0.00250956 ,0.00251132 ,0.00252047 ,0.00250713 ,0.00248627 ,0.00247765 ,0.00245259 ,0.00243910 ,0.00242950 ,0.00245580 ,0.00246383 ,0.00248170 ,0.00246931 ,0.00245078 ,0.00245163 ,0.00242954 ,0.00245625 ,0.00244990 ,0.00244503 ,0.00244958 ,0.00244096 ,0.00245010 ,0.00243855 ,0.00242168 ,0.00241273 ,0.00241059 ,0.00241296 ,0.00243622 ,0.00245203 ,0.00245622 ,0.00245866 ,0.00247904 ,0.00248516 ,0.00241637 ,0.00240961 ,0.00241341 ,0.00243774 ,0.00246429 ,0.00244130 ,0.00242706 ,0.00243617 ,0.00243587 ,0.00244435 ,0.00244632 ,0.00241689 ,0.00239380 ,0.00238429 ,0.00240612 ,0.00243413 ,0.00244323 ,0.00246121 ,0.00247415 ,0.00246949 ,0.00246669 ,0.00246499 ,0.00249904 ,0.00248685 ,0.00249669 ,0.00248417 ,0.00248023 ,0.00249009 ,0.00248342 ,0.00250760 ,0.00248101 ,0.00248142 ,0.00252443 ,0.00253764 ,0.00253498 ,0.00251539 ,0.00251126 ,0.00245244 ,0.00248293 ,0.00244945 ,0.00245393 ,0.00240799 ,0.00238437 ,0.00241975 ,0.00243574 ,0.00245184 ,0.00240776 ,0.00241975 ,0.00238461 ,0.00244398 ,0.00244247 ,0.00246724 ,0.00247256 ,0.00247409 ,0.00248892 ,0.00249829 ,0.00256668 ,0.00254735 ,0.00257537 ,0.00260961
wepower
wepower
$0.00024
-33.28%
0.00075138 ,0.00075219 ,0.00075179 ,0.00087752 ,0.00087770 ,0.00087654 ,0.00087735 ,0.00087739 ,0.00087752 ,0.00087750 ,0.00087735 ,0.00087723 ,0.00075185 ,0.00087722 ,0.00075207 ,0.00087753 ,0.00087704 ,0.00087696 ,0.00087658 ,0.00087666 ,0.00087645 ,0.00087661 ,0.00087641 ,0.00087615 ,0.00087638 ,0.00075032 ,0.00075053 ,0.00075128 ,0.00075084 ,0.00087612 ,0.00075115 ,0.00087598 ,0.00087624 ,0.00087636 ,0.00087642 ,0.00087616 ,0.00087626 ,0.00087354 ,0.00087638 ,0.00087628 ,0.00075136 ,0.00087639 ,0.00075086 ,0.00075097 ,0.00075089 ,0.00087714 ,0.00087697 ,0.00075178 ,0.00075149 ,0.00075177 ,0.00075198 ,0.00075162 ,0.00075102 ,0.00075057 ,0.00075050 ,0.00075057 ,0.00075056 ,0.00075021 ,0.00075038 ,0.00075043 ,0.00075043 ,0.00075038 ,0.00075039 ,0.00075038 ,0.00087545 ,0.00087541 ,0.00075038 ,0.00075038 ,0.00075027 ,0.00075028 ,0.00075037 ,0.00087479 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00075020 ,0.00075038 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00075011 ,0.00075037 ,0.00075038 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00075021 ,0.00087543 ,0.00087543 ,0.00087548 ,0.00087543 ,0.00087497 ,0.00087543 ,0.00087543 ,0.00075037 ,0.00075037 ,0.00087543 ,0.00087536 ,0.00087543 ,0.00087543 ,0.00075044 ,0.00075047 ,0.00087543 ,0.00087585 ,0.00087543 ,0.00074994 ,0.00075030 ,0.00075030 ,0.00075038 ,0.00075022 ,0.00074864 ,0.00075003 ,0.00075008 ,0.00074967 ,0.00074971 ,0.00074923 ,0.00087494 ,0.00087551 ,0.00087573 ,0.00087572 ,0.00087552 ,0.00087613 ,0.00075094 ,0.00075078 ,0.00075040 ,0.00075040 ,0.00075020 ,0.00087548 ,0.00087539 ,0.00087442 ,0.00087524 ,0.00087535 ,0.00087535 ,0.00087529 ,0.00087560 ,0.00087543 ,0.00062588 ,0.00087666 ,0.00062701 ,0.00062722 ,0.00088031 ,0.00088036 ,0.00088108 ,0.00088020 ,0.00062871 ,0.00075412 ,0.00075386 ,0.00075220 ,0.00075380 ,0.00087782 ,0.00087935 ,0.00062707 ,0.00075345 ,0.00075292 ,0.00075293 ,0.00075298 ,0.00075298 ,0.00075302 ,0.00075293 ,0.00075340 ,0.00075407 ,0.00075399 ,0.00088031 ,0.00075469 ,0.00075439 ,0.00075430 ,0.00075485 ,0.00088049 ,0.00088098
parachute
parachute
$0.00037
0.64%
0.99478288 ,0.99368622 ,0.99653529 ,0.99931383 ,0.99900248 ,0.99814750 ,0.99892360 ,1.0017 ,0.99979876 ,0.99925214 ,0.99782818 ,0.99820990 ,0.99586345 ,0.99827993 ,0.99824403 ,0.99845786 ,0.99739463 ,0.99761770 ,0.99874482 ,1.0004 ,0.99932049 ,0.99953694 ,1.0025 ,0.99951270 ,1.0007 ,1.0008 ,1.0028 ,1.0087 ,1.0093 ,1.0014 ,1.0071 ,1.0016 ,1.0009 ,1.0001 ,1.0009 ,1.0007 ,1.0041 ,0.99928603 ,1.0001 ,0.99851860 ,1.0007 ,0.99806044 ,0.99586773 ,0.99488856 ,0.99591524 ,0.99629673 ,0.99905990 ,0.99490624 ,1.0008 ,1.0052 ,1.0036 ,0.99989328 ,0.99863923 ,0.99875339 ,0.99861306 ,0.99746949 ,0.99786198 ,0.98980324 ,0.98933344 ,0.99721796 ,0.99580183 ,0.99733442 ,0.99784498 ,0.99844402 ,0.99749036 ,0.99693399 ,0.99809020 ,0.99587603 ,0.99968125 ,0.99831860 ,0.99919567 ,0.99643593 ,0.98715419 ,0.98133884 ,0.97486632 ,0.97148997 ,0.97372525 ,0.97356822 ,0.97155626 ,0.97283204 ,0.97272907 ,0.97095900 ,0.99864681 ,0.99755461 ,0.99795181 ,0.99811719 ,0.99941841 ,0.99767228 ,0.99758926 ,0.99722152 ,0.99767324 ,1.0025 ,1.0040 ,0.99987794 ,0.99939292 ,1.0006 ,0.99949883 ,0.99998950 ,0.99938840 ,0.99813067 ,0.99931000 ,0.99863505 ,0.99720018 ,0.99828789 ,0.99864364 ,0.99646359 ,0.99388077 ,0.98941091 ,0.98996072 ,0.99618740 ,0.99808335 ,0.99837218 ,0.99766297 ,0.99723587 ,0.99828971 ,0.99861693 ,0.99129717 ,0.99542650 ,0.99677482 ,0.99744738 ,1.0034 ,1.0049 ,1.0054 ,1.0068 ,1.0010 ,1.0012 ,1.0026 ,1.0014 ,1.0004 ,0.99935787 ,1.0096 ,1.0122 ,1.0090 ,1.0271 ,1.0076 ,1.0085 ,1.0076 ,1.0054 ,1.0045 ,1.0062 ,1.0080 ,1.0107 ,1.0095 ,1.0074 ,1.0052 ,1.0102 ,0.99578578 ,0.99537164 ,0.99150597 ,0.98956769 ,0.99649831 ,1.0071 ,1.0016 ,1.0022 ,1.0033 ,1.0012 ,1.0089 ,1.0019 ,1.0050 ,1.0026 ,1.0042 ,1.0052 ,1.0039 ,1.0023 ,0.99555182 ,1.0012 ,0.99693123 ,1.0008
iotex
iotex
$0.024
1.11%
0.03265152 ,0.03257434 ,0.03237036 ,0.03242882 ,0.03266938 ,0.03254140 ,0.03228593 ,0.03219866 ,0.03226540 ,0.03228744 ,0.03205063 ,0.03189874 ,0.03134272 ,0.03216258 ,0.03234137 ,0.03233543 ,0.03222055 ,0.03198121 ,0.03293861 ,0.03310869 ,0.03305352 ,0.03281320 ,0.03319765 ,0.03300272 ,0.03327747 ,0.03306985 ,0.03321425 ,0.03346920 ,0.03339384 ,0.03323390 ,0.03342769 ,0.03335336 ,0.03370113 ,0.03353766 ,0.03345832 ,0.03328504 ,0.03344035 ,0.03321689 ,0.03340926 ,0.03363048 ,0.03360622 ,0.03468017 ,0.03404818 ,0.03351252 ,0.03347486 ,0.03335130 ,0.03340254 ,0.03326272 ,0.03283227 ,0.03391694 ,0.03366453 ,0.03313874 ,0.03245376 ,0.03234258 ,0.03229525 ,0.03229968 ,0.03264979 ,0.03267838 ,0.03272032 ,0.03301900 ,0.03192321 ,0.03224057 ,0.03237486 ,0.03235595 ,0.03233365 ,0.03221056 ,0.03195389 ,0.03212944 ,0.03228942 ,0.03235897 ,0.03220631 ,0.03234527 ,0.03226572 ,0.03234023 ,0.03229407 ,0.03217741 ,0.03197579 ,0.03192529 ,0.03188750 ,0.03174144 ,0.03207454 ,0.03212775 ,0.03197959 ,0.03234772 ,0.03246284 ,0.03230784 ,0.03262170 ,0.03274812 ,0.03268480 ,0.03272492 ,0.03269169 ,0.03289489 ,0.03308813 ,0.03288159 ,0.03295566 ,0.03309522 ,0.03325240 ,0.03317291 ,0.03318070 ,0.03309956 ,0.03356001 ,0.03341940 ,0.03361340 ,0.03348273 ,0.03365914 ,0.03347594 ,0.03319590 ,0.03298489 ,0.03211826 ,0.03205356 ,0.03244770 ,0.03309596 ,0.03417731 ,0.03390002 ,0.03373215 ,0.03414397 ,0.03422244 ,0.03396698 ,0.03416154 ,0.03413560 ,0.03394552 ,0.03445506 ,0.03463187 ,0.03465993 ,0.03481769 ,0.03497817 ,0.03384783 ,0.03380377 ,0.03369562 ,0.03390862 ,0.03380323 ,0.03368074 ,0.03388656 ,0.03378551 ,0.03344341 ,0.03337748 ,0.03346955 ,0.03380339 ,0.03354419 ,0.03345346 ,0.03348958 ,0.03327603 ,0.03328623 ,0.03313176 ,0.03312051 ,0.03297851 ,0.03287971 ,0.03200399 ,0.03233951 ,0.03163781 ,0.03143516 ,0.03162241 ,0.03211606 ,0.03211641 ,0.03183001 ,0.03210098 ,0.03170297 ,0.03219745 ,0.03401213 ,0.03434375 ,0.03451212 ,0.03445441 ,0.03449450 ,0.03415409 ,0.03420335 ,0.03400387 ,0.03222159 ,0.03256575
اخبار فوری
همه
قانونگذاری، واجب تر از نان شب برای دیفای
3 ساعت پیش
1
0
مطالعات نشان می‌دهند که هوش مصنوعی پتانسیل ایجاد یک فضای دیفای مطلوب‌تر را دارد.
4 ساعت پیش
5
12
داده‌ها نشان می‌دهند که صرافی بایننس پیش از شکایت سازمان CFTC شاهد 850 میلیون دلار برداشت بوده است.
Voyager هنوز 5.1 تریلیارد شیبا هولد می‌کند
5 ساعت پیش
8
1
پروتکل Shibarium یک کیف پول جدید برای کاربران شیبا ایجاد کرد.
تا 2032، 1.1 تریلیارد دلار از Web3 به هند تزریق خواهد شد
6 ساعت پیش
9
3
برند فشن Gucci جهت ورود بیشتر به دنیای وب3 با پلتفرم Yuga Labs قرارداد همکاری منعقد کرد.
لیست شدن ریپل در صرافی برجسته رمز ارز
7 ساعت پیش
25
2
به دنبال رشد ریپل، سه نهنگ رمز ارزی 135 میلیون XRP را انتقال دادند.
یک نهنگ قدیمی اتریوم 8 میلیون دلار ETH انتقال داد
8 ساعت پیش
7
7
پروتکل مشتقات بر اساس سولانا Caga رقم 5 میلیون دلار برای راه‌اندازی بر روی اتریوم سرمایه جذب کرد.

آخرین اخبار فاندامنتال ارز دیجیتال

هاسکینسون راه‌اندازی zkEVM را تبریک گفت

هاسکینسون راه‌اندازی zkEVM را تبریک گفت

طی 24 ساعت نزدیک به 1 میلیارد شیبا سوزانده شد

طی 24 ساعت نزدیک به 1 میلیارد شیبا سوزانده شد

مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

مدیر ارشد فناوری ریپل پیشنهاد غیرمتعارفی مطرح کرد

CFTC لایت کوین را کالا نامید

CFTC لایت کوین را کالا نامید

جفت معاملاتی جدید XRP با TUSD در بایننس

جفت معاملاتی جدید XRP با TUSD در بایننس

طالب نسبت به کاهش نقدینگی بیت کوین هشدار داد

طالب نسبت به کاهش نقدینگی بیت کوین هشدار داد

413 دیدگاه