آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

رقیب اتریوم با جهش ۴۰% در حال پیشروی در ادغام بلاک چین!😯

رقیب اتریوم با جهش ۴۰% در حال پیشروی در ادغام بلاک چین!

به گزارش زوم ارز، بعد از اطلاعاتی که درباره پیشنهاد جدید ادغام بلاکچین منتشر شد، توکن بومی توکن کلایتن به عنوان یک رقیب برای اتریوم   که از کره جنوبی می‌باشد، در حال رشد است. قیمت KLAY در طی ۲۴ ساعت گذشته از ۰.۱۸۹ دلار به ۰.۲۶۲ دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده ۳۹ درصد رشد است. این پیشنهاد ادغام به منظور ایجاد “سیستم بلاکچین پیشرو در آسیا” مطرح شده است.

در حال حاضر، قرارداد هوشمند لایه ۲ Klaytn (KLAY) استوار و پایدار شده است و هنگام نوشتن این مقاله با قیمت ۰.۲۱۹ دلار معامله می‌شود که نشان‌دهنده رشد تقریباً ۱۷ درصدی در طی ۲۴ ساعت گذشته است.

Klaytn یک پلتفرم بلاکچین عمومی است که تلاش می‌کند رابط کاربری و تجربه‌ای ساده و کاربرپسند را ارائه دهد. این پلتفرم متعلق به Kakao، یک ارائه‌دهنده خدمات اینترنت و موبایل در کره جنوبی است. توکن KLAY، که به عنوان واحد پول و وسیله‌ای برای تراکنش‌ها و سهام در اکوسیستم Klaytn بکار می‌رود، توکن بومی است.

امروز، Klaytn و Finschia، یک سازمان غیرانتفاعی وابسته به توسعه فناوری‌های Web3 و بلاکچین، یک پیشنهاد مشترک برای ادغام زنجیره‌های بلوکی ارائه کردند.

“بنیاد Klaytn، که با هدف ساخت و ایجاد اکوسیستم بلاک‌چین پیشرو لایه ۱ در کره جنوبی تأسیس شده است، با بنیاد Finschia، عامل بلاک‌چین Finschia که توسط LINE Tech Plus توسعه یافته است، همکاری می‌کند تا دو زنجیره بلوکی فعلی را در یک شبکه اصلی جدید ادغام کنند. این دو بنیاد پیشنهاد ادغام را به اعضای حاکمیت مربوطه ارائه خواهند داد و این پیشنهاد از تاریخ ۲۶ ژانویه تا ۲ فوریه ۲۰۲۴ برای بحث و رأی‌گیری مطرح خواهد شد.”

هدف از ادغام، ترکیب نقاط قوت زنجیره‌های بلوکی و ایجاد بزرگترین اکوسیستم بلاکچین در منطقه آسیا است.

“هدف این پیشنهاد،ساخت یک زنجیره بلوکی قوی و یکپارچه با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته‌تر و قابلیت‌های هر دو زنجیره است. این ادغام قرار است منجر به ایجاد یک اکوسیستم بزرگتر و قدرتمندتر در منطقه آسیا شود که به کاربران و توسعه‌دهندگان این اکوسیستم امکانات و سرویس‌های بهتری را فراهم می‌کند.”

اگر پیشنهاد ادغام توسط اعضای حاکمیت مورد تأیید قرار بگیرد، این ادغام می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر روند توسعه بلاکچین در منطقه آسیا و جهان داشته باشد. با توجه به رشد قیمت توکن KLAY در طی ۲۴ ساعت گذشته، ممکن است این پیشنهاد ادغام توجه و علاقه بسیاری را به خود جلب کند و باعث افزایش اعتماد و سرمایه‌گذاری در Klaytn شود.

البته، لازم به ذکر است که بازارهای رمزارز بسیار پویا و تحت تأثیر عوامل مختلفی هستند، بنابراین قیمت‌ها می‌توانند به طور قابل توجهی تغییر کنند و نمی‌توان پیش‌بینی دقیقی درباره رفتار آینده قیمت KLAY یا هر رمزارز دیگری ارائه داد.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده